Hozzászólások száma: 35696
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1785
Témakörök > Droszt Híradó > Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tomajer 2022.01.09. 19:52:19 / # 352567
Fekete-Győr András 
Jamhtnuho2ár n797m.e, 80d:00 JOGERŐS: ALAPTALANUL PERELT BE A BŰNÖZŐ MÉSZÁROS LŐRINCEredményesen indul 2022. Legalábbis az Orbán-rendszerrel folytatott jogi és erkölcsi küzdelmünk szempontjából.Emlékeztek, hiszen a nevetekben is beszéltem: Orbán Viktor strómanját bűnözőnek neveztem. A bűnözőnek volt bőr a képén, és eljárások sorát indította ellenem. Miután első- és másodfokon is veszített ellenem a büntetőperekben, harmadjára már "csak" személyiségi jogi perrel próbálkozott. Ugyan a nyilvános tárgyalásra eljönni sem mert, a polgári perben bocsánatkérést és a perköltségek megfizetését követelte tőlem. Ezt is elbukta.A bíróság harmadszorra is nekem adott igazat: nyugodtan hívhatjuk nevén, vagyis bűnözőnek az Orbán-strómant, bocsánatot pedig nem én, hanem Mészáros fog kérni a magyaroktól, amiért közönséges közpénztolvajként egy teljes nemzetet tett szegényebbé. A perköltséget sem én, hanem a pervesztes Mészáros fogja megfizetni. A fellebbezési határidő közben lejárt, a személyiségi jogi perben hozott ítélet is jogerőre emelkedett. Mészárosék feladták, és visszavonultak, mi pedig adtunk egy kis ízelítőt abból, ami várni fog rá a tavaszi korszakváltással.Az ügy előzménye, hogy tavaly tavasszal, a Momentum miniszterelnök-jelöltjeként elmondtam, amit minden magyar álmából felkeltve is tud: Mészáros Lőrinc közönséges bűnöző, Orbán Viktor strómanja. Ezt ő maga nyilatkozta 2014-ben a 444-nek, hogy mesés vagyonát a "Jóistennek, a szerencsének, és Orbán Viktornak köszönheti". Vagyona ma már nagyobb, mint az angol királynőé, II. Erzsébeté. Mindenki tudja, hogy ez a vagyon magyarok millióinak adóforintjaiból lett összelopva, óráról órára, napról napra, évről évre. A közvagyon ellopása pedig - egy európai polgári demokráciában - bűncselekmény, amit büntetőeljárásban fog a független magyar igazságszolgáltatás a most tavaszi kormány- és korszakváltás után kivizsgálni. Ezt hívjuk mi, momentumosok, felcsúti pernek.Az egész ügy persze nem rólam szól, hanem arról, hogy mit képesek megengedni maguknak a hatalom emberei: szétlopják az országunkat, és még ők vannak felháborodva, ha bűnözőnek nevezik őket. Én azért dolgozom a Momentum parlamenti listavezetőjeként, hogy Magyarország végre egy olyan igazságos, szabad, nyugati országgá váljon, ahol nem strómanok és oligarchák élősködnek rajtunk, hanem az adófizetői pénzünket az iskoláinkba, kórházainkba, és a munkahelyeinkbe fektetik.Addig is várom, hogy Mészáros és társai újabb pereket indítsanak – nyugodtan elbukhatnak még néhányat. Ma még csak a perköltséggel, holnap minden ellopott forinttal kell elszámolnia Orbán strómanjának és minden politikus-bűnözőnek!

