Hozzászólások száma: 260
Oldalszám: 13
Témakörök > Droszt Híradó > Keressük Budapest legszarabb fuvarszervező cégét A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
hiénakutya 2013.01.09. 11:38:21 / # 29108
Jó, akkor ezt vegyük át még egyszer, mert látom, hogy a néninek nem sikerült megugrania ezt a dolgot, vagy szándékosan csűri-csavarja. Értékteremtéssel kapcsolatban a néni tett megjegyzést. A szövegkörnyezet alapján - talán tévesen - úgy értelmeztem, hogy valami olyasmit kér számon rajtam, ami semmiképp sem feladatom, és meggyőződésem szerint a hallotaxinak sem (elsődleges) funkciója. Eddig tudjuk követni? Tehát nem én hiányoltam itt bármiféle értékteremtést, és nem én tettem ezzel kapcsolatban bármiféle megjegyzést. Léphetünk egyet? Azt mondtam magamban, hogy lehet, hogy tévedek. Lehet, hogy itt értéket kellene teremteni. Ezt elfogadva, de meg nem engedve, úgy gondolom, hogy ne olyan tegyen ezzel kapcsolatban megjegyzést, aki maga sem jár élen abban, aminek hiányára megjegyzést tesz. Na? Megvan már?
puccos 2013.01.09. 10:32:32 / # 29106
avatar
A leglehuzósabb cég: Nálam egyértelmüen a Max. Itt legalizálják a fuvarlenyulást. A leggusztustalanabb etikai bizottság: Plus. 24 óra autóban alvásért. A legszemetebb központ: A Főtaxi. Ahol a diszpécserek magázzák a taxist, a mószerolás,a besugás, mindennapos, és ehhez még aszisztálnak is. A leglekezelőbb központ: Nálam fej-fej mellett a Plus, meg a Főtaxi nyert. "Mondtam már kollégám hogy nyolcas a házszám" A legkreativabb büntetések: Főtaxi. A kollágát letiltották, mert az autója mellett sapkában dohányzott. A legrondább dizájn: Most a Plus. Azzal a pizzás matricával?! A legszarrágóbb megrendelők. Egyértelmüen a Plus. Ők viszik a város legalját. A legértékesebb jármű: Ha a fuvarkufárokra gondolsz , akkor a Bakucz RS 8- a,vagy az Oláh X6-osa, tehát Mini,és Plus A leglátványosabb szarkeverés a politikánál: Szerintem a Főtaxi a reptér tenderével. A leggyalázatosabb médiaszereplés: Vizy András. Egyszerüen nem birom a palit. Tehát Főtaxi.
deftones 2013.01.09. 10:03:47 / # 29105
avatar
pont leszarja egy tulaj hogy tetszik vagy nem tetszik másnak..főleg egy taxisnak.ezek minden taxist utálnak.pl a zengő is úgy csinál,mint ha nem,de mégis igen.szóval,havonta előre bejön a pénz így nem érdekli holmi minőség.ezért hülyeség amit itt csináltatok.
bétabige 2013.01.09. 09:42:27 / # 29092
avatar
Remélem, olvassa a rajongótábor is, hogy itt szórakozni kell, nem értéket teremteni. Kivéve nekem. Nekem itt nem szabadna szórakozni, offolni meg semmi, csak értéket teremteni. Értem. Fő a következetesség. Remélem, mindenki elnézi nekem, hogy nem a fórum nyilvánossága előtt kívánok értékes lenni. Ide marketinget tanulni járok csak. :D

