| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Köcsög | 2007.08.24. 17:18:52 / # 286132 |
|
akkor biztos az úgynevezett 40es a góré ?
Előzmény: #286131 lilazoli 2007.08.24. 17:17:37 |
| lilazoli | 2007.08.24. 17:17:37 / # 286131 |
|
Még itthon sem!
Előzmény: #286130 Köcsög 2007.08.24. 17:16:50 |
| Köcsög | 2007.08.24. 17:16:50 / # 286130 |
|
te vagy ott a góré nem ?
Előzmény: #286128 lilazoli 2007.08.24. 17:15:32 |
| lilazoli | 2007.08.24. 17:16:32 / # 286129 |
|
Bemész kőrűl nézel ,majd halihó !! :-)
Előzmény: #286127 cbtaxi 2007.08.24. 17:15:31 |
| lilazoli | 2007.08.24. 17:15:32 / # 286128 |
|
Úgy látom őssze keversz valamelyik frőccsős haveroddal !
Előzmény: #286125 Köcsög 2007.08.24. 17:13:11 |
| cbtaxi | 2007.08.24. 17:15:31 / # 286127 |
|
Ja!!Hogy pénz áll a házhoz!
Az más,mehetünk!
Előzmény: #286126 lilazoli 2007.08.24. 17:14:23 |
| lilazoli | 2007.08.24. 17:14:23 / # 286126 |
|
Na arra azért nem fizu be! Csak az 5000-et vesszűk fel! :-)
Előzmény: #286124 cbtaxi 2007.08.24. 17:12:51 |
| Köcsög | 2007.08.24. 17:13:11 / # 286125 |
|
na itt van az eggyik érintett ! mi volt a romkertnél ?
Előzmény: #286123 lilazoli 2007.08.24. 17:11:31 |
| cbtaxi | 2007.08.24. 17:12:51 / # 286124 |
|
Köszi! Nővel azért voltam az elmúlt évben!! :)))))))
Előzmény: #286123 lilazoli 2007.08.24. 17:11:31 |
| lilazoli | 2007.08.24. 17:11:31 / # 286123 |
|
Este leviszlek!! : ))
Előzmény: #286121 cbtaxi 2007.08.24. 17:10:01 |
| lilazoli | 2007.08.24. 17:10:41 / # 286122 |
|
És Eladtad ????:(((
Előzmény: #286121 cbtaxi 2007.08.24. 17:10:01 |
| cbtaxi | 2007.08.24. 17:10:01 / # 286121 |
|
Te most cukkolni akarsz,igaz?
Soha nem jártam még a JET-ben!
Sőt!
Egy éve volt utoljára night clubbom.
Úgyhogy..................grrrrrrrrrrr.:-(
Előzmény: #286120 lilazoli 2007.08.24. 17:08:10 |
| lilazoli | 2007.08.24. 17:08:10 / # 286120 |
|
Mikor sorsolnak a Jetbe??
Előzmény: #286119 cbtaxi 2007.08.24. 17:06:31 |
| cbtaxi | 2007.08.24. 17:06:31 / # 286119 |
|
Az csak most jön!?
Előzmény: #286117 lilazoli 2007.08.24. 17:05:48 |
| lilazoli | 2007.08.24. 17:06:11 / # 286118 |
|
:(((
Előzmény: #286117 lilazoli 2007.08.24. 17:05:48 |
| lilazoli | 2007.08.24. 17:05:48 / # 286117 |
|
11286
Előzmény: #286116 cbtaxi 2007.08.24. 17:02:44 |
| cbtaxi | 2007.08.24. 17:02:44 / # 286116 |
|
A "Legyél te a leg leg leg" 1378-as!
Előzmény: #286115 lilazoli 2007.08.24. 16:59:53 |
| lilazoli | 2007.08.24. 16:59:53 / # 286115 |
|
A mondat igy helyes! A Csicsa már olasz ! :-)
Előzmény: #286077 csogu 2007.08.24. 15:23:33 |
| cbtaxi | 2007.08.24. 16:58:50 / # 286114 |
|
11274 !!
Előzmény: #286113 lilazoli 2007.08.24. 16:58:12 |
| lilazoli | 2007.08.24. 16:58:12 / # 286113 |
|
??????
Előzmény: #286086 R2D2 2007.08.24. 15:59:09 |