Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Köcsög 2007.08.24. 17:18:52 / # 286132
avatar
akkor biztos az úgynevezett 40es a góré ?
lilazoli 2007.08.24. 17:17:37 / # 286131
avatar
Még itthon sem!
Köcsög 2007.08.24. 17:16:50 / # 286130
avatar
te vagy ott a góré nem ?
lilazoli 2007.08.24. 17:16:32 / # 286129
avatar
Bemész kőrűl nézel ,majd halihó !! :-)
lilazoli 2007.08.24. 17:15:32 / # 286128
avatar
Úgy látom őssze keversz valamelyik frőccsős haveroddal !
cbtaxi 2007.08.24. 17:15:31 / # 286127
avatar
Ja!!Hogy pénz áll a házhoz! Az más,mehetünk!
lilazoli 2007.08.24. 17:14:23 / # 286126
avatar
Na arra azért nem fizu be! Csak az 5000-et vesszűk fel! :-)
Köcsög 2007.08.24. 17:13:11 / # 286125
avatar
na itt van az eggyik érintett ! mi volt a romkertnél ?
cbtaxi 2007.08.24. 17:12:51 / # 286124
avatar
Köszi! Nővel azért voltam az elmúlt évben!! :)))))))
lilazoli 2007.08.24. 17:11:31 / # 286123
avatar
Este leviszlek!! : ))
lilazoli 2007.08.24. 17:10:41 / # 286122
avatar
És Eladtad ????:(((
cbtaxi 2007.08.24. 17:10:01 / # 286121
avatar
Te most cukkolni akarsz,igaz? Soha nem jártam még a JET-ben! Sőt! Egy éve volt utoljára night clubbom. Úgyhogy..................grrrrrrrrrrr.:-(
lilazoli 2007.08.24. 17:08:10 / # 286120
avatar
Mikor sorsolnak a Jetbe??
cbtaxi 2007.08.24. 17:06:31 / # 286119
avatar
Az csak most jön!?
lilazoli 2007.08.24. 17:06:11 / # 286118
avatar
:(((
lilazoli 2007.08.24. 17:05:48 / # 286117
avatar
11286
cbtaxi 2007.08.24. 17:02:44 / # 286116
avatar
A "Legyél te a leg leg leg" 1378-as!
lilazoli 2007.08.24. 16:59:53 / # 286115
avatar
A mondat igy helyes! A Csicsa már olasz ! :-)
cbtaxi 2007.08.24. 16:58:50 / # 286114
avatar
11274 !!
lilazoli 2007.08.24. 16:58:12 / # 286113
avatar
??????
Oldalszám: 1757