Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2007.10.26. 10:07:08 / # 287441
avatar
Aha. Izgalmas.

Nevem senki 2007.10.26. 09:54:26 / # 287483
avatar
Csogu nyert 2 Red Bull-t.:-))))))))))))))
Nevem senki 2007.10.26. 09:53:13 / # 287482
avatar
DDDDDDDD
AdamGyak 2007.10.26. 09:52:09 / # 287481
avatar
Az egyik kizárja a másikat ? :D
cbtaxi 2007.10.26. 09:51:50 / # 287480
avatar
Sziaszttok! Nem találám a távkapcsolót. (biztos az a hülye kutya) Történik vmi érdekes?

csogu 2007.10.26. 09:30:00 / # 287479
Igyekszem mindig az lenni:D
Nevem senki 2007.10.26. 09:28:44 / # 287478
avatar
Kétfajta ember fogad: a hülye meg a gazember. Ezek szerint te most az utóbbi voltál:-)))
csogu 2007.10.26. 09:19:24 / # 287477
R2D2!!!:-)
Nevem senki 2007.10.26. 09:17:57 / # 287475
avatar
Kitől??
csogu 2007.10.26. 09:16:07 / # 287474
Én már megvagyok...nyertem 2 Red Bullt:-))

Bao, a FŐNÖK! 2007.10.26. 09:10:10 / # 287471
avatar
Menjünk át a margit hídra!
Bao, a FŐNÖK! 2007.10.26. 09:09:48 / # 287470
avatar
Jön a könnygáz!!
Nevem senki 2007.10.26. 09:09:45 / # 287469
avatar
Kergeti a rendőr a cigányt, de az istennek sem éri utól. Gondolja , ravasz lesz és utánnakiabál a cigánynak: - Állj meg cigány, mondok neked valamit. Visszaszól a cigány: - Nem kell nekem mindent tudni:-)))
Bao, a FŐNÖK! 2007.10.26. 09:09:36 / # 287468
avatar
Menjünk is innen!!!
csogu 2007.10.26. 09:07:11 / # 287467
Dehogy állok:-)) Most fogok csak futni, mint a nyúl:-))
Nevem senki 2007.10.26. 09:05:32 / # 287466
avatar
Na megállj csak:-))
csogu 2007.10.26. 09:03:59 / # 287465
Ajajjj, eddig legalább a lányokat kergetted...most hogy cukrosbácsi lettél...olyan furika vagy:-))
Nevem senki 2007.10.26. 09:02:18 / # 287464
avatar
Neked se, ha elkaplak:-)))
csogu 2007.10.26. 09:00:25 / # 287463
Tudtam, hogy annak a sok nyalásnak...akarom mondani, nyalakodásnak nem lesz jó vége....:-)
Nevem senki 2007.10.26. 08:52:29 / # 287462
avatar
4 címet jobb napjaimon óránként veszek fel:-))) A dokinő mondta milyen kis édes vagyok:-(( (cukor)
Oldalszám: 1757