Hozzászólások száma: 3872
Ugrás a hírhez Oldalszám: 194
Témakörök > Hírek fórumai > Max Taxi A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
forest95 2010.04.27. 19:16:51 / # 328228
avatar
"El is sétálhat vagy telefonon rendelhet vagy akár BKV-val is mehet. Szabad országban élünk!" Ha szabad országban élünk, akkor gondolom a szabadjelzőm is ott világít ahol csak akarom! És ha nem akarom akkor nem kapcsolom le. Persze megkérni meglehet, de ha nem akarom akkor nem teljesítem. Mert szabad országban élünk! Mondhatsz amit akarsz, védheted a mundér becsületét, mert szabad országban élünk, de miután se Te, se a kollégáid nem az anyukám vagy apukám, ezért nem is utasítgathatnak semmire. Azért mert világító szabadjelzővel megáll egy taxi egy szórakozóhely előtt, még nem azt jelenti, hogy az illető egy lopkodós, lenyúlós köcsög. De persze ezt is deffiniálni kellene, mert ugye a taxiengedélye mindenkinek Budapest egész területére szól. Talán ha körbe lenne kerítve a szórakozóhely és kerítésen belülre próbálna bárki kerülni, akkor megérthető lenne a reakciótok. De közterületen? Vagy hivatalos droszton? Amiért fizetünk? Te nem tartod furcsának? Egyáltalán felkapcsolhatom még valahol a szabadjelzőm a kertemen kívül?
TESZ 2010.04.27. 18:18:24 / # 328227
avatar
Véletlen volt. Elnézésedet kérem! A kaucióként /biztosítékként, letétbe helyezett összeg/ befizetett pénzt pedig illene elkülönített számlán tartani, kezelni! Ok. Elírtam, de nem az volt a lényeg. Szebb jövőt !
All of Palme 2010.04.27. 17:31:40 / # 328226
avatar
előttem csak maxiszotyitaxi állhat meg.

smokie09 2010.04.27. 17:12:23 / # 328225
avatar
Nem tudom, hogy csak véletlen, vagy tényleg nekem címezted, de: Oké majd időben gondoskodok a kau(K)ciómról:)
smokie09 2010.04.27. 17:08:42 / # 328224
avatar
A primitív itt egyedül Te voltál, hangvétel meg csak élőszóban létezik, de hagyjuk is, éheskedő CÉGVEZETŐ ÚÚÚÚR! Ui.: sokszemélyes autókon létezik elöl-hátul szabadjelző, lehet, hogy most újat írtam, de jó cégvezető is holtig tanul.
TESZ 2010.04.27. 16:31:19 / # 328211
avatar
Helló ! Változnak az idők, változnak az emberek! A BEFIZETETT KAUKCIÓT IS ADDIG KELL VISSZA KÉRNI, AMIG VAN MIBŐL KIFIZETNI ! A felszámoláskor nem biztos, hogy lesz pénz a számlákon vagy a pénztárban. Bárhol szívesen látják a tagdíjadat!! Találjatok olyan fuvarközvetítőt, aki nem akar ledarálni! Max, Plusz, Bp, Travell hát.... Ti tudjátok! A benzin 340, a gázolaj 310.- Szebb jövőt!

tibi007 2010.04.27. 16:05:46 / # 328223
avatar
Kedves hirtelen haragú TAXI SOFŐR ÚR! Megint egy olyan hozzászóló írogat akinek fogalma sincs a cégünk tarifa rendszeréről! Szerződött helyeinkről 240-ért szolgáltatunk illetve 167-ért a telefonos és a törzsutaskártyával rendelkezőknek! A mi taxisaink örülnek hogy van lehetőségük 336-tal szolgáltatni ha az utcán leintik őket. Valószínű neked nincs rá lehetőséged és ezért írsz nekem ebben a primitív hangvételben! Én nem minősítettem a te szakmai tudásodat, ezek után akkor tudok válaszolni ha normálisan tudsz beszélgetni! U.i.: Két szabadjelzővel jól fogsz kinézni legalább lesz kit kiröhögnie a fiúknak amíg várakoznak! Szép napot!!
