| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2007.08.30. 10:49:02 / # 286394 |
|
De majd ma este! Hajrá Honvéd!!!!!!!!!!
|
| lilazoli | 2007.08.30. 10:48:58 / # 286393 |
|
Meghajlok őn ,és a 6 ker topik társam előtt!!!
Előzmény: #286390 cbtaxi 2007.08.30. 10:47:34 |
| terminátor | 2007.08.30. 10:48:47 / # 286392 |
|
azt hiszem ezt csak a Zoli tudja pontosan!
Előzmény: #286388 cbtaxi 2007.08.30. 10:46:44 |
| cbtaxi | 2007.08.30. 10:48:12 / # 286391 |
|
Meg mégegyet: gyalázat!
Előzmény: #286390 cbtaxi 2007.08.30. 10:47:34 |
| cbtaxi | 2007.08.30. 10:47:34 / # 286390 |
|
Igen?? Csak 1 szót mondok: Felcsút.
Előzmény: #286386 lilazoli 2007.08.30. 10:46:16 |
| lilazoli | 2007.08.30. 10:47:12 / # 286389 |
|
Még nincs !!!! Ez igy igaz!!
Előzmény: #286385 cbtaxi 2007.08.30. 10:45:26 |
| cbtaxi | 2007.08.30. 10:46:44 / # 286388 |
|
Ne máááá...miről van szó?
Előzmény: #286384 terminátor 2007.08.30. 10:43:36 |
| terminátor | 2007.08.30. 10:46:18 / # 286387 |
|
és most mi lessz ?:((((((((((
Előzmény: #285268 lilazoli 2007.08.30. 10:39:38 |
| lilazoli | 2007.08.30. 10:46:16 / # 286386 |
|
luzer?????????????? Őn meg sértett!!!
Előzmény: #286382 cbtaxi 2007.08.30. 10:41:37 |
| cbtaxi | 2007.08.30. 10:45:26 / # 286385 |
|
Ne terelj,nincs még szeptember! Még tart a
V I S S Z A S Z Á M L Á L Á S !!
Előzmény: #286377 lilazoli 2007.08.30. 10:32:44 |
| terminátor | 2007.08.30. 10:43:36 / # 286384 |
|
nem is tudtam hogy ez az uj kodod:)
Előzmény: #285268 lilazoli 2007.08.30. 10:39:38 |
| terminátor | 2007.08.30. 10:42:36 / # 286383 |
|
most már tudom!
tudod hogy keringenek a pletykák:)
csak a pontosat nem tudja senki!
csak hozzá tesznek meg elvesznek belőle!
ilyenek ezek a taxisok!
Előzmény: #285268 lilazoli 2007.08.30. 10:39:38 |
| cbtaxi | 2007.08.30. 10:41:37 / # 286382 |
|
Má megint mit kennek rád? Mit csináltál,lúzerkém? :-))))))))))))))))
Előzmény: #285268 lilazoli 2007.08.30. 10:39:38 |
| lilazoli | 2007.08.30. 10:39:38 / # 285268 |
|
Nemis voltam a Rionál!!
|
| cbtaxi | 2007.08.30. 10:37:41 / # 286381 |
|
Meg kell állapítanom,hogy Ön téved!
Csak nem taxizom! Nagy különbség!!!!!!! :-)))))))
Előzmény: #286379 lilazoli 2007.08.30. 10:36:09 |
| terminátor | 2007.08.30. 10:36:52 / # 286380 |
|
hali!
nem is tudtam hogy rolad van szó csak tegnap mondták!
aszt hitem a Rionál volt valami balhé!
Előzmény: #286377 lilazoli 2007.08.30. 10:32:44 |
| lilazoli | 2007.08.30. 10:36:09 / # 286379 |
|
Meg kell állapitanom őn mostanába nem dolgozik!! :-))))
Előzmény: #286378 cbtaxi 2007.08.30. 10:34:25 |
| cbtaxi | 2007.08.30. 10:34:25 / # 286378 |
|
Akkor ki vele!
Elkezded végre az általánost, vagy mi? :-DDDD
Előzmény: #286377 lilazoli 2007.08.30. 10:32:44 |
| lilazoli | 2007.08.30. 10:32:44 / # 286377 |
|
Nállam már szeptember!!!
Előzmény: #286376 cbtaxi 2007.08.30. 10:31:29 |
| cbtaxi | 2007.08.30. 10:31:29 / # 286376 |
|
Lilazoli!
Már csak 1 nap és szeptember!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-)))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: #286375 lilazoli 2007.08.30. 10:22:55 |