| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| nyertes00 | 2007.09.05. 10:35:21 / # 286672 |
|
"Udvarias, ajtót nyit, mosolyog, kedves, és ha kell, vagy azt létja, hogy valaki rászorul, akkor emberbaráti szeretetből is elszállítmányozza."
Előzmény: #286671 csogu 2007.09.05. 10:33:48 |
| csogu | 2007.09.05. 10:33:48 / # 286671 |
|
Mármint miről?:-))...mert már kicsit megkavarodtam:-))
Előzmény: #286662 nyertes00 2007.09.05. 10:30:03 |
|
| nyertes00 | 2007.09.05. 10:30:03 / # 286662 |
|
Erről nekem is vannak információim, ÉS EZEK TÉNYLEG VALÓSAK!!!
|
| Rocktaxi | 2007.09.05. 10:15:36 / # 286661 |
|
:-DDDDDDDDD
Most ébredtem. Tudom! Zoli szerint minek! :-))
Előzmény: #286660 csogu 2007.09.05. 10:11:48 |
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.09.05. 10:14:33 / # 286669 |
|
Halló!!!
Előzmény: #286660 csogu 2007.09.05. 10:11:48 |
| csogu | 2007.09.05. 10:14:08 / # 286668 |
|
Nekem a Zolival szemben nem sok negatívumom van, ha csak az nem, hogy titokban szereti a fradistákat:-))
Előzmény: #286653 Rocktaxi 2007.09.05. 10:12:27 |
|
| Rocktaxi | 2007.09.05. 10:12:27 / # 286653 |
|
Akkor egy pozitívum a sok negatívumban. :-))
|
|
| csogu | 2007.09.05. 10:11:48 / # 286660 |
|
Ne, feléledt a "döglött oroszlán":-DD
Már látom előre, jön majd a Zoli, hogy most akkor ezt hagyjam...és megint én leszek a hibás mert nem tudtam hallgatni....Nevem senki, aki most néma, van még hely a nickedben?:-))))
Előzmény: #286659 Rocktaxi 2007.09.05. 10:09:19 |
|
| csogu | 2007.09.05. 10:10:24 / # 286666 |
|
Utassal szemben hogy viselkedik a Zoli??
Azt kérem tanítani kellene!!!
Udvarias, ajtót nyit, mosolyog, kedves, és ha kell, vagy azt létja, hogy valaki rászorul, akkor emberbaráti szeretetből is elszállítmányozza.
Előzmény: #286665 Rocktaxi 2007.09.05. 10:06:29 |
|
| Rocktaxi | 2007.09.05. 10:09:19 / # 286659 |
|
Azt, hogy buta vagy, nem írtam sehol.
De, ha úgy érzed...
Előzmény: #286652 lilazoli 2007.09.05. 08:53:10 |
|
| Rocktaxi | 2007.09.05. 10:07:31 / # 286658 |
|
javít: viselkedsz
|
|
| Rocktaxi | 2007.09.05. 10:06:29 / # 286665 |
|
Igen!
Mert neked még mindig habzik a szád. Az elején lefaszfejeztél, ami engem nem zavar, mert csak röhögök rajtad. A viselkedéseden!
De most komolyan!
Ha kollégával szemben így viselkdesz, hogy viselkedsz az utassal?
Előzmény: #286650 lilazoli 2007.09.05. 08:51:20 |
|
| csogu | 2007.09.05. 09:23:08 / # 286663 |
|
Ebben tökéletesen igazad van, de...!!!
Figyelj, van egy konkrét dolog, ami sajnos megtörtént. Okát egész pontosan nem tudom, nem is tartozik rám. Láthattad, igyekeztem nem belemászni. Viszont az tény, hogy ez egy sokkal súlyosabb etikai vétség (sőt, jogilag garázdaság, ami valóban bűncselekmény, jól írta Roctaxi, még akkor is, ha a másik (idézem R2D2-t) csúnyán beszélt, és még akkor is, ha egyesek körében a másik szereplő közutálatnak örvend), szóval ez jóval erősebb etikai vétség, mint pl. ha valaki nem megfelelő hangnemet üt meg a diszpécserrel, függetlenül az ügy jogosságától.
Gondolom ez eddig stim.
