Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
era 2007.11.19. 12:24:14 / # 288447
avatar
Pont ennyi pénzre gondoltam én is a 4 számból az első szám elárulásáért:))))) Utalod, vagy kp hozod? Az első szám az 1-es
lilazoli 2007.11.19. 12:24:13 / # 288446
avatar
Nem kell nekem ellenség,,,,,,,,,,,,
cbtaxi 2007.11.19. 12:24:04 / # 288445
avatar
Gondolatolvasó,bár egy kicsit lassú! :)))))))))
lilazoli 2007.11.19. 12:22:32 / # 288444
avatar
KŐSSSSSSSZZZZZZZIIIIIIII
lilazoli 2007.11.19. 12:21:15 / # 288443
avatar
Már azis nagy segitség lenne !!! Kőszi Era !!
cbtaxi 2007.11.19. 12:20:46 / # 288442
avatar
Az is nagy segítség,hidd el! :)))
era 2007.11.19. 12:20:45 / # 288441
avatar
Ez is igaz:))))
lilazoli 2007.11.19. 12:20:23 / # 288440
avatar
Énnnnnnn???? De !
Nevem senki 2007.11.19. 12:20:06 / # 288439
avatar
Persze a 4 -ből az elsőt:-))))
lilazoli 2007.11.19. 12:19:45 / # 288438
avatar
Mikor jár le??
lilazoli 2007.11.19. 12:19:06 / # 288437
avatar
Pedig erre gyűjtőttem!!
Nevem senki 2007.11.19. 12:19:03 / # 288436
avatar
Ennyire nem lehetsz kíváncsi:-)))))
cbtaxi 2007.11.19. 12:17:48 / # 288435
avatar
Naaaaaaagy pusza! :))))))))
cbtaxi 2007.11.19. 12:17:14 / # 288434
avatar
Era baba szeret engem! :)))))))))) Nem ad ki!
era 2007.11.19. 12:16:53 / # 288433
avatar
Szia Zoli ! Egy másik topicban olvastam, hogy állítólag Te olyan autót is le tudsz vizsgáztatni taxinak, amiben motor sincs. Nos az enyimben van egy motor, de az eléggé betegeskedik. Ráadásul a műszakim is most fog valamikor lejárni. Nem tudom érted-e, hogy mire gondolok? Cserébe elárulom cbtaxi kódjának az első számát. A többit a világ összes kincséért sem árulnám el. Jó a válasz cbtaxi????
lilazoli 2007.11.19. 12:16:31 / # 288432
avatar
:-P
Nevem senki 2007.11.19. 12:16:25 / # 288431
avatar
Inkább a klavit, mint egymást:-)))))))
cbtaxi 2007.11.19. 12:16:22 / # 288430
avatar
Egy kis központ sztori. Egyszer a "taxi anyjának" miután épp jó hangulatban volt,megengedtem egy poént a munkacsatornán. Pedig már vagy 10 perce könyörgött egy kombiért. ( akkoriban nekem az volt) -Orczy út 4 személy 2 kutyával kérek!!!!!!- (biztonsági őrök voltak a Kerepesi temetőben,képzelheted,hogy "tolongtunk" a címért) -Kombit kérek kutyával!!!!- Na ekkor jeleztem be és "sajnálkozva" közöltem Mari nénivel: Én szívesen mennék,csak épp nincs nálam kutya. Megúsztam.Mint mondtam, épp jó napja volt! :))))

lilazoli 2007.11.19. 12:16:01 / # 288193
avatar
Van az a pénz!!!

cbtaxi 2007.11.19. 12:15:31 / # 288429
avatar
Te mindig ott vagy ahol nem kell?? :))))))))))))))))))))
Oldalszám: 1757