Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
kasu 2007.11.20. 07:29:58 / # 288493
avatar
szia Csogu! lehet hogy én nem értek hozzá de már többször eszembe- miket beszélek??-jutott hogy mi lenne ha az ÉSZAKON nem egymás agyát rongálnánk ha nem ott ülne egy KEZELŐ és fogadná a "reklamát"? mentesitve ezzel a TAXI 1.-t. jutott a "fejembe". /ez igy már közelebb van az igazsághoz/
cbtaxi 2007.11.19. 19:30:20 / # 288487
avatar
Nna itt a megoldás! Azért gagyik a rádiók,mert a Feri a hallotaxit bámulja egész nap! :)))))))))))
AdamGyak 2007.11.19. 17:23:38 / # 288486
avatar
Csogu sajátképére módosította a világnézetet huncut képekkel :)
csogu 2007.11.19. 17:07:57 / # 288485
Amíg ti itt cseverésztetek, addig bent lázas munka folyt!! :-))
cbtaxi 2007.11.19. 16:46:13 / # 288484
avatar
Ment. Én is .1 óra múlva itt vok.
csogu 2007.11.19. 16:44:27 / # 288483
Sosem lehet tudni már ebben a korban, hogy mire emlékszel és mire nem:-))
csogu 2007.11.19. 16:43:40 / # 288482
Én meg azt nyilatkoztam a Lányok című film bemutatója után, hogy mi taxisok aztán nem ilyenek vagyunk:-)))
cbtaxi 2007.11.19. 16:41:30 / # 288481
avatar
Tényleg csogu@hallotaxi.hu? Nahááát! :))))))
csogu 2007.11.19. 16:40:52 / # 288479
Ő??? DE!!!:-DDD
cbtaxi 2007.11.19. 16:40:38 / # 288478
avatar
Akkor képzelj el egy szilvesztert bent! Sírva futnál ki! A címek csak jönnek-jönnek de senki nem viszi,mert mindenki az utcáról dolgozik. Én átéltem bent a központban.Nna az az igazi diliház!Soha többet nem voltam újévkor bent.
csogu 2007.11.19. 16:38:43 / # 288477
Lökjed!!! csogu@hallotaxi.hu
csogu 2007.11.19. 16:38:20 / # 288476
A te tempódnál ez nem is csoda:-))
cbtaxi 2007.11.19. 16:35:36 / # 288475
avatar
Hali! Kész egy szösszenet.Átküldjem és beszerkeszted vagy én tegyem be valahová?
csogu 2007.11.19. 16:35:16 / # 288474
Na, pont ilyen élményekkel lettem ma én is gazdagabb...belátom, elismerem, nekem nem lenne való a központozás. Azt hittem, hogy bent amikor a csövön nem érezzük annyira, hogy pörög a dolog, akkor ilyen lazi van, meg sok a hülyülés meg ilyenek. Kisebb cégnél lehet, hogy ez így van, de nem a Főnél... 10 perc alatt összeborítottam mindent, majd mindenkitől elnézést kérve felálltam:-)) Na igen, ezt tapasztaltuk múltkor a kajáldában:-)))
csogu 2007.11.19. 16:31:47 / # 288373
Na, helyes, akkor nem csak én látom így:-))

cbtaxi 2007.11.19. 16:30:21 / # 288456
avatar
A kedvenc Timim! Csak a Kornél nehogy elolvassa! :))

cbtaxi 2007.11.19. 16:27:34 / # 288473
avatar
Lehet,hogy csak le akarta játszani???? :)))
csogu 2007.11.19. 16:25:06 / # 288472
Szia!! Na igen, sajnos ez az eddigi tapasztalat!! De!!! (és ezt a pár sort nagyon ajánlanám a Szatír figyelmébe...is!!!) Iszonyatosan nagy szükség lenne az egymással szembeni kommunikációra. Én ma fiúk teljesen más ügyből kifolyólag voltam bent a központban, ahol 10 percet figyelhettem a bentiek munkáját. Hogy fogalmazzak, hogy érthető legyek...?...basszus, ez kurva kemény!!! Telefonosok, mint a gép kapkodják a telefonokat!!! Aki a budacsatornán ül, vagyis aki nekünk a címeket darálja, annak ezer felé kell figyelnie!!! Na és az egyes, a diszi, aki az egészet felügyeli....és még azt hittem, hogy nekünk, taxisoknak kell sokfelé koncentrálni, de ez nem egészen van így. Jó-jó, az igaz, hogy ha mi hibázunk, akkor azon életek múlhatnak, de... Ült a Timi, a főhelyen, a fülén 2 telefon, miközben 2 monitort figyel, kommunikál a telefonosokkal, a budán lévő fuvarbeolvasóval és még a reklamákat is fogadja. Kérdeztem a Szatírt, hogy ez most mennyire számít pörgésnek, amit most tapasztalunk, de állította, hogy most lazaság van, ez még nem a csúcs. Na mind1, mert jön megint a nyaligátor nick és lecsesz, de egy biztos, ma kicsit türelmesebben fogok várakozni, miközben reklamálok. Szóval én úgy érzem, hogy IGENIS, nagy szükség lenne arra, hogy többet tudjunk beszélgetni, tapasztalatot cserélni a bentiekkel, mivel így fogjuk tudni tolerálni egymás botlásait. Ja, na meg a Szatír...az ember mindig azt hiheti, hogy övé a legkirályabb meló. Tingli-tanglizik, ide mosoly, oda mosoly, majd egy kis szatírkodás, és vége a napnak. Na jó, nem ennyire élesen, de bennem valami ilyesmi fogalmazódott meg. A mai napig. Majd megtudjátok, hogy minek oka ként, de ma bepillantást nyerhettem a munkája egy részébe. A lényeg....szerintem nekünk kint az utcán jobb és könnyebb dolgunk van!!!
utolsó senki 2007.11.19. 16:19:45 / # 288471
avatar
Szast báttyyaaa,este keress meg,viszek 2 db-ot!
trubadur 2007.11.19. 16:03:44 / # 288470
avatar
hát ha csak vízzel lenne a gond,de jól neki dörgölte a kád szélének,oszt jónapot:-))
Oldalszám: 1757