Nem, nem kell hagyni magad, és nem is hagyod:-)))
Viszont Roctaxi feltette a kezét, véleménye kialakult, azon nem lehet változtatni, de a téged körülvevő szimpáti ezen is tud tompítani, így nem szeretné a vitát folytatni, még a "cigány seggedre" való tekintettel sem:-))))
Na és én csak erre hívtam fel a figyelmed, hogy nem illik fehérzászlót lobogtató emberre ágyúval lőni:-) tettem mindezt azért, hogy a "vita" ne mérgesedjen el, és legalább ez a topik megőrizze az eddigi hangulatát, ahova az ember szívesen járt be hülyéskedni.
Nincs igazam? Dehogy nem:-)))
Előzmény: #286655 lilazoli 2007.09.05. 09:11:15 |
|
| lilazoli | 2007.09.05. 09:12:46 / # 286656 |
|
Úgy látom akciós volt az idegenszavak szótára!!
|
| lilazoli | 2007.09.05. 09:11:15 / # 286655 |
|
Az éremnek két oldala van !! Az egész ugy nézki mintha nekem mától kuss,és minden jőtt-ment belém rughat!!!!!!!!! Ez nem én lennék!!
Előzmény: #286654 csogu 2007.09.05. 09:01:05 |
| csogu | 2007.09.05. 09:01:05 / # 286654 |
|
Zoli, figyu, láthatod, Rocktaxi kihátrált a vitából...döglött oroszlánra meg nem illik lőni!:-)...meg nem is olyan népszerűsítő hatású, amikor azért ez egy olyan dolog, amiről jobb hallgatni....elnézést kért mindenki-mindenkitől, azt jobb elfelejteni, mert ennek a szövődménye nem kezelhető antibiotikummal:-))
Előzmény: #286652 lilazoli 2007.09.05. 08:53:10 |
|
| csogu | 2007.09.05. 08:57:29 / # 286657 |
|
Igen, tudok arról a "cetliről". Meg is döbbentett, hogy milyen felelőség néha egy-egy írás és sosem tudhatjuk, hogy mikor szerzünk vele ellenséget, vagy pont fordítva, barátot.
Amikor a Zoli mutatta nekem azt a papírost érezni lehetett rajta a bántottságot. Nem tagadom, én pont úgy éreztem, ahogy most te magyarázod a soraid, hogy a Zolit ezzel nem dehonesztálod, hanem pont fordítva, bár nagyon könnyen értelmezhető ez gyengekezűségnek is. Mivel nem ismertem a kettőtök kapcsolatát, így nem akartam belefolyni, így meghallgatva elraktároztam magamban a dolgot azzal a tanulsággal, hogy jobban kell ügyelni olyanok véleményezésekor, akivel nincs személyes ismeretanyagunk egymással, mert másként könnyen félreértés történhet.
A némaságodon, az új neveden, jót mosolyogtam.
Te és a némaság:-))) Elég egy mártír dolog, legalább annyira, mintha nekem mostantól a nevem ez lenne:
Csogu, az éhező csodafakír:-))))
Sanyi, nem lehet ebben a világban állandóan elszigetelődni, a konfliktusokat sajnos néha muszáj felvállalni...és ha nem is lehet mindből győztesen kijönni, de tapasztalatokkal lehetsz gazdagabb, amit ha máskor ügyesen használsz fel, akkor neked (is) könnyebb lesz.
Arról nem beszélve, hogy így legalább történt köztetek egy eszmecsere, ami nem biztos hogy különben megtörténhetett volna.
Zoli meg szerintem is egy jólelkű ember és csak drukkolni tudok neki, hogy ezt a megterhelést, amit most csinál, bírja mentálisan és tudjon ember maradni!!!...sokunknak nem sikerült...
Előzmény: #286649 Nevem senki 2007.09.05. 07:06:32 |
|
| lilazoli | 2007.09.05. 08:53:10 / # 286652 |
|
Egy buta cigánytol egész szép!! Nem ??
Előzmény: #286648 Rocktaxi 2007.09.04. 18:37:55 |
| lilazoli | 2007.09.05. 08:52:24 / # 286651 |
|
11715
Előzmény: #286648 Rocktaxi 2007.09.04. 18:37:55 |
| lilazoli | 2007.09.05. 08:51:20 / # 286650 |
|
Természetessen neked kőszőnhetően!! :-(
Előzmény: #286648 Rocktaxi 2007.09.04. 18:37:55 |