| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| AdamGyak | 2007.11.21. 12:16:02 / # 288518 |
|
Én hibáztam magas volt a labda :D
Előzmény: #288513 cbtaxi 2007.11.20. 20:04:13 |
| lilazoli | 2007.11.21. 10:05:34 / # 288517 |
|
Nézem az Újpest -Dvtk meccset és azt éneklik " Fradista váltsál csatornát....."
Előzmény: #288498 cbtaxi 2007.11.20. 11:09:46 |
| cbtaxi | 2007.11.20. 20:04:13 / # 288513 |
|
Az! :-D
Előzmény: #288511 AdamGyak 2007.11.20. 19:37:09 |
| AdamGyak | 2007.11.20. 19:37:09 / # 288511 |
|
Balkezes vagyok :D:D
Kétbalkezes vagyok ? ((-: ? :D
Előzmény: #288509 cbtaxi 2007.11.20. 19:09:28 |
| törölt felh. | 2007.11.20. 19:13:22 / # 288510 |
|
Aha
Előzmény: #288509 cbtaxi 2007.11.20. 19:09:28 |
| cbtaxi | 2007.11.20. 19:09:28 / # 288509 |
|
Smile tanfolyam!
:-) Mosolygok, tréfálok, csipkelődöm
;-) Kacsintós mosoly, kacér megjegyzés
:-( Szomorú vagyok
:-I Közömbös vagyok, nincs mondanivalóm :-> Ezt aztán tényleg egy húsbavágó megjegyzés!
(-: Balkezes vagyok
%-) Belefáradtam a képernyő bámulásába! :'-( Bánatomban sírok
:'-) Örömömben sírok
:-D Tele szájjal nevetek
:-C Nagyon szomorú vagyok
:-o Ohhhh! (csodálkozom)
|
| törölt felh. | 2007.11.20. 19:01:17 / # 288508 |
|
Jó akkor felfedeztem egy kalozt:-)))) .-)
Előzmény: #288507 AdamGyak 2007.11.20. 18:57:32 |
| AdamGyak | 2007.11.20. 18:57:32 / # 288507 |
|
Így inkább kalóz... .-) ;) ez a kacsintós :P
Előzmény: #288505 2007.11.20. 17:19:31 |
| cbtaxi | 2007.11.20. 18:54:03 / # 288506 |
|
Pletykafészek! :)))))
Előzmény: #288504 2007.11.20. 17:18:52 |
| törölt felh. | 2007.11.20. 17:19:31 / # 288505 |
|
Új jelet fedeztem fel:
.-) kacsintos.
Előzmény: #288504 2007.11.20. 17:18:52 |
| törölt felh. | 2007.11.20. 17:18:52 / # 288504 |
|
Ja mert elárultam neked.-)
Előzmény: #288503 cbtaxi 2007.11.20. 16:45:11 |
| cbtaxi | 2007.11.20. 16:45:11 / # 288503 |
|
Megspórolhattál volna egy délelőttöt,ha egyből engem kérdezel.A Szatír is mindent tőlem tud amit egy központ vezetéséhez tudni kell! :-)))))))))))
Előzmény: #288502 csogu 2007.11.20. 14:45:50 |
| csogu | 2007.11.20. 14:45:50 / # 288502 |
|
Figyu, én még tegnap azt hittem értek hozzá, azt kiderült nem:-))
Szatír elmagyarázta tegnap nekem, hogy mi, mi miatt történik, meg tényleg nagyon tuti statisztikái vannak, amiből sok mindent megállapíthat azonnal stb...stb...Valóban úgy tünik néha, hogy felesleges a 2 cső, néha meg úgy, hogy nagyon is kellene. De ez kintről van így....viszont tegnap beláttam, hogy bent pontosan tudnak mindent. Ki mennyi ideje várakozik, mennyiideig voltak várakozón stb...stb...és ehhez igazítják, hogy 1, vagy 2 cső legyen.
Előzmény: #288493 kasu 2007.11.20. 07:29:58 |
|
| cbtaxi | 2007.11.20. 12:40:05 / # 288501 |
|
Tényleg.Most látom,hogy szép idő van.
Az enyémre is ráfér.
Jó munkát!
Előzmény: #288490 terminátor 2007.11.20. 11:34:55 |
| terminátor | 2007.11.20. 11:34:55 / # 288490 |
|
akkor jo nem csak nekem !:):)
na megyek kocsit takaritani!
hogy estére szép legyen:)
hali
|
| cbtaxi | 2007.11.20. 11:23:40 / # 288495 |
|
Nem csak Neked.
Vmelyik nap megáll mellettem a Csogu.Dumcsizunk és közben hallom,hogy pesti oldal centrumon megy tovább.Áttekerek.Csogu nem hallotta, mert épp sztoriban volt, én meg nem akartam kizökkenteni.
Aztán egyszer csak levegőt vett és a beállt csendben gyanús lett neki a dolog.
-Te...két csatorna megy?
-Jaa...igen,már 10 perce-mondtam bűnbánó arccal.
Áttekert Ő is.Volt még mondanivalója - kivételesen rövidre fogta - és így röpke másfél óra túl is estem a meghallgatásán.
Ez idő alatt még 3X váltottunk csatornát.Legalább is ennyit hallottunk meg. :))))
|
| terminátor | 2007.11.20. 11:12:33 / # 288499 |
|
azért néha bosszantó vagy csak nekem?
mindig kettéválunk !
aztán megint csak buda megy!
és ha pont az utasra figyelek vagy másra észre sem veszem!
Előzmény: #288498 cbtaxi 2007.11.20. 11:09:46 |
| cbtaxi | 2007.11.20. 11:09:46 / # 288498 |
|
Szerencsés! Az enyém már tönkre is ment! :))
Előzmény: #288497 terminátor 2007.11.20. 11:08:04 |
| terminátor | 2007.11.20. 11:08:04 / # 288497 |
|
hali!
és azt nem lehetne megoldani hogy este vagy délután,nem 10percenként lenne 1csatorna aztán 2csatorna!
mert néha azt veszem észre hogy ott felejtettek!
vagy hogy de sok a budaicim pesti meg nincs!
már tőnkre megy a csatorna állito gombom!
|
| cbtaxi | 2007.11.20. 08:35:11 / # 288494 |
|
Igazad van Kasu! Tényleg nem értesz hozzá! :))))))
Előzmény: #288493 kasu 2007.11.20. 07:29:58 |