Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
utolsó senki 2007.10.27. 11:05:12 / # 287542
avatar
Hát ez valami világtréfája akar lenni? Én ne nyomnék elsőnek? A bankra? (megsúgom Neked,volt rá példa,hogy első voltam,és átengedtem a nyomást Okoskának...) De abban igazad van,hogy nem tud(nak) megfogni! (és Okoskát már megfogtam,hogy nem nyomott elsőként,várva a bankot!) Azért várom az ötleteket,mi a sztori folytatása!!!
Bao, a FŐNÖK! 2007.10.27. 11:01:40 / # 287541
avatar
Nem! 2 napig csak keleten dolgozhat.
csogu 2007.10.27. 11:01:20 / # 287540
Ez azért tuti nem nyert, mert Utolsóé az egyik legtisztább autó a cégnél! 1 red bull lesz csabi:-)
csogu 2007.10.27. 11:00:20 / # 287539
Visszaminősített a pótlás idejéig 1 kategóriát! ?:-))
Bao, a FŐNÖK! 2007.10.27. 11:00:00 / # 287538
avatar
És az enyém??? :)
Bao, a FŐNÖK! 2007.10.27. 10:59:40 / # 287537
avatar
Aha. Érdekes sztory. :)
utolsó senki 2007.10.27. 10:59:29 / # 287536
avatar
Nem jó válasz! (negatívabbat találj ki!)
csogu 2007.10.27. 10:58:24 / # 287535
Várd ki a végét, amikor megtudjuk, hogy valójában mi is történt:-) Mert HA jól tudom, ilyenkor a taxistának van 24 órája, hogy pótólja a hiányt. Na de ezért Utolsó Senki nem ragadott volna billentyűzetet, amennyiben ez így is történt. Meg Okoska több hónapja szeretné már őt a CIB drosztnál megfogni, hogy nem nyom amikor a droszt elsőt kérik, de eddig mindig mellényúlt. Gondolom most kapott az alkalmon:-)))
Bao, a FŐNÖK! 2007.10.27. 10:55:23 / # 287532
avatar
Azt hittem,hogy ezt írod: Pisti fogta magát, és elindult feléd, mert a kocsijában van tartalék kockasor. Majd amikor megérkezett, akkor egy erre használatos ronggyal megtörölgette az autód oldalát a megfelelő helyen és felfedezte a kockasorod! Mi van veled? Már nem nagyon vagy cinikus! :)
csogu 2007.10.27. 10:51:31 / # 287531
Pisti fogta magát, és elindult feléd, mert a kocsijában van tartalék kockasor. Majd amikor megérkezett, akkor egy erre használatos ronggyal megtörölgette az autód oldalát a megfelelő helyen és ő maga ragasztotta fel a helyére. Talált?:-))
utolsó senki 2007.10.27. 10:23:54 / # 287530
avatar
Mondok egy éjszakai sztorit,a befejezést írjátok meg(szerintetek mi lett): 01.28kor szólt egy kolléga,hogy hiányzik a BAL oldalon a kockasor az ajtómon,én naív jeleztem ezt Okoskának 01.30kor,hogy így szeretnék dolgozni tovább. Szerintetek mi a folytatás? Várom a megoldásokat!

MCCCXCII 2007.10.26. 22:01:38 / # 287510
Aztán ha megvan a "dugipénz", akkor telefonálhatsz.)))
cbtaxi 2007.10.26. 17:30:15 / # 287506
avatar
Mondtam nekik: OK,csinálok tejbegrízt,ha elárulják,hol tarja anyjuk a dugipénzét! Már fő is a kaja! :)))))))))))))))))
csogu 2007.10.26. 17:21:49 / # 287505
Na, azt panaszkodik...ha nekem lenne dugira való pénzem, akkor 3 lábossal is csinálnék tejbegrízt:-))
cbtaxi 2007.10.26. 17:19:58 / # 287504
avatar
Na bazz,ez benéztem! Megzsaroltak a kölykök. Tejbegrízt kell csinálnom vagy különben elárulják az anyjuknak,hogy hol a dugipénzem!

cbtaxi 2007.10.26. 16:58:21 / # 287503
avatar
Desszertnek csokiszeletet tejbevonattal.Utána sipirc aludni! :)))

cbtaxi 2007.10.26. 16:57:10 / # 287502
avatar
Utána mazsolás kalácsot.

cbtaxi 2007.10.26. 16:56:18 / # 287501
avatar
Ne reménykedj,megoldom gyorsan. Vacsorára kapnak káposztáskockát.
csogu 2007.10.26. 16:48:01 / # 287500
Ezt a pechet...ma sem jöhetsz ki dolgozni...te szerencsés:-))
cbtaxi 2007.10.26. 16:46:44 / # 287499
avatar
Valóban hazatért de azt mondta,hogy Ő most beteg és ágynak dőlt. Nyakamra maradt az esti gyerekprogram.

Oldalszám: 1757