Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
trubadur 2008.01.09. 16:25:53 / # 281284
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Sztm... ezek nem ide valók,már mint a képek, de ahogy gondoljátok,van erre megfelelő topic !

cbtaxi 2008.01.09. 10:07:19 / # 287617
avatar
VAN!
utolsó senki 2008.01.09. 08:51:32 / # 286157
avatar
Nem is tudom,mi lenne,ha 1x eljönnél 1 ilyen megmozdulásra,szerintem leesne az arcod! Tegnap pl. Baudelaire és Villon viszonyáról volt nagyobb vita...de néhány frappáns válasszal elcsitítottuk az ellent. Nem kell mindig a feszültség... ha olyanom van,majd csinálok! (van Neked ilyen sörtartód?)
cbtaxi 2008.01.09. 08:25:49 / # 286075
avatar
Ebben biztos lehetsz! Gyerekkora óta gyakorol!:)))

cbtaxi 2008.01.09. 08:11:43 / # 286001
avatar
Itt az ideje egy új topicnak,mondjuk: "Alkoholisták-nagyivók ide" címmel!
utolsó senki 2008.01.09. 07:32:03 / # 284093
avatar
Ebben a formában én-mint utolsó senki-,a Pálinka Lovagrend hivatalosan kinevezett FŐPOHÁRNOKA,AZ ITAL ŐRZŐJE vettem részt. A többi stimmel. Javaslat a Nagymesternek: szvsz válasszuk be valamilyen néven a Szatírt is,mivel Ő is nagyfogyasztó...
cbtaxi 2008.01.09. 07:01:32 / # 273136
avatar
Visszaélsz,kiszolgáltatott helyzetemmel! Hol marad a férfiúi szolidaritás?

Fox 2008.01.09. 03:13:54 / # 273104
avatar
:DDDDDDDDD ez jó volt :) JWT legközelebbi időpontra megigérem szabad leszek. Bár remélem egyre több ki/be szállitás lesz amig megerosodom ;)

csogu 2008.01.08. 22:05:41 / # 286033
Nincs ideje a férfias játékokra, mert mosogatnia kell:-)))
törölt felh. 2008.01.08. 21:37:58 / # 285992
avatar
A fox végül is kimentette magát de,hogy a cbtaxi sem jött el azon csodálkozom.Azt hittem ö egy igazi Sith lovag.

cbtaxi 2008.01.08. 20:17:55 / # 285949
avatar
Ha már egy ilyen pozitív beírás sem kerül ide akkor mi?????????
csogu 2008.01.08. 20:12:24 / # 285620
Jaj ezt be szerettem volna írni, már vasárnap este, csak elfelejtettem. Szóval a vasárnap nem volt egyszerű hullott az égből minden nyavalya, ami nehezítette a közlekedést. Veszegetem a címeket (természetesen nappalban), majd egyszer arra került a sor, hogy reklamálni kényszerültem. Megmondom őszintén, kicsit nehéz gondolataim támadtak már előre. Az úgynevezett őrültek háza volt a csövön és ilyenkor nem könnyű feladat reklamálni. Átmentem centrumra (ott volt a reklama) és bejeleztem: - Prütty. - Besoroltalak 135, majd szólítalak. ??? Mi történt? Már épp ott tartottam, hogy rákérdezek, amikor hallom bejelzett valaki más is. - Prütty. - Látlak (mondjuk) 177, te vagy a harmadik, majd szólítalak. Azt gondolom miután letette az 1-es a telefont (de lehet kezelő volt...ez még mindig nem megy nekem) elkezdte sorba szólítani a besoroltakat. Közben jöttek mások is, és azoknak is mondta, hogy: reklamában vagyok, besoroltalak, majd szólítalak. Nem tudom kinek volt az ötlete ez a módszer, de nagyon bejött a legnagyobb hajtás alatt is. GRATULA A KITALÁLÓNAK...és üdvözölni tudnám/nánk, ha ez így működne....mert nagyon rossz, amikor az ember csak nyomkod és bizonytalan abban, hogy most érzékelik-e, hogy problémája van és néha nagyobb összenyomások vannak reklamán, mint a címeknél:-))

cbtaxi 2008.01.08. 18:47:38 / # 286949
avatar
AdamGyak 2008.01.08. 18:15:09 / # 286934
avatar
:D:D:D

lilazoli 2008.01.08. 17:37:17 / # 286883
avatar
Vagy a Damjanichba !

csogu 2008.01.08. 17:32:32 / # 286879
Azt hiszem tumultus lesz a Bogdánin:-))))

csogu 2008.01.08. 17:31:06 / # 286877
Világító szemmel jobb lett volna:-)))))
ZeroFighter 2008.01.08. 17:30:28 / # 286866
avatar
csogu 2008.01.08. 17:27:45 / # 286863
csogu 2008.01.08. 17:25:33 / # 286861
Nem, a Lajos származik tőle!:-))
Oldalszám: 1757