| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2007.10.26. 10:07:08 / # 287441 |
|
Aha.
Izgalmas.
|
| Nevem senki | 2007.10.26. 09:54:26 / # 287483 |
|
Csogu nyert 2 Red Bull-t.:-))))))))))))))
Előzmény: #287480 cbtaxi 2007.10.26. 09:51:50 |
| Nevem senki | 2007.10.26. 09:53:13 / # 287482 |
|
DDDDDDDD
Előzmény: #287481 AdamGyak 2007.10.26. 09:52:09 |
| AdamGyak | 2007.10.26. 09:52:09 / # 287481 |
|
Az egyik kizárja a másikat ? :D
Előzmény: #287478 Nevem senki 2007.10.26. 09:28:44 |
| cbtaxi | 2007.10.26. 09:51:50 / # 287480 |
|
Sziaszttok!
Nem találám a távkapcsolót. (biztos az a hülye kutya) Történik vmi érdekes?
|
| csogu | 2007.10.26. 09:30:00 / # 287479 |
|
Igyekszem mindig az lenni:D
Előzmény: #287478 Nevem senki 2007.10.26. 09:28:44 |
|
| Nevem senki | 2007.10.26. 09:28:44 / # 287478 |
|
Kétfajta ember fogad: a hülye meg a gazember.
Ezek szerint te most az utóbbi voltál:-)))
Előzmény: #287477 csogu 2007.10.26. 09:19:24 |
| csogu | 2007.10.26. 09:19:24 / # 287477 |
|
R2D2!!!:-)
Előzmény: #287475 Nevem senki 2007.10.26. 09:17:57 |
|
| Nevem senki | 2007.10.26. 09:17:57 / # 287475 |
|
Kitől??
Előzmény: #287474 csogu 2007.10.26. 09:16:07 |
| csogu | 2007.10.26. 09:16:07 / # 287474 |
|
Én már megvagyok...nyertem 2 Red Bullt:-))
|
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.26. 09:10:10 / # 287471 |
|
Menjünk át a margit hídra!
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.26. 09:09:48 / # 287470 |
|
Jön a könnygáz!!
|
| Nevem senki | 2007.10.26. 09:09:45 / # 287469 |
|
Kergeti a rendőr a cigányt, de az istennek sem éri utól. Gondolja , ravasz lesz és utánnakiabál a cigánynak:
- Állj meg cigány, mondok neked valamit.
Visszaszól a cigány:
- Nem kell nekem mindent tudni:-)))
Előzmény: #287467 csogu 2007.10.26. 09:07:11 |
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.26. 09:09:36 / # 287468 |
|
Menjünk is innen!!!
Előzmény: #287467 csogu 2007.10.26. 09:07:11 |
| csogu | 2007.10.26. 09:07:11 / # 287467 |
|
Dehogy állok:-)) Most fogok csak futni, mint a nyúl:-))
Előzmény: #287466 Nevem senki 2007.10.26. 09:05:32 |
|
| Nevem senki | 2007.10.26. 09:05:32 / # 287466 |
|
Na megállj csak:-))
Előzmény: #287465 csogu 2007.10.26. 09:03:59 |
| csogu | 2007.10.26. 09:03:59 / # 287465 |
|
Ajajjj, eddig legalább a lányokat kergetted...most hogy cukrosbácsi lettél...olyan furika vagy:-))
Előzmény: #287464 Nevem senki 2007.10.26. 09:02:18 |
|
| Nevem senki | 2007.10.26. 09:02:18 / # 287464 |
|
Neked se, ha elkaplak:-)))
Előzmény: #287463 csogu 2007.10.26. 09:00:25 |
| csogu | 2007.10.26. 09:00:25 / # 287463 |
|
Tudtam, hogy annak a sok nyalásnak...akarom mondani, nyalakodásnak nem lesz jó vége....:-)
Előzmény: #287462 Nevem senki 2007.10.26. 08:52:29 |
|
| Nevem senki | 2007.10.26. 08:52:29 / # 287462 |
|
4 címet jobb napjaimon óránként veszek fel:-)))
A dokinő mondta milyen kis édes vagyok:-((
(cukor)
Előzmény: #287461 csogu 2007.10.26. 08:46:06 |