| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| lilazoli | 2007.09.05. 15:47:06 / # 286700 |
|
Te pályát tévesztettél!!
Előzmény: #286698 csogu 2007.09.05. 15:44:06 |
| csogu | 2007.09.05. 15:44:06 / # 286698 |
|
Nem kell, majd hatóságilag csinálnak rá...amennyiben tényleg betesz magáról egy képet búvárruhában:-DDDD
Előzmény: #286681 nyertes00 2007.09.05. 15:41:02 |
|
| nyertes00 | 2007.09.05. 15:41:02 / # 286681 |
|
majd csináltatunk egyet :-DD
|
| csogu | 2007.09.05. 15:00:05 / # 286695 |
|
Neki lehet. Rávaló zubony nincs:-)))
Előzmény: #286694 nyertes00 2007.09.05. 14:56:47 |
|
| nyertes00 | 2007.09.05. 14:56:47 / # 286694 |
|
ezzel sem dicsekednék... :-DD
Előzmény: #286692 trubadur 2007.09.05. 13:48:46 |
| trubadur | 2007.09.05. 13:48:46 / # 286692 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Felénk mindenkinek ZÖLD a vére.....
Előzmény: #286678 nyertes00 2007.09.05. 10:43:09 |
| nyertes00 | 2007.09.05. 10:49:11 / # 286687 |
|
Azt jól is teszed :-DDDD
Előzmény: #286685 csogu 2007.09.05. 10:48:07 |
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.09.05. 10:49:10 / # 286686 |
|
Nem a Nevem senki??
Előzmény: #286684 csogu 2007.09.05. 10:47:44 |
| csogu | 2007.09.05. 10:48:07 / # 286685 |
|
Akkor kussolok:-))
Előzmény: #286683 nyertes00 2007.09.05. 10:47:21 |
|
| csogu | 2007.09.05. 10:47:44 / # 286684 |
|
Uraim/hölgyeim és Utolsó Senki...mentem aludni, jó éjt:-))))
|
|
| nyertes00 | 2007.09.05. 10:47:21 / # 286683 |
|
Ez nézőpont kérdése, ha nem reklámozod, akkor nem, ha igen készűlj fel mindenféle rosszra... kényszerzubbony... :-))))
Előzmény: #286680 csogu 2007.09.05. 10:44:23 |
| nyertes00 | 2007.09.05. 10:46:24 / # 286682 |
|
Nekem is kb hasonló volt az első rekcióm..
Előzmény: #286679 csogu 2007.09.05. 10:43:36 |
| csogu | 2007.09.05. 10:44:23 / # 286680 |
|
Piros??? Na bazzz...nekem kék...az baj?
Előzmény: #286678 nyertes00 2007.09.05. 10:43:09 |
|
| csogu | 2007.09.05. 10:43:36 / # 286679 |
|
Na igen, amikor én hallottam a sztorit, akkor ez volt az első rekacióm:
- Ez hülye!
:-)))) Mondjuk ezt eddig is tudtam, de most más értelemben gondoltam:-)))
Előzmény: #286677 nyertes00 2007.09.05. 10:41:53 |
|
| nyertes00 | 2007.09.05. 10:43:09 / # 286678 |
|
Jó szidjuk :-DD Szóval azért én őt megvizsgáltatnám pár dokival, mert egyszer azt Írta, hogy a vére az lila színű. Na már most az EMBERI vér az piros!! :-DD
Előzmény: #286676 csogu 2007.09.05. 10:39:31 |
| nyertes00 | 2007.09.05. 10:41:53 / # 286677 |
|
Abban igazad van, hogy mindenkinél elszakadhat a cérna, de azért annak is van egy határa... Na mindegy megtörtént, kész ezzel már senki semmit nem tud mit kezdeni..
De attól még nem biztos, hogy az utasokkal is így bánik, sőt..
Múlik az idő és majd jön másvalaki aki majd csinálni fog valamit, mert hát ez az élet rendje.....
Előzmény: #286675 csogu 2007.09.05. 10:37:50 |
| csogu | 2007.09.05. 10:39:31 / # 286676 |
|
Ja, én is pont erre gondoltam....
Figyu, most szidjuk egy kicsit, hogy a mérleg nyelve egálba kerüljön:-)))
Előzmény: #286674 nyertes00 2007.09.05. 10:36:45 |
|
| csogu | 2007.09.05. 10:37:50 / # 286675 |
|
Na, ez az, és pont ezért mondtam neki, hogy nem kell ezt a sajnálatos ügyet piszkálni. Hibázott, ezért néhány emberben negatív gondolatok ébredeznek, de ez van...majd elmúlik...ez miatt ne essen neki mindenkinek:-))
Nincs igazam?
Előzmény: #286673 nyertes00 2007.09.05. 10:36:09 |
|
| nyertes00 | 2007.09.05. 10:36:45 / # 286674 |
|
Ha ezt elolvassa, akkor teljesen elszáll magától :-DD
|
| nyertes00 | 2007.09.05. 10:36:09 / # 286673 |
|
és baráttól/ismerőstől nem fogad el pénzt!!
Előzmény: #286672 nyertes00 2007.09.05. 10:35:21 |