bétabige 2013.01.09. 09:35:55 / # 29104
avatar
Rejtett értékek is léteznek a világon. :) Én pl imádok ilyenek után kutatni. :D Majd mindenki szépen megtalálja az ő kis helyét a rendszerben...
hiénakutya 2013.01.09. 09:19:59 / # 29103
hiénakutya 2013.01.09. 09:19:22 / # 29102
Csókolom, Kati néni! Hadd reagálok gyorsan, aztán unalmamban megyek hót lapátolni! Először is, ez nem játék. A kívülállónak talán játéknak tűnhet, ötezer taxis számára viszont a mindennapokat jelenti. Ha nekem fuvarszervező cégem lenne, és azt megválasztanák az év legszarabb cégének, akkor talán, - hangsúlyozom: talán - eltöprengenék azon, hogy mindent jól csinálok-e. Másodszor, a taxizást ezzel lejáratni nem lehet, hiszen a Torzsa díj kifejezetten a fuvarszervező cégek kitüntetéséről szól. Az meg, Kati néni kérem, egy másik szakma. Egyébiránt az élet nem csak az értékteremtésről szól. Különösen nem itt, ami alapvetően a szórakozás helyszíne. Ám, ha elfogadom, hogy itten valamiféle értéket kell teremteni, akkor ezen a téren Kati néninek is van némi elmaradása. Kézcsókom! :-)p
deftones 2013.01.09. 09:04:01 / # 29101
avatar
asszem most egyet kell értenem.elég,ha mi tudjuk hol kúrtuk el és miattunk váltak ilyenné.viszont egy keletis joggal hányhat rá,egyikhez serm tartozik.körberajzolta itt a területét,mindenki hanyatt esik tőle és még teret is adnak neki.
tom485 2013.01.09. 09:03:45 / # 29100
avatar
Bár amikor az értéket közzétették, a teljhatalmú szerkesztő úr törölte(tte) gyorsan, a lap függetlenségének jegyében!
tom485 2013.01.09. 09:01:01 / # 29099
avatar
Értéket én teremtek! :) Meg ... :)
bétabige 2013.01.09. 08:55:15 / # 29098
avatar
Unatkoznak hát. Ezért kieszeltek egy jó játékot a szakma végleges lejáratására. Figyeld meg, hogy tódul majd a nép hányni. Csak gratulálni tudok. Igazi értékteremtés.
deftones 2013.01.09. 08:49:22 / # 29097
avatar
ez egy baromság..vagy unatkoztok?mindegyik egy szar,ezek alapján.és az is.

tom485 2013.01.09. 08:13:28 / # 29096
avatar
Ehhez még hozzátenném, hogy -Melyik cég tett a legtöbbet a taxisok ellen -Melyik cég tett a legtöbbet a taxisok mellett Bár azt hiszem, hogy a második kérdés megválaszolatlan marad :)
Rita 2013.01.09. 07:35:47 / # 29095
Kíváncsi vagyok, hány új regisztráció lesz a következő hetekben, aki szavazni is fog. :-) Javaslataim a legkreatívabb bütetések kategóriában: Max és T4 Legrondább dizájn: Max és Fő.
Admin 2013.01.09. 07:20:20 / # 29094
A játék tisztaságának megőrzése érdekében, a hallotaxi.hu fizető hirdetői a szavazásból ki vannak zárva. ;-)

részeges 2013.01.09. 03:42:14 / # 29093
avatar
- A leglehúzósabb cég; Taxi plus, mint az utas lerántás, mint a taxis lerántása (E kat. droid autó, bünti-védelmi pénzek) ellenfele nincs! - A leggusztustalanabb etikai bizottság; Taxi plus, hirtelen meg sem tudnám indokolni a rengeteg döntésük közül az egyiket sem. Budapest taxi, büntetési pénzek, minimális szerződésbontással (kell a tagdíj) - A legszemetebb központ; Taxi plus, kirúgott-visszavett bukott emberek, taxis lenézése Mobil taxi, kolléga berángatása etikára mert címre érkezés előtt elment tankolni - A leglekezelőbb hangnem; Taxi plus, mint a cégvezető, mint a központ részéről RádióTele5 Horváth Csaba bármelyik megnyilvánulása - A legkreatívabb büntetések;Taxi4, 4 óra vagy 1000 Ft a címvisszaadás Taxi plus, Ha alva kapnak az autódban 24 óra - A legrondább dizájn; Mobiltaxi, Zöldfehér matrica piros szabadjelzővel Budapest Taxi, narancssárga kódmatrica az ablakon - A legszarrágóbb megrendelők; Taxiplus, a hétvégi ruppótlan g***k, reptérről Hidegkútra transzfert igénybe vevők RádióTele5 Fiksz kampány - A legértékesebb tulajdonosi jármű; Taxi4, Rally Team TaxiPlus, nyomon sem tudom követni MobilTaxi - Bakucz Audi RS... - A leglátványosabb szarkeverés a politikánál; Budapest Taxi, Dióslaki úr ellenállása mindennek az iparkamarai gyűlésen ??? Taxi, Veres úr és a reptér - A leggyalázatosabb médiaszereplés: Főtaxi, Vizy úr minden megnyilvánulása árt annak a cégnek szakmai antitalentumsága Főtaxi, a marketing teljes hiánya miatt 6*6, az egykori elit reklám nélküli taxitársaságból, a szigeti szórakozóhelyek hivatalos szállító partnere

