Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
nyertes00 2007.09.05. 10:35:21 / # 286672
avatar
"Udvarias, ajtót nyit, mosolyog, kedves, és ha kell, vagy azt létja, hogy valaki rászorul, akkor emberbaráti szeretetből is elszállítmányozza."
csogu 2007.09.05. 10:33:48 / # 286671
Mármint miről?:-))...mert már kicsit megkavarodtam:-))
nyertes00 2007.09.05. 10:30:03 / # 286662
avatar
Erről nekem is vannak információim, ÉS EZEK TÉNYLEG VALÓSAK!!!

Rocktaxi 2007.09.05. 10:15:36 / # 286661
:-DDDDDDDDD Most ébredtem. Tudom! Zoli szerint minek! :-))
Bao, a FŐNÖK! 2007.09.05. 10:14:33 / # 286669
avatar
Halló!!!
csogu 2007.09.05. 10:14:08 / # 286668
Nekem a Zolival szemben nem sok negatívumom van, ha csak az nem, hogy titokban szereti a fradistákat:-))
Rocktaxi 2007.09.05. 10:12:27 / # 286653
Akkor egy pozitívum a sok negatívumban. :-))

csogu 2007.09.05. 10:11:48 / # 286660
Ne, feléledt a "döglött oroszlán":-DD Már látom előre, jön majd a Zoli, hogy most akkor ezt hagyjam...és megint én leszek a hibás mert nem tudtam hallgatni....Nevem senki, aki most néma, van még hely a nickedben?:-))))
csogu 2007.09.05. 10:10:24 / # 286666
Utassal szemben hogy viselkedik a Zoli?? Azt kérem tanítani kellene!!! Udvarias, ajtót nyit, mosolyog, kedves, és ha kell, vagy azt létja, hogy valaki rászorul, akkor emberbaráti szeretetből is elszállítmányozza.
Rocktaxi 2007.09.05. 10:09:19 / # 286659
Azt, hogy buta vagy, nem írtam sehol. De, ha úgy érzed...
Rocktaxi 2007.09.05. 10:07:31 / # 286658
javít: viselkedsz

Rocktaxi 2007.09.05. 10:06:29 / # 286665
Igen! Mert neked még mindig habzik a szád. Az elején lefaszfejeztél, ami engem nem zavar, mert csak röhögök rajtad. A viselkedéseden! De most komolyan! Ha kollégával szemben így viselkdesz, hogy viselkedsz az utassal?
csogu 2007.09.05. 09:23:08 / # 286663
Ebben tökéletesen igazad van, de...!!! Figyelj, van egy konkrét dolog, ami sajnos megtörtént. Okát egész pontosan nem tudom, nem is tartozik rám. Láthattad, igyekeztem nem belemászni. Viszont az tény, hogy ez egy sokkal súlyosabb etikai vétség (sőt, jogilag garázdaság, ami valóban bűncselekmény, jól írta Roctaxi, még akkor is, ha a másik (idézem R2D2-t) csúnyán beszélt, és még akkor is, ha egyesek körében a másik szereplő közutálatnak örvend), szóval ez jóval erősebb etikai vétség, mint pl. ha valaki nem megfelelő hangnemet üt meg a diszpécserrel, függetlenül az ügy jogosságától. Gondolom ez eddig stim. Nem, nem kell hagyni magad, és nem is hagyod:-))) Viszont Roctaxi feltette a kezét, véleménye kialakult, azon nem lehet változtatni, de a téged körülvevő szimpáti ezen is tud tompítani, így nem szeretné a vitát folytatni, még a "cigány seggedre" való tekintettel sem:-)))) Na és én csak erre hívtam fel a figyelmed, hogy nem illik fehérzászlót lobogtató emberre ágyúval lőni:-) tettem mindezt azért, hogy a "vita" ne mérgesedjen el, és legalább ez a topik megőrizze az eddigi hangulatát, ahova az ember szívesen járt be hülyéskedni. Nincs igazam? Dehogy nem:-)))
lilazoli 2007.09.05. 09:12:46 / # 286656
avatar
Úgy látom akciós volt az idegenszavak szótára!!

lilazoli 2007.09.05. 09:11:15 / # 286655
avatar
Az éremnek két oldala van !! Az egész ugy nézki mintha nekem mától kuss,és minden jőtt-ment belém rughat!!!!!!!!! Ez nem én lennék!!
csogu 2007.09.05. 09:01:05 / # 286654
Zoli, figyu, láthatod, Rocktaxi kihátrált a vitából...döglött oroszlánra meg nem illik lőni!:-)...meg nem is olyan népszerűsítő hatású, amikor azért ez egy olyan dolog, amiről jobb hallgatni....elnézést kért mindenki-mindenkitől, azt jobb elfelejteni, mert ennek a szövődménye nem kezelhető antibiotikummal:-))
csogu 2007.09.05. 08:57:29 / # 286657
Igen, tudok arról a "cetliről". Meg is döbbentett, hogy milyen felelőség néha egy-egy írás és sosem tudhatjuk, hogy mikor szerzünk vele ellenséget, vagy pont fordítva, barátot. Amikor a Zoli mutatta nekem azt a papírost érezni lehetett rajta a bántottságot. Nem tagadom, én pont úgy éreztem, ahogy most te magyarázod a soraid, hogy a Zolit ezzel nem dehonesztálod, hanem pont fordítva, bár nagyon könnyen értelmezhető ez gyengekezűségnek is. Mivel nem ismertem a kettőtök kapcsolatát, így nem akartam belefolyni, így meghallgatva elraktároztam magamban a dolgot azzal a tanulsággal, hogy jobban kell ügyelni olyanok véleményezésekor, akivel nincs személyes ismeretanyagunk egymással, mert másként könnyen félreértés történhet. A némaságodon, az új neveden, jót mosolyogtam. Te és a némaság:-))) Elég egy mártír dolog, legalább annyira, mintha nekem mostantól a nevem ez lenne: Csogu, az éhező csodafakír:-)))) Sanyi, nem lehet ebben a világban állandóan elszigetelődni, a konfliktusokat sajnos néha muszáj felvállalni...és ha nem is lehet mindből győztesen kijönni, de tapasztalatokkal lehetsz gazdagabb, amit ha máskor ügyesen használsz fel, akkor neked (is) könnyebb lesz. Arról nem beszélve, hogy így legalább történt köztetek egy eszmecsere, ami nem biztos hogy különben megtörténhetett volna. Zoli meg szerintem is egy jólelkű ember és csak drukkolni tudok neki, hogy ezt a megterhelést, amit most csinál, bírja mentálisan és tudjon ember maradni!!!...sokunknak nem sikerült...
lilazoli 2007.09.05. 08:53:10 / # 286652
avatar
Egy buta cigánytol egész szép!! Nem ??
lilazoli 2007.09.05. 08:52:24 / # 286651
avatar
11715
lilazoli 2007.09.05. 08:51:20 / # 286650
avatar
Természetessen neked kőszőnhetően!! :-(
Oldalszám: 1757