Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
lilazoli 2008.01.08. 17:21:05 / # 286856
avatar
Ő a Szákjvoker Lajos leszármazotja?????
csogu 2008.01.08. 17:18:21 / # 286851
JWT-vel nincs az erő! JWT maga az erő!!!:-)))
ZeroFighter 2008.01.08. 17:17:01 / # 286847
avatar
Ahhoz is ért, joda tanitója volt és a Darthwader sofőrje.
lilazoli 2008.01.08. 17:15:46 / # 286843
avatar
Az nem skoda ,hanem joda! :)
ZeroFighter 2008.01.08. 17:14:25 / # 286838
avatar
Az, az volt. amúgy már nyugdijas lehetne, 30 éves korára van 110 év munkaviszonya, és 5,000 év tapasztalata.
lilazoli 2008.01.08. 17:13:04 / # 286829
avatar
Vagy most lesz az farsangon???
ZeroFighter 2008.01.08. 17:12:42 / # 286824
avatar
lehet, hogy úgy kell megjavítani. JWT csak tudja
lilazoli 2008.01.08. 17:12:23 / # 286823
avatar
Az előző életébe skoda volt???
lilazoli 2008.01.08. 17:11:22 / # 286812
avatar
Persze a Bogdánin őssze rugdossa a kis autómat!!
csogu 2008.01.08. 17:11:07 / # 286809
Zoli megy az erdőbe:-DDDDDD
csogu 2008.01.08. 17:10:45 / # 286738
De abban semmi izgalom, ha felhívjuk és kapásból löki a választ:-)))
lilazoli 2008.01.08. 17:10:21 / # 286696
avatar
Szűkűl a kőr ! Skodád van és kérsz még 1 sőrt!! :)
ZeroFighter 2008.01.08. 17:09:55 / # 286690
avatar
Hívd fel a JWT-t! Megoldja
csogu 2008.01.08. 17:08:09 / # 286591
:-DDDDDDD
lilazoli 2008.01.08. 17:07:18 / # 286584
avatar
Az izzitószál jelzés villog!!
cbtaxi 2008.01.08. 17:04:58 / # 286580
avatar
És ha ezt írja ki?:)))))))
cbtaxi 2008.01.08. 17:04:14 / # 286577
avatar
Ja!
Pires 2008.01.08. 17:03:55 / # 286557
avatar
Ha villog vagy beragadt vagy nincs fék vissza jelzés

lilazoli 2008.01.08. 17:03:32 / # 286541
avatar
B ???
cbtaxi 2008.01.08. 17:01:14 / # 286218
avatar
Skoda :)))))))))))))))))))))
Oldalszám: 1757