Hozzászólások száma: 3872
Ugrás a hírhez Oldalszám: 194
Témakörök > Hírek fórumai > Max Taxi A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csendes 2010.04.27. 13:58:09 / # 328208
avatar
Érdekesen hangzik ez egy exrádióstól.
forest95 2010.04.27. 13:49:28 / # 328207
avatar
Imádom ezeket a segítőkész embereket! Majd ők odakísérik az autómhoz az utast! Mint Creolnál. Jön az utas, mondja a nevet az autók mellett várakozó taxisoknak, azok meg már küldik is az első kocsihoz. És már vitték volna az én utasomat. Pechjükre én is kint álltam és hallottam. Minden volt az anyukám csak tisztességes asszony nem. Azonkívül ki mondja meg nekem közterületen, hogy kapcsoljam le a szabadjelzőm, vagy menjek el bárhonnan is? Vagy a legújabb Alkotmány szerint már lehet önbíráskodni? A legjobb megoldás az lenne, ha minden belépő szórakozónak adnátok egy szórólapot, hogy márpedig erre a helyre nem rendelhetnek taxit, semmilyet, és ha ezt a szabályt megszegik, akkor majd a maxtaxisok jól bedobják a telefonjával együtt a Dunába!

partizan 2010.04.27. 12:08:40 / # 328206
avatar
Szia egyik tulaj Tényleg kezdjetek valamit az embereitekkel, mert nagyon böki a szemünket amit csinálnak és ahogy csinálják. Okát értem a módszerrel nem értek egyet.
666666 2010.04.27. 12:03:42 / # 328205
Tibi 007 hovalett? Várjuk a válaszokat?

nyögdíjas 2010.04.27. 12:01:37 / # 328204
avatar
Ők még sehol sem voltak, amikor a taxi4 és a taxi2000 frissített az árakon. Ott verekedj! Meg a 6x6nál a transzfereik miatt. Mi még mindig 225 forintot kérünk. Engem egy fiatal suhanc a Nagymezőben küldött el drága jó szülőanyám nemesebbik felébe.
fair 2010.04.27. 11:56:28 / # 328203
avatar
Fiúk, csináljunk egy céget és verjük le a konkurenciát. Nem gondolta az, aki ezt mondta, hogy lesz olyan, aki ezt szó szerint veszi:-)) Nekem a Romkertnél jött oda egy sapkás tag. Megkérdezte hogy szabad e az autó. Mondtam neki nem, mert rendelésen vagyok. Közölte oltsam le a szabadjelzőt. Leoltottam, békén hagyott. Annyi zavaró volt, hogy nem megkért, hanem erélyesen felszólított. 64 kg vagyok, nem egy ketrecharcos alkat. Mit tehettem volna, de ez nem tesz jót a cég hírének. Nehezen tudom elképzelni ezek után, hogy a saját taxisaikkal finomabban bánnak.
sas 2010.04.27. 11:56:02 / # 328202
avatar
Szia hozzád más kérdésem lenne , pl miért kell szándékosan lenyomni a tarifákat úgy , hogy azzal a tisztességes taxisok megélhetését veszélyeztetitek . Kedves tulajdonos. Nem kellene megválogatni kiket vesztek fel? Mennyire nyomjátok még le a tarifát? Elsőkörben nektek köszönhető ez a mostani helyzet. Úgyhogy ezt a port igenis rajtad kellene elverni szó szerint!!!
cuuzeipi 2010.04.27. 11:44:29 / # 328201
avatar
Szia, oké, akkor normális hangnemben! Szóval, hogy is van az, hogy olyan magát taxisnak nevező valakik dolgoznak/dolgozhatnak nálatok akik a második mondat után lepofozzák a másik taxist? Ugye nem gondoljátok komolyan, hogy egy céges, egy nagycéges taxis odamegy bármelyik szórakozó helyetek elé úgymond éheskedni? Mi rádióról dolgozunk és aki tud rádiózni (csak csendben: én tudok) annak semmi szüksége arra, hogy az utcán vadászgassa az utasokat. És ha esetleg az általatok kritizált távolságon belül áll meg egy rádiós kolléga (apropó, mennyi is ez a távolság? hány méter? hány utcasarok?) az nem azért teszi, hogy a lepattanóra vadásszon,hanem mondjuk pl azért, hogy szűkitésnél, ha komoly torna van el tudja csipni a feldobást. Hidd el, senki sem akar tőletek lopkodni (és ezt a tetkós kezűnek is mondom!!), nekünk megvan a saját megrendelői körünk, és ha történetesen a mi állandó utasaink a ti szórakozóhelyeitekre rendelnek minket, hát oda fogunk érte menni, és ha ég a csillárom, akkor az valszeg azért van, hogy megtaláljon az a megrendelő, akit én név szerint kaptam, és én csak őt fogom elhozni. (mert különben bünti, de nem tőletek :-))) Erről ennyit, és aki magát taxisnak érzi, az SOHA, SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZT NEM EMEL KEZET A MÁSIK TAXISRA!!! Üdv, és jó munkát, csináljatok jó céget, de ne úgy, hogy agyonveritek a konkurenciát :-)
Fantomas 2010.04.27. 11:43:01 / # 328200
avatar
Kedves Tibi!Végre valaki aki reagál.Elsö kérdés, miért van az,hogy a Romkert felsön,amikor más cég megy az utasáértért,a Maxtaxisok,elakarnak zavarni?Fenyegetöznek,zaklatják az utasokat.Várom válaszod,jó mununkát.
zöldfülü 2010.04.27. 11:22:18 / # 328199
avatar
Sziasztok Én értem hogy a szorakozohelyeknél ti dolgozztok,nem is szokott lenni problémám mert betartom a játékszabályokat... De kérdem én a Hovéd és körüt sarkon van egy hivatalos droszt amiért én is meg mindenki fizet éves dijat akkor onnan mért is vagyunk elküldve ?????