smokie09 2010.04.27. 15:52:33 / # 328222
avatar
Te tartod magad cégvezetőnek ilyen hozzáállással? Éheskedő gyanús taxis az .........! Ugyanolyan jogunk van odaállni bárhova akármilyen cégesek vagyunk mint nektek, aztán nyomozzál, hogy rendelésen vagyunk-e. Sőt, mától 2 szabadjelző fog világítani a kocsim tetején, és tehettek egy szivességet. Ha pedig valamelyik nagytudású saját kollégád elindul felém, már tárcsázom is a 107-et. Miért lennénk partnerek? Ez a Te (ti) problémátok, a megoldást nem más cégek taxisaitól kell várni. Arra még nem gondoltál, hogy azért nem akar beszállni a kedves mert 336 forinttal viszitek? Még jó, hogy keres egy 240-est vagy hív rátok egyet.
Rocktaxi 2010.04.27. 15:47:24 / # 328221
Ezt azért kérdeztem, mert úgy viselkednek az alkalmazottak vagy alvállalkozók mintha csak a maxtaxi autóiba ülhetnének be az utasok. De megnyugtattál, hogy szabadon és retorzió nélkül választhat a kedves utas.
tibi007 2010.04.27. 15:31:44 / # 328220
avatar
Kedves 666666! Gondolom tudod, hogy egy céget vezetek, nem minig érek rá válaszokat adni de "nagyon fogok igyekezni, hogy megfeleljek neked"!
tibi007 2010.04.27. 15:22:48 / # 328219
avatar
Kedves Rocktaxi! Kötelező??? Ezt nem értem! El is sétálhat vagy telefonon rendelhet vagy akár BKV-val is mehet. Szabad országban élünk! Nálunk ami kötelező az a megfelelő tarifa használata, mint bármelyik taxitársaságnál aki szolgáltatni akar!
tibi007 2010.04.27. 15:18:40 / # 328218
avatar
Kedves Forest95! Csatlakoznék az előttem szóló csendes nevű kollégához. Negyrészben azok verik a tam-tamot, akik ugyanúgy próbálták megvédeni a saját szórakozóhelyeiket. Abban igazad van, hogy ez nem állapot. A szórakozóhelyeknek ki kéne alakítanija egy rendelt taxi táblával ellátott droszt részt is. E próbléma megoldásával mi is foglalkozunk!
tibi007 2010.04.27. 15:15:02 / # 328217
avatar
Szia Partizan! Igyekezni fogunk!
tibi007 2010.04.27. 15:14:16 / # 328216
avatar
Kedves Nyögdíjas! Ezentúl igyekezni fognak, hogy a megfelelő szóhasználattal kérjenek meg!
tibi007 2010.04.27. 15:11:53 / # 328215
avatar
Kedves Fair! A puding próbája az evés! Üdvözlettel: Tibi
tibi007 2010.04.27. 15:10:27 / # 328214
avatar
Szia Sas! Az árak kialakulásával nem teljesen vagy tisztában! Amikor ez a cég alakult a piacon már pár hete jelen volt a Plus a Taxi4 már dübörgött, a Taxi 2000 már frissitett az árain a Mini már rég 168-cal szolgáltatott a Travel 170-nel ment a telefonos rendelésekre a Rádió már bárhonnan-bárhová maximum fix 2777 Ft.-ért ment! Mi az árainkat az alsó középmezőnybe löttük be. Az árak már lent voltak akkor is amikor még mi a piacon sem voltunk. A tulajdonosok nem szeretetszolgálatot üzemeltetnek hanem profitot akarnak termelni, ők is a családjuknak szeretnék hazavinni a pénzt akárcsak ti. A legnagyobb cégek azért nem mentek le az áraikkal mert azt gondolták, hogy ez nem lesz tartós.(sajnos tévedtek)Nekünk is az lenne az érdekünk, hogy minnél magasabb áron tudjátok vinni az utasokat, ezáltal többet keressetek és könyebben hozzátok be a tagdíjat. Minden cégvezetőnek az a jó ha keveset kell küzdeni az alkalmazottjaival. Megpróbáljuk megválogatni, hogy kit veszünk fel. A régi hiénából lett taxisokat igyekszünk megszűrni, a kezdőknek pedig lehetőséget biztosítani. Remélem a válaszom kielégítő volt, jó munkát kívánok!
