| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| trubadur | 2008.01.09. 16:25:53 / # 281284 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Sztm... ezek nem ide valók,már mint a képek, de ahogy gondoljátok,van erre megfelelő topic !
|
| cbtaxi | 2008.01.09. 10:07:19 / # 287617 |
|
VAN!
|
| utolsó senki | 2008.01.09. 08:51:32 / # 286157 |
|
Nem is tudom,mi lenne,ha 1x eljönnél 1 ilyen megmozdulásra,szerintem leesne az arcod!
Tegnap pl. Baudelaire és Villon viszonyáról volt nagyobb vita...de néhány frappáns válasszal elcsitítottuk az ellent.
Nem kell mindig a feszültség...
ha olyanom van,majd csinálok!
(van Neked ilyen sörtartód?)
Előzmény: #286001 cbtaxi 2008.01.09. 08:11:43 |
| cbtaxi | 2008.01.09. 08:25:49 / # 286075 |
|
Ebben biztos lehetsz! Gyerekkora óta gyakorol!:)))
|
| cbtaxi | 2008.01.09. 08:11:43 / # 286001 |
|
Itt az ideje egy új topicnak,mondjuk: "Alkoholisták-nagyivók ide" címmel!
|
| utolsó senki | 2008.01.09. 07:32:03 / # 284093 |
|
Ebben a formában én-mint utolsó senki-,a Pálinka Lovagrend hivatalosan kinevezett FŐPOHÁRNOKA,AZ ITAL ŐRZŐJE vettem részt.
A többi stimmel.
Javaslat a Nagymesternek:
szvsz válasszuk be valamilyen néven a Szatírt is,mivel Ő is nagyfogyasztó...
Előzmény: #273110 bemondó 2008.01.08. 10:20:46 |
| cbtaxi | 2008.01.09. 07:01:32 / # 273136 |
|
Visszaélsz,kiszolgáltatott helyzetemmel!
Hol marad a férfiúi szolidaritás?
|
| Fox | 2008.01.09. 03:13:54 / # 273104 |
|
:DDDDDDDDD ez jó volt :)
JWT legközelebbi időpontra megigérem szabad leszek. Bár remélem egyre több ki/be szállitás lesz amig megerosodom ;)
|
| csogu | 2008.01.08. 22:05:41 / # 286033 |
|
Nincs ideje a férfias játékokra, mert mosogatnia kell:-)))
Előzmény: #285992 2008.01.08. 21:37:58 |
|
| törölt felh. | 2008.01.08. 21:37:58 / # 285992 |
|
A fox végül is kimentette magát de,hogy a cbtaxi sem jött el azon csodálkozom.Azt hittem ö egy igazi Sith lovag.
|
| cbtaxi | 2008.01.08. 20:17:55 / # 285949 |
|
Ha már egy ilyen pozitív beírás sem kerül ide akkor mi?????????
Előzmény: #285620 csogu 2008.01.08. 20:12:24 |
| csogu | 2008.01.08. 20:12:24 / # 285620 |
|
Jaj ezt be szerettem volna írni, már vasárnap este, csak elfelejtettem.
Szóval a vasárnap nem volt egyszerű hullott az égből minden nyavalya, ami nehezítette a közlekedést. Veszegetem a címeket (természetesen nappalban), majd egyszer arra került a sor, hogy reklamálni kényszerültem. Megmondom őszintén, kicsit nehéz gondolataim támadtak már előre. Az úgynevezett őrültek háza volt a csövön és ilyenkor nem könnyű feladat reklamálni. Átmentem centrumra (ott volt a reklama) és bejeleztem:
- Prütty.
- Besoroltalak 135, majd szólítalak.
???
Mi történt?
Már épp ott tartottam, hogy rákérdezek, amikor hallom bejelzett valaki más is.
- Prütty.
- Látlak (mondjuk) 177, te vagy a harmadik, majd szólítalak.
Azt gondolom miután letette az 1-es a telefont (de lehet kezelő volt...ez még mindig nem megy nekem) elkezdte sorba szólítani a besoroltakat. Közben jöttek mások is, és azoknak is mondta, hogy: reklamában vagyok, besoroltalak, majd szólítalak.
Nem tudom kinek volt az ötlete ez a módszer, de nagyon bejött a legnagyobb hajtás alatt is.
GRATULA A KITALÁLÓNAK...és üdvözölni tudnám/nánk, ha ez így működne....mert nagyon rossz, amikor az ember csak nyomkod és bizonytalan abban, hogy most érzékelik-e, hogy problémája van és néha nagyobb összenyomások vannak reklamán, mint a címeknél:-))
|
|
| cbtaxi | 2008.01.08. 18:47:38 / # 286949 |
|
Előzmény: #286809 csogu 2008.01.08. 17:11:07 |
| AdamGyak | 2008.01.08. 18:15:09 / # 286934 |
|
:D:D:D
|
| lilazoli | 2008.01.08. 17:37:17 / # 286883 |
|
Vagy a Damjanichba !
|
| csogu | 2008.01.08. 17:32:32 / # 286879 |
|
Azt hiszem tumultus lesz a Bogdánin:-))))
|
|
| csogu | 2008.01.08. 17:31:06 / # 286877 |
|
Világító szemmel jobb lett volna:-)))))
Előzmény: #286866 ZeroFighter 2008.01.08. 17:30:28 |
|
| ZeroFighter | 2008.01.08. 17:30:28 / # 286866 |
|
Előzmény: #286851 csogu 2008.01.08. 17:18:21 |
| csogu | 2008.01.08. 17:27:45 / # 286863 |
|
Előzmény: #286861 csogu 2008.01.08. 17:25:33 |
|
| csogu | 2008.01.08. 17:25:33 / # 286861 |
|
Nem, a Lajos származik tőle!:-))
Előzmény: #286856 lilazoli 2008.01.08. 17:21:05 |
|