| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| lilazoli | 2008.01.13. 15:30:29 / # 287746 |
|
Már látom előre!! 2-es xxxx prűty: Cél a dél! prűty: xxxx xxxx: Igen kedves! Taxi-1: Levagy tiltva ezért nem vehetsz fel cimet!!!! xxxx: Az nem lehet tegnap fizettem tagdijjat! taxi_1:Az lehet de a pannon számlád nincs rendezve!!!! xxxx: ????????? Bocsi!
|
| lilazoli | 2008.01.13. 15:25:58 / # 287738 |
|
Milyen kártyák??? miről van szó?? Mennyi a percdij???? Ha valaki tud bővebett irjon!!!:(((
Előzmény: #287257 terminátor 2008.01.13. 09:49:10 |
| TOMLA | 2008.01.13. 14:17:11 / # 287638 |
|
Trubadúr!
Máma má hozzad a kártyát, mert holnap délbe jönnek a gépért, oszt utána már nem kő.
/a h. hibák szándékosak./
Toma
|
| terminátor | 2008.01.13. 09:49:10 / # 287257 |
|
hali!
valaki kapott már a panonos telefon számokbol?
ki intézi a cégen belül?
miért nincsen jobban meghirdetve?
elkell érni valami 400 előfizetőt?
egyenlőre ennyi:)
|
| cbtaxi | 2008.01.13. 04:54:25 / # 288263 |
|
Nocsak..elfáradtál? Csak nem Kocsmatúrán voltál?
Előzmény: #286891 bemondó 2008.01.11. 04:57:24 |
| cbtaxi | 2008.01.12. 20:54:04 / # 287659 |
|
Nem,csak itt unalmas az élet.
Bezzeg a Rádiósok "mittudomén"már hány topicjaiban......nnaa ott aztán zajlik!
Előzmény: #286937 trubadur 2008.01.12. 17:21:30 |
| trubadur | 2008.01.12. 17:21:30 / # 286937 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Na mi van,mindenki bekeresett tegnap ?
|
| cbtaxi | 2008.01.11. 21:44:16 / # 286900 |
|
Ezt a topicot nem biztos,hogy mindenki látogatja.
Tedd be ide is !
Előzmény: #286892 lilazoli 2008.01.11. 21:39:13 |
| lilazoli | 2008.01.11. 21:39:13 / # 286892 |
|
Kiadó lakást keresek észak pest ,vagy pest megyében!!!! Sűrgős!!
|
| cbtaxi | 2008.01.11. 21:24:51 / # 286862 |
|
Ahogy mondod!
És még csak annyi: "Kutyából nem lesz szalonna"
Előzmény: #286152 trubadur 2008.01.11. 14:42:39 |
| trubadur | 2008.01.11. 16:46:11 / # 285997 |
|
Jól el mész a Pannon-hoz, és elkezded intézni a számhordozást tatyókám,az után meg Pannon belül egy átirányítás,osztan jól kész is vagy !!!
Előzmény: #285980 terminátor 2008.01.11. 16:22:19 |
| trubadur | 2008.01.11. 16:43:25 / # 285987 |
|
Ez csak fikció.....,addig míg nem kerül felszinre nem tudsz vele mit csinálni,ezek szerint a többi cégnél ilyen nincs, csak nálunk ? De hogy is, nem,,,, ott is vannak ilyenek nyugodj meg.
Én szeretek a Krisztával menni a kútra:-)))
Előzmény: #285953 terminátor 2008.01.11. 15:46:20 |
| terminátor | 2008.01.11. 16:22:19 / # 285980 |
|
na még annyit hogy van egy nagyon jo vodás számom azt átvihetem a pannonhoz amit a cégnél lehet venni,előfizetni?
mert nem szeretném elveszíteni azt a számot!
vagy ilyenkor nem mükődik a szám hordozás?
esetleg erről infot valaki!
kősz holnap
|
| terminátor | 2008.01.11. 15:46:20 / # 285953 |
|
igen de hogy ellenőrzitek ezt? nem minden utas panaszkodik, ha megtolják kicsit, inkább átmegy másik céghez!
az emberek nem változnak !
Addig jár a korsó a kútra míg el nem törik) Assszzzemmm :-))
vagy amig megnem cseszik a vizhordo lányt !
akkor énis kapok majd egy esélyt ha oda kerül a sor:)
na megyek melozni !
|
| TOMLA | 2008.01.11. 15:01:23 / # 286166 |
|
Trubadúr!
Gyere mán a skypére.
|
| trubadur | 2008.01.11. 14:42:39 / # 286152 |
|
Jó reggelt szasztok !!!
Ezt a kérdést ne nekem tedd fel,van erre sztm. megfelelő ember aki ezt megfogja neked válaszolni.
De ha véleményemre vagy kiváncsi,sztm. mindenki megérdemel egy esélyt,ha meg nem (Addig jár a korsó a kútra míg el nem törik) Assszzzemmm :-))
Előzmény: #285996 terminátor 2008.01.11. 10:44:53 |
| terminátor | 2008.01.11. 10:44:53 / # 285996 |
|
hali!
ok biztos igazad van!
akkor más tegnap látom hogy a belvárosiak kezdenek belépni hozzánk!
van az a seatos 7személyes piris vagy bordo auto!
na az nem semmi ficko,már mindenki beléphet?
tavaj még tolták az utast rendesen,ma meg már fel van matricázva!
most szerintem nem éri meg a tagdija, hogy rongálja a cég jo hirét!
|
| lilazoli | 2008.01.11. 10:11:13 / # 278738 |
|
Szerintem!!
|
| lilazoli | 2008.01.11. 09:55:47 / # 288350 |
|
Ilyen a pici ! Szerintem perzsa
Előzmény: #288320 lilazoli 2008.01.11. 09:54:20 |
| lilazoli | 2008.01.11. 09:54:20 / # 288320 |
|
Előzmény: #287191 lilazoli 2008.01.10. 13:05:02 |