| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| utolsó senki | 2007.08.23. 17:05:18 / # 286022 |
|
Szasz artu!
Nem ma utazik el a Móni?
Akkor esetleg all-in!!!???(meg sörök...)
Előzmény: #286018 R2D2 2007.08.23. 16:09:30 |
| öcsi | 2007.08.23. 17:00:00 / # 286021 |
|
hová?
Előzmény: #286009 cbtaxi 2007.08.23. 15:25:47 |
| száguldás | 2007.08.23. 16:17:00 / # 286020 |
|
Nem a medence hanem a levegő néha!:))Volt má hogy rajtamaradt a fütés és 34fokos víz volt és egy nap volt míg visszahűlt.
Előzmény: #286017 cbtaxi 2007.08.23. 16:07:39 |
| cbtaxi | 2007.08.23. 16:11:09 / # 286019 |
|
1-2?????????? Hahaha!!
Előzmény: #286018 R2D2 2007.08.23. 16:09:30 |
| R2D2 | 2007.08.23. 16:09:30 / # 286018 |
|
Nagy volt a meleg és 1-2 kollega beleszaladt a roszba!
Előzmény: #286016 cbtaxi 2007.08.23. 16:05:02 |
| cbtaxi | 2007.08.23. 16:07:39 / # 286017 |
|
50 fokos medence??????????
Háát az tényleg nem jó! :))))))))))))))))))))))
Előzmény: #285995 száguldás 2007.08.23. 16:06:32 |
| száguldás | 2007.08.23. 16:06:32 / # 285995 |
|
A 25fok az egy elfogadható hőmérséglet.Az usziba meg ennek a duplája van néha:(
|
| cbtaxi | 2007.08.23. 16:05:02 / # 286016 |
|
Hallottátok az Etikai B. ítéleteit?
Jól belehúztak."Tíz" percig olvasta az egyes!
|
| cbtaxi | 2007.08.23. 16:03:35 / # 286015 |
|
És ez most jó nekünk vagy nem?
A fene tudja.
Előzmény: #286014 száguldás 2007.08.23. 16:02:19 |
| száguldás | 2007.08.23. 16:02:19 / # 286014 |
|
Egész hétvégén ilyen meleg lesz!:)
Előzmény: #286013 cbtaxi 2007.08.23. 15:57:13 |
| cbtaxi | 2007.08.23. 15:57:13 / # 286013 |
|
Tegnap is dög meleg volt.Sőt!
Hajnali 3-kor még nyomattam a légkondit.Muszály volt,mert 2 perc alatt dőlt rólam a víz.
Előzmény: #286012 R2D2 2007.08.23. 15:42:19 |
| R2D2 | 2007.08.23. 15:42:19 / # 286012 |
|
Tegnap azé nyomtam!
|
| cbtaxi | 2007.08.23. 15:34:33 / # 286011 |
|
Tegnap talán volt? :)
Előzmény: #286010 R2D2 2007.08.23. 15:30:35 |
| R2D2 | 2007.08.23. 15:30:35 / # 286010 |
|
Kuta meleg van nincs is kedvem dolgozni!
|
| cbtaxi | 2007.08.23. 15:25:47 / # 286009 |
|
Na végre!!Most már értem.
Ilyet csinált már velem is. Ne bosszakodj rajta.
Klikk kettő és újra bent vagy.
Előzmény: #286008 öcsi 2007.08.23. 15:21:22 |
| öcsi | 2007.08.23. 15:21:22 / # 286008 |
|
Állítólag akkor dob ki, és újra bejelentkezni, amikor hosszabb ideje nem kattintasz.
Na most kb 5 -10'-enként írtam vhva.
Ide is akartam pár sort írni, de mire betette volna, kidobott.
És nem volt ennél hosszabb.
Előzmény: #285988 cbtaxi 2007.08.23. 05:04:32 |
| cbtaxi | 2007.08.23. 15:21:01 / # 286007 |
|
beszedtük a fogalmazás gátlót!
Előzmény: #286006 R2D2 2007.08.23. 15:17:58 |
| R2D2 | 2007.08.23. 15:17:58 / # 286006 |
|
Sziasztok skacok rég vótam itt! Mi a pálya?
|
| trubadur | 2007.08.23. 15:17:24 / # 286005 |
|
DDDDD
Ja:-))
Előzmény: #285990 lilazoli 2007.08.23. 10:22:13 |
| cbtaxi | 2007.08.23. 15:05:51 / # 286004 |
|
?...áááá......... feladom.
|