| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| era | 2007.11.19. 12:24:14 / # 288447 |
|
Pont ennyi pénzre gondoltam én is a 4 számból az első szám elárulásáért:)))))
Utalod, vagy kp hozod? Az első szám az 1-es
Előzmény: #288437 lilazoli 2007.11.19. 12:19:06 |
| lilazoli | 2007.11.19. 12:24:13 / # 288446 |
|
Nem kell nekem ellenség,,,,,,,,,,,,
Előzmény: #288439 Nevem senki 2007.11.19. 12:20:06 |
| cbtaxi | 2007.11.19. 12:24:04 / # 288445 |
|
Gondolatolvasó,bár egy kicsit lassú! :)))))))))
Előzmény: #288444 lilazoli 2007.11.19. 12:22:32 |
| lilazoli | 2007.11.19. 12:22:32 / # 288444 |
|
KŐSSSSSSSZZZZZZZIIIIIIII
Előzmény: #288442 cbtaxi 2007.11.19. 12:20:46 |
| lilazoli | 2007.11.19. 12:21:15 / # 288443 |
|
Már azis nagy segitség lenne !!! Kőszi Era !!
Előzmény: #288439 Nevem senki 2007.11.19. 12:20:06 |
| cbtaxi | 2007.11.19. 12:20:46 / # 288442 |
|
Az is nagy segítség,hidd el! :)))
Előzmény: #288439 Nevem senki 2007.11.19. 12:20:06 |
| era | 2007.11.19. 12:20:45 / # 288441 |
|
Ez is igaz:))))
Előzmény: #288431 Nevem senki 2007.11.19. 12:16:25 |
| lilazoli | 2007.11.19. 12:20:23 / # 288440 |
|
Énnnnnnn???? De !
Előzmény: #288436 Nevem senki 2007.11.19. 12:19:03 |
| Nevem senki | 2007.11.19. 12:20:06 / # 288439 |
|
Persze a 4 -ből az elsőt:-))))
Előzmény: #288433 era 2007.11.19. 12:16:53 |
| lilazoli | 2007.11.19. 12:19:45 / # 288438 |
|
Mikor jár le??
Előzmény: #288433 era 2007.11.19. 12:16:53 |
| lilazoli | 2007.11.19. 12:19:06 / # 288437 |
|
Pedig erre gyűjtőttem!!
Előzmény: #288433 era 2007.11.19. 12:16:53 |
| Nevem senki | 2007.11.19. 12:19:03 / # 288436 |
|
Ennyire nem lehetsz kíváncsi:-)))))
Előzmény: #288193 lilazoli 2007.11.19. 12:16:01 |
| cbtaxi | 2007.11.19. 12:17:48 / # 288435 |
|
Naaaaaaagy pusza! :))))))))
Előzmény: #288433 era 2007.11.19. 12:16:53 |
| cbtaxi | 2007.11.19. 12:17:14 / # 288434 |
|
Era baba szeret engem! :))))))))))
Nem ad ki!
Előzmény: #288193 lilazoli 2007.11.19. 12:16:01 |
| era | 2007.11.19. 12:16:53 / # 288433 |
|
Szia Zoli !
Egy másik topicban olvastam, hogy állítólag Te olyan autót is le tudsz vizsgáztatni taxinak, amiben motor sincs. Nos az enyimben van egy motor, de az eléggé betegeskedik. Ráadásul a műszakim is most fog valamikor lejárni. Nem tudom érted-e, hogy mire gondolok? Cserébe elárulom cbtaxi kódjának az első számát. A többit a világ összes kincséért sem árulnám el.
Jó a válasz cbtaxi????
Előzmény: #288410 lilazoli 2007.11.19. 12:10:14 |
| lilazoli | 2007.11.19. 12:16:31 / # 288432 |
|
:-P
Előzmény: #288429 cbtaxi 2007.11.19. 12:15:31 |
| Nevem senki | 2007.11.19. 12:16:25 / # 288431 |
|
Inkább a klavit, mint egymást:-)))))))
Előzmény: #288424 era 2007.11.19. 11:50:27 |
| cbtaxi | 2007.11.19. 12:16:22 / # 288430 |
|
Egy kis központ sztori.
Egyszer a "taxi anyjának" miután épp jó hangulatban volt,megengedtem egy poént a munkacsatornán.
Pedig már vagy 10 perce könyörgött egy kombiért. ( akkoriban nekem az volt)
-Orczy út 4 személy 2 kutyával kérek!!!!!!-
(biztonsági őrök voltak a Kerepesi temetőben,képzelheted,hogy "tolongtunk" a címért)
-Kombit kérek kutyával!!!!-
Na ekkor jeleztem be és "sajnálkozva" közöltem Mari nénivel: Én szívesen mennék,csak épp nincs nálam kutya.
Megúsztam.Mint mondtam, épp jó napja volt! :))))
|
| lilazoli | 2007.11.19. 12:16:01 / # 288193 |
|
Van az a pénz!!!
|
| cbtaxi | 2007.11.19. 12:15:31 / # 288429 |
|
Te mindig ott vagy ahol nem kell??
:))))))))))))))))))))
Előzmény: #288410 lilazoli 2007.11.19. 12:10:14 |