| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2007.10.26. 08:46:06 / # 287461 |
|
Na, mi a bajod? Túlhajtottad magad? Egyik nap is 4 címet vettél fel...tudtam, hogy ebből baj lesz:-(
Előzmény: #287459 Nevem senki 2007.10.26. 08:39:53 |
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.26. 08:43:23 / # 287460 |
|
Jobbulást! :)
Előzmény: #287459 Nevem senki 2007.10.26. 08:39:53 |
| Nevem senki | 2007.10.26. 08:39:53 / # 287459 |
|
Ne méltatlnkodj, beteg vagyok, 2 napja nem is dolgozom:-((
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.26. 08:38:42 / # 287458 |
|
Ehh...
Előzmény: #287457 Nevem senki 2007.10.26. 08:37:59 |
| Nevem senki | 2007.10.26. 08:37:59 / # 287457 |
|
Otthon, nézem a tv-n az erzsébet hídon történteket.
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.26. 08:03:22 / # 287455 |
|
Pda ról netezel?
Merre vagy??
Előzmény: #287454 Nevem senki 2007.10.26. 08:00:32 |
| Nevem senki | 2007.10.26. 08:00:32 / # 287454 |
|
Miről maradtam le?
|
| Fox | 2007.10.26. 07:03:05 / # 287452 |
|
pst ;D
Előzmény: #287451 csogu 2007.10.26. 07:00:00 |
| csogu | 2007.10.26. 07:00:00 / # 287451 |
|
Azzal nagyon megleptél tegnap, amikor a Stadiontól felvetted:-))
Előzmény: #287450 Fox 2007.10.26. 06:55:51 |
|
| Fox | 2007.10.26. 06:55:51 / # 287450 |
|
Jah.. tudod
3percel, Szondi-Aradi sarok :D
Előzmény: #287446 csogu 2007.10.26. 06:52:09 |
| csogu | 2007.10.26. 06:52:09 / # 287446 |
|
Én nem bánnám:-)
Bár a Sondi utcát nem tudom hol van:-)))
|
|
| Fox | 2007.10.26. 06:47:51 / # 287449 |
|
Pont csütörtök este? Az kellemes lehetett.. gondolom akkor most pént-szom is ő lesz :D
Előzmény: #287448 csogu 2007.10.26. 06:45:36 |
| csogu | 2007.10.26. 06:45:36 / # 287448 |
|
Világtalant engedték oda:-)) Nevem Senki nem megy oda, ahol beszélni kell, mert azt nem szeret:-))
Előzmény: #287445 Fox 2007.10.26. 06:36:50 |
|
| Fox | 2007.10.26. 06:36:50 / # 287445 |
|
Hm... csak nem odaengedték a "Nevem Senki"-t a csőre? öreg hiba.. ;)
|
| csogu | 2007.10.26. 06:31:43 / # 287447 |
|
Különben meg ma egy Csuda fuvarbeolvasónk volt!!!:-))
|
|
| csogu | 2007.10.26. 06:30:46 / # 287444 |
|
Ma nyerek R2D2-től 2 Red Bullt!!!:-)
|
|
| utolsó senki | 2007.10.24. 18:24:26 / # 287433 |
|
Na bátttyyyaaa!
|
| csili | 2007.10.24. 17:58:06 / # 287432 |
|
Azt szeretem ebben a topicban, hogy a taxiról, és azon belül is a Főtaxiról szól. Báttya!
|
| trubadur | 2007.10.24. 16:41:01 / # 287437 |
|
Na itt van neeeeeeeeeeeeee Lila :-)))
|
| lilazoli | 2007.10.24. 16:25:40 / # 287431 |
|
Innen nincs megállás !!! irány europa!!! Reszkess Reál !
Előzmény: #287428 cbtaxi 2007.10.23. 19:07:05 |