Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Bao, a FŐNÖK! 2007.10.27. 11:43:35 / # 287567
avatar
Jó!:( El is húzok innen! Csak még egy ..
csogu 2007.10.27. 11:42:50 / # 287566
Komolyan jogosnak....vagyis hogy fogalmazzak???...helyes döntésnek minősíted, hogy valakit ezért azonnali tiltásba helyezzenek?
csogu 2007.10.27. 11:41:47 / # 287564
Bao, megkérlek, ha velem fog történni ilyesmi, akkor ne te nyugtassál, mert félek abból emberhalál lesz:-)))))
Bao, a FŐNÖK! 2007.10.27. 11:39:50 / # 287547
avatar
Ne húzd fel magad!! Te csak egy közkatona vagy!

csogu 2007.10.27. 11:39:44 / # 287546
Nézd, ha én lennék az EB elnök, és neked hiányozna a kockasorodból 1 kocka, akkor még meg is korbácsoltatnálak:-)))…csakhogy érezd a törődést:-)))

utolsó senki 2007.10.27. 11:39:10 / # 287545
avatar
Nem,nem,gumifül volt,csak nem volt-gondolom-pofája direkte közölni.

utolsó senki 2007.10.27. 11:37:14 / # 287563
avatar
Ez mind vicces,de Te a helyemben mit éreztél volna? (egyébként legalább 47 utcát ismerek...)
csogu 2007.10.27. 11:36:44 / # 287561
Hááááááááááááááát, nem akarok élesen fogalmazni, mert a Lajos most jó nálam, de én azt hiszem, nem ez a bevált gyakorlat, hanem amit az előbb is írtam, hogy a páciens kap 24 órát (amennyiben a hétvége közbe szól, akkor az első irodai időig), hogy amint lehetséges pótolja. Én speciel még nem hallottam olyat, hogy valakit is a kockasor hiánya miatt, amit ő maga jelent, az éjszaka közepén megborítsanak. Meg tegyük hozzá, nem is tartom jó megoldásnak, ha azt vesszük alapul, hogy egy 6 milliós autóban ülsz. Nem hiszem, hogy a kockasor ennyire visszavetné a szolgáltatásod színvonalát. De a Pisti miért jelezte ezt a Lajos felé? Olyan volumenű dolognak érezte, amiben ki kell kérnie az EB elnök szakmai véleményét?
cbtaxi 2007.10.27. 11:34:12 / # 287558
avatar
Nos...Okoska előszőr is válságtanácsot hívott össze a szolgálatban lévő etikásokkal. Napirendi pontként, a 1135-ös autó BAL OLDALI!!! kockasor hiányát jelőlte meg! Felvetődött a kijárási tilalom bevezetése,hogy a kiürűlt utcákon könnyebben megtalálja Csabi az elveszett kockasort. Erre a projektre adott 1 órát. ( mellesleg - ismerve Csabi taxizási szokásait - azt a 8-10 utcát amit összesen ismer,20 perc alatt is végezhet!:))))) A sikertelen keresés után,Okoska hatalmas termetével Csaba fölé tornyosulva,szigorú hangon közölte:A kockasor elvesztése 1 hét nem megváltható tiltást eredményez,keddre berendeli etikára és javaslatot tesz szerződésbontásra. Halmazati büntetésként,helyénvalónak tartana még közmunkát egy kőfejtőben,és végső soron a kitoloncolást sem érzi arányaiban elég szigorú büntetésnek az elkövetett BŰNÉRT!
Bao, a FŐNÖK! 2007.10.27. 11:33:42 / # 287557
avatar
Azért emberség is szorulhatna néha az egyenlők közül kiválasztott magukat felsőbbrendűnek és mindenhatónak érző egyének közé! :(

csogu 2007.10.27. 11:29:36 / # 287556
Csogu Rövid u-val, ha kérhetném tisztelettel:-))
etikás 2007.10.27. 11:28:18 / # 287555
avatar
Olvasd el az etikai szabályzatot. Ott le van írva, hogy milyen felszereltséggel lehet csak címet felvenni. A matricák részletesen fel vannak sorolva. Előfordul, hogy egyesek megkapják azt a kedvezményt hogy a pótlásig dolgozhatnak, ahogy Csogú is írta, de a kedvezmény adható nem kötelező.
utolsó senki 2007.10.27. 11:26:58 / # 287554
avatar
+d
utolsó senki 2007.10.27. 11:25:38 / # 287553
avatar
Te most álmodsz,vagy nem hallgato néha a csövet?
etikás 2007.10.27. 11:23:23 / # 287552
avatar
Teljesen jogos volt a tiltás.
utolsó senki 2007.10.27. 11:21:14 / # 287551
avatar
Asszem,ebből tudsz mazsolázni,de inkább szégyelld magad!
utolsó senki 2007.10.27. 11:20:24 / # 287550
avatar
Na az taktika,és a dombon állok,nem a droszton.
utolsó senki 2007.10.27. 11:19:05 / # 287549
avatar
Na akkor elmondom Nektek(habár most is a hányinger kerülget az eljárás miatt): Okoska közölte,hogy mivel a szombat munkanap,pótoljam a hiányt,és dolgozhatok addig is. Majd 2 perc múlva keresett,és az et(n)ikai bizottság elnökének(gy.k.lalikirály avagy pinochet)a döntését tolmácsolta: -mivel az autóm felszereltsége hiányos,így címfelvételre alkalmatlan vagyok!!! (magyarul húzzak haza a p***ába!) Emberek,kollégák,munkatársak,nyomorult alattvalók! Ki az,aki hallott már ilyet?! Általában keresnek 1 et(n)ikást,és az engedi dolgozni,amíg nem pótolja a hiányt. Én szombat 01.30kor honnan a francból pótoljam? Hozzátenném,hogy szerencsére van olyan etikás,aki nem teszi magáévá ezt a bunkó bánásmódot,és első szóra kisegített egy kockasorral(kösz 1044 Ati),majd engedélyezte a munka folytatását,miután ellenőrizte,hogy nem a hátamra tettem a kockasort(akár lázadó szándékkal is)! Érdekes sztori,ki hallott még ilyenről?
etikás 2007.10.27. 11:11:07 / # 287544
avatar
Mondjad már mit tett.
csogu 2007.10.27. 11:09:57 / # 287543
Nem a bankra, csak amikor nem úgy kezdi a diszi, hogy : Kérném órás előkére az Újpesti droszt elsőt, akkor néha az embernek olyan érzése támad, hogy üres a droszt. Utána 1 perccel kéri így, és egyből putttty: 135:-))))
Oldalszám: 1757