| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| terminátor | 2007.08.20. 12:54:07 / # 285853 |
|
én nem fogok igérem!!!!!!
Előzmény: #285851 csogu 2007.08.20. 12:53:31 |
| terminátor | 2007.08.20. 12:53:32 / # 285852 |
|
nem jőtt még semmi:(
|
| csogu | 2007.08.20. 12:53:31 / # 285851 |
|
De ha után te is elkezdesz itt hüledezni, akkor tuti azokat, akik később jönnek a víz fogja verni a kíváncsiságtól:-)
Előzmény: #285850 terminátor 2007.08.20. 12:51:25 |
|
| terminátor | 2007.08.20. 12:51:25 / # 285850 |
|
ok
gabor198003@citromail.hu
előre is kőssz
Előzmény: #285849 csogu 2007.08.20. 12:50:18 |
| csogu | 2007.08.20. 12:50:18 / # 285849 |
|
Dobj egy e-mail címet, a Zoli tuti nem gonosz és nem tudna úgy aludni, hogy te szenvedsz:-))
Előzmény: #285847 terminátor 2007.08.20. 12:48:37 |
|
| terminátor | 2007.08.20. 12:49:16 / # 285848 |
|
nem akarom ezért tessék mesélni!!
Előzmény: #285846 lilazoli 2007.08.20. 12:48:07 |
| terminátor | 2007.08.20. 12:48:37 / # 285847 |
|
ja!
Előzmény: #285845 csogu 2007.08.20. 12:47:59 |
| lilazoli | 2007.08.20. 12:48:07 / # 285846 |
|
Nekedis csunya, ráncos ,őregember kinézeted lesz mint a CSOGUNAK! :-)
Előzmény: #285844 terminátor 2007.08.20. 12:45:34 |
| csogu | 2007.08.20. 12:47:59 / # 285845 |
|
Az nagyon rossz érzés, tudom:-))
Előzmény: #285844 terminátor 2007.08.20. 12:45:34 |
|
| terminátor | 2007.08.20. 12:45:34 / # 285844 |
|
tessék elmesélni mert kiváncsiak vagyunk?:)
Előzmény: #285840 csogu 2007.08.20. 12:43:06 |
| lilazoli | 2007.08.20. 12:45:18 / # 285843 |
|
Igen!!
Előzmény: #285841 cbtaxi 2007.08.20. 12:44:24 |
| terminátor | 2007.08.20. 12:44:47 / # 285842 |
|
aha !
és nagyon?
Előzmény: #285840 csogu 2007.08.20. 12:43:06 |
| cbtaxi | 2007.08.20. 12:44:24 / # 285841 |
|
Ő a 410?
Előzmény: #285840 csogu 2007.08.20. 12:43:06 |
| csogu | 2007.08.20. 12:43:06 / # 285840 |
|
Semmi különös, Ficsurnak elgurult a gyógyszere:-)))
Előzmény: #285792 terminátor 2007.08.20. 12:40:19 |
|
| csogu | 2007.08.20. 12:41:59 / # 285839 |
|
Ha nem az lett volna, akkor itt ünnepeltem volna magam, hogy mekkora ász vagyok:-)
Előzmény: #285790 lilazoli 2007.08.20. 12:39:52 |
|
| csogu | 2007.08.20. 12:41:04 / # 285838 |
|
Sok válsaztási lehetőséged nem maradt, nem hagyott..
Előzmény: #285788 lilazoli 2007.08.20. 12:38:33 |
|
| terminátor | 2007.08.20. 12:40:19 / # 285792 |
|
hali !!
kicsoda?
mivolt?
Előzmény: #285784 csogu 2007.08.20. 12:37:29 |
| lilazoli | 2007.08.20. 12:39:52 / # 285790 |
|
A véletlen !!! Mi???
Előzmény: #285789 csogu 2007.08.20. 12:38:52 |
| csogu | 2007.08.20. 12:38:52 / # 285789 |
|
Hoppácska, észre sem vettem:-))
Előzmény: #285336 lilazoli 2007.08.20. 12:36:38 |
|
| lilazoli | 2007.08.20. 12:38:33 / # 285788 |
|
Mit kellett volna csinálnom!
Előzmény: #285784 csogu 2007.08.20. 12:37:29 |