Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
lilazoli 2008.01.08. 16:59:42 / # 286175
avatar
Mily tipus a dieseled??
lilazoli 2008.01.08. 16:57:58 / # 286165
avatar
Bocs csodát akartam irni
cbtaxi 2008.01.08. 16:57:30 / # 286156
avatar
Hát akko
lilazoli 2008.01.08. 16:57:01 / # 286151
avatar
Igen,és nem bizti!
lilazoli 2008.01.08. 16:56:16 / # 286074
avatar
Van olyan tarifám !:))
cbtaxi 2008.01.08. 16:55:41 / # 286068
avatar
Na várj,idő míg összerakom amit mondani akarsz! :))))))) Tehát a villogás mellett,elromlott a ködlámpád,majd a féklámpa is?
lilazoli 2008.01.08. 16:55:28 / # 286041
avatar
Ez skoda! Nem koreai scoda:))
csogu 2008.01.08. 16:55:01 / # 286034
uuuh, ez nem hallatszik jól...valaki kiszámolná, hogy 99,9 literes fogyasztásnál mi az a km díj, ami még megéri?
csogu 2008.01.08. 16:52:40 / # 286027
A menetszéltől van, ebben a hidegben tipikus!:-)
lilazoli 2008.01.08. 16:52:10 / # 285994
avatar
Reggel inditottam ,kiirta a pill fogy 99,9 majd lassan elment a kőd,utánna a fék lámpa,majd elkezdet villogni!
cbtaxi 2008.01.08. 16:49:44 / # 285978
avatar
Abba fogja hagyni! Az enyém mésfél éve csinálja.Igaz,közben hónapokig nem. Most sem.
TOMLA 2008.01.08. 16:45:24 / # 285974
avatar
Sztem azé nem mondja, mert igen bölcs hozzászóllásomat olvasva elkezdte tolni a sb-t a kút felé.:-))
lilazoli 2008.01.08. 16:43:22 / # 285971
avatar
Az izzitó szál menetkőzben villog!!
csogu 2008.01.08. 16:32:48 / # 285948
MOndd:-))
cbtaxi 2008.01.08. 16:11:21 / # 285035
avatar
A Csogu! Valóságos lángész! :))
TOMLA 2008.01.08. 15:48:14 / # 284864
avatar
Hát pertye. Kő bele üza!
AdamGyak 2008.01.08. 15:41:58 / # 284851
avatar
Szia:) No, mibaj?
lilazoli 2008.01.08. 15:37:39 / # 284766
avatar
Van itt superb-hez értő??

lilazoli 2008.01.08. 15:34:42 / # 284597
avatar
Szia Ádám! Balázs a neve!
AdamGyak 2008.01.08. 15:33:08 / # 284530
avatar
Most akkorlány vagy fiú ? :D
Oldalszám: 1757