| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| R2D2 | 2007.08.25. 15:01:13 / # 286198 |
|
Annyira nem fogom amit össze írkálsz! Sértett ember vagy én úgy gondolom! Ha beült volna 4 jó arc és elvitted volna a Jet-be akkor nem írtad volna le ezt a sok sületlenséget! Ne kötözködj senkivel hanem dolgozz és fogsz pénzt keresni!! De ha bármi problemád van segítünk,támogatunk,megmutatjuk a helyes utat!!
Előzmény: #286179 nemkar 2007.08.25. 07:29:50 |
| csogu | 2007.08.25. 15:01:03 / # 286196 |
|
Felvételt nyertél a megsavanyodott, humortalan emberek klubjába.
Húzzál bele, ha igyekszel, akkor még elnök is lehetsz és akkor elmondhatod (legalább te), hogy érdemes volt élni, mert elértél valamit!!!:-))) Mi van veled? Megártott a sok 4-es?:-)
Nézd, én inkább röhögök ezen az egészen, mert azzal legalább elérek valamit, jó kedvem lesz. Mit idegeskedjek rajta?
Jön a kolléga, háborog, szidja az egész etikai bizottságot, az ellenőröket (nem zavarta, hogy én is az vagyok). Autója mosót 3 hónapja minimum nem látott, az inge lekajálva – igaz, betűrve – utál mindenkit, legszívesebben elpusztítana minden taxist, aki akkor kimerészel jönni, amikor ő. Utálja a hosszú, a rövid fuvarokat stb…stb…
Ott hallgatom vagy 30 percig a monológját, már ott tartottam bebaszom a Dunába.
Egyszer csak jön 5 fiatal.
- Jó estét! Mennyi az Oktogon?
- Taxióra. Azééé van.
- De körülbelül?
- 2500.
- De öten lennénk!?
- Akkor fixen 3 ezer.
Miután magamhoz tértem ráébredtem, hogy ez elől az emberek elől inkább vigye el a fuvart még a riksás Kínai is, mint hogy az övé legyen.
Na Wanekom, ezekért álljon ki az ember? Tudod mit? Inkább ökörködöm tovább, mert az nem idegesít fel legalább.
És az ilyen selejtek miatt tartunk ott, ahol tartunk…na meg várják el tőlünk is ezt el az utasok, hogy plusz(???) 500-ért mindenre hajlandók legyünk.
Ezekért a „kollégákért” én még arra sem vagyok hajlandó, hogy komolyan vegyek bármit is.
Bár igazad lehet.
Lehetne ezt másként is.
Ma felszerelkezem, kamerával, fényképezőgéppel, elfoglalom a leshelyem, és a bokrok közül felvételeket készítek, majd írok egy dörgedelmes cikket, hogy a Laci és a Peti húúúúúúúúúú szegény kolléga elől elvitte a fuvart, és követelném a Révi, Szatír, a konyhás néni fel és lemondását stb…stb…G. Miklós vezér száműzetését, és Trubadur kasztrálását.
Kiééééért tenném én ezt meg, mondd meg nekem??? Magamért? Érdekes előlem nem visznek el fuvart (mondjuk, lenne is belőle ribillió), a másik 10-20 ember elől sem.
Nem tudom olvastad-e már akkor az indexet, amikor tomajerrel összevitáztam és nagyon nem értettünk egyet bizonyos dolgokban. Na akkor mondtam neki, hogy arra fog rábaszni, ha ez a tarifa csökkentős, taxisokat a lejtőre terelő, a létbizonytalanság nővelő tendencia nem áll meg, mert ennek egyenes következménye lesz az anarchia.
Egymásnak fogunk esni, és az erősebb kutya fog sz@rni, mivel az eszik….és az nem ő lesz.
Ezt kb. 2 éve írtam.
Pár példa:
- Syma csarnoknál a Főtaxi ellenőr gárdája védte be a helyét (dicséret érte Gyuri barátomnak)!
- Riónál (és ezek szerint) a Romkertnél is megjelentek más cégtől, mezítlábas kollégák, és egyre kendőzetlenebbül próbálnak megélni a piacról.
De hidd el, sorolhatnám, csak van amiről a vezetőségnek sincs tudomása és nem akarom, hogy innen (főleg tőlem) értesüljenek.
Én elvégzem, amit rám bíznak. Ma éjszaka is olyan fájdalmakkal és lázasan voltam kint, hogy néha meggörnyedtem, de becsülettel elláttam a feladatom.
Igaz, utána nem finoman, hanem kissé erőszakosan ki is harcoltam magamnak, ami JÁR!
