| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Rocktaxi | 2007.09.04. 17:51:25 / # 286609 |
|
Arra a jelenségre, hogy hozzá nyúlnak más tulajdonához.
A kolléga helyében olyan pert akasztanék annak az embernek a nyakába, hogy még az unokái is fizetnének, mint katonatiszt.
Nem lehet olyan "cérnaszakadás" ami ilyen reakciót váltson ki.
Előzmény: #286605 lilazoli 2007.09.04. 17:42:12 |
|
| lilazoli | 2007.09.04. 17:50:23 / # 286608 |
|
Csak le cigányoztál!!!
Előzmény: #286606 Rocktaxi 2007.09.04. 17:42:52 |
| cbtaxi | 2007.09.04. 17:43:42 / # 286607 |
|
Mi a tévedés?
Hogy elnézést kértél utólag vagy az hogy "csúnyán" beszélt Veled?
De nem is érdekel.Annyira 1X übb lenne a helyzet,ha elmondanád végre,mi történt.
És akkor nem kéne a találgató,félinformációkkal küszködő véleményt nyílvánító kollégáknak nekimenned.
Előzmény: #286601 lilazoli 2007.09.04. 17:33:05 |
| Rocktaxi | 2007.09.04. 17:42:52 / # 286606 |
|
Látod?
Annyira egyszerű vagy, hogy csak személyeskedni tudsz!
Én nem írtam rólad semmi dehonesztálót, mert nem tudom te ki vagy! Ezután talán nem is akarom tudni!
Ez az !! Ha elfogyott az érved: üss !!!
Gratulálok! :-((
Előzmény: #286598 lilazoli 2007.09.04. 17:29:08 |
|
| lilazoli | 2007.09.04. 17:42:12 / # 286605 |
|
Milyen jelenségre???
Előzmény: #286604 Rocktaxi 2007.09.04. 17:38:37 |
| Rocktaxi | 2007.09.04. 17:38:37 / # 286604 |
|
Nem írtam nevet. Csak a jelenségre reagáltam.
Előzmény: #286596 lilazoli 2007.09.04. 17:28:16 |
|
| lilazoli | 2007.09.04. 17:37:55 / # 286494 |
|
??????????????????????
|
| lilazoli | 2007.09.04. 17:36:58 / # 286583 |
|
Ez olyan tv-dobálos duma!!!
|
| lilazoli | 2007.09.04. 17:36:00 / # 286603 |
|
Te milyen okosvagy!Természetessen ha hozza a mult évi adobevallásában leadott ,forintositott ősszegről szoló számlát!!
Előzmény: #286592 Rocktaxi 2007.09.04. 15:49:10 |
| lilazoli | 2007.09.04. 17:33:52 / # 286602 |
|
Az erőssebb nem én voltam!!!
Előzmény: #286597 cbtaxi 2007.09.04. 17:28:25 |
| lilazoli | 2007.09.04. 17:33:05 / # 286601 |
|
Tévedés !!!
Előzmény: #286582 R2D2 2007.09.04. 15:16:31 |
| cbtaxi | 2007.09.04. 17:32:05 / # 286600 |
|
Na jó, most hagylak itt titeket!
Majd idenézek pár nap múlva. :((((
|
| lilazoli | 2007.09.04. 17:32:03 / # 286599 |
|
Ezuton kérném a 263-as " munkatársat" irja le mitőrtént !!! De a frankót!
|
| lilazoli | 2007.09.04. 17:29:08 / # 286598 |
|
Bűnőző???? Akkor te egy faszkalap!!!
Előzmény: #286587 Rocktaxi 2007.09.04. 14:52:54 |
| cbtaxi | 2007.09.04. 17:28:25 / # 286597 |
|
A kultúrált rendezés fogalmába nem fér bele az "erősebb kontroll"! Sztem!
Előzmény: #286595 világtaLAN 2007.09.04. 17:14:27 |
| lilazoli | 2007.09.04. 17:28:16 / # 286596 |
|
Nem tudsz semmit csak rész infokat!! Mégis véleményt alkotsz rólam!!! Gratula!!
Előzmény: #286587 Rocktaxi 2007.09.04. 14:52:54 |
| világtaLAN | 2007.09.04. 17:14:27 / # 286595 |
|
Annyit fűznék hozzá, hogy nem volt SZÁNDÉKOS rongálás, és kultúráltan lett rendezve a dolog, kolléga másnap már püfölte a májkot.
Az más kérdés, hogy Jani barátunk (az "áldozat") mintha egy picit erősebb kontroll alatt lenne azóta:)
Előzmény: #286592 Rocktaxi 2007.09.04. 15:49:10 |
| világtaLAN | 2007.09.04. 17:09:25 / # 286594 |
|
Nana!
Előzmény: #286572 R2D2 2007.09.04. 13:12:18 |
| cbtaxi | 2007.09.04. 16:24:33 / # 286593 |
|
Nincs még egy hete,hogy nem etikás és már 8 night clubb????? :))))
Hogy csinálja?
Én tizenvalahány éve nem vok etikás és mégis semmi. :(((((
Előzmény: #286590 R2D2 2007.09.04. 15:22:10 |
| Rocktaxi | 2007.09.04. 15:49:10 / # 286592 |
|
Ha csúnyán beszélt vele az áldozat, csak simán vágja pofán. Az sem megoldás, csak időnként jól esik! :-))
Vajon kifizeti az áldozat kocsijában keletkezett kárt, a kieső időt?
Előzmény: #286582 R2D2 2007.09.04. 15:16:31 |
|