Hozzászólások száma: 3872
Ugrás a hírhez Oldalszám: 194
Témakörök > Hírek fórumai > Max Taxi A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
moderndefendo407 2010.04.28. 21:04:19 / # 328248
avatar
szia Imike!!!!!!!! még felbosszantod magad.
forest95 2010.04.28. 17:22:04 / # 328247
avatar
Kedves hatvankilenc! Ha már ilyen bájosan megszólítottál, szeretném elmondani, hogy nem bújok ip mögé, mindenki ismer és tudja, hogy ki vagyok. Elmondtam a véleményemet valamiről, mert el akartam mondani, még ha ez Neked nem is tetszik. Ezután is el fogom mondani! Andocsi Imrének hívnak, a Mobiltaxi 095 vagyok, egy bilikék Lacettivel dolgozom este 9 és hajnal 5 között. A rendszámom: ECK-329. Saját egyéni vállalkozásom van, nem bérelek semmit, se autót, se rendszámot, se URH-t. Az állatokat szeretem, főleg a kutyákat, nekem is van egy. Nem szoktam fuvarokat lopkodni és az elmúlt 21 évben mióta taxizom, még egyszer sem mondtam hármasbréket se utasra se taxisra. Igyekszem a dolgokat saját magam elintézni. Na én most feltettem a kezem és odaálltam, igaz csak így virtuálisan. De akarod személyesen is megteszem szívesen. Egyébként Te ki is vagy? (na ennyit a jellemhibákról!) Üdv: 095