tibi007 2010.04.27. 10:36:48 / # 328198
avatar
Jó napot kedves taxis hölgyeim ,úraim, szevasztok srácok!Üdvözlöm a tulajoat és a cég vezetőket is habár ők "sosem olvassák a Hallótaxit"! Tibi vagyok a Maxtaxi egyik tulaja. Ha kérdésetek van forduljatok hozzám. Azért keztem figyelgetni ezt a jó kis oldalt, mert hallottam,hogy mennyi a téves infó a cégről.Mátol kezdve meg próbálom napi rendszerességgel olvasni,és válaszolni is a felvetésekre.Remélem normális hangot tudunk majd meg ütni. Elkeseredett kihasznált taxisok ne rajtam akarják elverni a port! Mindenkinek jó munkát, balesetmentes közlekedést,és sok normális jófej utast.

smokie09 2010.04.27. 06:20:40 / # 328197
avatar
Az, hogy Te becsicskulsz, és lekapcsolt csillárral mész oda, az csak téged jellemez. Van taxis, aki nem így tesz, mert nem kell, nem kötelező, sőt, a sötétben az utas is nehezebben talál meg lekapcsolt szabadjelzővel. (jelzem pont ez a célja, hogy világítson, tehát szabad jelzést mutasson) Minden társaságnak más-más forma, és az utas sokszor ez alapján (is) azonosít. Régen egy egy ilyen taxisbalhéra, ha tudtak is a rendőrök róla, csak legyintettek egyet. Ma intézkednek, és nem is akárhogy, és ez így van rendben. 2010 VAN!
csogu 2010.04.27. 03:31:26 / # 328196
- Szia, Csogu vagyok! - Szia, XY vagyok. Szólítottam le egy Max Taxist nem olyan rég a Honvéd utca sarkán, miközben Ő kiszállt cigizni. - Van meló? - kérdeztem. - Hétfő van, nem tombol. - Megkérdezhetem, hogy erről a drosztról ilyen halott napon hányszor tudsz elfogyni? - Olyan 6x. - 6x? - kérdeztem vissza kétkedve. - Igen. - ...és hétvégén mekkora ez a szám? - Rossz a kérdés - javított ki -, mivel hétvégén nem csak ide állok, hanem van több drosztunk is - itt egy rövid felsorolást tartott - arról nem beszélve, hogy sajnos olyan sok a megrendelésünk, hogy nem nagyon tudok droszton álldogálni, mert mindig elküldenek fuvarba. - Mióta taxizol? - Október óta - mosolyodott el. Ekkor jött egy utas és elvitte az emberemet...álltam ott egy picit még...2-3 slukkra elszívtam egy száll cigit, majd beültem az autóba....és hazajöttem....pihenek egy kicsit, hiszen egy rossz hétfői nap van.

