Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2007.09.05. 07:06:32 / # 286649
avatar
Jó reggelt mindenkinek! Ígérem hosszú leszek és unalmas, de legalább utoljára. Ma reggelérdekes beszélgetést folytattam a 37-es kollégánkkal. Pró és kontra nehezményeztük egymás némely megnyilvánulását, ő főleg az ide írt megjegyzésemet a letiltásomról- -legalábbis én azt hittem. Én váltig állítottam, hogy nem irtam semmi sértőt rá nézve, csupán azt amit én átéltem, ahogy én láttam a dolgot. Nem állítom hogy ez teljesen objektív lett volna, de ez nem is várható el tőlem, ha rólam van szó. De én így láttam és így éltem meg a történteket. Kis idő múlva előkerült Zoli tárcájából egy papír, kinyomtatva rajta egy korábbi beírásom, valamikor májusból. Szerettem volna szó szerint idézni, de hiába olvastam át vagy 150 oldalt az ökörködéseinkből, sajna nem találtam. Vszeg nem ebbe a topicba írhattam. elégedetlennel polemizáltunk az új etikai szabályzaton és valami olyat írtam, hogy az éjjel egy etikás sem szerepelt a rádión, csak az "áldottan együgyű" szinte a "birkaságig türelmes" 37-es. Ez a 2 jelző (pontosabban az első) mélységesen sértette a Zoli önérzetét, oly annyira, hogy még most is a tárcájában hordja azt a cetlit. / hangsúlyozni szeretném, hogy nem gondolom és nem is szeretném azt a látszatot kelteni, hogy ennek köze lenne a későbbi afférunkhoz/. Itt és most kijelentem, hogy eszem ágában sem volt ott és akkor bármi sértőt írni a kollegáról. Az én értelmezésemben ez azt jelenti, hogy nem rosszindulatú,nem feltételez eleve rosszat a másikról, türelmes. Bárány a farkasok között. Ha annak a mondatnak éle volt, az a többi éjszakás etikásra vonatkozott és nem a Zolira. A téma lezárásául, íme egy irodalmi példa: Semmit se mondhatna s adhatna királya, Ami Toldinak ily örömet csinálna, Pénzért, gazdagságért hej dehogy cserélne: Dárius kincsének még oda sem nézne. Azért akarta is szépen megköszönni, De a szó nem akart a nyelvére jönni, A király azonban nem neheztelt érte, Mert az együgyű szív nyelvén nagyon érte. Ugye senki nem gondolja, hogy Arany itt lehülyézte Toldit?? Sajnálom, ha félre érthető voltam, nem állt szándékomban senkit megsérteni, és ez nem is fordulhat többé elő. Ez az utolsó beírásom ebbe a fórumba. Folyamatosan félreértenek, letolnak, lecsesznek emberek és meguntam. A sor elég hosszú, van akit ismerek, van akit nem(de ez őt nem zavarta abban, hogy kioktasson, letoljon vagy megfedjen). Olvasni továbbra is fogom a marhaságaitokat, mert szórakoztat, bejegyzést viszot csak a viccelődős topicokba teszek/ szigorúan csak bemásolva mások , az enyémnél okosabb gondolatait/ Kívánok mindenkinek szép napot, teli tárcát és széles utat gumifákkal. Nevem senki, mátol " A néma"

Rocktaxi 2007.09.04. 18:37:55 / # 286648
Ha úgy érzed, ám legyen. Nem vagyok egy "harcos" alkat. De szerintem a végére egész kultúráltra sikeredett a "párbeszéd"... Az eleje kicsit "döcögött"...
lilazoli 2007.09.04. 18:35:18 / # 286647
avatar
Megyek és a cigány seggem leteszem aludni ! Na Pá !
lilazoli 2007.09.04. 18:34:14 / # 286646
avatar
Lilazoli34 @ citromail.hu
lilazoli 2007.09.04. 18:33:31 / # 286645
avatar
Mintha meghátráltál volna!!!
lilazoli 2007.09.04. 18:32:30 / # 286644
avatar
Na részemről ennyi!! Ha ugy érzed ,hogy van miért akkor tedd meg !!!
Rocktaxi 2007.09.04. 18:31:34 / # 286643
Ha te voltál...
Rocktaxi 2007.09.04. 18:30:43 / # 286642
Hát.. Nekem nincs képem amit feltehetnék, de talán jobb is így. Összeomlana a topik... :-))
lilazoli 2007.09.04. 18:29:40 / # 286641
avatar
Tehát rólam!!
Rocktaxi 2007.09.04. 18:28:09 / # 286640
Nem, nem! Én arról az illetőről írtam véleményt, aki megrongálta a kollégája autóját...
lilazoli 2007.09.04. 18:27:23 / # 286639
avatar
1229 Főtaxi Palota Zsókavár 48!!!
lilazoli 2007.09.04. 18:26:10 / # 286638
avatar
lilazoli 2007.09.04. 18:24:33 / # 286637
avatar
De meg tetted!
Rocktaxi 2007.09.04. 18:22:20 / # 286636
Szerintem már leírtam a véleményem a jelenségről. Rólad nincs jogom vélemény mondani. A Te lelkiismereted...
lilazoli 2007.09.04. 18:21:48 / # 286635
avatar
Mindenhol csak a lila ........:-)
Rocktaxi 2007.09.04. 18:20:14 / # 286634
Adok-veszek topik! Lakáshirdetés! Név, telefonszám, társaság, kód... Ennyit a névtelenségről...
lilazoli 2007.09.04. 18:19:24 / # 286633
avatar
Addigis én és a cigány seggem itt várok! :-))))
lilazoli 2007.09.04. 18:17:44 / # 286632
avatar
Majd ha tisztán látsz és ugyérzed ! Leirnád a véleményed ????
lilazoli 2007.09.04. 18:16:24 / # 286631
avatar
Meg a kamu név mőgé bújkálás!!
Rocktaxi 2007.09.04. 18:16:15 / # 286630
Nem.
Oldalszám: 1757