Hozzászólások száma: 69
Ugrás a hírhez Oldalszám: 4
Témakörök > Hírek fórumai > Metál Zoltánnak az OTSZ elnökének véleménye.... rólunk taxisokról. A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tomajer 2015.11.05. 16:17:50 / # 341365
Hallotaxi.hu Online Taximagazin
2014. október 11. ·

Végső visszaszámlálás!

A TGFSZ hírlevele:

Tisztelt Kollégák, Kedves barátaim!
Ez a hírlevél hosszabb a megszokottnál, de kérek mindenkit, hogy alaposan olvassa át hiszen ez az országos taxi rendelet-tervezete (ill. a főbb, fontosabb részek kivonata ), ami akár már ebben a hónapban kihírdetésre kerül(het).

- Amennyiben nem sikerül megegyezésre jutni a problémás részekben, úgy megszervezzük az utóbbi tíz év eddigi legnagyobb Országos Taxis Demonstrációját!

Hallotaxi.hu Online TaximagazinOnline Taximagazin. Minden ami taxi, nem csak taxisoknak!hallotaxi.hu|Forrás: NeoSoft Kft. - www.neosoft.hu1205 embert ért el."}" data-reactid=".15p">Tetszik   Hozzászólás   Katalin Zoles és Podolák László kedveli ezt.7 megosztás
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Itt anno megígértem, hogy majd szóólok!

Ketten lájkolták, heten osztották meg.  A fórumban hárman szóltak hozzá..... (plusz Apuka és én)

Most meg megy a hiszti!


Mindíg csak utólag:-(

hiénakutya 2015.11.05. 11:11:35 / # 341362

tomajer 2015.11.05. 10:24:41 / # 341359

Van egy álmom!

Egy álom, melyben a taxisokban van önérzet, melyben a taxisokban van ÖNBECSÜLÉS. De lehet, hogy ez utópia.
Aki ismer, az tudja, hogy sokat próbáltam tenni a szakmáért, a taxisokért. Nem magam miatt, hanem miattatok!
Az év elején Forgó Bettivel kitaláltunk egy jó dolgot nektek, de mivel nem lehetett érezni rajtatok, hogy akarjátok, idáig jegeltük ezt a kérdést!
B.T.Sz. (Budapesti Taxisok Szövetsége) - egy pusztán csak a taxisokról, rólatok szóló, és nektek induló - fogalmazzunk úgy - érdekvédelem - bár ez nem igazán jó szó rá.
A tervünk az volt, hogy hitelesen képviseljünk benneteket ! Ne Zolitól, vagy Palitól várjátok a segítséget (van, aki nem is szeretné tőlük), hanem olyan emberek legyenek a csapatban, akik ténylegesen, mindenféle személyes cél nélkül állnak ki mindenkiért.
Jelenleg nyakunkon a kés! A szó szoros értelmében! December másodikáig kaptunk lehetőséget a közgyűlésen, hogy egységet mutassunk fel. Tarlós urat nem az érdekli, hogy kik keresik meg különféle sirámokkal, hanem hogy akik megkeresik, ugyanazt akarják. Mindig van választás, most is van! Bepunnyadtok teljesen, vagy megmozdultok magatokért, és valahova "elkötelezitek" magatokat!
A B.T.Sz. tagdíj nélkül kínál nektek szervezeti formát. Csak azt az erőt tudjuk felmutatni, amit a taglétszám mutat.
Jelenleg tíz ember kell, akik az alapításban részt kívánnak venni (velem együtt).
Holnap estig várom, hogy privátban (messengeren) jelentkezzenek nálam!
Rohamosan fogy az időnk. Tudom, hogy a működéshez szükséges papírok benyújtása és az engedélyek megkapása nem egy hét, de bemutatni a papírt, hogy folyamatban van, már ér valamit.
Akinek bármelyikünkkel problémája lenne, azok számára is van alternatíva.
Ott van Pali, vagy az MTSZ és/vagy Zoli. De a taxisokat össze kell szedni!
B.T.Sz. - szabad választás. Legyünk túl az első akadályon, az alakuláson!
Holnap este nyolc óra, és tíz ember! Tíz, aki még szeret tükörbe nézni reggelente!
Ha nem lesz meg, akkor offoljuk az egészet!
Jó éjszakát, és toljátok, hogy mindenkihez eljusson a híre!


