Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
lilazoli 2008.01.13. 15:30:29 / # 287746
avatar
Már látom előre!! 2-es xxxx prűty: Cél a dél! prűty: xxxx xxxx: Igen kedves! Taxi-1: Levagy tiltva ezért nem vehetsz fel cimet!!!! xxxx: Az nem lehet tegnap fizettem tagdijjat! taxi_1:Az lehet de a pannon számlád nincs rendezve!!!! xxxx: ????????? Bocsi!

lilazoli 2008.01.13. 15:25:58 / # 287738
avatar
Milyen kártyák??? miről van szó?? Mennyi a percdij???? Ha valaki tud bővebett irjon!!!:(((
TOMLA 2008.01.13. 14:17:11 / # 287638
avatar
Trubadúr! Máma má hozzad a kártyát, mert holnap délbe jönnek a gépért, oszt utána már nem kő. /a h. hibák szándékosak./ Toma

terminátor 2008.01.13. 09:49:10 / # 287257
avatar
hali! valaki kapott már a panonos telefon számokbol? ki intézi a cégen belül? miért nincsen jobban meghirdetve? elkell érni valami 400 előfizetőt? egyenlőre ennyi:)

cbtaxi 2008.01.13. 04:54:25 / # 288263
avatar
Nocsak..elfáradtál? Csak nem Kocsmatúrán voltál?
cbtaxi 2008.01.12. 20:54:04 / # 287659
avatar
Nem,csak itt unalmas az élet. Bezzeg a Rádiósok "mittudomén"már hány topicjaiban......nnaa ott aztán zajlik!
trubadur 2008.01.12. 17:21:30 / # 286937
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Na mi van,mindenki bekeresett tegnap ?

cbtaxi 2008.01.11. 21:44:16 / # 286900
avatar
Ezt a topicot nem biztos,hogy mindenki látogatja. Tedd be ide is !
lilazoli 2008.01.11. 21:39:13 / # 286892
avatar
Kiadó lakást keresek észak pest ,vagy pest megyében!!!! Sűrgős!!

cbtaxi 2008.01.11. 21:24:51 / # 286862
avatar
Ahogy mondod! És még csak annyi: "Kutyából nem lesz szalonna"
trubadur 2008.01.11. 16:46:11 / # 285997
avatar
Jól el mész a Pannon-hoz, és elkezded intézni a számhordozást tatyókám,az után meg Pannon belül egy átirányítás,osztan jól kész is vagy !!!
trubadur 2008.01.11. 16:43:25 / # 285987
avatar
Ez csak fikció.....,addig míg nem kerül felszinre nem tudsz vele mit csinálni,ezek szerint a többi cégnél ilyen nincs, csak nálunk ? De hogy is, nem,,,, ott is vannak ilyenek nyugodj meg. Én szeretek a Krisztával menni a kútra:-)))
terminátor 2008.01.11. 16:22:19 / # 285980
avatar
na még annyit hogy van egy nagyon jo vodás számom azt átvihetem a pannonhoz amit a cégnél lehet venni,előfizetni? mert nem szeretném elveszíteni azt a számot! vagy ilyenkor nem mükődik a szám hordozás? esetleg erről infot valaki! kősz holnap

terminátor 2008.01.11. 15:46:20 / # 285953
avatar
igen de hogy ellenőrzitek ezt? nem minden utas panaszkodik, ha megtolják kicsit, inkább átmegy másik céghez! az emberek nem változnak ! Addig jár a korsó a kútra míg el nem törik) Assszzzemmm :-)) vagy amig megnem cseszik a vizhordo lányt ! akkor énis kapok majd egy esélyt ha oda kerül a sor:) na megyek melozni !

TOMLA 2008.01.11. 15:01:23 / # 286166
avatar
Trubadúr! Gyere mán a skypére.

trubadur 2008.01.11. 14:42:39 / # 286152
avatar
Jó reggelt szasztok !!! Ezt a kérdést ne nekem tedd fel,van erre sztm. megfelelő ember aki ezt megfogja neked válaszolni. De ha véleményemre vagy kiváncsi,sztm. mindenki megérdemel egy esélyt,ha meg nem (Addig jár a korsó a kútra míg el nem törik) Assszzzemmm :-))
terminátor 2008.01.11. 10:44:53 / # 285996
avatar
hali! ok biztos igazad van! akkor más tegnap látom hogy a belvárosiak kezdenek belépni hozzánk! van az a seatos 7személyes piris vagy bordo auto! na az nem semmi ficko,már mindenki beléphet? tavaj még tolták az utast rendesen,ma meg már fel van matricázva! most szerintem nem éri meg a tagdija, hogy rongálja a cég jo hirét!

lilazoli 2008.01.11. 10:11:13 / # 278738
avatar
Szerintem!!

lilazoli 2008.01.11. 09:55:47 / # 288350
avatar
Ilyen a pici ! Szerintem perzsa
lilazoli 2008.01.11. 09:54:20 / # 288320
avatar
Oldalszám: 1757