taxistaMás 2010.04.28. 16:32:01 / # 328246
avatar
Szia, udvozollek, en nem akarok gyulolkodni, nincsenek eloiteleteim, megbantani sem akarok senkit... de.... lenne Hozzad egy-ket kerdesem! Szabad? Szoval arra lennek kivancsi, hogy hogyan is mukodik ez a dolog nalatok, meg persze ugy egyaltalan a taxiscegek kozott? Igen feltehetnem ezt a kerdes az osszes cegvezetonek, orulnek is ha mindenki valaszolna, de most itt konkretan Neked: Hogyan van az, hogy Te szerzodest kotsz egy bizonyos szorakozohellyel, es ezek utan csak a Te ceged autoi allhatnak ott meg. Arra lennek kivancsi, hogy konkretan milyen torvenyek, milyen jogszabalyok alapjan adja el vagy adja berbe az illeto szorakozohely az elotte levo kozteruletet? Mert ugye azt mondod, szabad orszagban elunk, mire en azt mondom: igen es jogallamban is. Tehat ha valamit csinalsz, mondjuk kotsz egy szerzodest, annak meg kell felelni a torvenyes felteteleknek. Magyaran ha a szorakozohely eladja vagy berbe adja Neked az elotte levo kozteruletet, akkor valamilyen formaban rendelkeznie kell felette oneki maganak is, mert hiszen ilyen alapon en eladhatom Neked a Lanc-hidat is, de persze Te sem gondolod komolyan, hogy ez igy torvenyes? Ugye? Es most kerlek ne jojj nekem azzal, hogy ez igy alakult ki, mas ceg is igy csinalja. Attol meg, hogy valami torveny v. szabalyellenes dolgot tobben csinalnak, nem lesz torvenyes. Azt megertem es elfogadom, ha egy rendezveny maganteruletet, pl. a Szigetfesztivalt, vagy mondjuk a BNV teruletet kiadjak egy cegnek, hogy kizarolag ok dolgozzanak onnan az adott rendezveny idejen, de azt, hogy mondjuk a Nagymezo utca egy szakaszat Nektek adja berbe mondjuk a B7, nos ezt nem tudom megerteni és elfogadni addig amig vilagoasn es erthetoen, torvenyekket, szabalyokkat, paragrafusokkat ala nem tamasztod! Es most ne mond nekem legyszives, hogy Te szerzodest kotottel az illeto szorakozohellyel, mert akkor viszont az illeto szorakozohely torvenyekkel, szabalyokkal es azok paragrafusaival alatamasztott papirjaira vagyok kivancsi, miszerint o szabadon rendelkezhet az adott kozterulettel, amely papirt Te minden bizonnyal lattal es alaposan attanulmanyoztal, mert hat ugye ha valamit megveszel, kiberelsz azt azert ellenorized, hogy akivel szerzodest kotsz jogosan rendelkezik-e az adott dologgal. Mert ha nem, akkor bizony semmis az a szerzodes! Ugyhogy -enszerintem- ha Te szerzodest kotottel, mondjuk a Romkerttel, hogy ezentul csak a Te autoid allhatnak meg a Romkert alsonal, pl. az utcan masodikkent, hat szerintem azzal a szerzodessel nyugodtan kitorolheted a hatsodat (mar elnezest a kifejezesert :-)), mert -meg egyszer mondom! szerintem- ez a szerzodes semmit sem er, egyetlenegy hazai birosagon nem allna meg a helyet ha mondjuk valakinek eszebe jutna megtamadni, ha mondjuk valakinek eszebe jutna, hogy kicsit rendet kellene tenni ezen a kaoszon! Es most tedd a kezed a szivedre és mondd meg oszinten: abszolut igazam van, jogi ertelemben mindenkeppen! Tudom, sejtem, most fogsz jonni azzal, hogy uzleti titok, meg szerzodesi titok, meg hasonlo, pedig hidd el nekem, ez nincs igy rendben. Mert ha valaki tenylegesen elkezdi ezt az egeszet kapirgalni, akkor borul a bili. Ha majd kiderulnek a mutyiban, kez alatt eladott, kiadott kozteruletek, aminek -gyanitom- sehol, semmifele nyoma sincs, hogy ki, hol, kivel, milyen torvenytelen szerzodest kotott. Marpedig, ha egy nagyfejes, mondjuk a tuzhoz kozelallo politikos egyszer szagot fog, hogy itt pl. milyen nagy penzek forognak stikaban....... es pl. o is reszesedni akar....... na akkor kapkodhattok Es azt hiszem innentol fogva senkinek, se Nektek, sem semmilyen mas cegnek, taxisnak nincsen semmilyen joga, jogalapja, hogy itelkezzen, biraskodjon, urambocsa tettlegessegre vetemedjen. Koszonom, hogy elolvastal, es varom a mindenre kiterjedo, alapos valaszodat Udvozlettel: egy volt TAXIS
cuuzeipi 2010.04.28. 16:28:33 / # 328245
avatar
Kedves tetkós karú "barátom"! hát tudod ezzel most elég nagy öngólt lőttél. :-) Sok kolléga szemében nem lettél most túl szimpatikus! Szerinted tényleg igy kell működjenek a dolgok? Tényleg az az elintézési mód, hogy ha nem tetszik valakinek a stilusa, akkor pofán verem? Az utasaiddal is igy oldod meg a problámákat? meg az autóstársaiddal is az utakon? és akkor még nem is beszéltünk a szűkebb környezetedről, családodról! Mert sztem -már megbocsáss- kulturember ilyent nem csinál, de végülis te tudod. Én igazán nagy problémát nem csináltam belőle. Te már a mai kor gyermeke vagy, te igy intézed el a dolgaidat, én még egy régi világból származom, én inkább megbeszélném, normálisan, vitatkozva akár csúnya hangnemben, akár kiabálva és egymás felmenőit is szidva......... de semmiképpen sem tettlegességre ragadtatva! Mert tudod mi van akkor ha történetesen olyannak ütsz be a fejébe aki teszem azt, előkapja a stukkerét és gondolkodás nélkül lepuffant mint egy rühes kutyát! Szóval vigyázz az éjszakában mert még ha te vagy az éjszaka királya lehet legközelebb a császárral hoz össze a sorsod és esetleg te húzod a rövidebbet. Sohasem tudhatod! Jó munkát, csá

