| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| kasu | 2007.11.20. 07:29:58 / # 288493 |
|
szia Csogu! lehet hogy én nem értek hozzá de már többször eszembe- miket beszélek??-jutott hogy mi lenne ha az ÉSZAKON nem egymás agyát rongálnánk ha nem ott ülne egy KEZELŐ és fogadná a "reklamát"? mentesitve ezzel a TAXI 1.-t. jutott a "fejembe". /ez igy már közelebb van az igazsághoz/
Előzmény: #288472 csogu 2007.11.19. 16:25:06 |
| cbtaxi | 2007.11.19. 19:30:20 / # 288487 |
|
Nna itt a megoldás! Azért gagyik a rádiók,mert a Feri a hallotaxit bámulja egész nap! :)))))))))))
Előzmény: #288486 AdamGyak 2007.11.19. 17:23:38 |
| AdamGyak | 2007.11.19. 17:23:38 / # 288486 |
|
Csogu sajátképére módosította a világnézetet huncut képekkel :)
Előzmény: #288485 csogu 2007.11.19. 17:07:57 |
| csogu | 2007.11.19. 17:07:57 / # 288485 |
|
Amíg ti itt cseverésztetek, addig bent lázas munka folyt!! :-))
Előzmény: #288484 cbtaxi 2007.11.19. 16:46:13 |
|
| cbtaxi | 2007.11.19. 16:46:13 / # 288484 |
|
Ment.
Én is .1 óra múlva itt vok.
Előzmény: #288483 csogu 2007.11.19. 16:44:27 |
| csogu | 2007.11.19. 16:44:27 / # 288483 |
|
Sosem lehet tudni már ebben a korban, hogy mire emlékszel és mire nem:-))
Előzmény: #288481 cbtaxi 2007.11.19. 16:41:30 |
|
| csogu | 2007.11.19. 16:43:40 / # 288482 |
|
Én meg azt nyilatkoztam a Lányok című film bemutatója után, hogy mi taxisok aztán nem ilyenek vagyunk:-)))
Előzmény: #288467 trubadur 2007.11.19. 15:31:46 |
|
| cbtaxi | 2007.11.19. 16:41:30 / # 288481 |
|
Tényleg csogu@hallotaxi.hu? Nahááát! :))))))
Előzmény: #288477 csogu 2007.11.19. 16:38:43 |
| csogu | 2007.11.19. 16:40:52 / # 288479 |
|
Ő???
DE!!!:-DDD
Előzmény: #288436 Nevem senki 2007.11.19. 12:19:03 |
|
| cbtaxi | 2007.11.19. 16:40:38 / # 288478 |
|
Akkor képzelj el egy szilvesztert bent!
Sírva futnál ki! A címek csak jönnek-jönnek de senki nem viszi,mert mindenki az utcáról dolgozik.
Én átéltem bent a központban.Nna az az igazi diliház!Soha többet nem voltam újévkor bent.
Előzmény: #288474 csogu 2007.11.19. 16:35:16 |
| csogu | 2007.11.19. 16:38:43 / # 288477 |
|
Lökjed!!!
csogu@hallotaxi.hu
Előzmény: #288475 cbtaxi 2007.11.19. 16:35:36 |
|
| csogu | 2007.11.19. 16:38:20 / # 288476 |
|
A te tempódnál ez nem is csoda:-))
Előzmény: #288419 cbtaxi 2007.11.19. 11:25:34 |
|
| cbtaxi | 2007.11.19. 16:35:36 / # 288475 |
|
Hali! Kész egy szösszenet.Átküldjem és beszerkeszted vagy én tegyem be valahová?
Előzmény: #288373 csogu 2007.11.19. 16:31:47 |
| csogu | 2007.11.19. 16:35:16 / # 288474 |
|
Na, pont ilyen élményekkel lettem ma én is gazdagabb...belátom, elismerem, nekem nem lenne való a központozás. Azt hittem, hogy bent amikor a csövön nem érezzük annyira, hogy pörög a dolog, akkor ilyen lazi van, meg sok a hülyülés meg ilyenek. Kisebb cégnél lehet, hogy ez így van, de nem a Főnél...
