Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
lilazoli 2007.10.24. 16:23:46 / # 287436
avatar
A Nyugatira gondoltam! :-) Kőszi rápihentem a karácsonyi káoszra! 1 hét Roma! :-)
MCCCXCII 2007.10.24. 09:56:05 / # 287435
Képzeld, ha nem "vagytok" egy véleményen! (:-))
kasu 2007.10.24. 06:09:06 / # 287426
avatar
tiszta dili vagyok magamba beszélek:)
kasu 2007.10.24. 06:05:58 / # 287425
avatar
cbtaxi 2007.10.23. 19:07:05 / # 287428
avatar
Mi lenne? Még mindig nem az Újpesttel kezdődik a tabella! :)))))
csogu 2007.10.23. 13:44:57 / # 287424
Nem a cégnél értettem, hanem mint taxis:-)) Nagyon nem vagy. Mi van magával?
lilazoli 2007.10.23. 13:39:30 / # 287423
avatar
Akkor te mit keresel ott!!!!!!!!!!!!! :-))
terminátor 2007.10.22. 18:01:50 / # 287418
avatar
akkor jol gondoltam ő cserélt most ott kocsit! csak akkor én már nem voltam kinn! csak a képeket látva gondoltam! nem volt szerencsés az ujautoval!
utolsó senki 2007.10.22. 16:49:58 / # 287417
avatar
Én hallottam a csatin, a 722 volt az áldozat.
terminátor 2007.10.21. 23:15:03 / # 287414
avatar
vagymár tudod a kodját aki őssze tőrt?

terminátor 2007.10.21. 23:14:04 / # 287413
avatar
hali ! ha kopasz volt a sofőr a 9be akkor lehet a 722-es ő most cserélt superbre!
csogu 2007.10.21. 23:05:12 / # 287412
Na bazzz:-)))
csogu 2007.10.21. 23:04:55 / # 287411
a fő ok elsősorban a benyomás, szimpátia Kedves vagy, de ne írj ilyeneket, mert még elpirulok:-)) Figyu, te melyik drosztra gondolsz?? Azt tudod, hogy a Nyugati drosztra, csak a 2 év próbaidő letelte után lehet beállni!!???:-)
pepe-01 2007.10.21. 22:32:49 / # 287385
avatar
ÁÁÁáááá!!! Nem igaz, hazudtam!!! Rájöttem mi a fő ok!!! "Nem-nem, tudhatod nagyon jól, hgy én kifejezetten segítőkész vagyok a kezdőkkel...." :DDDDDD

pepe-01 2007.10.21. 22:31:02 / # 287410
avatar
Majd'hogy nem mindenképp a főtaxi van a célkeresztben... hogy miért, írhatnék mindenféle szép és jó hallottakat, de természetesen a fő ok elsősorban a benyomás, szimpátia, amit annyira nem tudnék megindokolni... ...na jó, egy kicsit a drosztok száma is ide billenti a mérleg nyelvét... ;) (nem mintha nem bíznék magamban, de hát mégis csak kezdő volnék, vagy mi a szösz, végszükség esetén pedig kicsit nyugtat, hogy ott a droszt)...
pepe-01 2007.10.21. 22:22:27 / # 287409
avatar
Tudod mit, Csogu! Amennyiben 10. hó 15-én taxisként dolgozom, a vendégem vagy a Trófeába, ígérem! :)) (felhívnám figyelmed, jelenleg 10. hó 21-e van) :DD Ja, és mindenki más! Kérlek mondjátok, hogy egy év alatt meg tudok spórolni egy vacsira valót!!! :D
AdamGyak 2007.10.21. 19:14:06 / # 287407
avatar
Egyél otthon, vagy a sarki fűszeresnél :D
MCCCXCII 2007.10.21. 19:05:41 / # 287406
Akkor pontosabban 2008.10. hó 15-én. Hogy bírjuk ki addig? (:-)))
MCCCXCII 2007.10.21. 19:03:40 / # 287405
Tényleg jól kifejtettük (.-)))
csogu 2007.10.21. 16:12:16 / # 287404
Na még annyit, hogy holnap beköszönt a számunkra kedvező időjárás:-))) [b][i]Az éjszakai órákban feltámad az északkeleti szél és délen egyre többfelé elered az eső. A reggeli órákig főként a Dunántúl déli részén már jelentős mennyiségű csapadék ígérkezik. Hűvös lesz a reggel, mely az erős olykor viharos északkeleti szél mellett kifejezetten hidegnek érződik majd. A délután folyamán dél felől egyre többfelé tartós és intenzív esőzés kezdődik, mely az esti órákra átterjed hazánk északi tájaira is. A viharos északkeleti szelet helyenként 80-90 km/h-ás lökések kísérhetik. Barátságtalan időre számítsunk.[/b][/i]

Oldalszám: 1757