| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| lilazoli | 2007.10.24. 16:23:46 / # 287436 |
|
A Nyugatira gondoltam! :-) Kőszi rápihentem a karácsonyi káoszra! 1 hét Roma! :-)
Előzmény: #287424 csogu 2007.10.23. 13:44:57 |
| MCCCXCII | 2007.10.24. 09:56:05 / # 287435 |
|
Képzeld, ha nem "vagytok" egy véleményen! (:-))
Előzmény: #287426 kasu 2007.10.24. 06:09:06 |
|
| kasu | 2007.10.24. 06:09:06 / # 287426 |
|
tiszta dili vagyok magamba beszélek:)
Előzmény: #287425 kasu 2007.10.24. 06:05:58 |
| kasu | 2007.10.24. 06:05:58 / # 287425 |
|
Előzmény: #287423 lilazoli 2007.10.23. 13:39:30 |
| cbtaxi | 2007.10.23. 19:07:05 / # 287428 |
|
Mi lenne?
Még mindig nem az Újpesttel kezdődik a tabella! :)))))
Előzmény: #287424 csogu 2007.10.23. 13:44:57 |
| csogu | 2007.10.23. 13:44:57 / # 287424 |
|
Nem a cégnél értettem, hanem mint taxis:-))
Nagyon nem vagy. Mi van magával?
Előzmény: #287423 lilazoli 2007.10.23. 13:39:30 |
|
| lilazoli | 2007.10.23. 13:39:30 / # 287423 |
|
Akkor te mit keresel ott!!!!!!!!!!!!! :-))
Előzmény: #287411 csogu 2007.10.21. 23:04:55 |
| terminátor | 2007.10.22. 18:01:50 / # 287418 |
|
akkor jol gondoltam ő cserélt most ott kocsit!
csak akkor én már nem voltam kinn!
csak a képeket látva gondoltam!
nem volt szerencsés az ujautoval!
|
| utolsó senki | 2007.10.22. 16:49:58 / # 287417 |
|
Én hallottam a csatin, a 722 volt az áldozat.
Előzmény: #287413 terminátor 2007.10.21. 23:14:04 |
| terminátor | 2007.10.21. 23:15:03 / # 287414 |
|
vagymár tudod a kodját aki őssze tőrt?
|
| terminátor | 2007.10.21. 23:14:04 / # 287413 |
|
hali !
ha kopasz volt a sofőr a 9be akkor lehet a 722-es
ő most cserélt superbre!
Előzmény: #287398 csogu 2007.10.21. 15:53:00 |
| csogu | 2007.10.21. 23:05:12 / # 287412 |
|
Na bazzz:-)))
Előzmény: #287385 pepe-01 2007.10.21. 22:32:49 |
|
| csogu | 2007.10.21. 23:04:55 / # 287411 |
|
a fő ok elsősorban a benyomás, szimpátia
Kedves vagy, de ne írj ilyeneket, mert még elpirulok:-))
Figyu, te melyik drosztra gondolsz??
Azt tudod, hogy a Nyugati drosztra, csak a 2 év próbaidő letelte után lehet beállni!!???:-)
Előzmény: #287410 pepe-01 2007.10.21. 22:31:02 |
|
| pepe-01 | 2007.10.21. 22:32:49 / # 287385 |
|
ÁÁÁáááá!!!
Nem igaz, hazudtam!!!
Rájöttem mi a fő ok!!!
"Nem-nem, tudhatod nagyon jól, hgy én kifejezetten segítőkész vagyok a kezdőkkel...."
:DDDDDD
|
| pepe-01 | 2007.10.21. 22:31:02 / # 287410 |
|
Majd'hogy nem mindenképp a főtaxi van a célkeresztben...
hogy miért, írhatnék mindenféle szép és jó hallottakat, de természetesen a fő ok elsősorban a benyomás, szimpátia, amit annyira nem tudnék megindokolni... ...na jó, egy kicsit a drosztok száma is ide billenti a mérleg nyelvét... ;) (nem mintha nem bíznék magamban, de hát mégis csak kezdő volnék, vagy mi a szösz, végszükség esetén pedig kicsit nyugtat, hogy ott a droszt)...
Előzmény: #287390 csogu 2007.10.21. 15:36:27 |
| pepe-01 | 2007.10.21. 22:22:27 / # 287409 |
|
Tudod mit, Csogu!
Amennyiben 10. hó 15-én taxisként dolgozom, a vendégem vagy a Trófeába, ígérem! :)) (felhívnám figyelmed, jelenleg 10. hó 21-e van) :DD
Ja, és mindenki más!
Kérlek mondjátok, hogy egy év alatt meg tudok spórolni egy vacsira valót!!! :D
Előzmény: #287381 csogu 2007.10.21. 14:58:40 |
| AdamGyak | 2007.10.21. 19:14:06 / # 287407 |
|
Egyél otthon, vagy a sarki fűszeresnél :D
Előzmény: #287406 MCCCXCII 2007.10.21. 19:05:41 |
| MCCCXCII | 2007.10.21. 19:05:41 / # 287406 |
|
Akkor pontosabban
2008.10. hó 15-én.
Hogy bírjuk ki addig? (:-)))
Előzmény: #287381 csogu 2007.10.21. 14:58:40 |
|
| MCCCXCII | 2007.10.21. 19:03:40 / # 287405 |
|
Tényleg jól kifejtettük (.-)))
Előzmény: #287386 csogu 2007.10.21. 14:54:34 |
|
| csogu | 2007.10.21. 16:12:16 / # 287404 |
|
Na még annyit, hogy holnap beköszönt a számunkra kedvező időjárás:-)))
[b][i]Az éjszakai órákban feltámad az északkeleti szél és délen egyre többfelé elered az eső. A reggeli órákig főként a Dunántúl déli részén már jelentős mennyiségű csapadék ígérkezik. Hűvös lesz a reggel, mely az erős olykor viharos északkeleti szél mellett kifejezetten hidegnek érződik majd.
A délután folyamán dél felől egyre többfelé tartós és intenzív esőzés kezdődik, mely az esti órákra átterjed hazánk északi tájaira is. A viharos északkeleti szelet helyenként 80-90 km/h-ás lökések kísérhetik. Barátságtalan időre számítsunk.[/b][/i]
|
|