Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2007.08.18. 14:57:20 / # 285737
avatar
Időmérő vs. Ellenőr csata?
cbtaxi 2007.08.18. 14:35:30 / # 285736
avatar
Viszont a Csogu, igen.
törölt felh. 2007.08.18. 14:28:46 / # 285735
avatar
Csogu javasolnám azért mosd le a kocsit. Tudod JWT sohasem alszik:-)))
utolsó senki 2007.08.18. 14:27:37 / # 285734
avatar
Nyugodt legyél! A Ricsi a XIII.ból ki sem mozdul,mert akkor aktiválni kellene a GPSt! (Na jó,max. Nyugati első...)
cbtaxi 2007.08.18. 14:18:18 / # 285732
avatar
Majd rádöbbensz! Ma este én is kint leszek! :)))
csogu 2007.08.18. 14:15:49 / # 285731
Pfúúúúúj:-DDDDDDD Téged meg a Pici mentsen meg:-)) Na megyek, ráalszok egy keveset a mai napra, mert este 22.40-kor szabadulok…addig kicsit mezítlábazok majd, de utána reszkessetek:-)
utolsó senki 2007.08.18. 14:15:23 / # 285730
avatar
Akkor most elárulom,az Ótvarhoz kerestem hamutartót,de elzavartak,hogy ne izgassam a népet...
utolsó senki 2007.08.18. 14:13:20 / # 285729
avatar
+t
csogu 2007.08.18. 14:12:56 / # 285728
Hogy te milyen helyeken meg nem fordulsz:-DD
utolsó senki 2007.08.18. 14:12:41 / # 285726
avatar
De ne felejtsd el,az akkor volt,amikor vezetési bemutatót tartottam,és Te elájultál,és újra kellet élesztenem.Sajnos,szájból-szájba...de megmaradtál,így még sikeres életmentő is vagyok!!!
utolsó senki 2007.08.18. 14:09:17 / # 285725
avatar
Nekem is van! (Igaz a MÉH telepen vettem,40 Ft)
csogu 2007.08.18. 14:08:37 / # 285724
Utoljára amikor taliztunk, akkor gyomorból adtál nekem mintát…azt hittem az a frankó, bocsánat ha nem így van:-)))
utolsó senki 2007.08.18. 14:07:08 / # 285723
avatar
Na jól van szerencsétlenkém,mivel Te nem tudod,milyen a jó pálinka SZAGA,ezennel letiltalak a minősítési feladatodról!
csogu 2007.08.18. 14:07:05 / # 285722
Kapaszkodj meg, van JWT-nek rendőrjelvénye!
utolsó senki 2007.08.18. 14:04:23 / # 285721
avatar
Ezexerint RENDŐR a pali!
csogu 2007.08.18. 14:03:21 / # 285720
Nem mondtad hogy vízen, azt mondtad 20 métert menjek vele és kapok 50 ezret. Kb. 7 kiló, nem könnyű, de nekifutok…KÉSZÍTSD A LÉT!!! Utolsó senki rá a tanúm, akivel felezek!
csogu 2007.08.18. 14:02:18 / # 285719
Tud, csak néha nehezíti a dolgát:-))
cbtaxi 2007.08.18. 14:01:17 / # 285718
avatar
Borfesztivál, kasu! Egyébként ott megtalálsz.Azt is "mi" csináljuk!
csogu 2007.08.18. 14:00:30 / # 285717
MONDOM!!! Van pálinka bemutató is ott!! Vittem tegnap egy ürgét ő mondta, és éreztem is!...rajta:-) Tuti pálinka, mert olyan szaga volt mint neked szokott...szerintem szilva:-)
cbtaxi 2007.08.18. 13:59:46 / # 285716
avatar
Most lebuktál Ákos! Ezexerint NEM TUDSZ VÍZEN JÁRNI!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))))))))))
Oldalszám: 1757