Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2007.11.19. 15:57:03 / # 288469
avatar
Most hallok először olyat,hogy a víz árt a dvd lemezneknek! Töröld meg a lemezt oszt jónapot. Ha nincs összekarcolva.........:)))
trubadur 2007.11.19. 15:34:47 / # 288468
avatar
Valaki hozzon nekem Tom & Jerry dvd-ét, mert a lányom megúsztatta a kádban, most meg sír hogy nem tudja nézni. Mindegy milyen lehet Divx is.

trubadur 2007.11.19. 15:31:46 / # 288467
avatar
Jó reggelt szasztok !!!! Eredeti műszakiztató brigád van itt a topikunkban:-))

cbtaxi 2007.11.19. 14:05:22 / # 288466
avatar
Azzé,mert este bezár az ovi és félnének a skacok éjjel.Más okot én sem tudok. :)))
cbtaxi 2007.11.19. 14:03:41 / # 288465
avatar
A pénz fele....? Hmm...inogok rendesen! :)))
cbtaxi 2007.11.19. 14:03:00 / # 288464
avatar
Hogy érted,hogy netán lejár? Tuti,hogy lejár áprilisban!!!!!!! :))))
era 2007.11.19. 14:00:29 / # 288463
avatar
Oké ! Előre is köszi!!!
Brekeke 1 2007.11.19. 13:46:23 / # 288462
avatar
Nincs miert aggodni az meg messze van. De ha netan lejarna szolj nekunk batran :))
era 2007.11.19. 13:38:51 / # 288461
avatar
Szia, szia
era 2007.11.19. 13:38:24 / # 288460
avatar
Szia ! Kösz a tolmácsolást! Az majd éprilisban, de én már most stresszelem magam miatta.
utolsó senki 2007.11.19. 13:35:04 / # 288459
avatar
Szia era,Zoli,breki és mindenki!

Brekeke 1 2007.11.19. 13:26:30 / # 288458
avatar
Ez meg lehagytam: Jooo regggelit all. :-)

Brekeke 1 2007.11.19. 13:25:25 / # 288457
avatar
Era a Zoli ozt kerdezne mikor jar le a forgalmi? :))))
era 2007.11.19. 12:46:38 / # 288455
avatar
Dehogy nem, Te mondtad, hogy az is nagy segítség:)))) Mé, hogy a pénznek nincs szaga..... Kinyitottam az ablakot és érzem a pénz szagát:))))
lilazoli 2007.11.19. 12:34:39 / # 288453
avatar
Era igy nem jutunk előre!!
era 2007.11.19. 12:29:12 / # 288452
avatar
Jaj ha ezt tudom!!!! Pont akkor írtam én is. Legközelebb többet várok a válasszal. Bocsi cbtaxi!!!!!! Hogy tehetem jóvá??????? Esetleg a pénz fele, amit a Zoli gyűjtött nekem?????????:))))))))
Nevem senki 2007.11.19. 12:26:45 / # 288451
avatar
Most mééé?? Én csak pontosítottam az ajánlatot, hogy tudd mire számíthatsz:-)))
lilazoli 2007.11.19. 12:26:17 / # 288450
avatar
Akkor minek ???
lilazoli 2007.11.19. 12:25:37 / # 288449
avatar
Mikor jár le a forgalmid ????
cbtaxi 2007.11.19. 12:24:28 / # 288448
avatar
Na,mennem kell. Óvodai gyerek begyüjtés van.Hozok haza egyet. Holnap úgy is visszaviszem. :)

Oldalszám: 1757