Halász Ferenc


Karaj 2015.11.05. 10:20:57 / # 341358
avatar
Csak hogy tisztán lássunk,ha már kiemelted ezt az esetet:Ha végignézed az ominózus videót figyelmesen,és még esetleg ismered is az azon szereplőket akkor pont azt fogod látni hogy akit lecsavartak,annak a kezében hogy,hogy nem,egy jó méteres husáng volt....ez az egyik....a másik hogy pont nem tele5-ös volt aki leütötte hanem az volt t5-ös aki megpróbálta elrángatni őket.....ha egy kicsit mégjobban belemászol a témába,akkor az is kiderülhet számodra hogy eléggé erős a gyanú hogy egy előre megszervezett provokáció volt a taxisok lejáratása érdekében....A másik dologban igazad lehet,bár azért érdemes azt is figyelembe venned hogy vannak emberek akik nem akarnak 100e.kauciót letenni,meg 80e tagdíjat azért hogy dolgozni tudjanak.....ez is lehet szempont ugye?Pásztor Gyuri meg azért nem gazdánk,mert egyenlőre még mi fizetünk neki,nem ő nekünk ezért ha valami ilyen szerepet kell kiosztani,akkor ez talán fordítva van....Mutatja ezt az is hogy nálunk a tagság szavazta meg a címarányos tagdíjat,ami azt jelenti,hogy mi voltunk a póráz azon végén amit rángatni kell,nem ő....Kérlek gondold át....Ja és engem Tüttő Csabának hívnak,t5 911 a kódom.Benned kit tisztelhetek?Üdv
alelölülő 2015.11.04. 12:37:25 / # 341343
Nem tulajdonítotok túl nagy jelentőséget neki?
Szerintem a Fővárosnál pontosan tudják, mekkora támogatottságot képvisel. Meghallgatják, aztán annyi.
Egyeztetés megtörtént,  leszarják az egészet.
Biodíszlet, semmi több.
FBetti 2015.11.04. 11:42:30 / # 341339
Gazdája a kutyának van..meg annak aki hagyja..nekem pl. nincs...mondtam ha bajod van az utcán folytathatjuk ..megtalálsz 
zulu 2015.11.04. 11:28:20 / # 341338
avatar
Nem te vagy a hiéna félreértetted!Már ne is haragudj de már nem lenne szabad léteznie a cégednek régesrég.És ugye emlékszel a nyáron történt Deák téri verekedèsre ahol a te kollegáid leütöttek egy embert,ahol a tv is kint volt.Megvagy keseredve mert éhenhaltok nincs munkátok,és a kutya sem akar veletek utazni.Ahelyett hogy tennétek a jövőtökért,hogy egy jobb céghez átmenni arra már nincs eszetek (már bocsánat),inkább lázadoztok és a felelőst keresitek aki miatt itt tartotok.De te kitartassz a gazdád mellett egy olyan ember mellett ahol egy családban két taxitársaság is van.
FBetti 2015.11.04. 11:18:39 / # 341337
pont nem szeretem ezeket a netes csörtéket...ő oda tud jönni hozzám ha baja van hiszen tudja ki vagyok...én nem tudok oda menni hozzá ..erről szólt a hozzászólásom...név nélkül savazni...hát ja..és itt be is fejeztem
tomajer 2015.11.04. 10:19:08 / Módosítva / # 341336
De azéé a zulu féle "annyi munkát"  én is keresem most bőszen ...  hátha bevágtam a kesztyűtartóba, oszt ottfelejtettem? :-)

Lehet a Bettit, vagy a Sapkát nem szeretni.  Mindenkinek a magánügye.  (enyém is)
De a Metált lerángatni a magas lóról tényleg jó lenne!
tomajer 2015.11.04. 10:16:28 / # 341335
Fésztufész?!? :-P
szálka 2015.11.04. 10:04:31 / # 341334
avatar
Biztos az én hibám, hogy az ilyen  "kardforgatásról"  HorváthgóréPál jut az eszembe. :-DD
FBetti 2015.11.04. 09:24:47 / # 341333
Milyen hiéna vagyok én ???? Fogalmam nincs ki vagy, az ismeretlenség homályából osztod az észt...esetleg megpróbálhatnád egyenesen ,felvállalva magad . Nem fog sikerülni..egyszerűen nem mered . 
sipi 2015.11.03. 23:06:55 / # 341331
avatar
Betti legalább ott volt a problémák kezdetétől... a munka annyi...Hogy a múlt kedd után a tegnapi hétfőm is nullás volt !!
sipi 2015.11.03. 22:40:21 / # 341330
avatar
sipi 2015.11.03. 22:31:45 / # 341329
avatar
sipi 2015.11.03. 22:27:51 / # 341328
avatar
Mivel nincs megélhetési gondja,nyugodtan nyírhatja  a "a megélhetési taxisokat"! A szakma 80%-át! 
666666 2015.11.03. 16:54:59 / # 341322
Az túl sok lenne.Pld: Uber barátság.Na de hagyjuk!
zulu 2015.11.03. 16:20:26 / # 341320
avatar

Nem védem a Metált de felsorolnàd a vétségeit?

osztap 2015.11.03. 14:43:58 / # 341319

Eddig se kellett volna várni. Sok problémát hozott a taxis szakmára.

hiénakutya 2015.11.03. 14:20:54 / # 341318
Zendülnek!
Oldalszám: 4