Hozzászólások száma: 35696
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1785
Témakörök > Droszt Híradó > Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Neduddgi 2008.10.06. 09:22:01 / # 227644
avatar
Látom, megint a komló győzött:-)
Bao 2008.10.06. 09:19:48 / # 227643
avatar
Szia Turul! Persze,hogy láttam,minden hajnalban rajta vagyok az utólag.com-on!! :)
turul 2008.10.06. 09:16:12 / # 227642
Helló Bao! Te már bizonyára láttad,de ajánlom mindenkinek. /www.atillanepe.net/Utolag_archiv/NepHangja0925.htm

Bao 2008.10.06. 09:08:54 / # 227640
avatar
Egyébként neduggi egy ócska ,gyáva féreg a fika nick neve mögött. Amivel mindenhol osztja az észt! Szánalmas!!! :DDDD

Bao 2008.10.06. 08:57:04 / # 227639
avatar
Nem beszél neduggi a tarka marhákról,milyen érdekes! Sőt neduggi nem látta a legfrissebb célpontot sem! Pedig arról aztán lehetne beszélni,milyen nagy demokráciát csinálnak itt imádottjai.. :((( ÉRDEMES megnézni! Hajlamos vagyok neduggit pol. korrekten nem romának hívni!!! (nem embernek)
bemondó 2008.10.06. 08:39:01 / # 227638
avatar
Wass Albert : Ébredj Magyar! Ébredj magyar! Nemzetemet dúlta már tatár, harácsolta török, uralkodott fölötte osztrák, lopta oláh, rabolta cseh. Minden szomszédja irigyelte mégis, mert keserû sorsa istenfélõ nemzetté kovácsolta. Becsület, tisztesség, emberszeretet példaképe volt egy céda Európa közepén! Mivé lett mostő Koldussá vált felszabadult honában, züllött idegen eszmék napszámosa! Megtagadva dicsõ õseit, idegen rongyokba öltözve árulja magát minden utcasarkon dollárért, frankért, márkáért, amit idegen gazdái odalöknek neki! Hát magyar földön már nem maradt magyar ki ráncba szedné ezt az õsi portán tobzódó sok-száz idegent? Ébredj magyar! Termõfölded másoknak terem! Gonosz irányba sodor ez a megveszekedett új történelem!

Bao 2008.10.06. 08:22:58 / # 227637
avatar
???????????????????????????? Akkor rend lenne,megtudná mindenki,hogy ki a Magyarok istene! Mi ezzel a baj?? Jobb egy alattomos kiszvezér és bűntársai??? Ne múld alul magad Charlie Filppo!! :)))
Nevem senki 2008.10.06. 07:45:03 / # 227635
avatar
Te mekkora egy hülye vagy Bao:-((( Na mindegy, soha nem az eszedért kedveltelek:-)))
Bao 2008.10.06. 07:02:51 / # 227634
avatar
Emlékezzünk rájuk: :(((

Bao 2008.10.06. 06:11:38 / # 227633
avatar
904. is böszme volt. :(
Bao 2008.10.06. 06:11:13 / # 227632
avatar
Csogu mester! Igen olvaslak 2 éve,megismertem csogut aki humoros és állandóan tréfálkozik. Hasonlóan próbálok hozzád viszonyulni. Bevallom az első válasz vicc volt,bár ha akarod abból is kihámozhatsz megoldást. De vicc ide,vicc oda ,azért utánaírtam két nevet. Nem gondolod komolyan,hogy az életrajzukat is mellékelnem kellett volna?! Bár ha lett volna ismertető a nevek mellett,azt arra használtad volna fel,hogy kiforgasd ,mindezt azért,hogy nevetségessé próbáld tenni ezt az értékrendet és engem. Nem tudom feltűnt e,de én az utóbbi időkben nem kívánok itt vérre menő vitákat,bármennyire is provokálnak neduggi félék,beérem a vicces gőzkieresztéssel is. Lehet rémeket látok,de az utóbbi időben mintha kicsit ellenséges lennél. :( Ennek ellenére én (lehet pontatlanul idézek): [font size=5][font color=red][b] "maradok kiváló tisztelettel!(neduggi)"[/font][/font][/b]. :)
