| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2007.08.18. 14:57:20 / # 285737 |
|
Időmérő vs. Ellenőr csata?
Előzmény: #285735 2007.08.18. 14:28:46 |
| cbtaxi | 2007.08.18. 14:35:30 / # 285736 |
|
Viszont a Csogu, igen.
Előzmény: #285735 2007.08.18. 14:28:46 |
| törölt felh. | 2007.08.18. 14:28:46 / # 285735 |
|
Csogu javasolnám azért mosd le a kocsit.
Tudod JWT sohasem alszik:-)))
Előzmény: #285732 cbtaxi 2007.08.18. 14:18:18 |
| utolsó senki | 2007.08.18. 14:27:37 / # 285734 |
|
Nyugodt legyél!
A Ricsi a XIII.ból ki sem mozdul,mert akkor aktiválni kellene a GPSt!
(Na jó,max. Nyugati első...)
Előzmény: #285732 cbtaxi 2007.08.18. 14:18:18 |
| cbtaxi | 2007.08.18. 14:18:18 / # 285732 |
|
Majd rádöbbensz!
Ma este én is kint leszek! :)))
Előzmény: #285731 csogu 2007.08.18. 14:15:49 |
| csogu | 2007.08.18. 14:15:49 / # 285731 |
|
Pfúúúúúj:-DDDDDDD
Téged meg a Pici mentsen meg:-))
Na megyek, ráalszok egy keveset a mai napra, mert este 22.40-kor szabadulok…addig kicsit mezítlábazok majd, de utána reszkessetek:-)
|
|
| utolsó senki | 2007.08.18. 14:15:23 / # 285730 |
|
Akkor most elárulom,az Ótvarhoz kerestem hamutartót,de elzavartak,hogy ne izgassam a népet...
Előzmény: #285728 csogu 2007.08.18. 14:12:56 |
| utolsó senki | 2007.08.18. 14:13:20 / # 285729 |
|
+t
|
| csogu | 2007.08.18. 14:12:56 / # 285728 |
|
Hogy te milyen helyeken meg nem fordulsz:-DD
|
|
| utolsó senki | 2007.08.18. 14:12:41 / # 285726 |
|
De ne felejtsd el,az akkor volt,amikor vezetési bemutatót tartottam,és Te elájultál,és újra kellet élesztenem.Sajnos,szájból-szájba...de megmaradtál,így még sikeres életmentő is vagyok!!!
Előzmény: #285724 csogu 2007.08.18. 14:08:37 |
| utolsó senki | 2007.08.18. 14:09:17 / # 285725 |
|
Nekem is van!
(Igaz a MÉH telepen vettem,40 Ft)
Előzmény: #285722 csogu 2007.08.18. 14:07:05 |
| csogu | 2007.08.18. 14:08:37 / # 285724 |
|
Utoljára amikor taliztunk, akkor gyomorból adtál nekem mintát…azt hittem az a frankó, bocsánat ha nem így van:-)))
|
|
| utolsó senki | 2007.08.18. 14:07:08 / # 285723 |
|
Na jól van szerencsétlenkém,mivel Te nem tudod,milyen a jó pálinka SZAGA,ezennel letiltalak a minősítési feladatodról!
Előzmény: #285717 csogu 2007.08.18. 14:00:30 |
| csogu | 2007.08.18. 14:07:05 / # 285722 |
|
Kapaszkodj meg, van JWT-nek rendőrjelvénye!
|
|
| utolsó senki | 2007.08.18. 14:04:23 / # 285721 |
|
Ezexerint RENDŐR a pali!
Előzmény: #285716 cbtaxi 2007.08.18. 13:59:46 |
| csogu | 2007.08.18. 14:03:21 / # 285720 |
|
Nem mondtad hogy vízen, azt mondtad 20 métert menjek vele és kapok 50 ezret. Kb. 7 kiló, nem könnyű, de nekifutok…KÉSZÍTSD A LÉT!!!
Utolsó senki rá a tanúm, akivel felezek!
Előzmény: #285714 2007.08.18. 13:57:49 |
|
| csogu | 2007.08.18. 14:02:18 / # 285719 |
|
Tud, csak néha nehezíti a dolgát:-))
Előzmény: #285716 cbtaxi 2007.08.18. 13:59:46 |
|
| cbtaxi | 2007.08.18. 14:01:17 / # 285718 |
|
Borfesztivál, kasu!
Egyébként ott megtalálsz.Azt is "mi" csináljuk!
Előzmény: #285710 csogu 2007.08.18. 13:53:41 |
| csogu | 2007.08.18. 14:00:30 / # 285717 |
|
MONDOM!!! Van pálinka bemutató is ott!! Vittem tegnap egy ürgét ő mondta, és éreztem is!...rajta:-) Tuti pálinka, mert olyan szaga volt mint neked szokott...szerintem szilva:-)
|
|
| cbtaxi | 2007.08.18. 13:59:46 / # 285716 |
|
Most lebuktál Ákos!
Ezexerint NEM TUDSZ VÍZEN JÁRNI!!!!!!!!!!!!!!!!
:-))))))))))))))))))))
Előzmény: #285702 2007.08.18. 13:46:12 |