Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Rocktaxi 2007.09.04. 17:51:25 / # 286609
Arra a jelenségre, hogy hozzá nyúlnak más tulajdonához. A kolléga helyében olyan pert akasztanék annak az embernek a nyakába, hogy még az unokái is fizetnének, mint katonatiszt. Nem lehet olyan "cérnaszakadás" ami ilyen reakciót váltson ki.
lilazoli 2007.09.04. 17:50:23 / # 286608
avatar
Csak le cigányoztál!!!
cbtaxi 2007.09.04. 17:43:42 / # 286607
avatar
Mi a tévedés? Hogy elnézést kértél utólag vagy az hogy "csúnyán" beszélt Veled? De nem is érdekel.Annyira 1X übb lenne a helyzet,ha elmondanád végre,mi történt. És akkor nem kéne a találgató,félinformációkkal küszködő véleményt nyílvánító kollégáknak nekimenned.
Rocktaxi 2007.09.04. 17:42:52 / # 286606
Látod? Annyira egyszerű vagy, hogy csak személyeskedni tudsz! Én nem írtam rólad semmi dehonesztálót, mert nem tudom te ki vagy! Ezután talán nem is akarom tudni! Ez az !! Ha elfogyott az érved: üss !!! Gratulálok! :-((
lilazoli 2007.09.04. 17:42:12 / # 286605
avatar
Milyen jelenségre???
Rocktaxi 2007.09.04. 17:38:37 / # 286604
Nem írtam nevet. Csak a jelenségre reagáltam.
lilazoli 2007.09.04. 17:37:55 / # 286494
avatar
??????????????????????

lilazoli 2007.09.04. 17:36:58 / # 286583
avatar
Ez olyan tv-dobálos duma!!!

lilazoli 2007.09.04. 17:36:00 / # 286603
avatar
Te milyen okosvagy!Természetessen ha hozza a mult évi adobevallásában leadott ,forintositott ősszegről szoló számlát!!
lilazoli 2007.09.04. 17:33:52 / # 286602
avatar
Az erőssebb nem én voltam!!!
lilazoli 2007.09.04. 17:33:05 / # 286601
avatar
Tévedés !!!
cbtaxi 2007.09.04. 17:32:05 / # 286600
avatar
Na jó, most hagylak itt titeket! Majd idenézek pár nap múlva. :((((

lilazoli 2007.09.04. 17:32:03 / # 286599
avatar
Ezuton kérném a 263-as " munkatársat" irja le mitőrtént !!! De a frankót!

lilazoli 2007.09.04. 17:29:08 / # 286598
avatar
Bűnőző???? Akkor te egy faszkalap!!!
cbtaxi 2007.09.04. 17:28:25 / # 286597
avatar
A kultúrált rendezés fogalmába nem fér bele az "erősebb kontroll"! Sztem!
lilazoli 2007.09.04. 17:28:16 / # 286596
avatar
Nem tudsz semmit csak rész infokat!! Mégis véleményt alkotsz rólam!!! Gratula!!
világtaLAN 2007.09.04. 17:14:27 / # 286595
avatar
Annyit fűznék hozzá, hogy nem volt SZÁNDÉKOS rongálás, és kultúráltan lett rendezve a dolog, kolléga másnap már püfölte a májkot. Az más kérdés, hogy Jani barátunk (az "áldozat") mintha egy picit erősebb kontroll alatt lenne azóta:)
világtaLAN 2007.09.04. 17:09:25 / # 286594
avatar
Nana!
cbtaxi 2007.09.04. 16:24:33 / # 286593
avatar
Nincs még egy hete,hogy nem etikás és már 8 night clubb????? :)))) Hogy csinálja? Én tizenvalahány éve nem vok etikás és mégis semmi. :(((((
Rocktaxi 2007.09.04. 15:49:10 / # 286592
Ha csúnyán beszélt vele az áldozat, csak simán vágja pofán. Az sem megoldás, csak időnként jól esik! :-)) Vajon kifizeti az áldozat kocsijában keletkezett kárt, a kieső időt?
Oldalszám: 1757