Nekem senki egy szót se mondjon, írjon, aki szépen a susnyásban várja a sült galambot.
Tessék, én bármikor kész vagyok a változtatásra, DE nem egyedül és nem MÁSÉRT. Magunkért Wanek, EGYÜTT.
Na azt, amíg ez nem megy, addig igenis ökörködöm és jókat vidulok a felháborodott kollégákon.
Hiszen ők is jókat vidultak rajtunk, amikor felvonultunk a Fix tarifáért…magunkért…ÉRTÜK.
Ha nekik lehet, akkor én is veszem erre a bátorságot…vagy az már gusztustalanság? Magyarázkodás? Védés?
Na, kb. így röviden ennyi:-)))
Előzmény: #286194 2007.08.25. 14:21:56 |
|
| cbtaxi | 2007.08.25. 14:59:21 / # 286195 |
|
Pontosan ni is az a dolog,ami gusztustalan?
Az elmúlt 2-3 oldalt visszanézve ugyanis nem tudom.
A 2 "idegen" taxi jelenléte engem is érdekelt,most választ kaptunk rá.
Ami Nemkar topic társsal történt,az sajnálatos, de SZVSZ kicsit túlreagálta a dolgot.
Atrocitás nem történt,mondhatni mindennapos eset.
Mindannyiunkkal előfordult már hasonló.
Ricsi! Te meg ne itt oszd az észt,hanem a Sláger teraszon!
Miért kell a Dokkoló treffesét 8aki már kivárta a sorát) átzavarni!!!! a teraszra?
Miért nem a sor utolsót????????????????
Előzmény: #286194 2007.08.25. 14:21:56 |
| törölt felh. | 2007.08.25. 14:21:56 / # 286194 |
|
Ezt szeretem benned, minden gusztustalanságot meg tudsz magyarázni, sőt védeni.
:-((
Előzmény: #286190 csogu 2007.08.25. 12:06:54 |
| csogu | 2007.08.25. 12:06:54 / # 286190 |
|
Na igen, a szükség az nagyúr:-) Ha érzed hogy kell, akkor ne tartsd vissza, mert az káros:-))
Az a két kolléga ott elől a TE biztonságodat is hivatott védeni.
Hogy miért is?
Elmondom.
Mint biztos tudod a Romkertnél felülről lefelé át lehet szelni a teret. Itt egyes civilek élvezettel szoktak száguldozni, és körültekintés nélkül kihajtani alul. Egyik nap majdnem összetörtek egy ott várakozó 6x6-os kollégát. Ezt a mi ellenőreink rémülten látták, és elhatározták, hogy ha kell, akkor a saját autóikat kordonként használva ennek a további lehetőségét megakadályozzák.
Igaz, ehhez az is kell, hogy a többi cég is együtt működjön velünk, és a telefonos megrendelőit megkérjék arra, hogy a saját biztonságuk érdekében legyenek kedvesek a Gellért térig felsétálni, ahol kényelmesen beszállhatnak az általuk favorizált céghez. Vagyis kérlek szépen, a hibát a te központod idézte elő azzal, hogy ennek a kérésnek nem tett eleget. Amit majd mi sajnos kénytelenek leszünk jelezni MK-nak, LZ-nek és ha ez sem elég akkor M P-nek is.
Bízva abban, hogy a jövőben kerülöd ezt a renitens viselkedést, eltekintünk most az egyszer a kritikus hangvételű leveledtől:-)))
Köszi:-)
Előzmény: #286179 nemkar 2007.08.25. 07:29:50 |
|
| csogu | 2007.08.25. 11:57:52 / # 286189 |
|
A rosszindulat, mindig csak a rosszindulat…:-)
Ha tudni akarod, az a két másik céges kolléga meghívott megfigyelő!!!
Eddig több cégnek is beletört a bicskája abba, ha egy nagyobb szórakoztatóegységgel kötöttek szerződést, mivel a náluk dolgozó vállalkozók nem tudtak felnőni a feladathoz. Most a Főtaxi itt is jól szerepel.
Ami persze értetlenséget okozott más cégeknél, és külön felkérésre engedélyezve lett nekik, hogy egy-egy olyan kollégájuk megfigyelhessen minket munka közben, akikből majd esetleg a későbbiekben a saját cégüknél EB vezető, vagy szakmai vezető lehet.
