| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.27. 11:43:35 / # 287567 |
|
Jó!:(
El is húzok innen!
Csak még egy ..
Előzmény: #287564 csogu 2007.10.27. 11:41:47 |
| csogu | 2007.10.27. 11:42:50 / # 287566 |
|
Komolyan jogosnak....vagyis hogy fogalmazzak???...helyes döntésnek minősíted, hogy valakit ezért azonnali tiltásba helyezzenek?
Előzmény: #287555 etikás 2007.10.27. 11:28:18 |
|
| csogu | 2007.10.27. 11:41:47 / # 287564 |
|
Bao, megkérlek, ha velem fog történni ilyesmi, akkor ne te nyugtassál, mert félek abból emberhalál lesz:-)))))
|
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.27. 11:39:50 / # 287547 |
|
Ne húzd fel magad!!
Te csak egy közkatona vagy!
|
| csogu | 2007.10.27. 11:39:44 / # 287546 |
|
Nézd, ha én lennék az EB elnök, és neked hiányozna a kockasorodból 1 kocka, akkor még meg is korbácsoltatnálak:-)))…csakhogy érezd a törődést:-)))
|
|
| utolsó senki | 2007.10.27. 11:39:10 / # 287545 |
|
Nem,nem,gumifül volt,csak nem volt-gondolom-pofája direkte közölni.
|
| utolsó senki | 2007.10.27. 11:37:14 / # 287563 |
|
Ez mind vicces,de Te a helyemben mit éreztél volna?
(egyébként legalább 47 utcát ismerek...)
Előzmény: #287558 cbtaxi 2007.10.27. 11:34:12 |
| csogu | 2007.10.27. 11:36:44 / # 287561 |
|
Hááááááááááááááát, nem akarok élesen fogalmazni, mert a Lajos most jó nálam, de én azt hiszem, nem ez a bevált gyakorlat, hanem amit az előbb is írtam, hogy a páciens kap 24 órát (amennyiben a hétvége közbe szól, akkor az első irodai időig), hogy amint lehetséges pótolja. Én speciel még nem hallottam olyat, hogy valakit is a kockasor hiánya miatt, amit ő maga jelent, az éjszaka közepén megborítsanak.
Meg tegyük hozzá, nem is tartom jó megoldásnak, ha azt vesszük alapul, hogy egy 6 milliós autóban ülsz. Nem hiszem, hogy a kockasor ennyire visszavetné a szolgáltatásod színvonalát.
De a Pisti miért jelezte ezt a Lajos felé? Olyan volumenű dolognak érezte, amiben ki kell kérnie az EB elnök szakmai véleményét?
|
|
| cbtaxi | 2007.10.27. 11:34:12 / # 287558 |
|
Nos...Okoska előszőr is válságtanácsot hívott össze a szolgálatban lévő etikásokkal.
Napirendi pontként, a 1135-ös autó BAL OLDALI!!! kockasor hiányát jelőlte meg!
Felvetődött a kijárási tilalom bevezetése,hogy a kiürűlt utcákon könnyebben megtalálja Csabi az elveszett kockasort.
Erre a projektre adott 1 órát.
( mellesleg - ismerve Csabi taxizási szokásait - azt a 8-10 utcát amit összesen ismer,20 perc alatt is végezhet!:)))))
A sikertelen keresés után,Okoska hatalmas termetével Csaba fölé tornyosulva,szigorú hangon közölte:A kockasor elvesztése 1 hét nem megváltható tiltást eredményez,keddre berendeli etikára és javaslatot tesz szerződésbontásra.
Halmazati büntetésként,helyénvalónak tartana még közmunkát egy kőfejtőben,és végső soron a kitoloncolást sem érzi arányaiban elég szigorú büntetésnek az elkövetett BŰNÉRT!
|
| Bao, a FŐNÖK! | 2007.10.27. 11:33:42 / # 287557 |
|
Azért emberség is szorulhatna néha az egyenlők közül kiválasztott magukat felsőbbrendűnek és mindenhatónak érző egyének közé!
:(
|
| csogu | 2007.10.27. 11:29:36 / # 287556 |
|
Csogu
Rövid u-val, ha kérhetném tisztelettel:-))
Előzmény: #287555 etikás 2007.10.27. 11:28:18 |
|
| etikás | 2007.10.27. 11:28:18 / # 287555 |
|
Olvasd el az etikai szabályzatot. Ott le van írva, hogy milyen felszereltséggel lehet csak címet felvenni. A matricák részletesen fel vannak sorolva. Előfordul, hogy egyesek megkapják azt a kedvezményt hogy a pótlásig dolgozhatnak, ahogy Csogú is írta, de a kedvezmény adható nem kötelező.
|
| utolsó senki | 2007.10.27. 11:26:58 / # 287554 |
|
+d
|
| utolsó senki | 2007.10.27. 11:25:38 / # 287553 |
|
Te most álmodsz,vagy nem hallgato néha a csövet?
Előzmény: #287552 etikás 2007.10.27. 11:23:23 |
| etikás | 2007.10.27. 11:23:23 / # 287552 |
|
Teljesen jogos volt a tiltás.
|
| utolsó senki | 2007.10.27. 11:21:14 / # 287551 |
|
Asszem,ebből tudsz mazsolázni,de inkább szégyelld magad!
Előzmény: #287544 etikás 2007.10.27. 11:11:07 |
| utolsó senki | 2007.10.27. 11:20:24 / # 287550 |
|
Na az taktika,és a dombon állok,nem a droszton.
Előzmény: #287543 csogu 2007.10.27. 11:09:57 |
| utolsó senki | 2007.10.27. 11:19:05 / # 287549 |
|
Na akkor elmondom Nektek(habár most is a hányinger kerülget az eljárás miatt):
Okoska közölte,hogy mivel a szombat munkanap,pótoljam a hiányt,és dolgozhatok addig is.
Majd 2 perc múlva keresett,és az et(n)ikai bizottság elnökének(gy.k.lalikirály avagy pinochet)a döntését tolmácsolta:
-mivel az autóm felszereltsége hiányos,így címfelvételre alkalmatlan vagyok!!!
(magyarul húzzak haza a p***ába!)
Emberek,kollégák,munkatársak,nyomorult alattvalók!
Ki az,aki hallott már ilyet?!
Általában keresnek 1 et(n)ikást,és az engedi dolgozni,amíg nem pótolja a hiányt.
Én szombat 01.30kor honnan a francból pótoljam?
Hozzátenném,hogy szerencsére van olyan etikás,aki nem teszi magáévá ezt a bunkó bánásmódot,és első szóra kisegített egy kockasorral(kösz 1044 Ati),majd engedélyezte a munka folytatását,miután ellenőrizte,hogy nem a hátamra tettem a kockasort(akár lázadó szándékkal is)!
Érdekes sztori,ki hallott még ilyenről?
Előzmény: #287540 csogu 2007.10.27. 11:01:20 |
| etikás | 2007.10.27. 11:11:07 / # 287544 |
|
Mondjad már mit tett.
|
| csogu | 2007.10.27. 11:09:57 / # 287543 |
|
Nem a bankra, csak amikor nem úgy kezdi a diszi, hogy : Kérném órás előkére az Újpesti droszt elsőt, akkor néha az embernek olyan érzése támad, hogy üres a droszt. Utána 1 perccel kéri így, és egyből putttty: 135:-))))
|
|