| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| lilazoli | 2007.08.30. 10:22:55 / # 286375 |
|
Dominik a Margitszigetről!!!
Előzmény: #286374 cbtaxi 2007.08.30. 10:07:40 |
| cbtaxi | 2007.08.30. 10:07:40 / # 286374 |
|
Bizonyára gazdaságos gyerekvásár volt a Tescoban. :)))
De félre a viccet.Ezt a hírt én is megkaptam már Emilben, IWIw-en, még sms-ben is.
De se a hírekben,újságokban,híradókban nem hallottam róla ezidáig.
Pedig biztos rácsaptak volna.
Szerintem ez egy "jereváni rádió" hír.Vagyis: nem azzal,nem az és nem ott történt!
|
| lilazoli | 2007.08.30. 09:53:51 / # 286372 |
|
Ricsi! Ne hari,nem vettelek észre!!! Bocsi !!!
|
| DexterRulez1 | 2007.08.29. 22:18:08 / # 286371 |
|
http://hoaxkabel.blog.hu/2007/08/29/a_pesti_uti_tescobol_lopjak_a_gyerekeket
Előzmény: #286366 terminátor 2007.08.29. 15:06:11 |
| Dodi | 2007.08.29. 19:34:22 / # 286370 |
|
Dodi válasz | 2007.08.29. 19:28 !!!:34 (11475)
Pedig véletlen volt.
Esküszöm
|
| Dodi | 2007.08.29. 19:28:34 / # 286369 |
|
Jól van na.
Nem esett le.
Elfogadva.
Előzmény: #286368 lilazoli 2007.08.29. 18:18:15 |
| lilazoli | 2007.08.29. 18:18:15 / # 286368 |
|
Igen!!
Előzmény: #286367 Dodi 2007.08.29. 16:02:44 |
| Dodi | 2007.08.29. 16:02:44 / # 286367 |
|
Szia Zoli!
Ádi miatt?
A te fiad?
Előzmény: #286363 lilazoli 2007.08.29. 13:48:08 |
| terminátor | 2007.08.29. 15:06:11 / # 286366 |
|
hali!
ezt láttátok már?
A Pesti úti Tescoban a múlt héten egy anyuka a kisgyerekével elment vásárolni. A gyerek a kocsiban ült, egyedül nem tudott kijönni. Az anyuka egy pillanatra arréb ment, levett valamit a polcról, mire viszajött, a gyerek sehol nem volt. Azonnal szólt a biztonsági őröknek, hogy nincs meg a kicsi, Erre az összes ajtót bezárták, se ki, se be nem mehetett senki. A gyereket a mosdóban találták meg, átöltöztetve, lenyírt hajjal! És nem ez volt az első eset, már máskor is történt ilyen! Valamelyik gazdag embernek vagy a gyerek kelett, vagy a szervei! Manapság ezek szerint már mindent megtehet, akinek pénze van? A kamerákat visszanézték, és csak annyit lehetett látni, hogy valaki odalépett a gyerekhez, és mintha az orrát akarta volna megtörölni, elkábította. MINÉL TÖBBEN ÍRJÁTOK EZT KI, HOGY AZ ÖSSZES KISGYERMEKES SZÜLŐ TUDJON RÓLA!
|
| lilazoli | 2007.08.29. 14:33:28 / # 285166 |
|
Kőszi a tegnapit!!
|
| lilazoli | 2007.08.29. 14:32:51 / # 284961 |
|
Ok!!!!!
|
| világtaLAN | 2007.08.29. 14:28:09 / # 286357 |
|
Zoli, nem megyek ma, majd félidőben hívnálak, hogy hány góllal vezetünk:))
Előzmény: #286350 lilazoli 2007.08.29. 14:01:41 |
| lilazoli | 2007.08.29. 14:01:41 / # 286350 |
|
Vau,vau,vau ............
|
| lilazoli | 2007.08.29. 13:59:57 / # 286365 |
|
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: #286353 sas 2007.08.28. 19:33:42 |
| lilazoli | 2007.08.29. 13:48:29 / # 286364 |
|
+z
Előzmény: #286363 lilazoli 2007.08.29. 13:48:08 |
| lilazoli | 2007.08.29. 13:48:08 / # 286363 |
|
Dodi! Néz az iwiw-edre!!!
Előzmény: #286354 Dodi 2007.08.28. 20:09:09 |
| TOMLA | 2007.08.29. 13:27:39 / # 286362 |
|
Szega!
Tán mostan kezdöl fórumozni!
Előzmény: #286354 Dodi 2007.08.28. 20:09:09 |
| nyertes00 | 2007.08.29. 12:33:47 / # 286361 |
|
Minden férfi kollégának!
Csak óvatosan a netezéssel, nehogy valaki így járjon...
http://www.blikk.hu/Rovid_hir_index.php?cikk_id=62249
|
| terminátor | 2007.08.29. 11:28:07 / # 286360 |
|
hali!
mizu?megált az élet?
én már akkor nem voltam kinn!
de most elégé leült a dolog!
na majd!
|
| Rocktaxi | 2007.08.29. 03:11:33 / # 286358 |
|
Csoguuuuuuuuuuuuuuuuu!! :-))
Mi volt a Bosin az éjjel?
Milyen etikás melyik kolléga autóját amortizálta le?? (ha egyáltalán igaz a hír)
Miért?? :-))
|
|