| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2007.10.21. 16:09:44 / # 287403 |
|
Tipli, további kellemes délutánt mindenkinek!
Előzmény: #287402 AdamGyak 2007.10.21. 16:05:03 |
|
| AdamGyak | 2007.10.21. 16:05:03 / # 287402 |
|
Válaszoltam! Jó munkát zsíros kanyarokat :)
|
| csogu | 2007.10.21. 15:58:43 / # 287401 |
|
Helyes!!:-)
Ment neked e-mail, és még vagyok kb. 15 percet, aztán meló, mert hosszúhétvége van, és ilyenkor kicsit több energia belefektetésével lehet csak a tervet tartani:-)
Előzmény: #287400 AdamGyak 2007.10.21. 15:56:55 |
|
| AdamGyak | 2007.10.21. 15:56:55 / # 287400 |
|
Analfabetizmus. Persze a számokkal nincsen problémám :)
Előzmény: #287399 csogu 2007.10.21. 15:53:30 |
| csogu | 2007.10.21. 15:53:30 / # 287399 |
|
Nem. A haja ért a derekáig. Nem ezt írtam?:-)
Előzmény: #287397 AdamGyak 2007.10.21. 15:52:36 |
|
| csogu | 2007.10.21. 15:53:00 / # 287398 |
|
Urak, azt kérdezik tőlem, hogy mi a kolléga kódja, de nem néztem meg...pontosabban nem emlékszem. Tudja valaki?
Klikk ide
|
|
| AdamGyak | 2007.10.21. 15:52:36 / # 287397 |
|
Aki a derekáig ér. Ugye ?
Előzmény: #287396 csogu 2007.10.21. 15:50:22 |
| csogu | 2007.10.21. 15:50:22 / # 287396 |
|
Éjszakai történet, még friss:-)
- Ott van két fiatalember, kérem szóljon az egyiknek, hogy jöjjön, mert már csak rá várunk. – adta ki az utasítást a hölgy utasom, miközben az utcán két fiatalember felé mutatott.
- Rendben, de melyiknek? – tettem fel a számomra logikus kérdést.
- A magasabbiknak!
Esküszöm, hogy ha 1 cm volt a két ürge között, de hogy melyik javára, azt csak centiméter segítségével tudtam volna eldönteni.
- Elég rossz a szemmértékem. Tudna esetleg adni más támpontot?
- A sötétebb ruházatúnak.
Na, mind a kettőn farmer volt, és szürkés színű kabát. Igaz, az egyik mintha egy árnyalattal…, de erre nem mernék megesküdni.
- Nézze hölgyem, egyszerűsítsük le a dolgot. Annak szóljak, akinek fekete haja van, és a derekáig ér, vagy annak, aki kopasz?
……
:-DDD
|
|
| csogu | 2007.10.21. 15:43:24 / # 287395 |
|
Hidd el, én drukkolok neked:-)))
Persze teszem ezt mind önzetlenül!:-)
Előzmény: #287393 AdamGyak 2007.10.21. 15:42:10 |
|
| csogu | 2007.10.21. 15:42:52 / # 287394 |
|
Héllo!!! Ez ott fixáras!!...bár rajtam sok hasznuk nem lenne:-))
Remélem egyszer én is túlesem egy ilyenen!! :)
Hogy érted ezt? Te is csak szeretnél taxis lenni?
jaaaaaaaaa bazzz, most nézem a nicked:-)))
Te vagy?:-)))
Na jó, akkor te soron kívül fizethetsz egy ilyen beavatóst!:-))
Előzmény: #287392 AdamGyak 2007.10.21. 15:40:50 |
|
| AdamGyak | 2007.10.21. 15:42:10 / # 287393 |
|
Értettem, nekilátok a cég építésenek, munkahelyed megteremtésének! :D
Előzmény: #287391 csogu 2007.10.21. 15:39:31 |
| AdamGyak | 2007.10.21. 15:40:50 / # 287392 |
|
Remélem egyszer én is túlesem egy ilyenen!! :)Élhetnék egyes kollégáidtól tanult humorral és írhatnám azt hogy a te fogyasztásod az ő havi bevétele lehetne, de nem írom ;)
Előzmény: #287389 csogu 2007.10.21. 15:34:38 |
| csogu | 2007.10.21. 15:39:31 / # 287391 |
|
Jó, amennyiben ilyen összegről beszélünk, még fizikai munkára is hajlandó vagyok, ha az nem haladja meg az orvos által ajánlott 7.5kg-ot!:-)
Előzmény: #287388 AdamGyak 2007.10.21. 15:27:09 |
|
| csogu | 2007.10.21. 15:36:27 / # 287390 |
|
Tényleg, pe-pe01, melyik céghez mész?...ja...és miért?
Előzmény: #287374 pepe-01 2007.10.21. 11:39:47 |
|
| csogu | 2007.10.21. 15:34:38 / # 287389 |
|
Nem-nem!!!
A szertartás a következőkből áll. Az itt fórumozók összegyűlnek egy bizonyos helyen...mondjuk itt...majd imát mormolva fiatal kollégájuk lelkéért imádkoznak, miközben az kifizeti a számlát:-))
Előzmény: #287387 AdamGyak 2007.10.21. 15:26:12 |
|
| AdamGyak | 2007.10.21. 15:27:09 / # 287388 |
|
Ha lesz egy melóm akkor te leszel alkalmazva, oké ? :D
Előzmény: #287382 csogu 2007.10.21. 14:59:35 |
| AdamGyak | 2007.10.21. 15:26:12 / # 287387 |
|
Mi lesz a beavató szertartás, az első tagdíj fizetés ? :)
Előzmény: #287381 csogu 2007.10.21. 14:58:40 |
| csogu | 2007.10.21. 15:01:03 / # 287384 |
|
Nem fogod elhinni, 2 hete azt vettem észre magamon, hogy örömmel megyek ki dolgozni, kifejezetten megnyugtat a meló....már kezdtem aggódni, amikor hirtelen elmúlt ez az érzés:-)))
Előzmény: #287379 Rocktaxi 2007.10.21. 14:08:53 |
|
| csogu | 2007.10.21. 14:59:52 / # 287383 |
|
Üdv nagyuram!!:-)))
Előzmény: #287377 kasu 2007.10.21. 13:48:46 |
|
| csogu | 2007.10.21. 14:59:35 / # 287382 |
|
Ennyi felesleges pénzed van?:-))
Előzmény: #287375 AdamGyak 2007.10.21. 12:12:27 |
|