| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2007.08.20. 13:06:25 / # 285872 |
|
Miért?
Előzmény: #285869 terminátor 2007.08.20. 13:04:49 |
|
| lilazoli | 2007.08.20. 13:06:16 / # 285871 |
|
Kapsz olyat,hogy az 1-es teszi kőzzé kedden!! :-)
Előzmény: #285869 terminátor 2007.08.20. 13:04:49 |
| lilazoli | 2007.08.20. 13:05:05 / # 285870 |
|
Én??
Előzmény: #285863 terminátor 2007.08.20. 13:00:23 |
| terminátor | 2007.08.20. 13:04:49 / # 285869 |
|
én tegyem kőzzé?
amit kaptam a zolitól!
Előzmény: #285868 csogu 2007.08.20. 13:03:56 |
| csogu | 2007.08.20. 13:03:56 / # 285868 |
|
Te?
Előzmény: #285863 terminátor 2007.08.20. 13:00:23 |
|
| lilazoli | 2007.08.20. 13:03:07 / # 285867 |
|
a Lajost nem kell szeretni! Ő nem azért van!
Előzmény: #285864 csogu 2007.08.20. 13:01:35 |
| terminátor | 2007.08.20. 13:03:03 / # 285866 |
|
azmár nagyobb probléma:)
Előzmény: #285864 csogu 2007.08.20. 13:01:35 |
| lilazoli | 2007.08.20. 13:02:11 / # 285865 |
|
Na megyek mert 2 napja
|
| csogu | 2007.08.20. 13:01:35 / # 285864 |
|
Halmazati, visszaeső, Lajost sem szereti.
Szerintem 60 ezret:-)))
Előzmény: #285861 terminátor 2007.08.20. 12:59:44 |
|
| terminátor | 2007.08.20. 13:00:23 / # 285863 |
|
ki én?
Előzmény: #285859 lilazoli 2007.08.20. 12:59:14 |
| csogu | 2007.08.20. 13:00:01 / # 285862 |
|
GYILKOS!!!!
Előzmény: #285858 lilazoli 2007.08.20. 12:58:08 |
|
| terminátor | 2007.08.20. 12:59:44 / # 285861 |
|
mit kap majd érte?
Előzmény: #285858 lilazoli 2007.08.20. 12:58:08 |
| cbtaxi | 2007.08.20. 12:59:33 / # 285860 |
|
Ha ilyen tempóban pörgetjük a topicot,utolérjük a pol fórumot és ki fogunk kapni Bao-tól. :)))))))))
|
| lilazoli | 2007.08.20. 12:59:14 / # 285859 |
|
ha akarja kőzzé teszi!
Előzmény: #285856 cbtaxi 2007.08.20. 12:57:57 |
| lilazoli | 2007.08.20. 12:58:08 / # 285858 |
|
Még 1 ilyen ,és mikrózom az RB-det! :-(
Előzmény: #285800 csogu 2007.08.20. 12:54:28 |
| terminátor | 2007.08.20. 12:58:04 / # 285857 |
|
aha kőszi !
ennyi az egész aszittem valami keményebb volt!:)
Előzmény: #285855 lilazoli 2007.08.20. 12:56:39 |
| cbtaxi | 2007.08.20. 12:57:57 / # 285856 |
|
Mi lenne,ha megosztanátok itt,mindkivel?
Kedd este,úgyis bemondja az 1-es az ítéletet!
Tehát nem titok az előzmény sem!
Előzmény: #285854 terminátor 2007.08.20. 12:55:56 |
| lilazoli | 2007.08.20. 12:56:39 / # 285855 |
|
Na menj !
Előzmény: #285850 terminátor 2007.08.20. 12:51:25 |
| terminátor | 2007.08.20. 12:55:56 / # 285854 |
|
jo !:)
de küldheted te is!
vagy ketten egyszerre :)
Előzmény: #285800 csogu 2007.08.20. 12:54:28 |
| csogu | 2007.08.20. 12:54:28 / # 285800 |
|
Várj, nem olyan gyors a Zoli:-)
|
|