Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
lilazoli 2007.08.30. 10:22:55 / # 286375
avatar
Dominik a Margitszigetről!!!
cbtaxi 2007.08.30. 10:07:40 / # 286374
avatar
Bizonyára gazdaságos gyerekvásár volt a Tescoban. :))) De félre a viccet.Ezt a hírt én is megkaptam már Emilben, IWIw-en, még sms-ben is. De se a hírekben,újságokban,híradókban nem hallottam róla ezidáig. Pedig biztos rácsaptak volna. Szerintem ez egy "jereváni rádió" hír.Vagyis: nem azzal,nem az és nem ott történt!
lilazoli 2007.08.30. 09:53:51 / # 286372
avatar
Ricsi! Ne hari,nem vettelek észre!!! Bocsi !!!

DexterRulez1 2007.08.29. 22:18:08 / # 286371
avatar
http://hoaxkabel.blog.hu/2007/08/29/a_pesti_uti_tescobol_lopjak_a_gyerekeket
Dodi 2007.08.29. 19:34:22 / # 286370
avatar
Dodi válasz | 2007.08.29. 19:28 !!!:34 (11475) Pedig véletlen volt. Esküszöm

Dodi 2007.08.29. 19:28:34 / # 286369
avatar
Jól van na. Nem esett le. Elfogadva.
lilazoli 2007.08.29. 18:18:15 / # 286368
avatar
Igen!!
Dodi 2007.08.29. 16:02:44 / # 286367
avatar
Szia Zoli! Ádi miatt? A te fiad?
terminátor 2007.08.29. 15:06:11 / # 286366
avatar
hali! ezt láttátok már? A Pesti úti Tescoban a múlt héten egy anyuka a kisgyerekével elment vásárolni. A gyerek a kocsiban ült, egyedül nem tudott kijönni. Az anyuka egy pillanatra arréb ment, levett valamit a polcról, mire viszajött, a gyerek sehol nem volt. Azonnal szólt a biztonsági őröknek, hogy nincs meg a kicsi, Erre az összes ajtót bezárták, se ki, se be nem mehetett senki. A gyereket a mosdóban találták meg, átöltöztetve, lenyírt hajjal! És nem ez volt az első eset, már máskor is történt ilyen! Valamelyik gazdag embernek vagy a gyerek kelett, vagy a szervei! Manapság ezek szerint már mindent megtehet, akinek pénze van? A kamerákat visszanézték, és csak annyit lehetett látni, hogy valaki odalépett a gyerekhez, és mintha az orrát akarta volna megtörölni, elkábította. MINÉL TÖBBEN ÍRJÁTOK EZT KI, HOGY AZ ÖSSZES KISGYERMEKES SZÜLŐ TUDJON RÓLA!

lilazoli 2007.08.29. 14:33:28 / # 285166
avatar
Kőszi a tegnapit!!

lilazoli 2007.08.29. 14:32:51 / # 284961
avatar
Ok!!!!!

világtaLAN 2007.08.29. 14:28:09 / # 286357
avatar
Zoli, nem megyek ma, majd félidőben hívnálak, hogy hány góllal vezetünk:))
lilazoli 2007.08.29. 14:01:41 / # 286350
avatar
Vau,vau,vau ............

lilazoli 2007.08.29. 13:59:57 / # 286365
avatar
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
lilazoli 2007.08.29. 13:48:29 / # 286364
avatar
+z
lilazoli 2007.08.29. 13:48:08 / # 286363
avatar
Dodi! Néz az iwiw-edre!!!
TOMLA 2007.08.29. 13:27:39 / # 286362
avatar
Szega! Tán mostan kezdöl fórumozni!
nyertes00 2007.08.29. 12:33:47 / # 286361
avatar
Minden férfi kollégának! Csak óvatosan a netezéssel, nehogy valaki így járjon... http://www.blikk.hu/Rovid_hir_index.php?cikk_id=62249

terminátor 2007.08.29. 11:28:07 / # 286360
avatar
hali! mizu?megált az élet? én már akkor nem voltam kinn! de most elégé leült a dolog! na majd!

Rocktaxi 2007.08.29. 03:11:33 / # 286358
Csoguuuuuuuuuuuuuuuuu!! :-)) Mi volt a Bosin az éjjel? Milyen etikás melyik kolléga autóját amortizálta le?? (ha egyáltalán igaz a hír) Miért?? :-))

Oldalszám: 1757