Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Rocktaxi 2007.09.04. 18:15:02 / # 286629
Az erőszak, a gyengék végső menedéke! Sajnálom... :-((
lilazoli 2007.09.04. 18:13:47 / # 286628
avatar
Csak nem ismersz már!!????
lilazoli 2007.09.04. 18:13:08 / # 286627
avatar
Igen tudod a vérem " Az a cigány " Nem nyugodott!!
Rocktaxi 2007.09.04. 18:11:55 / # 286626
Nem mondod! Te viselkedtél nem megengedhető módon?
Rocktaxi 2007.09.04. 18:10:05 / # 286625
Helyesen: Érintett vagy az ügyben? Az "az" kimaradt.
lilazoli 2007.09.04. 18:09:25 / # 286624
avatar
Igen !!Én vagyok az a CIGÁNY!
lilazoli 2007.09.04. 18:08:41 / # 286623
avatar
11683
Rocktaxi 2007.09.04. 18:08:28 / # 286622
Most komolyan! Érintett vagy ügyben?
lilazoli 2007.09.04. 18:07:47 / # 286621
avatar
Elnézést!!
lilazoli 2007.09.04. 18:05:23 / # 286620
avatar
11658
Rocktaxi 2007.09.04. 18:03:56 / # 286619
Ezt hol olvastad?
lilazoli 2007.09.04. 18:02:23 / # 286618
avatar
Szavaztasd meg milyen bűntetést érdemlek és a cigány mivoltam ,"lelkiismeretem " Levonja a konzekvenciát!
lilazoli 2007.09.04. 18:00:22 / # 286617
avatar
Tehát rólam beszélsz! Anélkűl ,hogy bármit is tudnál!
Rocktaxi 2007.09.04. 18:00:09 / # 286616
Ha te is így viselkedsz, nem is akarom tudni.
lilazoli 2007.09.04. 17:59:09 / # 286615
avatar
Tehát Én úgy viselkedek mint a te általad oly kevésre becsűlt cigányok ,akik a ti tapasztalataitok alapján! Primitiv viselkedésűkkel oly nagy tiszteletben állnak a te értékrendedben!
Rocktaxi 2007.09.04. 17:58:27 / # 286614
Azt írtam volna, hogy lilazoli bűnöző? Én arra az emberre írtam, aki hozzá nyúlt jogosulatlanul más ember tulajdonához. Akit változatlanul nem ismerek.
lilazoli 2007.09.04. 17:55:54 / # 286613
avatar
Milyen alapon cigányozol ,ha aztsem tudod ki vagyok???
Rocktaxi 2007.09.04. 17:55:25 / # 286612
Már megbocsáss, de ilyen viselkedést, reagálást eddig csak ott tapasztalhattunk. Ez is egy jelenség!
lilazoli 2007.09.04. 17:53:36 / # 286611
avatar
Kinek az unokái??? Konkrét esetről bestélsz !!4Nem???
lilazoli 2007.09.04. 17:51:56 / # 286610
avatar
A bűnőzőről már nemis beszélek!
Oldalszám: 1757