| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Nevem senki | 2007.09.05. 07:06:32 / # 286649 |
|
Jó reggelt mindenkinek!
Ígérem hosszú leszek és unalmas, de legalább utoljára.
Ma reggelérdekes beszélgetést folytattam a 37-es kollégánkkal. Pró és kontra nehezményeztük egymás némely megnyilvánulását, ő főleg az ide írt megjegyzésemet a letiltásomról-
-legalábbis én azt hittem.
Én váltig állítottam, hogy nem irtam semmi sértőt rá nézve, csupán azt amit én átéltem, ahogy én láttam a dolgot. Nem állítom hogy ez teljesen objektív lett volna, de ez nem is várható el tőlem, ha rólam van szó. De én így láttam és így éltem meg a történteket. Kis idő múlva előkerült Zoli tárcájából egy papír, kinyomtatva rajta egy korábbi beírásom, valamikor májusból. Szerettem volna szó szerint idézni, de hiába olvastam át vagy 150 oldalt az ökörködéseinkből, sajna nem találtam. Vszeg nem ebbe a topicba írhattam.
elégedetlennel polemizáltunk az új etikai szabályzaton és valami olyat írtam, hogy az éjjel egy etikás sem szerepelt a rádión, csak az "áldottan együgyű" szinte a "birkaságig türelmes" 37-es. Ez a 2 jelző (pontosabban az első) mélységesen sértette a Zoli önérzetét, oly annyira, hogy még most is a tárcájában hordja azt a cetlit. / hangsúlyozni szeretném, hogy nem gondolom és nem is szeretném azt a látszatot kelteni, hogy ennek köze lenne a későbbi afférunkhoz/. Itt és most kijelentem, hogy eszem ágában sem volt ott és akkor bármi sértőt írni a kollegáról. Az én értelmezésemben ez azt jelenti, hogy nem rosszindulatú,nem feltételez eleve rosszat a másikról, türelmes. Bárány a farkasok között. Ha annak a mondatnak éle volt, az a többi éjszakás etikásra vonatkozott és nem a Zolira.
A téma lezárásául, íme egy irodalmi példa:
Semmit se mondhatna s adhatna királya,
Ami Toldinak ily örömet csinálna,
Pénzért, gazdagságért hej dehogy cserélne:
Dárius kincsének még oda sem nézne.
Azért akarta is szépen megköszönni,
De a szó nem akart a nyelvére jönni,
A király azonban nem neheztelt érte,
Mert az együgyű szív nyelvén nagyon érte.
Ugye senki nem gondolja, hogy Arany itt lehülyézte Toldit??
Sajnálom, ha félre érthető voltam, nem állt szándékomban senkit megsérteni, és ez nem is fordulhat többé elő.
Ez az utolsó beírásom ebbe a fórumba. Folyamatosan félreértenek, letolnak, lecsesznek emberek és meguntam. A sor elég hosszú, van akit ismerek, van akit nem(de ez őt nem zavarta abban, hogy kioktasson, letoljon vagy megfedjen). Olvasni továbbra is fogom a marhaságaitokat, mert szórakoztat, bejegyzést viszot csak a viccelődős topicokba teszek/ szigorúan csak bemásolva mások , az enyémnél okosabb gondolatait/
Kívánok mindenkinek szép napot, teli tárcát és széles utat gumifákkal.
Nevem senki, mátol " A néma"
|
| Rocktaxi | 2007.09.04. 18:37:55 / # 286648 |
|
Ha úgy érzed, ám legyen. Nem vagyok egy "harcos" alkat.
De szerintem a végére egész kultúráltra sikeredett a "párbeszéd"...
Az eleje kicsit "döcögött"...
Előzmény: #286645 lilazoli 2007.09.04. 18:33:31 |
|
| lilazoli | 2007.09.04. 18:35:18 / # 286647 |
|
Megyek és a cigány seggem leteszem aludni ! Na Pá !