Na, őket láttad ott:-)))
Előzmény: #286188 admissarius 2007.08.25. 11:43:23 |
|
| admissarius | 2007.08.25. 11:43:23 / # 286188 |
|
tényleg hamár rom.
az nem zavar titeket, hogy a sorotok elött állandó jellegel áll egy budapest és egy rádio taxi?
persze gondolom rendelésre mentek na de egész éjjel ugyanaz a kettő :)
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.08.25. 09:17:42 / # 286178 |
|
Akkor (nem)kár lenne ide többet írni.
|
| nemkar | 2007.08.25. 08:31:20 / # 286187 |
|
Erre vcárok, csak sokat ne írj, mert akkor a kérdés már nem mfog látszódni, mivel lekerül az első oldalról.-:))
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.08.25. 08:20:42 / # 286186 |
|
Majd nyilván válaszol valaki a főtaxisok közül.
Előzmény: #286185 nemkar 2007.08.25. 08:15:10 |
| nemkar | 2007.08.25. 08:15:10 / # 286185 |
|
Céges, Főtaxisokkal IGEN!!!!
Ha érted.........????-:))
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.08.25. 08:08:50 / # 286171 |
|
Mindenkivel megesik hasonló sajna.
Vagy veled most esett meg ilyen először???
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.08.25. 08:03:46 / # 286184 |
|
Nem támadni akartalak,csak sajnálatosnak tartom,hogy lehet rosszkor rossz helyen lenni ilyen formában.
De gondolj amit akarsz.
|
| nemkar | 2007.08.25. 07:57:41 / # 286183 |
|
Egyébként is?
Neked mi közöd ehhez??????????
|
| nemkar | 2007.08.25. 07:55:59 / # 286182 |
|
Miért is?
Mert nem Téged ért sérelem?
A menny leszakadt volna, ha veled esik meg.-:))
Nem is a topic, hanem a honlap dőlt volna össze.
Betyár, csogu, és tomajer, meg nézhetne más munkát.
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.08.25. 07:44:43 / # 286181 |
|
Rosszkor rossz helyen?
Előzmény: #286179 nemkar 2007.08.25. 07:29:50 |
| nemkar | 2007.08.25. 07:29:50 / # 286179 |
|
Megfogadtam, nem írok többet, de most nagyon szükségét érzem ennek!!!
Kiabálok, dirregek- durrogok, ahogy a számon kifér!!!!!!!
A Romon idáig rend, és béke volt. Semmi gáz, béke, barátság.
De ma????????!!!!!!
Na Gyerekek ma bepöccentem rátok!!!!!!!
Kétszer rendeltek a Romkerthez, és mindkétszer, majdnem attrocítás lett a vége.
Történet:
Megérkezek a Rom alsóhoz, bejárat előtt két Főtaxi áll egymás mellett, csak a villamos sín szabad.
Megállok vészvillogóval a belső sávban lévő Főtaxi mögött, szintén vészvillogózva.
Nem telik el 1’ perc, a 3. Főtaxi mellőlem, éktelen dudálásba kezd, hogy engedjem ki utassal, amikor két égő szabadjelzővel álló kollégája van előtte??????????
Ki érti ezt?
Kisebb hadműveletek árán sikerült, de az Én utasom, még láthatáron, se.
Én voltam a marha, minek vettem fel 2’re.
Eltelik 10’, már aggódok, mire megérkezik a kedves utasom.
„No Fair”.
Remegő lábakkal, kuplung – gáz ágyő Rom.
Majd másodszor is sikerült ilyen otthonosra kifognom a Romot, de most már, vmi HIÉNA szerűséget is sikerült belevinni.
Egyszerűen felszólítottak, hogy menjek el, mert a Főtaxis kolléga nem tud elmenni mögülem!!!
Ki érti ezt????????
Még a Betonon se tapasztaltam ilyen magatartást!!!!!!!!!!!
Ez ügyben első dolgom lesz beszélni a TM-mel, hogy vegye fel a kapcsolatot GM-mel.
Ha Ti nem tudjátok megfelelően biztosítani a rendelt Taxik működését, akkor majd feljebb intézkednek.
Milyen dolog, más munkáját akadályozni?
|
| cbtaxi | 2007.08.25. 07:10:46 / # 286177 |
|
Állandóan titkolódzol,rejtélyeskedsz!
Előzmény: #286176 lilazoli 2007.08.25. 07:06:58 |
| lilazoli | 2007.08.25. 07:06:58 / # 286176 |
|
Keress meg és egy kv-é mellett elmesélem!
Előzmény: #286172 ördögűző 2007.08.24. 19:59:40 |
| csogu | 2007.08.24. 20:11:36 / # 285967 |
|
Köszönöm, hogy megértettél!
A választ sajnos nem tudom...
|
|