tomajer 2022.01.09. 19:49:46 / # 352566
Jámbor András 
Janumárcm unr586a.ed, 270:8520 😡 Ha valaki nem értené, miért kell kormányváltás, csak olvassátok fel neki a mai híreket:👉 Több mint 100 millióból építenek 35 méteres zászlórudat a Citadellán Orbán pénztárcája, Mészáros Lőrinc és az Orbánt focimeccseire magánrepülőn utaztató Garancsi István cégei.👉 Január 1-jétől az Orbán vejéhez, Tiborcz Istvánhoz kerülő Gránit Bank számlájára kell utalni a vállalkozások kamarai hozzájárulását.👉 Az engedélyezettnél is nagyobb méretben építkeznének a Fertő tónál Mészáros cégei, tönkretéve ezzel a tó környezeti világát.👉 Szerződéseket és támogatásokat ígért politikai munkáért cserébe a „körön belül lévő” ORÖ-képviselőknek a roma kapcsolatokért felelős kormánybiztos egy kiszivárgott hangfelvételen, miután nem a Fidesznek megfelelő döntést hozott az ORÖ a nemzetiségi választási lista kapcsán.👉 Megszünteti a Borkai-ügy kapcsán a győri önkormányzattól Borkai ügyvédjéhez kerülő, majd azokat az Audinak eladó földek kapcsán zajló nyomozást a rendőrség.❌ Nincs még négy évünk az ilyen hírekre, nincs még négy évünk arra, hogy a Fidesz kizsigerelje az országot. Ezért fogjuk leváltani őket tavasszal!Jámbor András,az Egységben Magyarországért (az ellenzéki pártok) közös jelöltje Józsefvárosban és Ferencvárosban, a 6-os választókerületben(kép: Nemzeti Hauszmann Program / Facebook)

tomajer 2022.01.09. 19:46:27 / # 352565

Remélem, ez az 50-60 téma így hirtelen elég lesz emészteni :-P


tomajer 2022.01.09. 19:45:48 / # 352564
Hadházy Ákos 
Jan1tuár 6.0p,701 6h8sg:u859991rd Jelenleg a legizgalmasabb kérdés a Schadl- és Völner-féle botrányban, hogy melyik az a kormánytag, akit a végrehajtók elnöke a “Gazdájaként” nevezett meg és aki szerinte Völnernél sokkal magasabb rangú? Több forrásom Rogán Antalra tippelt, de bizonyíték ugye csak Polt Péternél van egyelőre. Az viszont tény, hogy Schadl Györgynek volt kontaktja Rogán köreihez, és erre a Telex egy évvel ezelőtti cikke hívta fel a figyelmet. A végrehajtó ugyanis az V. kerületben is megszerzett erősen vitatható körülmények között egy önkormányzati ingatlant, attól a belvárosi önkormányzattól, amelynek élén Rogán bizalmasa, Szentgyörgyvölgyi Péter polgármester áll. Az ingatlant amúgy a KNYF zár alá is vette, Az, hogy valóban Rogán volt-e a Gazda, minden bizonnyal csak kormányváltás esetén derül ki, vagy ha a Fideszen belüli harcokban valamelyik félnek ez érdeke lesz. A Telex cikke itt olvasható: https://telex.hu/.../karacsony-levelben-ker-magyarazatot...

tomajer 2022.01.09. 19:39:31 / # 352563

tomajer 2022.01.09. 19:18:53 / Módosítva / # 352562

tomajer 2022.01.09. 17:22:05 / # 352561
Tudunk közpénzek törvényes eltűnéséről.  Mi is, a világ is.
Sajnos, a mai főügyész, ezeket nem tekinti bűncselekménynek.
Majd ha belépünk az európai ügyészségbe és letartóztatják a jelenlegi főügyészt, lesz bőven elkobzandó vagyon ...
Bátyó 2022.01.09. 13:14:59 / # 352560
avatar
Indi.Nem akarok nagy munkát adni, de sorolj fel párat,pár perced talán volna rá!
Bátyó 2022.01.09. 12:26:33 / # 352559
avatar

Nahát! Tán az előző kormány,/vagy a világ kormányai/ az ellenzékeit támogatta volna kiemelten?Nevetséges, naív megközelítés.Mészáros Lőrincezel ! De tisztában vagy vele,hogy a cégei milyen hatásfokkal és eredményesen működnek,hogy hány embernek biztosít munkát? Ilyen  "milliárdosok", munkaadók mindkét oldalról létrejöttek,hála az égnek.Ezt a kapitalizmust irigyeltük a nyugati világtól az elmúlt 40-50 évben..Ha nem eredményes,csöd,vége.De ez minden vállalkozásra érvényes.Ha tudsz a közpénzek törvénytelen eltűnéséről,tégy feljelentést!!!Erre törvény kötelez!