Előzmény: #286646 lilazoli 2007.09.04. 18:34:14 |
| lilazoli | 2007.09.04. 18:34:14 / # 286646 |
|
Lilazoli34 @ citromail.hu
Előzmény: #286644 lilazoli 2007.09.04. 18:32:30 |
| lilazoli | 2007.09.04. 18:33:31 / # 286645 |
|
Mintha meghátráltál volna!!!
Előzmény: #286643 Rocktaxi 2007.09.04. 18:31:34 |
| lilazoli | 2007.09.04. 18:32:30 / # 286644 |
|
Na részemről ennyi!! Ha ugy érzed ,hogy van miért akkor tedd meg !!!
Előzmény: #286642 Rocktaxi 2007.09.04. 18:30:43 |
| Rocktaxi | 2007.09.04. 18:31:34 / # 286643 |
|
Ha te voltál...
Előzmény: #286641 lilazoli 2007.09.04. 18:29:40 |
|
| Rocktaxi | 2007.09.04. 18:30:43 / # 286642 |
|
Hát..
Nekem nincs képem amit feltehetnék, de talán jobb is így. Összeomlana a topik... :-))
Előzmény: #286638 lilazoli 2007.09.04. 18:26:10 |
|
| lilazoli | 2007.09.04. 18:29:40 / # 286641 |
|
Tehát rólam!!
Előzmény: #286640 Rocktaxi 2007.09.04. 18:28:09 |
| Rocktaxi | 2007.09.04. 18:28:09 / # 286640 |
|
Nem, nem!
Én arról az illetőről írtam véleményt, aki megrongálta a kollégája autóját...
Előzmény: #286637 lilazoli 2007.09.04. 18:24:33 |
|
| lilazoli | 2007.09.04. 18:27:23 / # 286639 |
|
1229 Főtaxi Palota Zsókavár 48!!!
Előzmény: #286636 Rocktaxi 2007.09.04. 18:22:20 |
| lilazoli | 2007.09.04. 18:26:10 / # 286638 |
|
Előzmény: #286634 Rocktaxi 2007.09.04. 18:20:14 |
| lilazoli | 2007.09.04. 18:24:33 / # 286637 |
|
De meg tetted!
Előzmény: #286636 Rocktaxi 2007.09.04. 18:22:20 |
| Rocktaxi | 2007.09.04. 18:22:20 / # 286636 |
|
Szerintem már leírtam a véleményem a jelenségről.
Rólad nincs jogom vélemény mondani.
A Te lelkiismereted...
Előzmény: #286632 lilazoli 2007.09.04. 18:17:44 |
|
| lilazoli | 2007.09.04. 18:21:48 / # 286635 |
|
Mindenhol csak a lila ........:-)
Előzmény: #286558 detox 2007.09.04. 02:18:51 |
| Rocktaxi | 2007.09.04. 18:20:14 / # 286634 |
|
Adok-veszek topik!
Lakáshirdetés!
Név, telefonszám, társaság, kód...
Ennyit a névtelenségről...
Előzmény: #286631 lilazoli 2007.09.04. 18:16:24 |
|
| lilazoli | 2007.09.04. 18:19:24 / # 286633 |
|
Addigis én és a cigány seggem itt várok! :-))))
Előzmény: #286632 lilazoli 2007.09.04. 18:17:44 |
| lilazoli | 2007.09.04. 18:17:44 / # 286632 |
|
Majd ha tisztán látsz és ugyérzed ! Leirnád a véleményed ????
Előzmény: #286629 Rocktaxi 2007.09.04. 18:15:02 |
| lilazoli | 2007.09.04. 18:16:24 / # 286631 |
|
Meg a kamu név mőgé bújkálás!!
Előzmény: #286629 Rocktaxi 2007.09.04. 18:15:02 |
| Rocktaxi | 2007.09.04. 18:16:15 / # 286630 |
|
Nem.
Előzmény: #286628 lilazoli 2007.09.04. 18:13:47 |
|