| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| utolsó senki | 2007.10.27. 11:05:12 / # 287542 |
|
Hát ez valami világtréfája akar lenni?
Én ne nyomnék elsőnek?
A bankra?
(megsúgom Neked,volt rá példa,hogy első voltam,és átengedtem a nyomást Okoskának...)
De abban igazad van,hogy nem tud(nak) megfogni!
(és Okoskát már megfogtam,hogy nem nyomott elsőként,várva a bankot!)
Azért várom az ötleteket,mi a sztori folytatása!!!
Előzmény: #287535 csogu 2007.10.27. 10:58:24 |
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.27. 11:01:40 / # 287541 |
|
Nem!
2 napig csak keleten dolgozhat.
Előzmény: #287539 csogu 2007.10.27. 11:00:20 |
| csogu | 2007.10.27. 11:01:20 / # 287540 |
|
Ez azért tuti nem nyert, mert Utolsóé az egyik legtisztább autó a cégnél!
1 red bull lesz csabi:-)
|
|
| csogu | 2007.10.27. 11:00:20 / # 287539 |
|
Visszaminősített a pótlás idejéig 1 kategóriát!
?:-))
|
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.27. 11:00:00 / # 287538 |
|
És az enyém???
:)
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.27. 10:59:40 / # 287537 |
|
Aha.
Érdekes sztory.
:)
Előzmény: #287535 csogu 2007.10.27. 10:58:24 |
| utolsó senki | 2007.10.27. 10:59:29 / # 287536 |
|
Nem jó válasz!
(negatívabbat találj ki!)
Előzmény: #287531 csogu 2007.10.27. 10:51:31 |
| csogu | 2007.10.27. 10:58:24 / # 287535 |
|
Várd ki a végét, amikor megtudjuk, hogy valójában mi is történt:-)
Mert HA jól tudom, ilyenkor a taxistának van 24 órája, hogy pótólja a hiányt. Na de ezért Utolsó Senki nem ragadott volna billentyűzetet, amennyiben ez így is történt. Meg Okoska több hónapja szeretné már őt a CIB drosztnál megfogni, hogy nem nyom amikor a droszt elsőt kérik, de eddig mindig mellényúlt. Gondolom most kapott az alkalmon:-)))
|
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.27. 10:55:23 / # 287532 |
|
Azt hittem,hogy ezt írod:
Pisti fogta magát, és elindult feléd, mert a kocsijában van tartalék kockasor. Majd amikor megérkezett, akkor egy erre használatos ronggyal megtörölgette az autód oldalát a megfelelő helyen és felfedezte a kockasorod!
Mi van veled?
Már nem nagyon vagy cinikus!
:)
Előzmény: #287531 csogu 2007.10.27. 10:51:31 |
| csogu | 2007.10.27. 10:51:31 / # 287531 |
|
Pisti fogta magát, és elindult feléd, mert a kocsijában van tartalék kockasor. Majd amikor megérkezett, akkor egy erre használatos ronggyal megtörölgette az autód oldalát a megfelelő helyen és ő maga ragasztotta fel a helyére.
Talált?:-))
|
|
| utolsó senki | 2007.10.27. 10:23:54 / # 287530 |
|
Mondok egy éjszakai sztorit,a befejezést írjátok meg(szerintetek mi lett):
01.28kor szólt egy kolléga,hogy hiányzik a BAL oldalon a kockasor az ajtómon,én naív jeleztem ezt Okoskának 01.30kor,hogy így szeretnék dolgozni tovább.
Szerintetek mi a folytatás?
Várom a megoldásokat!
|
| MCCCXCII | 2007.10.26. 22:01:38 / # 287510 |
|
Aztán ha megvan a "dugipénz", akkor telefonálhatsz.)))
Előzmény: #287506 cbtaxi 2007.10.26. 17:30:15 |
|
| cbtaxi | 2007.10.26. 17:30:15 / # 287506 |
|
Mondtam nekik: OK,csinálok tejbegrízt,ha elárulják,hol tarja anyjuk a dugipénzét!
Már fő is a kaja! :)))))))))))))))))
Előzmény: #287505 csogu 2007.10.26. 17:21:49 |
| csogu | 2007.10.26. 17:21:49 / # 287505 |
|
Na, azt panaszkodik...ha nekem lenne dugira való pénzem, akkor 3 lábossal is csinálnék tejbegrízt:-))
Előzmény: #287504 cbtaxi 2007.10.26. 17:19:58 |
|
| cbtaxi | 2007.10.26. 17:19:58 / # 287504 |
|
Na bazz,ez benéztem!
Megzsaroltak a kölykök.
Tejbegrízt kell csinálnom vagy különben elárulják az anyjuknak,hogy hol a dugipénzem!
|
| cbtaxi | 2007.10.26. 16:58:21 / # 287503 |
|
Desszertnek csokiszeletet tejbevonattal.Utána sipirc aludni! :)))
|
| cbtaxi | 2007.10.26. 16:57:10 / # 287502 |
|
Utána mazsolás kalácsot.
|
| cbtaxi | 2007.10.26. 16:56:18 / # 287501 |
|
Ne reménykedj,megoldom gyorsan.
Vacsorára kapnak káposztáskockát.
Előzmény: #287500 csogu 2007.10.26. 16:48:01 |
| csogu | 2007.10.26. 16:48:01 / # 287500 |
|
Ezt a pechet...ma sem jöhetsz ki dolgozni...te szerencsés:-))
Előzmény: #287499 cbtaxi 2007.10.26. 16:46:44 |
|
| cbtaxi | 2007.10.26. 16:46:44 / # 287499 |
|
Valóban hazatért de azt mondta,hogy Ő most beteg és ágynak dőlt.
Nyakamra maradt az esti gyerekprogram.
|