Rocktaxi 2010.04.27. 15:08:44 / # 328213
"vagy az 58-ik éheskedő gyanus taxis és ő meg nem tud dolgozni mert folyamatosan ezzel a problémával kell foglalkoznia, lehet hogy nem megfelelően kezeli ezt a helyzetet. " Kedves tibi007! :-)) A szórakozó helyről kijövő potenciális utasnak kötelezően a maxtaxi kocsijaiba kell beülnie? Nincs választási lehetősége? :-( Ha ennyire nem vagytok biztosak abban, hogy hozzátok ül be akkor szerintem nagy a baj szervezés ügyben! :-(
tibi007 2010.04.27. 14:54:08 / # 328212
avatar
Szervusz cuuzeipi! Nagyon sajnálom ha ilyen atrocitás ért téged. Amennyiben tudomásunkra jut, hogy ilyen történik akkor megpróbáljuk lehiggasztani a saját kollégáinkat, de meg kell értened amikor azon az estén te vagy az 58-ik éheskedő gyanus taxis és ő meg nem tud dolgozni mert folyamatosan ezzel a problémával kell foglalkoznia, lehet hogy nem megfelelően kezeli ezt a helyzetet. Intézkedni fogunk ez ügyben, hogy normálisabban rendeződjenek ezek a dolgok de nektek is partnernek kéne lennetek, higgattabban, megértőbben kellene állnotok ehez a problémához. Ez nem egyedi eset, minden szórakozóhelynél ez a bevált szokás. Nem sorolnám fel Bp. szórakozóhelyeit és az ezeket birtokló társaságokat mert a lista nagyon hosszú lenne és ezt már az előttem szólok megtették. A probléma megoldásában maximálisan partnerek vagyunk, hisz mi is találkozunk ezzel a problémával más szórakozóhelyeken. Ezért ki is adtuk, hogy más cég szerződött helyéhez érkezve kapcsolják le a szabadjelzőjüket. További jó munkát és balesetmentes közlekedést kívánok.
tibi007 2010.04.27. 14:39:48 / # 328210
avatar
Kedves Fantomas! A Romkert felső részéről a Max Taxi dolgozik tavaly óta. Aki rendelésre jön attól csak azt kérjük hogy kapcsolja le a csillárját. Soha nem adtunk olyan utasítást, hogy zavarják el azokat a taxikat akik rendelésre jöttek. Sőt ha utas keresi a rendelt taxiját, még utba is igazitjuk, hisz nekünk sem érdekünk, hogy feltorlódjanak a taxik és ezzel akadályozzák a forgalmat. Azt mindenkinek meg kell értenie, hogy ha egy cég energiát, pénzt, időt vagy bartel lehetőségeket áldoz egy szerződés megszerzésére és életben tartásásra, nem örül neki ha idegen cégek esetleg hiénák aratják le a munkája gyümölcsét.
tibi007 2010.04.27. 14:32:47 / # 328209
avatar
Szia zöldfülü! A hivatalos drosztoknál nem szoktunk szólni senkinek hiszen azok mindenkié!Sajnos mi is ezt tapasztaljuk, hogy a hiénák és más cégesek baszogatják a drosztokon a sofőrjeinket! Az Alle centernél lévő drosztnál sem szóltunk senkihez és a Momnál sem szóltunk senkihez sőt ott minket is folyamatosan próbálnak kiszorítank. Pedig ez a két hely nekünk is címkiadó. A Honvéd és a körút sarka a Seraj elötti droszt, gondolom! Oda nem is állunk soha, annál a drosztnál a Serájjal szerződésben lévő taxik felügyelgetik.
Oldalszám: 194