osztap 2022.01.08. 16:09:51 / # 352558
A jelenlegi vezetésnél csak jobb lehet bármi mivel  a probléma az hogy, nem az ideológiával van gond hanem a tisztességével. Az aki a barátaiból és a saját rokonaiból csinál milliárdosokat az nem tisztességes. Megbecsülni sem lehet egykönnyen hány ezer milliárd forint közpénz tűnt el aminek a hiánya látszik ott, hogy minket csak bolgárok és románok tudnak "leelőzni" az élet színvonalban hátulról. Amikor a kommunisták voltak hatalmon a magyarságnak az sem jelentette a végét.
Bátyó 2022.01.08. 13:52:14 / # 352557
avatar
A mostani vezetésnél nincs jobb!!! Nézd meg az elmúlt évek eredményeit , a családoknak és vállalkozóknak tett kedvezményeket stb.Gondolom Te a vezérednek sem hiszel ,hogy hazudtunk éjjel nappal.Hidd el,hogy lényegesen tovább tartóztam az un. "baloldalhoz"mint ahány éves vagy.!De látni kell ,hogy rossz irányba mentek / magyar ellenesek"/ az úgynevezett bal oldali, ellenzéki törekvések.Ez nem bal oldal /tévesen fogalmazva/,hanem ellenzék..Ellenzék a mostani kormány ellen,mely kiáll a magyarság mellett és nem alázkodik meg. Ezt a sikert és népszerűséget irigylik.Ha az un. ellenzék kerülne kormányra, lenne itt olyan KÁOSZ és ZÜRZAVAR ami a magyarság végét jelentené. Én  magyar vagyok.
tomajer 2022.01.07. 18:11:59 / # 352555
Pontosan tudod, hogy szerintem a szomszéd macskája (Bagira)  is alkalmasabb, mint a mostani vezetés :-P
Bátyó 2022.01.07. 12:40:09 / # 352552
avatar
Valószínűleg a dublőre beszél alpári módon.Önmaga elismerte,hogy néha nem azt mondja amit gondol. De lehet,hogy csak a hasonmása volt. Neked ilyen ember felel meg Magyarország élére?Egy politikai macskajancsi akit a Gyurcsány nagyon megvezet és a végén akkorát koppan,hogy csak na.
tomajer 2022.01.06. 21:52:58 / # 352551
Montták, a tévében? :-P
Bátyó 2022.01.06. 21:18:59 / # 352550
avatar

Zayos Peti nagy tahó, egy politikai kalandor.Isten mentse a magyar nemzetet tőle.

szálka 2022.01.06. 13:31:36 / Módosítva / # 352549
avatar

Van még    


 

1946 | Április

Rákosi Mátyás beszéde az aktuális bel- és külpolitikai kérdésekről


 A magyar nép előre akar menni és nem hátra – mondta a gyűlés résztvevőinek nagy tapsa közepette az államminiszter

szálka 2022.01.06. 13:19:55 / # 352548
avatar

30 év nagy idő.......vagy mégsem.       Részletek a parlamenti jegyzőkönyvből:   

Anno és ma....álszent pojácák.


"Andrásfalvy Bertalan, volt művelődési és közoktatási miniszter :  „Hadd tegyem hozzá, hogy amikor a kereszténydemokrata oldalról valamilyen vallásos vagy az egyházzal kapcsolatos megnyilvánulás hangzik el, akkor itt mögöttem a frakcióvezető elkiáltja: imához, vagy énekeljük el a Himnuszt. Ezek lehetnek számára humor, de ezek azok az alkotmánysértő dolgok, amikor valakit meggyőződése és értéke szerint gúnyolunk.” A miniszter mögött ülő frakcióvezetőt úgy hívták, Orbán Viktor."

"Az MDF-es Bogdán Emil felszólalása után: „Taps az MDF soraiban. ‑ Dr. Orbán Viktor: Remélem, a kereszténydemokraták tapsolnak! Jézus Krisztus nevében tapsot kérek!” Ez szintén Orbán Viktor volt."


Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes a szenteltvíztartóval Bese Gergő plébános mellett – Fotó: Fischer Zoltán / Miniszterelnöki Sajtóiroda / MTI

donkihóte 2021.11.13. 14:29:53 / # 352506
avatar
soros...
Fotó 2021.11.13. 14:00:43 / # 352505
avatar

EUR/HUF 367.19  jól van ez így ?

tudomis(kibic) 2021.10.22. 18:40:31 / # 352444
avatar

Nem egészen értem. Eddig a drosztrendelet volt a rossz, most meg a hiánya! (Vagy fordtva. ) Mikor elégedett a budapesti taxis? Ja, tudom. M. Lőrinc kifizethetné az elmaradó bevételeket.   Tudom lejtőn lefelé vissza kell kapcsolni. De egészen az Uberig????


Oldalszám: 1785