Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
AdamGyak 2007.11.21. 12:16:02 / # 288518
avatar
Én hibáztam magas volt a labda :D
lilazoli 2007.11.21. 10:05:34 / # 288517
avatar
Nézem az Újpest -Dvtk meccset és azt éneklik " Fradista váltsál csatornát....."
cbtaxi 2007.11.20. 20:04:13 / # 288513
avatar
Az! :-D
AdamGyak 2007.11.20. 19:37:09 / # 288511
avatar
Balkezes vagyok :D:D Kétbalkezes vagyok ? ((-: ? :D
törölt felh. 2007.11.20. 19:13:22 / # 288510
avatar
Aha
cbtaxi 2007.11.20. 19:09:28 / # 288509
avatar
Smile tanfolyam! :-) Mosolygok, tréfálok, csipkelődöm ;-) Kacsintós mosoly, kacér megjegyzés :-( Szomorú vagyok :-I Közömbös vagyok, nincs mondanivalóm :-> Ezt aztán tényleg egy húsbavágó megjegyzés! (-: Balkezes vagyok %-) Belefáradtam a képernyő bámulásába! :'-( Bánatomban sírok :'-) Örömömben sírok :-D Tele szájjal nevetek :-C Nagyon szomorú vagyok :-o Ohhhh! (csodálkozom)

törölt felh. 2007.11.20. 19:01:17 / # 288508
avatar
Jó akkor felfedeztem egy kalozt:-)))) .-)
AdamGyak 2007.11.20. 18:57:32 / # 288507
avatar
Így inkább kalóz... .-) ;) ez a kacsintós :P
cbtaxi 2007.11.20. 18:54:03 / # 288506
avatar
Pletykafészek! :)))))
törölt felh. 2007.11.20. 17:19:31 / # 288505
avatar
Új jelet fedeztem fel: .-) kacsintos.
törölt felh. 2007.11.20. 17:18:52 / # 288504
avatar
Ja mert elárultam neked.-)
cbtaxi 2007.11.20. 16:45:11 / # 288503
avatar
Megspórolhattál volna egy délelőttöt,ha egyből engem kérdezel.A Szatír is mindent tőlem tud amit egy központ vezetéséhez tudni kell! :-)))))))))))
csogu 2007.11.20. 14:45:50 / # 288502
Figyu, én még tegnap azt hittem értek hozzá, azt kiderült nem:-)) Szatír elmagyarázta tegnap nekem, hogy mi, mi miatt történik, meg tényleg nagyon tuti statisztikái vannak, amiből sok mindent megállapíthat azonnal stb...stb...Valóban úgy tünik néha, hogy felesleges a 2 cső, néha meg úgy, hogy nagyon is kellene. De ez kintről van így....viszont tegnap beláttam, hogy bent pontosan tudnak mindent. Ki mennyi ideje várakozik, mennyiideig voltak várakozón stb...stb...és ehhez igazítják, hogy 1, vagy 2 cső legyen.
cbtaxi 2007.11.20. 12:40:05 / # 288501
avatar
Tényleg.Most látom,hogy szép idő van. Az enyémre is ráfér. Jó munkát!
terminátor 2007.11.20. 11:34:55 / # 288490
avatar
akkor jo nem csak nekem !:):) na megyek kocsit takaritani! hogy estére szép legyen:) hali

cbtaxi 2007.11.20. 11:23:40 / # 288495
avatar
Nem csak Neked. Vmelyik nap megáll mellettem a Csogu.Dumcsizunk és közben hallom,hogy pesti oldal centrumon megy tovább.Áttekerek.Csogu nem hallotta, mert épp sztoriban volt, én meg nem akartam kizökkenteni. Aztán egyszer csak levegőt vett és a beállt csendben gyanús lett neki a dolog. -Te...két csatorna megy? -Jaa...igen,már 10 perce-mondtam bűnbánó arccal. Áttekert Ő is.Volt még mondanivalója - kivételesen rövidre fogta - és így röpke másfél óra túl is estem a meghallgatásán. Ez idő alatt még 3X váltottunk csatornát.Legalább is ennyit hallottunk meg. :))))

terminátor 2007.11.20. 11:12:33 / # 288499
avatar
azért néha bosszantó vagy csak nekem? mindig kettéválunk ! aztán megint csak buda megy! és ha pont az utasra figyelek vagy másra észre sem veszem!
cbtaxi 2007.11.20. 11:09:46 / # 288498
avatar
Szerencsés! Az enyém már tönkre is ment! :))
terminátor 2007.11.20. 11:08:04 / # 288497
avatar
hali! és azt nem lehetne megoldani hogy este vagy délután,nem 10percenként lenne 1csatorna aztán 2csatorna! mert néha azt veszem észre hogy ott felejtettek! vagy hogy de sok a budaicim pesti meg nincs! már tőnkre megy a csatorna állito gombom!

cbtaxi 2007.11.20. 08:35:11 / # 288494
avatar
Igazad van Kasu! Tényleg nem értesz hozzá! :))))))
Oldalszám: 1757