Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.08.20. 13:06:25 / # 285872
Miért?
lilazoli 2007.08.20. 13:06:16 / # 285871
avatar
Kapsz olyat,hogy az 1-es teszi kőzzé kedden!! :-)
lilazoli 2007.08.20. 13:05:05 / # 285870
avatar
Én??
terminátor 2007.08.20. 13:04:49 / # 285869
avatar
én tegyem kőzzé? amit kaptam a zolitól!
csogu 2007.08.20. 13:03:56 / # 285868
Te?
lilazoli 2007.08.20. 13:03:07 / # 285867
avatar
a Lajost nem kell szeretni! Ő nem azért van!
terminátor 2007.08.20. 13:03:03 / # 285866
avatar
azmár nagyobb probléma:)
lilazoli 2007.08.20. 13:02:11 / # 285865
avatar
Na megyek mert 2 napja

csogu 2007.08.20. 13:01:35 / # 285864
Halmazati, visszaeső, Lajost sem szereti. Szerintem 60 ezret:-)))
terminátor 2007.08.20. 13:00:23 / # 285863
avatar
ki én?
csogu 2007.08.20. 13:00:01 / # 285862
GYILKOS!!!!
terminátor 2007.08.20. 12:59:44 / # 285861
avatar
mit kap majd érte?
cbtaxi 2007.08.20. 12:59:33 / # 285860
avatar
Ha ilyen tempóban pörgetjük a topicot,utolérjük a pol fórumot és ki fogunk kapni Bao-tól. :)))))))))

lilazoli 2007.08.20. 12:59:14 / # 285859
avatar
ha akarja kőzzé teszi!
lilazoli 2007.08.20. 12:58:08 / # 285858
avatar
Még 1 ilyen ,és mikrózom az RB-det! :-(
terminátor 2007.08.20. 12:58:04 / # 285857
avatar
aha kőszi ! ennyi az egész aszittem valami keményebb volt!:)
cbtaxi 2007.08.20. 12:57:57 / # 285856
avatar
Mi lenne,ha megosztanátok itt,mindkivel? Kedd este,úgyis bemondja az 1-es az ítéletet! Tehát nem titok az előzmény sem!
lilazoli 2007.08.20. 12:56:39 / # 285855
avatar
Na menj !
terminátor 2007.08.20. 12:55:56 / # 285854
avatar
jo !:) de küldheted te is! vagy ketten egyszerre :)
csogu 2007.08.20. 12:54:28 / # 285800
Várj, nem olyan gyors a Zoli:-)

Oldalszám: 1757