Hozzászólások száma: 77
Ugrás a hírhez Oldalszám: 4
Témakörök > Hírek fórumai > A BKK szerint nyert ügy a már egyéves taxirendelet A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Apuka 2014.09.24. 17:24:31 / Módosítva / # 335863

.

dog 2014.09.24. 16:50:25 / # 335861

Jó lenne,ha így lenne!!!!

Infó,valaki????

hiénakutya 2014.09.24. 15:57:27 / # 335859

Tényleg pert vesztett ma a BKK első fokon egy taxissal szemben?

He?

hiénakutya 2014.09.17. 17:26:51 / # 335722

Az se lett volna olcsóbb.

mezei 2014.09.17. 13:36:46 / # 335717
avatar

Azoknak szólnék néhány szót ezekről az úgynevezett BKK ellenőrzésekről, akik talán észrevették, hogy valami nincs rendben ezen a területen!

A BKK egy közlekedésszervező (TEÁOR kód: 4931) formáját tekintve Zrt, a jelen hatályos törvények betartása mellett nem gyakorolhat (társulás, szerződés hiányában) ellenőrzést más gazdálkodó szervezetek, egyéni vállalkozások felett, mert ez hatósági feladat, illetve közigazgatási vagy szabálysértési eljárás lefolytatása alá tartozik, nem pedig a polgári jogi viszony keretei közé!

Sajnos ez jelenleg mégis úgy történhet meg, hogy egy hibás önkormányzati rendeletre hivatkozva próbálnak eljárni jogszerűtlenül.

Valójában itt látszik igazán a taxis érdekvédelmek hozzáértése, a valós érdekképviselete, akik sajnos nem is tudják, hogy mi zajlik körülöttük, mert a 280Ft-os tarifáért cserébe, eladták a lelküket az ördögnek, a saját hóhéraikkal szövetkezve akarták vagy akarják még elpusztítani, elsősorban azokat a taxis-vállalkozásokat akik még nem fizetnek valamely általuk "minősített" cégzászló alá horribilis összegű tagdíjakat.

alelölülő 2014.09.17. 12:05:41 / # 335713

Kár, hogy ellopták a telefonját.

Bárcsak inkább leköpték volna.

hiénakutya 2014.09.17. 11:57:13 / # 335712
alelölülő 2014.09.17. 11:43:29 / # 335711

Le vagyok maradva, fingom sincs, ki az a ráhelka.

Szerintem van az a pénz, amennyiért megcsinálják.


hiénakutya 2014.09.17. 11:39:51 / # 335710

Milyen DNS-minta, ember?!

Ez nem egy telefon Ráhelka bulijáról!

Mi van veled?


Azzal meg, hogy "nyugger rendőr" nehéz lenne nem egyetérteni.

:-)

alelölülő 2014.09.17. 10:57:26 / # 335707
Lehet,  hogy ilyen esetben meg kell őrizni a bizonyítékot?
DNS-minta.
Aztán fizethet, aki alaptalanul vádol, vagy akiről bebizonyosodik.
endrebá-t méltató soraiddal egyetértek.
hiénakutya 2014.09.17. 08:14:16 / # 335705

A Sanyi keresett a BKK-nak 50 rongyot.

Nagy okosság volt.


Az pedig, hogy leköpték, jó esetben egy sima garázdaság, amit viszont be kellene tudni bizonyítani.

A bíróság előtt ugyanis nem elég csupán egy bemondás, mint mondjuk egy nyugger rendőr igazgatta sóhivatalnál.

És ez az odamondás a TGFSZ felé...



Ostoba, pitiáner, felkapaszkodott cselédfattyú.

tomajer 2014.09.17. 06:35:26 / Módosítva / # 335704

Alexander Polsky

22 perce

Gyors intézkedés.
Köszönöm.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tisztelt Lengyel úr !

Tájékoztatom, hogy a BKK Zrt. a felvett jegyzőkönyv alapján vizsgálatot indított. A vizsgálat során megállapítást nyert, hogy a két taxi rendszám nem ismeretlen a Taxi- ellenőrzési szakterület előtt. A két különböző taxi garázshoz tartozó autót vezető egyének / van aki taxisnak nevezi őket/ órapörgetés miatt álltak vizsgálat alatt. A mostani magatartásukkal megsértették a 31 /2013 ( IV.18) Föv. Kgy. Rendelet / Taxi Rendelet /12 § /4/ bekezdésében foglaltakat , amely tiltja a Taxiállomás kisajátítás célú használatát, ezért a taxiállomás használati megállapodást azonnali hatállyal visszavonjuk és kezdeményezzük a Budapesti Kormányhivatalnál a taxi engedély visszavonását is.

Elmondása alapján az egyik autót vezető egyén leköpte. Tájékoztatom, hogy ezzel a magatartásával megsértette a BTK.227 §-át , mert alapos a gyanú, hogy tettleges becsületsértést követett el. A bűncselekmény csak magánindítványra büntethető ezért javaslom, hogy forduljon a Rendőrséghez. Hogy megfelelő jogi képviselete is legyen felkérem a TGFSZ vezetőit, hogy ebben nyújtsanak Önnek támogatást és adjanak segítséget.

Tisztelettel:

Dr. Komáromi Endre
divízióvezető
BKK

Fénykép: Gyors intézkedés.
Köszönöm.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tisztelt Lengyel úr !

