Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
lilazoli 2008.01.08. 15:23:32 / # 284516
avatar

lilazoli 2008.01.08. 15:19:14 / # 284511
avatar
Jól mondtad tényleg gyereke szűletett!!! Balázsnak hivják!

csogu 2008.01.08. 10:50:31 / # 285985
EZ nagyon jó lett:-DDDD Ha nem viszolyognék annyira a pálinkától, azonnal beinnám magam ebbe a megtisztelő társaságba:-))
bemondó 2008.01.08. 10:20:46 / # 273110
avatar
Jegyzőkönyv A Főtaxi Pálinka Lovagrend rendes heti üléséről Helyszín: Víg Söröző Jelen vannak: -ÉN (Nagymester, EB elnök) -Utolsó Senki -R2D2 /nem iszik, így jkv vezető/ -Zsuzsi, aki pultos, és a folyamatos ellátást biztosítja Napirendi pontok: 1. A 2007-es esztendő értékelése 2. Szankciók, büntetések, kizárások 3. Felvételi kérelmek elbírálása 4. A 2008-as esztendő feladatai 5. Berúgás A tagok megállapítják, hogy az ülés határozatképes, mivel mind a ketten megjelentek. Tagok megállapodnak, hogy rögtön az 5.sz napirendi ponttal kezdenek, biztos ami biztos. A 2007es év értékelése Nyilvántartásunk szerint a tavalyi évben lagalább 52szer rúgtunk be, ami igen jó arány, tartani tudtuk a heti egy átlagot. A pálinkák minősége emelkedő tendenciát mutatott, mivel Kéményes szaktársunk nedűje mellett más beszállítókkal is próbálkoztunk. Itt említem meg 1751-es ill 1042 kolléga által bemutatott termékeket, amelyek igen nagy hatással voltak ránk. Rövid gondolkodás után Az Év Pálinkája díjat Raffael Peti apósa által gyártott pálinkának adományozzuk. Második helyen Kéményes kollega őszibarack pálinkáját díjaztuk, a harmadik helyen ugyanezen istálló körtepálinkája végzett. Reményeink szerint 2008-ban további beszállítók versengenek majd a kitüntető címért. Mindezek okán Kéményes kollégát egyhangú szavazattal beválasztottuk a Lovagrend tagjai közé, és egyben kineveztük Hivatalos Lovagrendi Beszállítónak, de itt kell megjegyeznünk, hogy folyamatosan ellenőrizzük a termékek minőségét, és az ár/érték arányt. Hogy mennyit iszik, azt mindannyian jól tudjuk. Büszkék vagyunk rá!! Javsoltuk továbbá Okoska kollégánk tagfelvételét, hiszen tudjuk, Ő a mértékletes pálinkafogyasztás híve. /További info a 1015ös kollégától/ Büntetést, szankciót nem kellett alkalmazni egyelőre, hiszen mindenki a szabályzatnak megfelelően ivott. /Kóser szilva ill calvados volt terítéken/ Kelt Budapest, 2008.01.08. Nagymester Főpohárnok

bemondó 2008.01.08. 09:33:59 / # 287227
avatar
A 22-es ellenőrünk, aki Gabi, teljesen jól van, nemrég született gyermeke /pontosabban kislánya:)/ autót cserélt oda-vissza, sztem már ő sem tudja követni a dolgokat. Beül abba, ami a ház előtt áll, oszt jóvan:)

cbtaxi 2008.01.07. 22:26:20 / # 286886
avatar
Na léptem!

cbtaxi 2008.01.07. 21:52:37 / # 286689
avatar
törölt felh. 2008.01.07. 21:51:41 / # 286589
avatar
Akkor el is tudom vettni.
cbtaxi 2008.01.07. 21:48:07 / # 286512
avatar
Miért,ha már 1X felvetetted?
cbtaxi 2008.01.07. 21:47:43 / # 286526
avatar
Akinek nem inge............:)))))
törölt felh. 2008.01.07. 21:45:55 / # 286266
avatar
Szerintem meg egyértelmű.De ebbe inkább ne bonyolodjunk bele.
törölt felh. 2008.01.07. 21:45:14 / # 286260
avatar
Fox válasz | 2008.01.07. 20:35:31 (13693) Az inkább lószállitó :D Belevaló sofőrrel ;)) Előzmény: cbtaxi 2008-01-07 20:33:27 (13692)
Fox 2008.01.07. 21:43:00 / # 286164
avatar
Okok
cbtaxi 2008.01.07. 21:40:14 / # 286073
avatar
Összeverték vagy mi? Olyan kétéertelmű vagy mostanában.
törölt felh. 2008.01.07. 21:39:45 / # 286067
avatar
Jól van nekem is van szívem még gyúrhatsz egy kicsit:-))) Vállpántot ne felejtsd el.
Fox 2008.01.07. 21:36:21 / # 286046
avatar
A 7óra kicsit huzos mert van egy betranszferem, de kicsit később benne vagyok. A fényképező doboz ittvan nálam már mióta.. ;)
törölt felh. 2008.01.07. 21:23:10 / # 286026
avatar
Te hallotad azt az esetett amikor az egyik droid tartó társaság egy nap késés miatt csúnyán helyben hagytak egy taxist a Révi Zoliék irodájában.Ja és én vagyok a kemény.Hányadika van ma?Szerencséd hogy lassan kész a vacsi.

törölt felh. 2008.01.07. 21:20:42 / # 286000
avatar
BOGDÁNI holnap este 19:00!!!
cbtaxi 2008.01.07. 21:01:23 / # 285936
avatar
Ja! Csak lehet,hogy félre!:)))))))
vidéki girl 2008.01.07. 20:59:19 / # 285929
avatar
akkor is ceeeeeeeee....
Oldalszám: 1757