10 perc alatt összeborítottam mindent, majd mindenkitől elnézést kérve felálltam:-))
Na igen, ezt tapasztaltuk múltkor a kajáldában:-)))
Előzmény: #288418 Nevem senki 2007.11.19. 10:58:47 |
|
| csogu | 2007.11.19. 16:31:47 / # 288373 |
|
Na, helyes, akkor nem csak én látom így:-))
|
|
| cbtaxi | 2007.11.19. 16:30:21 / # 288456 |
|
A kedvenc Timim! Csak a Kornél nehogy elolvassa! :))
|
| cbtaxi | 2007.11.19. 16:27:34 / # 288473 |
|
Lehet,hogy csak le akarta játszani???? :)))
Előzmény: #288470 trubadur 2007.11.19. 16:03:44 |
| csogu | 2007.11.19. 16:25:06 / # 288472 |
|
Szia!!
Na igen, sajnos ez az eddigi tapasztalat!!
De!!! (és ezt a pár sort nagyon ajánlanám a Szatír figyelmébe...is!!!)
Iszonyatosan nagy szükség lenne az egymással szembeni kommunikációra. Én ma fiúk teljesen más ügyből kifolyólag voltam bent a központban, ahol 10 percet figyelhettem a bentiek munkáját. Hogy fogalmazzak, hogy érthető legyek...?...basszus, ez kurva kemény!!!
Telefonosok, mint a gép kapkodják a telefonokat!!!
Aki a budacsatornán ül, vagyis aki nekünk a címeket darálja, annak ezer felé kell figyelnie!!!
Na és az egyes, a diszi, aki az egészet felügyeli....és még azt hittem, hogy nekünk, taxisoknak kell sokfelé koncentrálni, de ez nem egészen van így. Jó-jó, az igaz, hogy ha mi hibázunk, akkor azon életek múlhatnak, de...
Ült a Timi, a főhelyen, a fülén 2 telefon, miközben 2 monitort figyel, kommunikál a telefonosokkal, a budán lévő fuvarbeolvasóval és még a reklamákat is fogadja. Kérdeztem a Szatírt, hogy ez most mennyire számít pörgésnek, amit most tapasztalunk, de állította, hogy most lazaság van, ez még nem a csúcs.
Na mind1, mert jön megint a nyaligátor nick és lecsesz, de egy biztos, ma kicsit türelmesebben fogok várakozni, miközben reklamálok.
Szóval én úgy érzem, hogy IGENIS, nagy szükség lenne arra, hogy többet tudjunk beszélgetni, tapasztalatot cserélni a bentiekkel, mivel így fogjuk tudni tolerálni egymás botlásait.
Ja, na meg a Szatír...az ember mindig azt hiheti, hogy övé a legkirályabb meló. Tingli-tanglizik, ide mosoly, oda mosoly, majd egy kis szatírkodás, és vége a napnak. Na jó, nem ennyire élesen, de bennem valami ilyesmi fogalmazódott meg. A mai napig. Majd megtudjátok, hogy minek oka ként, de ma bepillantást nyerhettem a munkája egy részébe.
A lényeg....szerintem nekünk kint az utcán jobb és könnyebb dolgunk van!!!
Előzmény: #288403 era 2007.11.19. 08:59:15 |
|
| utolsó senki | 2007.11.19. 16:19:45 / # 288471 |
|
Szast báttyyaaa,este keress meg,viszek 2 db-ot!
Előzmény: #288468 trubadur 2007.11.19. 15:34:47 |
| trubadur | 2007.11.19. 16:03:44 / # 288470 |
|
hát ha csak vízzel lenne a gond,de jól neki dörgölte a kád szélének,oszt jónapot:-))
Előzmény: #288469 cbtaxi 2007.11.19. 15:57:03 |