Tájékoztatom, hogy a BKK Zrt. a felvett jegyzőkönyv alapján vizsgálatot indított. A vizsgálat során megállapítást nyert, hogy a két taxi rendszám nem ismeretlen a Taxi- ellenőrzési szakterület előtt. A két különböző taxi garázshoz tartozó autót vezető egyének / van aki taxisnak nevezi őket/ órapörgetés miatt álltak vizsgálat alatt. A mostani magatartásukkal megsértették a 31 /2013 ( IV.18) Föv. Kgy. Rendelet / Taxi Rendelet /12 § /4/  bekezdésében foglaltakat , amely tiltja a Taxiállomás kisajátítás célú használatát, ezért a taxiállomás használati megállapodást azonnali hatállyal visszavonjuk és kezdeményezzük a Budapesti Kormányhivatalnál a taxi engedély visszavonását is.

Elmondása alapján az egyik  autót vezető egyén leköpte. Tájékoztatom, hogy ezzel a magatartásával megsértette a BTK.227 §-át , mert alapos a gyanú, hogy tettleges becsületsértést követett el. A bűncselekmény csak magánindítványra büntethető ezért javaslom, hogy forduljon a Rendőrséghez. Hogy megfelelő jogi képviselete is legyen felkérem a TGFSZ vezetőit, hogy ebben nyújtsanak Önnek támogatást és adjanak segítséget.

Tisztelettel:

 

Dr. Komáromi Endre
divízióvezető
BKK

admissarius 2014.09.13. 13:25:59 / # 335645
avatar

kedves laci ur, nyugodtan beallhatsz barmelyik city-s drosztra amelyikert fizetsz. a sziget az pont nem olyan droszt ugyanis azert te nem fizetsz ellenben a tobbi taxissal akik fizetnek a honved korhaz elotti drosztert.

Kekec 2014.09.13. 08:04:13 / # 335643
avatar

Komunikációból van még mit fejlődnöd az tuti.Alapvetö dolgokkal nem vagy tisztába.

De ezen lépjünk túl.Ártatlan báránynak állítod be magadat,pedig sokan ismerjük a helyzetet azon a droszton.

Én is kaptam már nekem nem tetsző beszólást a HM.kórház előtt.

IST 882 2014.09.12. 23:38:12 / # 335642
avatar

Olvastam ennek a "Laci úr"-nak a kis irományát olyan szép .

Egy kis fejlődés is nagyon látványos lehet.

donkihóte 2014.09.12. 20:34:55 / # 335640
avatar

Azért, hogy egy picit tisztábban lássál, ahol az eset történt, az nyílvános bkk droszt, amit meg emlegetsz, nem az. Előbbiért minden taxista fizet, utóbbiért nem. Budapesten csak a főtaxi rendelkezik droszttal, ami nem idény jellegű.

tomajer 2014.09.12. 19:05:45 / # 335638

Háát itt a nagy lehetőség, leírhatod, leírtad.  Ő sem tett mást.

Mi meg nagyfiúk vagyunk, taxikázgatunk x éve ebben a városban, és le tudjuk vonni a következtetéseket:-)


laci úr 2014.09.12. 18:43:19 / # 335637
avatar

Sziasztok

Olvastam ennek a Sándornak a kis irományát olyan szép kis történetet mesélt el, jól kikerekítve, ami nem fedi a valóságot semmilyen köpködés nem volt.  Az viszont igaz, hogy ő hozott egy utast és tényleg az első helyen állt meg és ott is maradt. Én konkrétan ott voltam és láttam mi történt, normálisan szóltak neki hogy nem az ő helyűkön van. Kérdem én, ha mi be szeretnénk állni a szigetre vagy az ő drosztjukra akkor azt miért is nem lehet meg tennünk??? Ja, hogy neki a BKK-ban van ismerőse és még ez meg van vegyítve a Metál Zoltánnal.  Tök jó jó eljött a vamzerek és besúgok, ideje tapsoljuk meg. Innentől kezdve bármikor haragudni fogunk egy taxisra gyorsan hívjuk a BKK-t Metált, ja és a Fő embert, Komáromi urat rendszám diktál és már is jön a megrovás. Hát kollégák innentől kezdve a taxisok lesznek a legnagyobb vamzerek Tisztelet a kivételnek. De nem baj mi is be fogunk állni a City Drosztjaira

Ja, talán a másik embert is meg kéne hallgatni, mert ti nem voltatok ott, nem csak az egyik rágalmazását olvasgatni

Laci úr


laci úr 2014.09.12. 18:40:38 / # 335636
avatar

Ja, talán a másik embert is meg kéne hallgatni, mert ti nem voltatok ott, nem csak az egyik rágalmazását olvasgatni

Laci úr


laci úr 2014.09.12. 18:37:13 / # 335635
avatar

Sziasztok

Olvastam ennek a Sándornak a kis irományát olyan szép kis történetet mesélt el, jól kikerekítve, ami nem fedi a valóságot semmilyen köpködés nem volt.  Az viszont igaz, hogy ő hozott egy utast és tényleg az első helyen állt meg és ott is maradt. Én konkrétan ott voltam és láttam mi történt, normálisan szóltak neki hogy nem az ő helyűkön van. Kérdem én, ha mi be szeretnénk állni a szigetre vagy az ő drosztjukra akkor azt miért is nem lehet meg tennünk??? Ja, hogy neki a BKK-ban van ismerőse és még ez meg van vegyítve a Metál Zoltánnal.  Tök jó jó eljött a vamzerek és besúgok, ideje tapsoljuk meg. Innentől kezdve bármikor haragudni fogunk egy taxisra gyorsan hívjuk a BKK-t Metált, ja és a Fő embert, Komáromi urat rendszám diktál és már is jön a megrovás. Hát kollégák innentől kezdve a taxisok lesznek a legnagyobb vamzerek Tisztelet a kivételnek. De nem baj mi is be fogunk állni a City Drosztjaira

Üdv Laci úr

Oldalszám: 4