Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2007.08.20. 13:19:01 / # 285804
avatar
???????

lilazoli 2007.08.20. 13:18:55 / # 285891
avatar
Nézem!
csogu 2007.08.20. 13:18:18 / # 285890
Szia Sanyi:-) Örülök, hogy vagy:-) De kérlek nézesd meg az URH-d!
terminátor 2007.08.20. 13:17:28 / # 285889
avatar
küldtem neked válasz emailt!:) át ment?
terminátor 2007.08.20. 13:12:47 / # 285888
avatar
az a lényeg:)
lilazoli 2007.08.20. 13:12:42 / # 285887
avatar
Azon csodálkoznék ha nem!!
Nevem senki 2007.08.20. 13:12:30 / # 285886
avatar
Szasztok

lilazoli 2007.08.20. 13:11:37 / # 285885
avatar
Amiota nem érdwekel ki kicsoda ,azota nem szúr az oldalam,és a májam is jól funkcionál4
terminátor 2007.08.20. 13:11:22 / # 285884
avatar
szerintem nem !:)
terminátor 2007.08.20. 13:10:40 / # 285883
avatar
zoli veled is találkoztam már:) ok:)
csogu 2007.08.20. 13:10:01 / # 285882
Nem mondod, hogy PONT a Zoli nem tudja hogy ki vagy!???:-DDDD
terminátor 2007.08.20. 13:09:44 / # 285881
avatar
már találkoztunk!:)
lilazoli 2007.08.20. 13:09:23 / # 285880
avatar
Majd most kapsz vagy 8-at egybe !! Te elégedetlen4 :-P
terminátor 2007.08.20. 13:09:10 / # 285879
avatar
ok rendben értettem ! téma lezárva:)
csogu 2007.08.20. 13:08:38 / # 285878
Végy 5 Red Bullt és keress meg:-))) Abból baj nem lehet:-)
terminátor 2007.08.20. 13:08:35 / # 285877
avatar
ja csak tudná hogy én kivagyok!:)
lilazoli 2007.08.20. 13:07:49 / # 285876
avatar
Hagyd ,hogy az érintett éljen ezzel a lehetőséggel!!
terminátor 2007.08.20. 13:07:46 / # 285875
avatar
az jo a 8év alatt még egyszersem voltam benn etikán!:)
csogu 2007.08.20. 13:07:35 / # 285874
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ez nagyon nagy duma:-DDDDD
terminátor 2007.08.20. 13:06:29 / # 285873
avatar
most mit csináljak he?:)
Oldalszám: 1757