Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2008.01.10. 20:15:28 / # 285976
avatar

cbtaxi 2008.01.10. 19:20:24 / # 286867
avatar
Most mit kötexel,nem látod? Az egy FEKETE perzsa! Nna!! :))))

trubadur 2008.01.10. 17:46:08 / # 286825
avatar
Fátylat rááá
trubadur 2008.01.10. 17:45:17 / # 286817
avatar
Úgy néz ki, mint a Lilazoli :-)))
utolsó senki 2008.01.10. 17:29:35 / # 286697
avatar
Ha így néz ki a lilazoli macskája,akkor biztosan perzsa...

trubadur 2008.01.10. 15:41:36 / # 286158
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Kedves Vasgép !!! Látom nem figyelsz,nem a focival van bajom,báttya...van nekem is egy 3éves lányom, és ha az ölemben ül, vagy itt szaladgál melletem, nem szivesen mutogatom neki a csöcsöket ! Egyébként meg van erre megfelelő topic,vagy http://www.goldengate.hu/ nézegesd báttya (testvérem )
Nevem senki 2008.01.10. 13:15:42 / # 287254
avatar

Nevem senki 2008.01.10. 13:11:55 / # 287228
avatar

Nevem senki 2008.01.10. 13:11:32 / # 287190
avatar

Nevem senki 2008.01.10. 13:10:06 / # 287205
avatar
Ne erőlködj, inkább meséld el milyen:-)))))
lilazoli 2008.01.10. 13:08:47 / # 287203
avatar

Nevem senki 2008.01.10. 13:06:55 / # 287200
avatar
Nem beszél fársziul????
lilazoli 2008.01.10. 13:06:17 / # 287192
avatar
lilazoli 2008.01.10. 13:05:02 / # 287191
avatar
Vettem a gyereknek egy perzsa macskát ,de lehet hogy átvertek???!!

terminátor 2008.01.10. 09:56:18 / # 285975
avatar
hali! teso és amikor te telenyomtad az FTC-s képekkel ! én inkább a lányokat szeretem jobban, mint a focit!:) én nem vagyok alkoholista nem is iszom! csá mindenkinek !
csogu 2008.01.10. 09:45:05 / # 285950
Megmondom őszintén, igaza van Trubadurnak. Meg is magyarázom. Amikor a gyerekek körülöttem sertepertélnek, akkor nem nyitom meg a nagymellek topikot, meg semmi hasonlót. Azt amikor egy sima topikba ilyen képek kerülnek fel, akkor az tud kellemetlen lenni: - Anyúúúúúúúúúúú, apu megint meztelen nőket nézeget!!! Na, szóval jogos a felvetés:-)

bemondó 2008.01.10. 05:59:36 / # 282413
avatar
Jó, aki offolni akar, menjen át északra:))
Nevem senki 2008.01.10. 04:41:54 / # 286110
avatar
Nem tévedtél el???
cbtaxi 2008.01.09. 16:39:52 / # 281511
avatar
Áá..dehogy,rémeket látsz.
trubadur 2008.01.09. 16:27:23 / # 281455
avatar
Lasan már tényleg elhiszem hogy, aki Főtaxis az alkoholista,szörnyű :-(((

Oldalszám: 1757