| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| lilazoli | 2007.11.22. 13:12:28 / # 288548 |
|
Jó étvágyat! :-P
Előzmény: #288547 Nevem senki 2007.11.22. 13:06:14 |
| Nevem senki | 2007.11.22. 13:06:14 / # 288547 |
|
Szia Zoli:-)
Előzmény: #288545 lilazoli 2007.11.22. 12:51:43 |
| Akos1758 | 2007.11.22. 13:04:16 / # 288546 |
|
Hogy kicsoda? Hát Te! Csak mosolyogtam magamban, hogy nekünk fossa, te meg szugerálod a rádiót... :P
Amúgy nem gondoltam vona, hogy tényleg felrakod :P
Előzmény: #288532 Fox 2007.11.22. 06:56:45 |
| lilazoli | 2007.11.22. 12:51:43 / # 288545 |
|
A jól menő taxis !! Ebédel!! Hmmm!
Előzmény: #288543 Nevem senki 2007.11.22. 12:47:22 |
| lilazoli | 2007.11.22. 12:49:12 / # 288544 |
|
Bandi!! Van egy hang, amit mindennél jobban birok!Még a tiednél is!! De én képtelen lennék ezt a munkát csinálni mert alkalmatlan vagyok !!! Ezuton kivánom ,hogy őrőmőd leld benne! A VOLT etikás ????? Ugye nem!!!! Énis beláttam alkalmatlanságom és léptem !!Sok sikert a további munkádhoz!
Előzmény: #288539 világtaLAN 2007.11.22. 10:31:43 |
| Nevem senki | 2007.11.22. 12:47:22 / # 288543 |
|
Tisztelt Kollégám, András!
Hogy az indulat és a düh, milyen rossz tanácsadó azt ez a példa is híven szemlélteti. Valóban nem szerencsés ilyen állapotban megfogalmazni, leírni és közzétenni dolgokat, véleményeket. Ha a kifogásolt beírásban valamit bánok az az, hogy nem méltányolván kezdő helyzetedet, téged is bele vontalak ebbe a dologba. Ma még nem lehet tudni mi lesz belőled széna vagy szalma. Erre csak az idő adhatja meg a választ, amit neked nem adtam.
Sajnálom és elnézést kérek érte. Pont ezért írtam le, hogy jártam annó, mikor egyszer kipróbáltam.
Félre ne érts!
Nem azért simítottam az írások hangvételén, mert nem vállalom az első beírásomban hangoztatott dolgokat. Sajnos az ott leírtak megtörténtek és történnek a mai napig, csak megértettem, hogy igaza van az egyik reagálónak( lehet, hogy Era volt), hogy a rossz hangulat nem segít a problémák megoldásában, sőt!!
Nem részletezem itt tovább ezt a dolgot, mert megint beleszaladok valamibe, amit esetleg utólag megbánok. Személyesen egy kávé mellett szívesen folytatom ezt a beszélgetést, ha megtisztelsz azzal, hogy kíváncsi vagy a véleményemre.
Folt. köv. csak Kedvesem csúnyán néz rám a megterített asztal mellől:-))
Előzmény: #288539 világtaLAN 2007.11.22. 10:31:43 |
| etikás | 2007.11.22. 12:43:45 / # 288542 |
|
Vihar a biliben.
Előzmény: #288541 TOMLA 2007.11.22. 12:17:23 |
| TOMLA | 2007.11.22. 12:17:23 / # 288541 |
|
No legalább mi sem unatkozunk.
Előzmény: #288539 világtaLAN 2007.11.22. 10:31:43 |
| világtaLAN | 2007.11.22. 10:31:43 / # 288539 |
|
Tisztelt Senki!
Era hívta fel a figyelmemet néhány kedvesnek éppen nem mondható mondatodra. Meglepett a kirohanásod és fel is dühített. Azért csak most reagálok, hogy - ellentétben Veled- ne az indulatok vezessék a kezem.
Igazából nem is a tartalma zavart, néhány dologgal magam is egyetértek, hanem "dilettánsnak, ipari hülyének" neveztél engem és a kollégáimat. Majd miután Era és néhány /taxis/kollégánk próbálta elvenni az élét a mondataidnak, és cáfolni a "vádakat", finoman kisiklottál a "hurokból", és viccesre vetted a dolgot.
Csakhogy.
A leírt szó veszélyes fegyver, különösen olyannak, aki nem tudja használni. Úgy látom Te ilyen ember vagy. Tényeket keversz féligazságokkal és valótlan dolgokkal, majd szépen kerekítesz belőle egy hihető sztorit.
Aki kívülállóként olvasgatja a fórumot, azt olvashatja ki a hozzászólásaidból, hogy a diszpécserközpontban csupa balfék dolgozik, szegény taxis meg ki van téve a dilettáns, ipari hülyéknek. Közben pár írásoddal később elmeséled, hogy mi történt, mikor megpróbáltál forgalmazni.
