| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| lilazoli | 2007.08.21. 11:25:53 / # 285918 |
|
Egész este az RB-et rugdostam az űlésalá!! De téged elérni!!!?
Előzmény: #285906 csogu 2007.08.20. 13:30:36 |
| FRZZZZZZZ | 2007.08.21. 06:11:11 / # 285922 |
|
kávészünet este esso
|
| cbtaxi | 2007.08.20. 18:44:16 / # 285913 |
|
Nna..esik az eső.Megyek is a rakpartra a tüzijátékot nézni.
Most oda ülök-állok,ahová csak akarok.Sehol senki. Lehet,hogy nem is ma lesz? :)))))))))))))))
|
| cbtaxi | 2007.08.20. 18:29:15 / # 285910 |
|
Nemrég még azt lebegtette,hogy nem az!?
Add vissza a babaruhát?
Előzmény: #285906 csogu 2007.08.20. 13:30:36 |
| Nevem senki | 2007.08.20. 13:31:32 / # 285907 |
|
Ne fogd rá:-))
Előzmény: #285906 csogu 2007.08.20. 13:30:36 |
| csogu | 2007.08.20. 13:30:36 / # 285906 |
|
Zoli nem ellenőr, hanem már etikás!:-)))
Előzmény: #285904 Nevem senki 2007.08.20. 13:29:11 |
|
| Nevem senki | 2007.08.20. 13:29:47 / # 285905 |
|
Bocs, Caps lock
|
| Nevem senki | 2007.08.20. 13:29:11 / # 285904 |
|
HOLNAP MEGCSINÁLTATOM A RÁDIÓT, DE HA KI AKARNAK RÚGNI MEGMONDOM, HOGY ELLENŐRI UTASÍTÁSRA TETTEM:-))
|
| csogu | 2007.08.20. 13:28:09 / # 285903 |
|
Na mennem kell urak. Legyetek rosszak!
|
|
| csogu | 2007.08.20. 13:26:50 / # 285902 |
|
Na igen, néha van, amikor jobb, ha nem jön a kedves:-)
Előzmény: #285899 lilazoli 2007.08.20. 13:25:04 |
|
| lilazoli | 2007.08.20. 13:26:21 / # 285901 |
|
Megsem álltunk a Kolossi ig
Előzmény: #285895 csogu 2007.08.20. 13:22:34 |
| Nevem senki | 2007.08.20. 13:26:00 / # 285900 |
|
Ezt a 2 már tudod, már csak a többi 7642-öt kell megtanulni:-)))))))))))
Előzmény: #285898 csogu 2007.08.20. 13:24:53 |
| lilazoli | 2007.08.20. 13:25:04 / # 285899 |
|
Nem ,de bár úgy lett volna!!
Előzmény: #285895 csogu 2007.08.20. 13:22:34 |
| csogu | 2007.08.20. 13:24:53 / # 285898 |
|
:-DDDDDD
Nevess csak , nevess, de én már legalább tudom hol van ez a 2 utca:-))
Előzmény: #285896 Nevem senki 2007.08.20. 13:23:05 |
|
| csogu | 2007.08.20. 13:23:28 / # 285897 |
|
Ez viszont igaz:-)
Előzmény: #285894 Nevem senki 2007.08.20. 13:21:59 |
|
| Nevem senki | 2007.08.20. 13:23:05 / # 285896 |
|
SZÉP kis alak vagy , de néha FÉKezhetnél:-)))
Előzmény: #285892 csogu 2007.08.20. 13:20:08 |
| csogu | 2007.08.20. 13:22:34 / # 285895 |
|
Tegnap végül is megégtél Budán?
Előzmény: #285893 lilazoli 2007.08.20. 13:20:37 |
|
| Nevem senki | 2007.08.20. 13:21:59 / # 285894 |
|
Nagy az arcod, de kell neked ennyi előny a hiányos helyismereted miatt:-))
Előzmény: #285892 csogu 2007.08.20. 13:20:08 |
| lilazoli | 2007.08.20. 13:20:37 / # 285893 |
|
már neked is feltűnt:-)
Előzmény: #285890 csogu 2007.08.20. 13:18:18 |
| csogu | 2007.08.20. 13:20:08 / # 285892 |
|
Már én szégyellem magam, hogy mindig leverlek:-)))
Előzmény: #285804 Nevem senki 2007.08.20. 13:19:01 |
|