| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| száguldás | 2007.08.18. 19:56:30 / # 285760 |
|
És semmi válasz?:(((
Előzmény: #285758 cbtaxi 2007.08.18. 19:43:05 |
| cbtaxi | 2007.08.18. 19:43:05 / # 285758 |
|
Szia! Máris :)))))
Előzmény: #285757 száguldás 2007.08.18. 19:42:06 |
| száguldás | 2007.08.18. 19:42:06 / # 285757 |
|
Szia!Írtam egy emailt olvasd el!!
Előzmény: #285754 cbtaxi 2007.08.18. 19:36:26 |
| cbtaxi | 2007.08.18. 19:36:26 / # 285754 |
|
Nos,a kezdő lépés adott.
De utána van variációs lehetőség,jó néhány.
Ha 4X utazik,hát 4X.Nem feltétlen kell ugyan annak a párnak 4X átmenni.
De nem tilos.
Előzmény: #285752 öcsi 2007.08.18. 19:31:02 |
| cbtaxi | 2007.08.18. 19:32:12 / # 285753 |
|
Ok.minnyá....
Előzmény: #285752 öcsi 2007.08.18. 19:31:02 |
| öcsi | 2007.08.18. 19:31:02 / # 285752 |
|
A Fórum topicban írtam neked.
Lécci nézd meg.
Előzmény: #285751 cbtaxi 2007.08.18. 19:27:36 |
| cbtaxi | 2007.08.18. 19:27:36 / # 285751 |
|
Meglátta Sharon Stone-t és kitárt karokkal sietett az üdvözlésére.
A testőrökkel való találkozásról,ellenben nincs fénykép.........:)))))))))))))))))))))))))
Naa????????
Előzmény: #285699 Brekeke 1 2007.08.18. 15:43:34 |
| trubadur | 2007.08.18. 18:23:07 / # 285749 |
|
Mit csinálna......
Valaki jól szájba verte !!!
Előzmény: #285699 Brekeke 1 2007.08.18. 15:43:34 |
| Brekeke 1 | 2007.08.18. 18:03:42 / # 285748 |
|
Na mivan sekinek nincs otlete? Akkor marad a RB nekem. :)
Pedig az 1 RB jutalmat meg tartom :))
|
| törölt felh. | 2007.08.18. 17:39:27 / # 285747 |
|
Ne félj az idei szezonban is meg fogom mérni,ahogy valószínű ő is engem.
Megszurkál lehet hiszen ellenőr és mint tudjuk ők már csak ilyenek.
|
| lilazoli | 2007.08.18. 16:31:23 / # 285744 |
|
Majd ha kitalálod!!!
|
| Brekeke 1 | 2007.08.18. 16:24:58 / # 285743 |
|
jooooo de lehet hogy nem kene? :)))
|
| utolsó senki | 2007.08.18. 16:22:18 / # 285742 |
|
Este csörögj rám,eltűnt a számod a telcsimből!
Köszike,bocsika(kávészünet)!
Előzmény: #285741 Brekeke 1 2007.08.18. 16:15:39 |
| Brekeke 1 | 2007.08.18. 16:15:39 / # 285741 |
|
Az 1 RB meg gazdara var :))
Előzmény: #285740 Brekeke 1 2007.08.18. 16:14:48 |
| Brekeke 1 | 2007.08.18. 16:14:48 / # 285740 |
|
Sajna nem nyert... :(
|
| utolsó senki | 2007.08.18. 16:02:59 / # 285668 |
|
Este kérem a nyereményt!
|
| utolsó senki | 2007.08.18. 16:02:13 / # 285738 |
|
Szia Breki!
A megfejtés:
1.szárnyal a boldogságtól,hogy csak 2vel vert a Kaposvár!
2.megitta(miután megtalálta ill. kinyomoztatta,hol van) csogu titkos R.B. állományát!
Előzmény: #285699 Brekeke 1 2007.08.18. 15:43:34 |
| Brekeke 1 | 2007.08.18. 15:43:34 / # 285699 |
|
Talalos kerdes...
A kep minosege ugyan rossz de segitek a kepen a Lilazoli van. DE MIT CSINAL? Ez itt a kerdes...
A nyeremeny 1 RB. :)
|
| tomajer | 2007.08.18. 15:18:38 / # 285733 |
|
Ez nyílt javaslat?
Mert beugranék, a Ricsi helyett.
A K-1 nem 120 kilóra van tervezve:-)
Előzmény: #285702 2007.08.18. 13:46:12 |
|
| utolsó senki | 2007.08.18. 15:03:30 / # 285672 |
|
Hagyd már,tegnap mást sem hallottál:
keresem az 518de nem késik.)at!
A címeket meg a MEMI vitte 3al,5tel...ezt mérd meg,JWT!
Össze-vissza szurkál,ha rámozdulsz.(És igaza van,
|