Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
száguldás 2007.08.18. 19:56:30 / # 285760
avatar
És semmi válasz?:(((
cbtaxi 2007.08.18. 19:43:05 / # 285758
avatar
Szia! Máris :)))))
száguldás 2007.08.18. 19:42:06 / # 285757
avatar
Szia!Írtam egy emailt olvasd el!!
cbtaxi 2007.08.18. 19:36:26 / # 285754
avatar
Nos,a kezdő lépés adott. De utána van variációs lehetőség,jó néhány. Ha 4X utazik,hát 4X.Nem feltétlen kell ugyan annak a párnak 4X átmenni. De nem tilos.
cbtaxi 2007.08.18. 19:32:12 / # 285753
avatar
Ok.minnyá....
öcsi 2007.08.18. 19:31:02 / # 285752
avatar
A Fórum topicban írtam neked. Lécci nézd meg.
cbtaxi 2007.08.18. 19:27:36 / # 285751
avatar
Meglátta Sharon Stone-t és kitárt karokkal sietett az üdvözlésére. A testőrökkel való találkozásról,ellenben nincs fénykép.........:))))))))))))))))))))))))) Naa????????
trubadur 2007.08.18. 18:23:07 / # 285749
avatar
Mit csinálna...... Valaki jól szájba verte !!!
Brekeke 1 2007.08.18. 18:03:42 / # 285748
avatar
Na mivan sekinek nincs otlete? Akkor marad a RB nekem. :) Pedig az 1 RB jutalmat meg tartom :))

törölt felh. 2007.08.18. 17:39:27 / # 285747
avatar
Ne félj az idei szezonban is meg fogom mérni,ahogy valószínű ő is engem. Megszurkál lehet hiszen ellenőr és mint tudjuk ők már csak ilyenek.
lilazoli 2007.08.18. 16:31:23 / # 285744
avatar
Majd ha kitalálod!!!
Brekeke 1 2007.08.18. 16:24:58 / # 285743
avatar
jooooo de lehet hogy nem kene? :)))
utolsó senki 2007.08.18. 16:22:18 / # 285742
avatar
Este csörögj rám,eltűnt a számod a telcsimből! Köszike,bocsika(kávészünet)!
Brekeke 1 2007.08.18. 16:15:39 / # 285741
avatar
Az 1 RB meg gazdara var :))
Brekeke 1 2007.08.18. 16:14:48 / # 285740
avatar
Sajna nem nyert... :(
utolsó senki 2007.08.18. 16:02:59 / # 285668
avatar
Este kérem a nyereményt!

utolsó senki 2007.08.18. 16:02:13 / # 285738
avatar
Szia Breki! A megfejtés: 1.szárnyal a boldogságtól,hogy csak 2vel vert a Kaposvár! 2.megitta(miután megtalálta ill. kinyomoztatta,hol van) csogu titkos R.B. állományát!
Brekeke 1 2007.08.18. 15:43:34 / # 285699
avatar
Talalos kerdes... A kep minosege ugyan rossz de segitek a kepen a Lilazoli van. DE MIT CSINAL? Ez itt a kerdes... A nyeremeny 1 RB. :)

tomajer 2007.08.18. 15:18:38 / # 285733
Ez nyílt javaslat? Mert beugranék, a Ricsi helyett. A K-1 nem 120 kilóra van tervezve:-)
utolsó senki 2007.08.18. 15:03:30 / # 285672
avatar
Hagyd már,tegnap mást sem hallottál: keresem az 518de nem késik.)at! A címeket meg a MEMI vitte 3al,5tel...ezt mérd meg,JWT! Össze-vissza szurkál,ha rámozdulsz.(És igaza van,

Oldalszám: 1757