| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| lilazoli | 2008.01.08. 15:23:32 / # 284516 |
|
|
| lilazoli | 2008.01.08. 15:19:14 / # 284511 |
|
Jól mondtad tényleg gyereke szűletett!!! Balázsnak hivják!
|
| csogu | 2008.01.08. 10:50:31 / # 285985 |
|
EZ nagyon jó lett:-DDDD
Ha nem viszolyognék annyira a pálinkától, azonnal beinnám magam ebbe a megtisztelő társaságba:-))
Előzmény: #273110 bemondó 2008.01.08. 10:20:46 |
|
| bemondó | 2008.01.08. 10:20:46 / # 273110 |
|
Jegyzőkönyv
A Főtaxi Pálinka Lovagrend rendes heti üléséről
Helyszín: Víg Söröző
Jelen vannak:
-ÉN (Nagymester, EB elnök)
-Utolsó Senki
-R2D2 /nem iszik, így jkv vezető/
-Zsuzsi, aki pultos, és a folyamatos ellátást biztosítja
Napirendi pontok:
1. A 2007-es esztendő értékelése
2. Szankciók, büntetések, kizárások
3. Felvételi kérelmek elbírálása
4. A 2008-as esztendő feladatai
5. Berúgás
A tagok megállapítják, hogy az ülés határozatképes, mivel mind a ketten megjelentek.
Tagok megállapodnak, hogy rögtön az 5.sz napirendi ponttal kezdenek, biztos ami biztos.
A 2007es év értékelése
Nyilvántartásunk szerint a tavalyi évben lagalább 52szer rúgtunk be, ami igen jó arány, tartani tudtuk a heti egy átlagot.
A pálinkák minősége emelkedő tendenciát mutatott, mivel Kéményes szaktársunk nedűje mellett más beszállítókkal is próbálkoztunk. Itt említem meg 1751-es ill 1042 kolléga által bemutatott termékeket, amelyek igen nagy hatással voltak ránk.
Rövid gondolkodás után Az Év Pálinkája díjat Raffael Peti apósa által gyártott pálinkának adományozzuk.
Második helyen Kéményes kollega őszibarack pálinkáját díjaztuk, a harmadik helyen ugyanezen istálló körtepálinkája végzett.
Reményeink szerint 2008-ban további beszállítók versengenek majd a kitüntető címért.
Mindezek okán Kéményes kollégát egyhangú szavazattal beválasztottuk a Lovagrend tagjai közé, és egyben kineveztük Hivatalos Lovagrendi Beszállítónak, de itt kell megjegyeznünk, hogy folyamatosan ellenőrizzük a termékek minőségét, és az ár/érték arányt. Hogy mennyit iszik, azt mindannyian jól tudjuk. Büszkék vagyunk rá!!
Javsoltuk továbbá Okoska kollégánk tagfelvételét, hiszen tudjuk, Ő a mértékletes pálinkafogyasztás híve. /További info a 1015ös kollégától/
Büntetést, szankciót nem kellett alkalmazni egyelőre, hiszen mindenki a szabályzatnak megfelelően ivott. /Kóser szilva ill calvados volt terítéken/
Kelt Budapest, 2008.01.08.
Nagymester Főpohárnok
|
| bemondó | 2008.01.08. 09:33:59 / # 287227 |
|
A 22-es ellenőrünk, aki Gabi, teljesen jól van, nemrég született gyermeke /pontosabban kislánya:)/ autót cserélt oda-vissza, sztem már ő sem tudja követni a dolgokat. Beül abba, ami a ház előtt áll, oszt jóvan:)
|
| cbtaxi | 2008.01.07. 22:26:20 / # 286886 |
|
Na léptem!
|
| cbtaxi | 2008.01.07. 21:52:37 / # 286689 |
|
Előzmény: #286589 2008.01.07. 21:51:41 |
| törölt felh. | 2008.01.07. 21:51:41 / # 286589 |
|
Akkor el is tudom vettni.
Előzmény: #286512 cbtaxi 2008.01.07. 21:48:07 |
| cbtaxi | 2008.01.07. 21:48:07 / # 286512 |
|
Miért,ha már 1X felvetetted?
Előzmény: #286266 2008.01.07. 21:45:55 |
| cbtaxi | 2008.01.07. 21:47:43 / # 286526 |
|
Akinek nem inge............:)))))
Előzmény: #286260 2008.01.07. 21:45:14 |
| törölt felh. | 2008.01.07. 21:45:55 / # 286266 |
|
Szerintem meg egyértelmű.De ebbe inkább ne bonyolodjunk bele.
Előzmény: #286073 cbtaxi 2008.01.07. 21:40:14 |
| törölt felh. | 2008.01.07. 21:45:14 / # 286260 |
|
Fox válasz | 2008.01.07. 20:35:31 (13693)
Az inkább lószállitó :D Belevaló sofőrrel ;))
Előzmény: cbtaxi 2008-01-07 20:33:27 (13692)
Előzmény: #286164 Fox 2008.01.07. 21:43:00 |
| Fox | 2008.01.07. 21:43:00 / # 286164 |
|
Okok
Előzmény: #286067 2008.01.07. 21:39:45 |
| cbtaxi | 2008.01.07. 21:40:14 / # 286073 |
|
Összeverték vagy mi? Olyan kétéertelmű vagy mostanában.
Előzmény: #286026 2008.01.07. 21:23:10 |
| törölt felh. | 2008.01.07. 21:39:45 / # 286067 |
|
Jól van nekem is van szívem még gyúrhatsz egy kicsit:-)))
Vállpántot ne felejtsd el.
Előzmény: #286046 Fox 2008.01.07. 21:36:21 |
| Fox | 2008.01.07. 21:36:21 / # 286046 |
|
A 7óra kicsit huzos mert van egy betranszferem, de kicsit később benne vagyok. A fényképező doboz ittvan nálam már mióta..
;)
Előzmény: #286000 2008.01.07. 21:20:42 |
| törölt felh. | 2008.01.07. 21:23:10 / # 286026 |
|
Te hallotad azt az esetett amikor az egyik droid tartó társaság egy nap késés miatt csúnyán helyben hagytak egy taxist a Révi Zoliék irodájában.Ja és én vagyok a kemény.Hányadika van ma?Szerencséd hogy lassan kész a vacsi.
|
| törölt felh. | 2008.01.07. 21:20:42 / # 286000 |
|
BOGDÁNI holnap este 19:00!!!
Előzmény: #285765 Fox 2008.01.07. 20:54:25 |
| cbtaxi | 2008.01.07. 21:01:23 / # 285936 |
|
Ja! Csak lehet,hogy félre!:)))))))
Előzmény: #285765 Fox 2008.01.07. 20:54:25 |
| vidéki girl | 2008.01.07. 20:59:19 / # 285929 |
|
akkor is ceeeeeeeee....
Előzmény: #285917 Akos1758 2008.01.07. 20:56:07 |