Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
lilazoli 2007.09.05. 15:47:06 / # 286700
avatar
Te pályát tévesztettél!!
csogu 2007.09.05. 15:44:06 / # 286698
Nem kell, majd hatóságilag csinálnak rá...amennyiben tényleg betesz magáról egy képet búvárruhában:-DDDD
nyertes00 2007.09.05. 15:41:02 / # 286681
avatar
majd csináltatunk egyet :-DD

csogu 2007.09.05. 15:00:05 / # 286695
Neki lehet. Rávaló zubony nincs:-)))
nyertes00 2007.09.05. 14:56:47 / # 286694
avatar
ezzel sem dicsekednék... :-DD
trubadur 2007.09.05. 13:48:46 / # 286692
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Felénk mindenkinek ZÖLD a vére.....
nyertes00 2007.09.05. 10:49:11 / # 286687
avatar
Azt jól is teszed :-DDDD
Bao, a FŐNÖK! 2007.09.05. 10:49:10 / # 286686
avatar
Nem a Nevem senki??
csogu 2007.09.05. 10:48:07 / # 286685
Akkor kussolok:-))
csogu 2007.09.05. 10:47:44 / # 286684
Uraim/hölgyeim és Utolsó Senki...mentem aludni, jó éjt:-))))

nyertes00 2007.09.05. 10:47:21 / # 286683
avatar
Ez nézőpont kérdése, ha nem reklámozod, akkor nem, ha igen készűlj fel mindenféle rosszra... kényszerzubbony... :-))))
nyertes00 2007.09.05. 10:46:24 / # 286682
avatar
Nekem is kb hasonló volt az első rekcióm..
csogu 2007.09.05. 10:44:23 / # 286680
Piros??? Na bazzz...nekem kék...az baj?
csogu 2007.09.05. 10:43:36 / # 286679
Na igen, amikor én hallottam a sztorit, akkor ez volt az első rekacióm: - Ez hülye! :-)))) Mondjuk ezt eddig is tudtam, de most más értelemben gondoltam:-)))
nyertes00 2007.09.05. 10:43:09 / # 286678
avatar
Jó szidjuk :-DD Szóval azért én őt megvizsgáltatnám pár dokival, mert egyszer azt Írta, hogy a vére az lila színű. Na már most az EMBERI vér az piros!! :-DD
nyertes00 2007.09.05. 10:41:53 / # 286677
avatar
Abban igazad van, hogy mindenkinél elszakadhat a cérna, de azért annak is van egy határa... Na mindegy megtörtént, kész ezzel már senki semmit nem tud mit kezdeni.. De attól még nem biztos, hogy az utasokkal is így bánik, sőt.. Múlik az idő és majd jön másvalaki aki majd csinálni fog valamit, mert hát ez az élet rendje.....
csogu 2007.09.05. 10:39:31 / # 286676
Ja, én is pont erre gondoltam.... Figyu, most szidjuk egy kicsit, hogy a mérleg nyelve egálba kerüljön:-)))
csogu 2007.09.05. 10:37:50 / # 286675
Na, ez az, és pont ezért mondtam neki, hogy nem kell ezt a sajnálatos ügyet piszkálni. Hibázott, ezért néhány emberben negatív gondolatok ébredeznek, de ez van...majd elmúlik...ez miatt ne essen neki mindenkinek:-)) Nincs igazam?
nyertes00 2007.09.05. 10:36:45 / # 286674
avatar
Ha ezt elolvassa, akkor teljesen elszáll magától :-DD

nyertes00 2007.09.05. 10:36:09 / # 286673
avatar
és baráttól/ismerőstől nem fogad el pénzt!!
Oldalszám: 1757