| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2008.01.10. 20:15:28 / # 285976 |
|
|
| cbtaxi | 2008.01.10. 19:20:24 / # 286867 |
|
Most mit kötexel,nem látod?
Az egy FEKETE perzsa! Nna!! :))))
|
| trubadur | 2008.01.10. 17:46:08 / # 286825 |
|
Fátylat rááá
Előzmény: #286817 trubadur 2008.01.10. 17:45:17 |
| trubadur | 2008.01.10. 17:45:17 / # 286817 |
|
Úgy néz ki, mint a Lilazoli :-)))
|
| utolsó senki | 2008.01.10. 17:29:35 / # 286697 |
|
Ha így néz ki a lilazoli macskája,akkor biztosan perzsa...
|
| trubadur | 2008.01.10. 15:41:36 / # 286158 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Kedves Vasgép !!!
Látom nem figyelsz,nem a focival van bajom,báttya...van nekem is egy 3éves lányom, és ha az ölemben ül, vagy itt szaladgál melletem, nem szivesen mutogatom neki a csöcsöket !
Egyébként meg van erre megfelelő topic,vagy
http://www.goldengate.hu/ nézegesd báttya (testvérem )
Előzmény: #285975 terminátor 2008.01.10. 09:56:18 |
| Nevem senki | 2008.01.10. 13:15:42 / # 287254 |
|
|
| Nevem senki | 2008.01.10. 13:11:55 / # 287228 |
|
|
| Nevem senki | 2008.01.10. 13:11:32 / # 287190 |
|
|
| Nevem senki | 2008.01.10. 13:10:06 / # 287205 |
|
Ne erőlködj, inkább meséld el milyen:-)))))
Előzmény: #287203 lilazoli 2008.01.10. 13:08:47 |
| lilazoli | 2008.01.10. 13:08:47 / # 287203 |
|
|
| Nevem senki | 2008.01.10. 13:06:55 / # 287200 |
|
Nem beszél fársziul????
Előzmény: #287191 lilazoli 2008.01.10. 13:05:02 |
| lilazoli | 2008.01.10. 13:06:17 / # 287192 |
|
Előzmény: #287191 lilazoli 2008.01.10. 13:05:02 |
| lilazoli | 2008.01.10. 13:05:02 / # 287191 |
|
Vettem a gyereknek egy perzsa macskát ,de lehet hogy átvertek???!!
|
| terminátor | 2008.01.10. 09:56:18 / # 285975 |
|
hali!
teso és amikor te telenyomtad az FTC-s képekkel !
én inkább a lányokat szeretem jobban, mint a focit!:)
én nem vagyok alkoholista nem is iszom!
csá mindenkinek !
Előzmény: #281284 trubadur 2008.01.09. 16:25:53 |
| csogu | 2008.01.10. 09:45:05 / # 285950 |
|
Megmondom őszintén, igaza van Trubadurnak. Meg is magyarázom.
Amikor a gyerekek körülöttem sertepertélnek, akkor nem nyitom meg a nagymellek topikot, meg semmi hasonlót. Azt amikor egy sima topikba ilyen képek kerülnek fel, akkor az tud kellemetlen lenni:
- Anyúúúúúúúúúúú, apu megint meztelen nőket nézeget!!!
Na, szóval jogos a felvetés:-)
|
|
| bemondó | 2008.01.10. 05:59:36 / # 282413 |
|
Jó, aki offolni akar, menjen át északra:))
Előzmény: #281284 trubadur 2008.01.09. 16:25:53 |
| Nevem senki | 2008.01.10. 04:41:54 / # 286110 |
|
Nem tévedtél el???
Előzmény: #281284 trubadur 2008.01.09. 16:25:53 |
| cbtaxi | 2008.01.09. 16:39:52 / # 281511 |
|
Áá..dehogy,rémeket látsz.
Előzmény: #281455 trubadur 2008.01.09. 16:27:23 |
| trubadur | 2008.01.09. 16:27:23 / # 281455 |
|
Lasan már tényleg elhiszem hogy, aki Főtaxis az alkoholista,szörnyű :-(((
|