| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| lilazoli | 2008.01.08. 16:59:42 / # 286175 |
|
Mily tipus a dieseled??
Előzmény: #286156 cbtaxi 2008.01.08. 16:57:30 |
| lilazoli | 2008.01.08. 16:57:58 / # 286165 |
|
Bocs csodát akartam irni
Előzmény: #286041 lilazoli 2008.01.08. 16:55:28 |
| cbtaxi | 2008.01.08. 16:57:30 / # 286156 |
|
Hát akko
Előzmény: #286151 lilazoli 2008.01.08. 16:57:01 |
| lilazoli | 2008.01.08. 16:57:01 / # 286151 |
|
Igen,és nem bizti!
Előzmény: #286068 cbtaxi 2008.01.08. 16:55:41 |
| lilazoli | 2008.01.08. 16:56:16 / # 286074 |
|
Van olyan tarifám !:))
Előzmény: #286034 csogu 2008.01.08. 16:55:01 |
| cbtaxi | 2008.01.08. 16:55:41 / # 286068 |
|
Na várj,idő míg összerakom amit mondani akarsz!
:)))))))
Tehát a villogás mellett,elromlott a ködlámpád,majd a féklámpa is?
Előzmény: #285994 lilazoli 2008.01.08. 16:52:10 |
| lilazoli | 2008.01.08. 16:55:28 / # 286041 |
|
Ez skoda! Nem koreai scoda:))
Előzmény: #286027 csogu 2008.01.08. 16:52:40 |
| csogu | 2008.01.08. 16:55:01 / # 286034 |
|
uuuh, ez nem hallatszik jól...valaki kiszámolná, hogy 99,9 literes fogyasztásnál mi az a km díj, ami még megéri?
Előzmény: #285994 lilazoli 2008.01.08. 16:52:10 |
|
| csogu | 2008.01.08. 16:52:40 / # 286027 |
|
A menetszéltől van, ebben a hidegben tipikus!:-)
Előzmény: #285971 lilazoli 2008.01.08. 16:43:22 |
|
| lilazoli | 2008.01.08. 16:52:10 / # 285994 |
|
Reggel inditottam ,kiirta a pill fogy 99,9 majd lassan elment a kőd,utánna a fék lámpa,majd elkezdet villogni!
Előzmény: #285978 cbtaxi 2008.01.08. 16:49:44 |
| cbtaxi | 2008.01.08. 16:49:44 / # 285978 |
|
Abba fogja hagyni! Az enyém mésfél éve csinálja.Igaz,közben hónapokig nem.
Most sem.
Előzmény: #285971 lilazoli 2008.01.08. 16:43:22 |
| TOMLA | 2008.01.08. 16:45:24 / # 285974 |
|
Sztem azé nem mondja, mert igen bölcs hozzászóllásomat olvasva elkezdte tolni a sb-t a kút felé.:-))
Előzmény: #285948 csogu 2008.01.08. 16:32:48 |
| lilazoli | 2008.01.08. 16:43:22 / # 285971 |
|
Az izzitó szál menetkőzben villog!!
Előzmény: #285948 csogu 2008.01.08. 16:32:48 |
| csogu | 2008.01.08. 16:32:48 / # 285948 |
|
MOndd:-))
Előzmény: #284766 lilazoli 2008.01.08. 15:37:39 |
|
| cbtaxi | 2008.01.08. 16:11:21 / # 285035 |
|
A Csogu!
Valóságos lángész! :))
Előzmény: #284766 lilazoli 2008.01.08. 15:37:39 |
| TOMLA | 2008.01.08. 15:48:14 / # 284864 |
|
Hát pertye. Kő bele üza!
Előzmény: #284766 lilazoli 2008.01.08. 15:37:39 |
| AdamGyak | 2008.01.08. 15:41:58 / # 284851 |
|
Szia:)
No, mibaj?
Előzmény: #284766 lilazoli 2008.01.08. 15:37:39 |
| lilazoli | 2008.01.08. 15:37:39 / # 284766 |
|
Van itt superb-hez értő??
|
| lilazoli | 2008.01.08. 15:34:42 / # 284597 |
|
Szia Ádám! Balázs a neve!
Előzmény: #284530 AdamGyak 2008.01.08. 15:33:08 |
| AdamGyak | 2008.01.08. 15:33:08 / # 284530 |
|
Most akkorlány vagy fiú ? :D
Előzmény: #284511 lilazoli 2008.01.08. 15:19:14 |