| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Nevem senki | 2007.08.20. 13:19:01 / # 285804 |
|
???????
|
| lilazoli | 2007.08.20. 13:18:55 / # 285891 |
|
Nézem!
Előzmény: #285889 terminátor 2007.08.20. 13:17:28 |
| csogu | 2007.08.20. 13:18:18 / # 285890 |
|
Szia Sanyi:-)
Örülök, hogy vagy:-) De kérlek nézesd meg az URH-d!
Előzmény: #285886 Nevem senki 2007.08.20. 13:12:30 |
|
| terminátor | 2007.08.20. 13:17:28 / # 285889 |
|
küldtem neked válasz emailt!:)
át ment?
Előzmény: #285887 lilazoli 2007.08.20. 13:12:42 |
| terminátor | 2007.08.20. 13:12:47 / # 285888 |
|
az a lényeg:)
Előzmény: #285885 lilazoli 2007.08.20. 13:11:37 |
| lilazoli | 2007.08.20. 13:12:42 / # 285887 |
|
Azon csodálkoznék ha nem!!
Előzmény: #285884 terminátor 2007.08.20. 13:11:22 |
| Nevem senki | 2007.08.20. 13:12:30 / # 285886 |
|
Szasztok
|
| lilazoli | 2007.08.20. 13:11:37 / # 285885 |
|
Amiota nem érdwekel ki kicsoda ,azota nem szúr az oldalam,és a májam is jól funkcionál4
Előzmény: #285877 terminátor 2007.08.20. 13:08:35 |
| terminátor | 2007.08.20. 13:11:22 / # 285884 |
|
szerintem nem !:)
Előzmény: #285882 csogu 2007.08.20. 13:10:01 |
| terminátor | 2007.08.20. 13:10:40 / # 285883 |
|
zoli veled is találkoztam már:)
ok:)
Előzmény: #285880 lilazoli 2007.08.20. 13:09:23 |
| csogu | 2007.08.20. 13:10:01 / # 285882 |
|
Nem mondod, hogy PONT a Zoli nem tudja hogy ki vagy!???:-DDDD
Előzmény: #285877 terminátor 2007.08.20. 13:08:35 |
|
| terminátor | 2007.08.20. 13:09:44 / # 285881 |
|
már találkoztunk!:)
Előzmény: #285878 csogu 2007.08.20. 13:08:38 |
| lilazoli | 2007.08.20. 13:09:23 / # 285880 |
|
Majd most kapsz vagy 8-at egybe !! Te elégedetlen4 :-P
Előzmény: #285875 terminátor 2007.08.20. 13:07:46 |
| terminátor | 2007.08.20. 13:09:10 / # 285879 |
|
ok rendben értettem !
téma lezárva:)
Előzmény: #285876 lilazoli 2007.08.20. 13:07:49 |
| csogu | 2007.08.20. 13:08:38 / # 285878 |
|
Végy 5 Red Bullt és keress meg:-)))
Abból baj nem lehet:-)
Előzmény: #285873 terminátor 2007.08.20. 13:06:29 |
|
| terminátor | 2007.08.20. 13:08:35 / # 285877 |
|
ja csak tudná hogy én kivagyok!:)
Előzmény: #285874 csogu 2007.08.20. 13:07:35 |
| lilazoli | 2007.08.20. 13:07:49 / # 285876 |
|
Hagyd ,hogy az érintett éljen ezzel a lehetőséggel!!
Előzmény: #285873 terminátor 2007.08.20. 13:06:29 |
| terminátor | 2007.08.20. 13:07:46 / # 285875 |
|
az jo a 8év alatt még egyszersem voltam benn etikán!:)
Előzmény: #285871 lilazoli 2007.08.20. 13:06:16 |
| csogu | 2007.08.20. 13:07:35 / # 285874 |
|
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ez nagyon nagy duma:-DDDDD
Előzmény: #285871 lilazoli 2007.08.20. 13:06:16 |
|
| terminátor | 2007.08.20. 13:06:29 / # 285873 |
|
most mit csináljak he?:)
Előzmény: #285870 lilazoli 2007.08.20. 13:05:05 |