| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| ördögűző | 2007.08.24. 19:59:40 / # 286172 |
|
mi az az ok ami miatt a romkerttől dolgozhat egy rádiós(1081?) és egy bp(735?)
és közben "senki nem lát semmit" miért nem mennek a riohoz annak már úgyis mindegy
vagy már foglalt ott is hiénáznak(bandy)
Előzmény: #286052 csogu 2007.08.24. 09:26:50 |
| lilazoli | 2007.08.24. 17:31:32 / # 286148 |
|
:)))
Előzmény: #286146 cbtaxi 2007.08.24. 17:30:51 |
| lilazoli | 2007.08.24. 17:30:59 / # 286147 |
|
Tényleg nem tudom! de ha van ott ismerősőd ,akkor ők biztos tudnak valamit!
Előzmény: #286028 Köcsög 2007.08.24. 17:21:06 |
| cbtaxi | 2007.08.24. 17:30:51 / # 286146 |
|
Na bameg! Beletrafáltam vmibe? :))
Előzmény: #286144 lilazoli 2007.08.24. 17:28:46 |
| lilazoli | 2007.08.24. 17:29:42 / # 286145 |
|
Abbol kimaradtam ,kevés voltam!
Előzmény: #286143 cbtaxi 2007.08.24. 17:28:32 |
| lilazoli | 2007.08.24. 17:28:46 / # 286144 |
|
Bocsi azt olvastam "utodod" !! Az autó igen kész!
Előzmény: #286140 cbtaxi 2007.08.24. 17:26:28 |
| cbtaxi | 2007.08.24. 17:28:32 / # 286143 |
|
És a 2 nő??? :-)))))))))))))))))))))
Előzmény: #286141 lilazoli 2007.08.24. 17:27:41 |
| Köcsög | 2007.08.24. 17:28:28 / # 286142 |
|
na mindegy! soha nem fogom megtudni mi volt ott
Előzmény: #286139 lilazoli 2007.08.24. 17:26:16 |
| lilazoli | 2007.08.24. 17:27:41 / # 286141 |
|
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: #286140 cbtaxi 2007.08.24. 17:26:28 |
| lilazoli | 2007.08.24. 17:27:10 / # 286087 |
|
Amit tudok megosztom veled ,ha konkrétan kérdezel!
|
| cbtaxi | 2007.08.24. 17:26:28 / # 286140 |
|
Kész az autód?
Előzmény: #286118 lilazoli 2007.08.24. 17:06:11 |
| lilazoli | 2007.08.24. 17:26:16 / # 286139 |
|
Ne sértődj meg, beszélgetűnk ! Te meg Én !
Előzmény: #286137 Köcsög 2007.08.24. 17:24:43 |
| Köcsög | 2007.08.24. 17:25:44 / # 286138 |
|
ott álltok és nem tudtok semmit
Előzmény: #286136 lilazoli 2007.08.24. 17:24:18 |
| Köcsög | 2007.08.24. 17:24:43 / # 286137 |
|
ok úgy lessz
Előzmény: #286135 lilazoli 2007.08.24. 17:23:44 |
| lilazoli | 2007.08.24. 17:24:18 / # 286136 |
|
Mi a vicces??
Előzmény: #286134 Köcsög 2007.08.24. 17:23:19 |
| lilazoli | 2007.08.24. 17:23:44 / # 286135 |
|
Meg a tőbbiek is ott állnak!! Kérdezd a tőbbieket ! Én nem tom miről van szó!De ha megtudsz valamit ami konkrét oszd meg velűnkis !! Léccccci,lécccci,lécccci
Előzmény: #286028 Köcsög 2007.08.24. 17:21:06 |
| Köcsög | 2007.08.24. 17:23:19 / # 286134 |
|
vicces
Előzmény: #284195 lilazoli 2007.08.24. 17:20:44 |
| Köcsög | 2007.08.24. 17:21:06 / # 286028 |
|
hmm.. azt monják a többiek hogy ti áltok ott
|
| lilazoli | 2007.08.24. 17:20:44 / # 284195 |
|
Úgynevezett ?!!?
|
| lilazoli | 2007.08.24. 17:20:00 / # 286133 |
|
Miből gondolod ,hogy góré ott valaki is ?
Előzmény: #286132 Köcsög 2007.08.24. 17:18:52 |