törölt felh. 2010.04.28. 14:19:38 / # 328243
avatar
Meg itt van a Pala Attila is az okosságával oldalt! Á, A discont meg a baráttaxikról nem is beszélve! Hihetetlen!Mondjuk erről csak az a vélemény, hogy ők legalább fizetést adnak. A többiek, meg .... Ahogy tudsz, úgy élj meg! Fizesd a tagdíjat, a bérleti díjat. Ez a bántelki legalább munkabért fizet. Bár, ahogy hallottam, őt de nagyon szeretik. Na mindegy. Az a lényeg, hogy a főtaxinál menjen a meló! Leépítés hegyek vannak. Menni is fog, hála istennek.
alelölülő 2010.04.28. 14:03:59 / # 328242
Ahogy nem kell (vagy kellene) senki agyát szétütni, ugyanúgy nem kéne senki szüleit se emlegetni. Kérdésedre, hogy ennyire kell a pénz, meg a válasz az, hogy valószínűleg igen. Nem baj, hogy itt vannak. Új társaság, nagy energiával és ötletekkel. Talán rájönnek, hogy a tettlegesség nem véletlenül nem volt eddig megoldási mód társaságok között. Talán rájönnek, hogy nem lenne egészséges felhajtás, ha cégesek ütnék egymást tömegesen. Ha itt vannak, az egy lehetőség normális hangnemben kitárgyalni a dolgot, amelyből aztán minden fél leszűrheti a tanulságot.
törölt felh. 2010.04.28. 13:52:28 / # 328241
avatar
Majd amikor neked ütik szét az agyad, mejd nem leszel ilyen nagy arc! Nem kell itt senki seggét nyalni! Vagy Te is menni akarsz droidnak? Még nem vagy az? Jó lesz neked, ha késel a cipivel és bemész az irodába és 3,4 tagbaszakadt köcsög körbeáll? Azért tudnak még meglenni, mert a töbség senkiházi.Nem veszik fel őket sehova. Nézd meg a ruházatukat, vagy a hajukat? A legtöbb, lepukkant, forintvadász! Nem baj, védd csak őket, nem is kell sok idő és Te is ott leszel és majd téged dugdiznak!
Neduddgi 2010.04.28. 13:45:02 / # 328240
avatar
Azért, gondolkodjunk már! Ha én lennék a tulaj, téged moderálnálak, nem őket. Nem tudom, honnan veszed a bátorságot, hogy beszóljál, abba, kinek adnak helyt, és kinek nem? Érdekel elolvasod, nem érdekel nem olvasod el. Mindenki le tudja vonni a következtetéseket az itt olvasottakból. Csak kultúrember nem kezd el "bazdmegezni" Azt meg, hogy mit mennyiért nem tehetnek, szerintem akkor szabd meg, ha beteszed a pénzt a kalapba helyettük.

törölt felh. 2010.04.28. 12:35:27 / # 328244
avatar
Sziasztok! Én valamit nem értek! Ti itt nem reklámozni akarjátok magatokat? Nem arra megy ki ez az egész, hogy lássák a taxisok, hogy milyen korrektek vagytok, hogy emberségesek, stb. Eddig, azt a hatást keltettétek ( legalábbis bennem ) hogy 1 ROHADT BÜDÖS NAGY FÉRGEK vagytok! Érted? Elmehetsz a **** ****** a 339 es tarifáddal! Majd ha ezt így folytatod, akkor ne csodálkozz ha összeáll 5,6 ember és eltapossák a csatornádat! Mit képzelsz te? Hogy mersz ahhoz bátorságot venni, hogy kezet emelj 1 másik emberre????!!!! Engem még az anyám se ütött meg bazdmeg, szépen néznénk ki, ha te megtennéd. Pofán vágni valakit!? Az agyam eldobom. Még 1 dolgot nem értek! A csogu, meg a többi tulaj, hogyan adhat ilyen embereknek lehetőséget, hogy itt 1 taxis szakmai lapon szerepeljenek??? Gyerekek!!Ennyire kell a pénz!??? Azért mindennek van határa és annyira nem alacsinyodhatunk le, hogy néhány 10 ezer Ft -ért kinyaljuk az ilyen senkiháziak seggét!!!! Azért, gondolkodjunk már!
hatvankilenc 2010.04.28. 11:53:05 / # 328239
avatar
Kedves Gera... Köszönöm az ajánlatodat a leszorm tablettára vonatkozoan,csak sajnos nekem az nem hat... Nem hatott régen a főtaxinál,se a turistnál amikor abból zóna lett,se itt nem fog félek tőle... Remélem jól vagy és újra látunk még... adjon az isten...

