| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| lilazoli | 2008.01.08. 17:21:05 / # 286856 |
|
Ő a Szákjvoker Lajos leszármazotja?????
Előzmény: #286847 ZeroFighter 2008.01.08. 17:17:01 |
| csogu | 2008.01.08. 17:18:21 / # 286851 |
|
JWT-vel nincs az erő! JWT maga az erő!!!:-)))
Előzmény: #286847 ZeroFighter 2008.01.08. 17:17:01 |
|
| ZeroFighter | 2008.01.08. 17:17:01 / # 286847 |
|
Ahhoz is ért, joda tanitója volt és a Darthwader sofőrje.
Előzmény: #286843 lilazoli 2008.01.08. 17:15:46 |
| lilazoli | 2008.01.08. 17:15:46 / # 286843 |
|
Az nem skoda ,hanem joda! :)
Előzmény: #286838 ZeroFighter 2008.01.08. 17:14:25 |
| ZeroFighter | 2008.01.08. 17:14:25 / # 286838 |
|
Az, az volt.
amúgy már nyugdijas lehetne, 30 éves korára van 110 év munkaviszonya, és 5,000 év tapasztalata.
Előzmény: #286823 lilazoli 2008.01.08. 17:12:23 |
| lilazoli | 2008.01.08. 17:13:04 / # 286829 |
|
Vagy most lesz az farsangon???
Előzmény: #286823 lilazoli 2008.01.08. 17:12:23 |
| ZeroFighter | 2008.01.08. 17:12:42 / # 286824 |
|
lehet, hogy úgy kell megjavítani. JWT csak tudja
Előzmény: #286812 lilazoli 2008.01.08. 17:11:22 |
| lilazoli | 2008.01.08. 17:12:23 / # 286823 |
|
Az előző életébe skoda volt???
Előzmény: #286690 ZeroFighter 2008.01.08. 17:09:55 |
| lilazoli | 2008.01.08. 17:11:22 / # 286812 |
|
Persze a Bogdánin őssze rugdossa a kis autómat!!
Előzmény: #286690 ZeroFighter 2008.01.08. 17:09:55 |
| csogu | 2008.01.08. 17:11:07 / # 286809 |
|
Zoli megy az erdőbe:-DDDDDD
Előzmény: #286696 lilazoli 2008.01.08. 17:10:21 |
|
| csogu | 2008.01.08. 17:10:45 / # 286738 |
|
De abban semmi izgalom, ha felhívjuk és kapásból löki a választ:-)))
Előzmény: #286690 ZeroFighter 2008.01.08. 17:09:55 |
|
| lilazoli | 2008.01.08. 17:10:21 / # 286696 |
|
Szűkűl a kőr ! Skodád van és kérsz még 1 sőrt!! :)
Előzmény: #286580 cbtaxi 2008.01.08. 17:04:58 |
| ZeroFighter | 2008.01.08. 17:09:55 / # 286690 |
|
Hívd fel a JWT-t! Megoldja
Előzmény: #286584 lilazoli 2008.01.08. 17:07:18 |
| csogu | 2008.01.08. 17:08:09 / # 286591 |
|
:-DDDDDDD
Előzmény: #286074 lilazoli 2008.01.08. 16:56:16 |
|
| lilazoli | 2008.01.08. 17:07:18 / # 286584 |
|
Az izzitószál jelzés villog!!
Előzmény: #286557 Pires 2008.01.08. 17:03:55 |
| cbtaxi | 2008.01.08. 17:04:58 / # 286580 |
|
És ha ezt írja ki?:)))))))
Előzmény: #286557 Pires 2008.01.08. 17:03:55 |
| cbtaxi | 2008.01.08. 17:04:14 / # 286577 |
|
Ja!
Előzmény: #286541 lilazoli 2008.01.08. 17:03:32 |
| Pires | 2008.01.08. 17:03:55 / # 286557 |
|
Ha villog vagy beragadt vagy nincs fék vissza jelzés
|
| lilazoli | 2008.01.08. 17:03:32 / # 286541 |
|
B ???
Előzmény: #286218 cbtaxi 2008.01.08. 17:01:14 |
| cbtaxi | 2008.01.08. 17:01:14 / # 286218 |
|
Skoda :)))))))))))))))))))))
Előzmény: #286175 lilazoli 2008.01.08. 16:59:42 |