Amikor eldöntöttem, hogy "bemegyek" a központba, kevés elképzelésem volt a dolgokról, de hála Szatír barátunknak, kevés időm volt próbálgatni a dolgokat, egyből mélyvíz. Nagyon jól döntött, élesben sokkal hamarabb felveszi a ritmust az ember. De azért ne haragudj, hogy a harmadik napon nem sikerült helyesen artikulálva diktálni, még ma is izzad a tenyerem és össze-vissza beszélek, ha sok a cím előttem. Ennek az az oka, hogy egyszerre több felé kell figyelni, és a képernyőn is sok még az információ, kevésbé tudom megítélni mi a fontos és mi nem. Ja és kedves Máriánk ott üvölt tőlünk 1 méterre a kedves kis hangján.
Viszont a célom az, hogy minden fontos infót megkapj a címről és minél hamarabb. Az idő eldönti, hogy képes vagyok rá vagy sem. Hidd el, ha úgy érzem, hogy ez nem megy, magam fogok felállni.
Ígérem Neked és mindannyiotoknak, hogy a taxisbarát szemléletet fogom "terjeszteni" odabenn. De ehhez szándék kell mindkét fél részéről, és sok-sok türelem. Sajna vannak olyanok, akik zsigerből utálják a központot és mindent megtesznek, hogy megnehezítsék a munkánkat, és vannak olyan központosok is, akiknek érdekes felfogásuk van erről a munkáról.
Vannak továbbá olyan VOLT etikások, akiknek minden szőlő savanyú, mióta nem töltik be e nemes posztot, viszont nagyon élesen látják a problémákat outsiderként.
Hát ennyi. Tudnék még írni, de már zsibbadnak a mutatóujjaim....
Kösz, ha elovastad.
Csernai András /1142/
ipari hülye
Előzmény: #288399 Nevem senki 2007.11.18. 17:51:33 |
| lilazoli | 2007.11.22. 09:50:14 / # 288538 |
|
Utolsó!!! Nem osztod meg velűnk az etikai élményed???? Már lyukas az oldalam !!!
|
| Fox | 2007.11.22. 06:56:45 / # 288532 |
|
Cinikus taxis mosoly, vajon ki volt a mai szenvedő alany?? :))
Előzmény: #288520 Akos1758 2007.11.21. 15:07:16 |
| Akos1758 | 2007.11.21. 20:46:40 / # 288527 |
|
bah... :DDDDDDDDD
Előzmény: #288525 csogu 2007.11.21. 18:20:50 |
| Nevem senki | 2007.11.21. 18:54:58 / # 288526 |
|
Csak ne szerénykedj:-))))
Előzmény: #288525 csogu 2007.11.21. 18:20:50 |
| csogu | 2007.11.21. 18:20:50 / # 288525 |
|
Ha akkor is így élvezed, mire olyan szép kihízott marha lesz belőled, mint mi vagyunk,...
Csak jelzem Sanyi, hogy már megint királyi többesszámban beszélsz magadról:-))
|
|
| Akos1758 | 2007.11.21. 15:07:16 / # 288520 |
|
Áááá, vigyázok magamra: Tudod, kajánál fél adag (már nem merem írni, hogy zóna ;))
rendszeres bagó és a sör is kimaradt az utóbbi időkben...
Az előbbiekkel pedig csak azt akartam volt mondani, hogy nekem is, mikor hívogat a kedves és kijut velem melóba az itthoni "a f@sznak kezdtél el taxizni, így sosem látjuk egymást és különben is mindenért csak te vagy a hibás" című mese valahogy nem olyan lesz a nap, mint mikor büszkén feszítek (na, ez annak, aki látott már élőben mókás lehet) a kocsiban és helyezkedek, hogy mindenhonnan jól leolvasható legyen: FŐTAXI ;)
|
| Nevem senki | 2007.11.21. 14:58:23 / # 288530 |
|
Nézd már:-)
Miből lesz a cserebogár:-)))
Csak így tovább Ákos!
Ha akkor is így élvezed, mire olyan szép kihízott marha lesz belőled, mint mi vagyunk, akkor jól csináltad!
Én egyébként a mai napig élvezettel csinálom, csak néha veszik el a kedvem némely emberek:-))
Előzmény: #288529 Akos1758 2007.11.21. 14:47:24 |
| Akos1758 | 2007.11.21. 14:47:24 / # 288529 |
|
Csogu, el kell keserítselek, valóban nem a világ változott...
(Azt már nem merem leírni, hogy: ...hanem ti ;))
Hidd el, büszkék erre még ma is az ilyen kis zöldfülűek, mint én (azthiszem ynilatkozhatok más nevében is). Emlékezz csak vissza Foxra, nézz meg most engem. Kicsit vissza kéne tekerni mindenkinek az időt magában, nem kihozni az utcára a mindennapos problémákat, megpróbálni elfelejteni az itteni nyűgöket és feleleveníteni, miért is ezt a szakmát választotta. Máris jobb lenne a hangulat és azthiszem a hangulat majdnem mindíg tükröződik a brifkón is.
Előzmény: #288402 csogu 2007.11.19. 02:12:06 |
| Nevem senki | 2007.11.21. 13:06:46 / # 288521 |
|
Mi lett ezzel az utolsóval:-)))
Furdal a kíváncsiság!!!
|
| csogu | 2007.11.21. 13:03:46 / # 288522 |
|
Ja, hajnali 3-kor hazaugrottam 20 percre és délben keltem:-((
|
|
| Nevem senki | 2007.11.21. 13:02:31 / # 288528 |
|
Mi van Csogu??
Tegnap kismama műszak volt???
|