Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
utolsó senki 2007.08.23. 17:05:18 / # 286022
avatar
Szasz artu! Nem ma utazik el a Móni? Akkor esetleg all-in!!!???(meg sörök...)
öcsi 2007.08.23. 17:00:00 / # 286021
avatar
hová?
száguldás 2007.08.23. 16:17:00 / # 286020
avatar
Nem a medence hanem a levegő néha!:))Volt má hogy rajtamaradt a fütés és 34fokos víz volt és egy nap volt míg visszahűlt.
cbtaxi 2007.08.23. 16:11:09 / # 286019
avatar
1-2?????????? Hahaha!!
R2D2 2007.08.23. 16:09:30 / # 286018
avatar
Nagy volt a meleg és 1-2 kollega beleszaladt a roszba!
cbtaxi 2007.08.23. 16:07:39 / # 286017
avatar
50 fokos medence?????????? Háát az tényleg nem jó! :))))))))))))))))))))))
száguldás 2007.08.23. 16:06:32 / # 285995
avatar
A 25fok az egy elfogadható hőmérséglet.Az usziba meg ennek a duplája van néha:(

cbtaxi 2007.08.23. 16:05:02 / # 286016
avatar
Hallottátok az Etikai B. ítéleteit? Jól belehúztak."Tíz" percig olvasta az egyes!

cbtaxi 2007.08.23. 16:03:35 / # 286015
avatar
És ez most jó nekünk vagy nem? A fene tudja.
száguldás 2007.08.23. 16:02:19 / # 286014
avatar
Egész hétvégén ilyen meleg lesz!:)
cbtaxi 2007.08.23. 15:57:13 / # 286013
avatar
Tegnap is dög meleg volt.Sőt! Hajnali 3-kor még nyomattam a légkondit.Muszály volt,mert 2 perc alatt dőlt rólam a víz.
R2D2 2007.08.23. 15:42:19 / # 286012
avatar
Tegnap azé nyomtam!

cbtaxi 2007.08.23. 15:34:33 / # 286011
avatar
Tegnap talán volt? :)
R2D2 2007.08.23. 15:30:35 / # 286010
avatar
Kuta meleg van nincs is kedvem dolgozni!

cbtaxi 2007.08.23. 15:25:47 / # 286009
avatar
Na végre!!Most már értem. Ilyet csinált már velem is. Ne bosszakodj rajta. Klikk kettő és újra bent vagy.
öcsi 2007.08.23. 15:21:22 / # 286008
avatar
Állítólag akkor dob ki, és újra bejelentkezni, amikor hosszabb ideje nem kattintasz. Na most kb 5 -10'-enként írtam vhva. Ide is akartam pár sort írni, de mire betette volna, kidobott. És nem volt ennél hosszabb.
cbtaxi 2007.08.23. 15:21:01 / # 286007
avatar
beszedtük a fogalmazás gátlót!
R2D2 2007.08.23. 15:17:58 / # 286006
avatar
Sziasztok skacok rég vótam itt! Mi a pálya?

trubadur 2007.08.23. 15:17:24 / # 286005
avatar
DDDDD Ja:-))
cbtaxi 2007.08.23. 15:05:51 / # 286004
avatar
?...áááá......... feladom.

Oldalszám: 1757