| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2007.11.19. 15:57:03 / # 288469 |
|
Most hallok először olyat,hogy a víz árt a dvd lemezneknek!
Töröld meg a lemezt oszt jónapot. Ha nincs összekarcolva.........:)))
Előzmény: #288468 trubadur 2007.11.19. 15:34:47 |
| trubadur | 2007.11.19. 15:34:47 / # 288468 |
|
Valaki hozzon nekem Tom & Jerry dvd-ét, mert a lányom megúsztatta a kádban, most meg sír hogy nem tudja nézni.
Mindegy milyen lehet Divx is.
|
| trubadur | 2007.11.19. 15:31:46 / # 288467 |
|
Jó reggelt szasztok !!!!
Eredeti műszakiztató brigád van itt a topikunkban:-))
|
| cbtaxi | 2007.11.19. 14:05:22 / # 288466 |
|
Azzé,mert este bezár az ovi és félnének a skacok éjjel.Más okot én sem tudok. :)))
Előzmény: #288450 lilazoli 2007.11.19. 12:26:17 |
| cbtaxi | 2007.11.19. 14:03:41 / # 288465 |
|
A pénz fele....? Hmm...inogok rendesen! :)))
Előzmény: #288452 era 2007.11.19. 12:29:12 |
| cbtaxi | 2007.11.19. 14:03:00 / # 288464 |
|
Hogy érted,hogy netán lejár?
Tuti,hogy lejár áprilisban!!!!!!! :))))
Előzmény: #288462 Brekeke 1 2007.11.19. 13:46:23 |
| era | 2007.11.19. 14:00:29 / # 288463 |
|
Oké ! Előre is köszi!!!
Előzmény: #288462 Brekeke 1 2007.11.19. 13:46:23 |
| Brekeke 1 | 2007.11.19. 13:46:23 / # 288462 |
|
Nincs miert aggodni az meg messze van. De ha netan lejarna szolj nekunk batran :))
Előzmény: #288460 era 2007.11.19. 13:38:24 |
| era | 2007.11.19. 13:38:51 / # 288461 |
|
Szia, szia
|
| era | 2007.11.19. 13:38:24 / # 288460 |
|
Szia !
Kösz a tolmácsolást! Az majd éprilisban, de én már most stresszelem magam miatta.
Előzmény: #288457 Brekeke 1 2007.11.19. 13:25:25 |
| utolsó senki | 2007.11.19. 13:35:04 / # 288459 |
|
Szia era,Zoli,breki és mindenki!
|
| Brekeke 1 | 2007.11.19. 13:26:30 / # 288458 |
|
Ez meg lehagytam:
Jooo regggelit all. :-)
|
| Brekeke 1 | 2007.11.19. 13:25:25 / # 288457 |
|
Era a Zoli ozt kerdezne mikor jar le a forgalmi? :))))
Előzmény: #288455 era 2007.11.19. 12:46:38 |
| era | 2007.11.19. 12:46:38 / # 288455 |
|
Dehogy nem, Te mondtad, hogy az is nagy segítség:)))) Mé, hogy a pénznek nincs szaga..... Kinyitottam az ablakot és érzem a pénz szagát:))))
Előzmény: #288453 lilazoli 2007.11.19. 12:34:39 |
| lilazoli | 2007.11.19. 12:34:39 / # 288453 |
|
Era igy nem jutunk előre!!
Előzmény: #288452 era 2007.11.19. 12:29:12 |
| era | 2007.11.19. 12:29:12 / # 288452 |
|
Jaj ha ezt tudom!!!! Pont akkor írtam én is. Legközelebb többet várok a válasszal. Bocsi cbtaxi!!!!!! Hogy tehetem jóvá??????? Esetleg a pénz fele, amit a Zoli gyűjtött nekem?????????:))))))))
Előzmény: #288443 lilazoli 2007.11.19. 12:21:15 |
| Nevem senki | 2007.11.19. 12:26:45 / # 288451 |
|
Most mééé??
Én csak pontosítottam az ajánlatot, hogy tudd mire számíthatsz:-)))
Előzmény: #288446 lilazoli 2007.11.19. 12:24:13 |
| lilazoli | 2007.11.19. 12:26:17 / # 288450 |
|
Akkor minek ???
Előzmény: #288448 cbtaxi 2007.11.19. 12:24:28 |
| lilazoli | 2007.11.19. 12:25:37 / # 288449 |
|
Mikor jár le a forgalmid ????
Előzmény: #288447 era 2007.11.19. 12:24:14 |
| cbtaxi | 2007.11.19. 12:24:28 / # 288448 |
|
Na,mennem kell.
Óvodai gyerek begyüjtés van.Hozok haza egyet.
Holnap úgy is visszaviszem. :)
|