Bao 2008.10.06. 06:10:04 / # 227631
avatar
A 902. és a 903. böszmeség volt,elnézést kérek! Kérném törölni! Kösz. :)
Bao 2008.10.06. 06:08:39 / # 227630
avatar
Csogu mester! Igen olvaslak 2 éve,megismertem csogut aki humoros és állandóan tréfálkozik. Hasonlóan próbálok hozzád viszonyulni. Bevallom az első válasz vicc volt,bár ha akarod abból is kihámozhatsz megoldást. De vicc ide,vicc oda ,azért utánaírtam két nevet. Nem gondolod komolyan,hogy az életrajzukat is mellékelnem kellett volna?! Bár ha lett volna ismertető a nevek mellett,azt arra használtad volna fel,hogy kiforgasd ,mindezt azért,hogy nevetségessé próbáld tenni ezt az értékrendet és engem. Nem tudom feltűnt e,de én az utóbbi időkben nem kívánok itt vérre menő vitákat,bármennyire is provokálnak neduggi félék,beérem a vicces gőzkieresztéssel is. Lehet rémeket látok,de az utóbbi időben mintha kicsit ellenséges lennél. .( Ennek ellenére én (lehet pontatlanul idézek): [font size=5][font color=red][b] "maradok kiváló tisztelettel!(neduggi)"[/font][/font][/b]
Bao 2008.10.06. 06:07:54 / # 227629
avatar
Csogu mester! Igen olvaslak 2 éve,megismertem csogut aki humoros és állandóan tréfálkozik. Hasonlóan próbálok hozzád viszonyulni. Bevallom az első válasz vicc volt,bár ha akarod abból is kihámozhatsz megoldást. De vicc ide,vicc oda ,azért utánaírtam két nevet. Nem gondolod komolyan,hogy az életrajzukat is mellékelnem kellett volna?! Bár ha lett volna ismertető a nevek mellett,azt arra használtad volna fel,hogy kiforgasd ,mindezt azért,hogy nevetségessé próbáld tenni ezt az értékrendet és engem. Nem tudom feltűnt e,de én az utóbbi időkben nem kívánok itt vérre menő vitákat,bármennyire is provokálnak neduggi félék,beérem a vicces gőzkieresztéssel is. Lehet rémeket látok,de az utóbbi időben mintha kicsit ellenséges lennél. .( Ennek ellenére én (lehet pontatlanul idézek): [font size=5][font color=red][b]" maradok kiváló tisztelettel!(neduggi)"[/font][/font][/b] :)
Bao 2008.10.06. 06:05:39 / # 227628
avatar
Csogu mester! Igen olvaslak 2 éve,megismertem csogut aki humoros és állandóan tréfálkozik. Hasonlóan próbálok hozzád viszonyulni. Bevallom az első válasz vicc volt,bár ha karod abból is kihámozhatsz megoldást. De vicc ide,vicc oda azért utánaírtam két nevet. Nem gondolod komolyan,hogy az életrajzukat is mellékelnem kellett volna?! Bár ha lett volna ismertető a nevek mellett,azt arra használtad volna fel,hogy kiforgasd ,mindezt azért,hogy nevetségessé próbáld tenni ezt az értékrendet és engem. Nem tudom feltűnt e,de én az utóbbi időkben nem kívánok itt vérre menő vitákat,bármennyire is provokálnak neduggi félék,beérem a vicces gőzkieresztéssel is. Lehet rémeket látok,de az utóbbi időben mintha kicsit ellenséges lennél. Ennek ellenére én (lehet pontatlanul idézek): [/font size=5][font color=red][b]" maradok kiváló tisztelettel!(neduggi)[/font][/font][/b] :)
attus 2008.10.06. 00:55:18 / # 227627
avatar
Ennek örülök!
