Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
lilazoli 2007.08.21. 11:25:53 / # 285918
avatar
Egész este az RB-et rugdostam az űlésalá!! De téged elérni!!!?
FRZZZZZZZ 2007.08.21. 06:11:11 / # 285922
avatar
kávészünet este esso

cbtaxi 2007.08.20. 18:44:16 / # 285913
avatar
Nna..esik az eső.Megyek is a rakpartra a tüzijátékot nézni. Most oda ülök-állok,ahová csak akarok.Sehol senki. Lehet,hogy nem is ma lesz? :)))))))))))))))

cbtaxi 2007.08.20. 18:29:15 / # 285910
avatar
Nemrég még azt lebegtette,hogy nem az!? Add vissza a babaruhát?
Nevem senki 2007.08.20. 13:31:32 / # 285907
avatar
Ne fogd rá:-))
csogu 2007.08.20. 13:30:36 / # 285906
Zoli nem ellenőr, hanem már etikás!:-)))
Nevem senki 2007.08.20. 13:29:47 / # 285905
avatar
Bocs, Caps lock

Nevem senki 2007.08.20. 13:29:11 / # 285904
avatar
HOLNAP MEGCSINÁLTATOM A RÁDIÓT, DE HA KI AKARNAK RÚGNI MEGMONDOM, HOGY ELLENŐRI UTASÍTÁSRA TETTEM:-))

csogu 2007.08.20. 13:28:09 / # 285903
Na mennem kell urak. Legyetek rosszak!

csogu 2007.08.20. 13:26:50 / # 285902
Na igen, néha van, amikor jobb, ha nem jön a kedves:-)
lilazoli 2007.08.20. 13:26:21 / # 285901
avatar
Megsem álltunk a Kolossi ig
Nevem senki 2007.08.20. 13:26:00 / # 285900
avatar
Ezt a 2 már tudod, már csak a többi 7642-öt kell megtanulni:-)))))))))))
lilazoli 2007.08.20. 13:25:04 / # 285899
avatar
Nem ,de bár úgy lett volna!!
csogu 2007.08.20. 13:24:53 / # 285898
:-DDDDDD Nevess csak , nevess, de én már legalább tudom hol van ez a 2 utca:-))
csogu 2007.08.20. 13:23:28 / # 285897
Ez viszont igaz:-)
Nevem senki 2007.08.20. 13:23:05 / # 285896
avatar
SZÉP kis alak vagy , de néha FÉKezhetnél:-)))
csogu 2007.08.20. 13:22:34 / # 285895
Tegnap végül is megégtél Budán?
Nevem senki 2007.08.20. 13:21:59 / # 285894
avatar
Nagy az arcod, de kell neked ennyi előny a hiányos helyismereted miatt:-))
lilazoli 2007.08.20. 13:20:37 / # 285893
avatar
már neked is feltűnt:-)
csogu 2007.08.20. 13:20:08 / # 285892
Már én szégyellem magam, hogy mindig leverlek:-)))
Oldalszám: 1757