no name 2013.01.09. 02:56:09 / # 29091
avatar
A virágokat az öltözőmbe kérem.:D
alelölülő 2013.01.09. 01:08:12 / # 29090
Legérdekvédőbb érdekvédő? (Nehogy megfeledkezzünk a kétezer tagot számláló szervezetről!)
hiénakutya 2013.01.09. 00:16:29 / # 29089
Saját jelöltjeim: A leglehúzósabb cég kategóriában feltétlen jelölöm a Max taxit, a Főtaxit, valamint a T4-et. A Max a több tízezres bírságokkal, a Főtakács a reptéri leadóval, a T4 pedig a cég tulajdonát képező kártyalehúzókra beszedett javítási átalánnyal nyűgözött le. A legkreatívabb büntetések kategóriában a Maxot és a Plust indítom. Gyönyörű volt a "helytelen árajánlat" és a hozzá rendelt szankció, de kivívta elismerésemet a váltópénzzel nem rendelkező taxis szerződédének felbontása is a Plusnál. A legrondább dizájn nálam egyértelműen a Maxé, és legyen mondjuk a Mini Mobil a másik, hogy fönntartsuk a verseny látszatát. Valójában azonban nem hiszem, hogy a Max legyőzhető ebben a kategóriában. A legszarrágóbbak szerintem még mindig a Plust rendelik. A múlt év leglátványosabb szarkeverője nálam továbbra is a City, bár felzárkózni látszik Dióslaki, tehát a Budapest taxi. A leggyalázatosabb médiaszereplés kategóriában jó eséllyel pályázik a Max echos fogyasztóvédelmi produkciója, amit aztán december 31-én este, a Rádió Face-en is előadtak. Ugyanakkor nehezen feledhető Vízy András párját ritkítóan bicskanyitogató stílusú párbaja Metál Zoltánnal. Úgyhogy a Főtaxi mindenképp versenyben van nálam ebben a számban is. A többihez nem tudok hozzászólni, mert nincs tapasztalatom.
hiénakutya 2013.01.08. 23:45:21 / # 29088
Keressük a 2012. év legmocskosabb fuvarszervező cégét! Jelölteket állítani a következő kategóriákban lehet: - A leglehúzósabb cég; - A leggusztustalanabb etikai bizottság; - A legszemetebb központ; - A leglekezelőbb hangnem; - A legkreatívabb büntetések; - A legrondább dizájn; - A legszarrágóbb megrendelők; - A legértékesebb tulajdonosi jármű; - A leglátványosabb szarkeverés a politikánál; - A leggyalázatosabb médiaszereplés. Természetesen szívesen látunk javaslatokat további kategóriák létrehozására is! Kategóriánként minimum két jelölt állítása szükséges, a kategóriagyőzteseket szavazással választjuk. A legtöbb kategóriagyőzelmet szerző fuvarszervező cég lesz a 2012. év legszarabb fuvarszervező cége, egyben a Torzsa-díj nyertese. A jelöltállítás határideje legyen mondjuk január 31., és azt követően majd február végéig lehet szavazni. :-)))

Oldalszám: 13