alelölülő 2010.04.28. 09:55:01 / # 328238
Re: mindig megtörténik Itt is készül megtörténni, azért született a reklám-cikk.
smokie09 2010.04.28. 04:51:59 / # 328237
avatar
Mindíg ott a legjobb ahol éppen van az ember, meg ahol még nem vettek fel a megnövekedett címmenyiségre hivatkozva a nyakára még 100 embert, Aztán ha ez megtörténik (mindig megtörténik, T4, Mobiltaxi) akkor sikítva szalad a legújabb 167 forintos céghez. Most éppen a taxipluszosok járnak ebben a cipőben. 20 ember még ellenőrizhető, 50 már komoly probléma, 100-nál már teljes a káosz, és mindig keveredik a disznók közé korpa, de ezt Te jól tudod, hisz jelenléteddel emelted már egy pár cég fényét az éjszakában:)
janchip 2010.04.28. 04:37:15 / # 328236
Nézd, sokam ismernek, sok mindent kipróbáltam már taxizás terén, aztán amikor ilyen szar lett a helyzet, végigpróbáltam néhány "jól menő cégnél" és végül én is ide jöttem. Elmondom neked, hogy ha valaki beül az utcán éjjel, simán kifizeti a 336-ot. Még soha, de soha nem volt gondom vele. K.vára meg van vezetve az aki azt hiszi, h. csak 150 Ft-al kap utast. Sőt sokkal több jattot adnak. Ki lehet próbálni... A 150, 184, meg hasonlókkal pedig kutyába sem vettek. Egy azonban biztos: aki itt 167-el megy annak mindig pont annyit mutat az óra és ezt azok az utasok mondták nekem akiket eddig megkérdeztem miért éppen minket választott. Kéretik nem kiforgatni a szavaimat. Nem is szeretnék sokat ehhez hozzáfűzni.
Aranyospalabácsi 2010.04.28. 03:22:54 / # 328235
avatar
Hagytátok,hagytuk ezeket a betegségeket elburjánzani.De még nincs késő. Ilyen kis szar kinövéseket el kell távolítani. Csak egy kis összetartás kell.Nem meghunyászkodni, és itt adni a hőst. Igen oda kell hívni néhány kollégát és régen így hivtuk " egy kis torna "-t tartani. Mi vagyunk többen. A föld alatt húznának el a P-be.Ne legyünk ,legyetek kishitűek.

alelölülő 2010.04.28. 03:09:33 / # 328234
Szerintem meg ti ültök fordítva a lovon. Olyanok vagytok, mint aki szembe megy az autópályán és mindenkit őrültnek néz. Mentalitásotok meg a drosztkisajátító hiénáké. Egyetlen mentségetek a tapasztalatlanság.

vasarnap 2010.04.27. 20:45:28 / # 328233
avatar
Az a baj, hogy ha valaki valamit nem akar megérteni akkor mondhatsz neki bármit! Úgy látom, hogy itt elég betonfejű a csapat! Jó munkát mindenkinek

Kekec 2010.04.27. 19:59:10 / # 328232
avatar
Félre ne érts én neked adok igazat mert más törvény és más a gyakorlat. De van egy fővárosi rendelet amit kevesen ismernek,hogy világító szabad jelzővel a taxis csak a hivatalosan kijelölt taxi droszton várakozhat. Mind ez nem menti fel a állatként viselkedő tettlegességre vetemedő taxist.
tibi007 2010.04.27. 19:51:53 / # 328231
avatar
Szia Gera! Köszönöm az építő jellegű és objektív hozzászólásodat de ahogy látod senki nem fogadja el amit írok mert mindenki szemében mi vagyunk a fixifoximaxi és csak a gyűlölködés megy.
alelölülő 2010.04.27. 19:46:59 / # 328230
Érdekes elgondolás, hogy a szórakozóhelynek bármit is ki kell alakítania. Ha ki kell valamit alakítani, akkor ajtón belül. Csak itt a westbalkánon létezik, hogy eladják a hely elötti közterületet is. Jogállamban lóf.sz közük lenne hozzá. Mellesleg én se lopkodni, hanem rendelésre járok olykor szórakozóhelyeitekre.
gera 2010.04.27. 19:29:35 / # 328229
avatar
Adjon az isten! Olvasgatom a hsz-eket és csak kapkodom a fejem.Irkáltok úgy,hogy csak a szóbeszédekre támaszkodtok!Én benne voltam,tudom a frankót!Lehet köpködni a módszerek miatt.. De!!Mondjatok még egy céget ahol,azon kívül,hogy elveszik a lét havonta,adnak is!Védik e az érdekeiteket?Szádba tolják a melót?A Maxnál igen!Jelzem már nem vagyok Maxos,nem haza beszélek.Viszont,amikor sehol nem álltak szóba velem,mert nem volt több tízezrem a beugróra a Max munkát,lehetőséget adott!Üzenem a "tetkóskezünek",van még leszarom tablettám,ha érdekli.. Szebb Jövőt!

Oldalszám: 194