csogu 2008.10.06. 00:16:03 / # 227626
Szeretném jelezni, hogy :egyetértek!
attus 2008.10.05. 23:57:30 / # 227625
avatar
Nem tudom, engem nyugodtan lemagyarozhatsz, lesvábozhatsz. Ha nem teszel hozzá jelzőt, nem fogok megsértődni! Gondolom érzed a külömbséget! Ha így fogalmaztál volna eddig is, még egyet is érthettünk volna! Viszont továbbra is megfogom nézni az etnikai összetételt lakásvásárlásnál, iskola választásnál. És továbbra sem veszem fel, vagy visszaadom a Koszorú utcát Sztojka, vagy a Gát utcát Kolompár néven(kitalált címek!!!) Ha úgy gondolod, hogy ezért rasszista vagyok lelked rajta! A szájhős tarka-barkákról a véleményemet nem írom le mégegyszer, de a tiédre kiváncsi lennék! Komolyan!
csogu 2008.10.05. 23:25:05 / # 227623
Már ne haragudj, de személyes sértésnek kezdem venni lassan a „válaszaidat”. Komolyan próbál kommunikálni veled az ember, főleg, amikor olyan téma merül fel a sok (számomra) zagyvaság között, ami még érdekelne is…és erre te 1szavas válaszokban, teljesen fals válaszokat adsz. Én itt (is) a lapon többször elismertem, ha valamihez nem értettem, vagy hülye vagyok hozzá. Sosem aláztam senkit azzal, hogy az én tudatlanságom, hiányosságaim miatt őt próbálom meggyőzni arról, hogy a baromarcú. Tőled sem szeretnék többet kérni személyemmel kapcsolatban. Tudhatod, hiszen közel 2 éve figyeled írásaim, hogy totál nem érdekel, hogy a szellemi képességeimről milyen vélemények alakulnak ki azokban akik olvasnak minket. Viszont olyan dolgokkal, tulajdonságokkal (még viccből se) vértezzetek fel, ami nem fedi a valóságot, főleg, ha én az ellen sokszor érveltem (érvelek). Remélem kiérzed az írásomból a békés szándékot, és a kérést magammal kapcsolatban…és hogy ez nekem fontos lenne a továbbiakban. Na ennyit ahhoz, hogy továbbra is olvassam a politikai topikot, és esetleg reagáljak is 1-2 dologra. Írtál két nevet. Hallottam, olvastam róluk, bár ismeretem eme 2 személlyel kapcsolatban finoman fogalmazva is: hiányosak. Kérlek, indokold meg ezt a két nevet. Pontosabban mondj (írj) róluk pár mondatot, amivel érzékeltetheted egy olyan személlyel, aki nem tud róluk sokat, hogy igen, ők méltóak lehetnek arra, hogy az ember elismerően gondoljon rájuk. Ami mondjuk engem arra késztet, hogy jobban, mélyebben utánuk olvassak. Szóval gondolom érted mit szeretnék kérni.
Neduddgi 2008.10.05. 22:44:17 / # 227621
avatar
"Vajon miért van, hogy a felsoroltak 80%-a nem veszi rasszizmusnak, ha besorolják a saját nemzetségébe?" Mert a felsoroltak 80%-át nem vetették meg, nem akarták kiírtani, csak azért, mert a nemzetiségéhez tartozott. És mert érdekes módon mindig negatív jelzőkkel van felcimkézve a besorolás:-( A cigány, is cigányozza magát, és büszkén elkülönül a többségtől, a zsidó is zsidózza magát, és büszkén elkülönül a többségtől. De! Egyik sem szereti, ha mások cigányozzák, vagy zsidózzák, mert abból még nem sült ki jó. Történelmi tapasztalat. És ezt cáfolgathatja bárki, a tényeken nem változtat.
Oldalszám: 1785