kinga012345 2010.04.27. 00:28:53 / # 328195
avatar
Bár nekem is jobb lenne ha foximaxi nem védené ennyire a drosztjait de meg tudom őket érteni. Régen minket még a hivatalos drosztokról is elzavartak a hiénák és a cégesek is. Mertél volna ugatni akkor ott is kaptál volna a pofádra. Ők legalább megvédik az embereiket.

vasarnap 2010.04.27. 00:18:35 / # 328194
avatar
Én is beszéltem az egyik minis haverommal erről a storyról! Az ő elmondás alapján még nem találkozott olyan maxissal aki lopkodni ment volna hozzájuk a Rádayba.
kinga012345 2010.04.27. 00:15:07 / # 328193
avatar
Kedves kollégák! Én csak most folyok bele ebbe a beszélgetésbe. Én minisként dolgozom két éve nyomkodok a romkert alsó-felsőre és soha nem volt problémám a foxi-maxival. A problémát most is az okozta hogy túl sok az újhullámos a cégnél akik nem tudják hogy hol mi a szokás. Fönt már tavaly is a maxi volt és amikor rendelésre mentem lekapcsolt csillárral nem volt soha semmi gond. A vasárnap hajnali problémát is a "nagytudású" kollégánk generálta azzal, hogy amikor szoltak, hogy kapcsolja le a csillárt nyomott egy hármasbréket, ahelyett hogy lekapcsolta volna ahogy ezt szokás. A hármasbrékre megérkezett a rendőrség is és a balhét látva feljöttek a biztonságiak akik közölték hogy valóban az adott társaság dolgozik innen. Ezek után a mi kollégánk ordítva fejezte ki nem tetszését a biztonságinak majd az egyiket majdnem elgázolta (mindezt a rendőrök elött, majd ezek után tört be a szélvédője a kollégának) ezalatt egyetlen maxis sem mert kiszállni az autójából úgy ültek a kocsikban, egytől-egyig mint egy fasz. Még az ablakot sem merték letekerni nem hogy ablakot törjenek.

vasarnap 2010.04.26. 23:43:36 / # 328176
avatar
Azért nem adok igazat mert csak úgy még senki nem kapott csillárt a kezébe? De szerintem ez egy meddő vita, minden szórakozóhelyen ez van ahol van szerződött taxi cég, lásd: sziget, ZP, rió, Play, symbol a vendéglátós party-k,stb. Csak az fázik meg aki lopkodni megy! Már nem tudom eldönteni, hogy céges vagy-e vagy hiéna de ha nem vagy megelégedve én azt tanácsolom, hogy menj olyan céghez ahol vesznek szórakozóhelyet a taxisaiknak.

vasarnap 2010.04.26. 23:36:04 / # 328175
avatar
Senki nem mondta, hogy ők voltak de ha nem a taxisok és nem a cég emberei és nem járóelők akkor kik lehettek? Én épp az utasomra vártam, szemből láttam az egészet? Te ott voltál egyáltalán?

sas 2010.04.26. 23:32:22 / # 328192
avatar
Tudod legközelebb ahol állok és a közelemben lesz egy fixi-foxi , odamegyek és a kezébe nyomom a csillárját csak úgy. Majd megnézzük milyen képet vág a "kolléga" . És a szemben levő vendéglátóipari egységből kijön spontán egy ember és betöri a foxi bérautójának a szélvédőjét. Jó?
sas 2010.04.26. 23:27:46 / # 328191
avatar
Nem kellene a biztonságiakra kenni. Ez nem fair velük szemben.
Oldalszám: 194