Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.10.21. 16:09:44 / # 287403
Tipli, további kellemes délutánt mindenkinek!
AdamGyak 2007.10.21. 16:05:03 / # 287402
avatar
Válaszoltam! Jó munkát zsíros kanyarokat :)

csogu 2007.10.21. 15:58:43 / # 287401
Helyes!!:-) Ment neked e-mail, és még vagyok kb. 15 percet, aztán meló, mert hosszúhétvége van, és ilyenkor kicsit több energia belefektetésével lehet csak a tervet tartani:-)
AdamGyak 2007.10.21. 15:56:55 / # 287400
avatar
Analfabetizmus. Persze a számokkal nincsen problémám :)
csogu 2007.10.21. 15:53:30 / # 287399
Nem. A haja ért a derekáig. Nem ezt írtam?:-)
csogu 2007.10.21. 15:53:00 / # 287398
Urak, azt kérdezik tőlem, hogy mi a kolléga kódja, de nem néztem meg...pontosabban nem emlékszem. Tudja valaki? Klikk ide

AdamGyak 2007.10.21. 15:52:36 / # 287397
avatar
Aki a derekáig ér. Ugye ?
csogu 2007.10.21. 15:50:22 / # 287396
Éjszakai történet, még friss:-) - Ott van két fiatalember, kérem szóljon az egyiknek, hogy jöjjön, mert már csak rá várunk. – adta ki az utasítást a hölgy utasom, miközben az utcán két fiatalember felé mutatott. - Rendben, de melyiknek? – tettem fel a számomra logikus kérdést. - A magasabbiknak! Esküszöm, hogy ha 1 cm volt a két ürge között, de hogy melyik javára, azt csak centiméter segítségével tudtam volna eldönteni. - Elég rossz a szemmértékem. Tudna esetleg adni más támpontot? - A sötétebb ruházatúnak. Na, mind a kettőn farmer volt, és szürkés színű kabát. Igaz, az egyik mintha egy árnyalattal…, de erre nem mernék megesküdni. - Nézze hölgyem, egyszerűsítsük le a dolgot. Annak szóljak, akinek fekete haja van, és a derekáig ér, vagy annak, aki kopasz? …… :-DDD

csogu 2007.10.21. 15:43:24 / # 287395
Hidd el, én drukkolok neked:-))) Persze teszem ezt mind önzetlenül!:-)
csogu 2007.10.21. 15:42:52 / # 287394
Héllo!!! Ez ott fixáras!!...bár rajtam sok hasznuk nem lenne:-)) Remélem egyszer én is túlesem egy ilyenen!! :) Hogy érted ezt? Te is csak szeretnél taxis lenni? jaaaaaaaaa bazzz, most nézem a nicked:-))) Te vagy?:-))) Na jó, akkor te soron kívül fizethetsz egy ilyen beavatóst!:-))
AdamGyak 2007.10.21. 15:42:10 / # 287393
avatar
Értettem, nekilátok a cég építésenek, munkahelyed megteremtésének! :D
AdamGyak 2007.10.21. 15:40:50 / # 287392
avatar
Remélem egyszer én is túlesem egy ilyenen!! :)Élhetnék egyes kollégáidtól tanult humorral és írhatnám azt hogy a te fogyasztásod az ő havi bevétele lehetne, de nem írom ;)
csogu 2007.10.21. 15:39:31 / # 287391
Jó, amennyiben ilyen összegről beszélünk, még fizikai munkára is hajlandó vagyok, ha az nem haladja meg az orvos által ajánlott 7.5kg-ot!:-)
csogu 2007.10.21. 15:36:27 / # 287390
Tényleg, pe-pe01, melyik céghez mész?...ja...és miért?
csogu 2007.10.21. 15:34:38 / # 287389
Nem-nem!!! A szertartás a következőkből áll. Az itt fórumozók összegyűlnek egy bizonyos helyen...mondjuk itt...majd imát mormolva fiatal kollégájuk lelkéért imádkoznak, miközben az kifizeti a számlát:-))
AdamGyak 2007.10.21. 15:27:09 / # 287388
avatar
Ha lesz egy melóm akkor te leszel alkalmazva, oké ? :D
AdamGyak 2007.10.21. 15:26:12 / # 287387
avatar
Mi lesz a beavató szertartás, az első tagdíj fizetés ? :)
csogu 2007.10.21. 15:01:03 / # 287384
Nem fogod elhinni, 2 hete azt vettem észre magamon, hogy örömmel megyek ki dolgozni, kifejezetten megnyugtat a meló....már kezdtem aggódni, amikor hirtelen elmúlt ez az érzés:-)))
csogu 2007.10.21. 14:59:52 / # 287383
Üdv nagyuram!!:-)))
csogu 2007.10.21. 14:59:35 / # 287382
Ennyi felesleges pénzed van?:-))
Oldalszám: 1757