Hozzászólások száma: 439
Ugrás a hírhez Oldalszám: 22
Témakörök > Hírek fórumai > Túl vagyunk a TFTSZ által kezdeményezett érdekegyeztető tárgyalások első fordulóján A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
baupexim1 2009.06.06. 17:51:03 / # 111633
avatar
jó gyorsan írsz :)
tomajer 2009.06.06. 17:49:33 / # 111632
[b]Elárulok egy titkot... Elindítottuk, a TGFSZ. felélesztését a hibernált állapotból.[/b] Tehát várom a jelentkezését emilben azoknak, akik úgy gondolják, hogy belépnének a szakszervezetbe. A szakszervezeti vita, ebben a fórumban zajlik:Miért nincs nekünk egy komoly szakszervezetünk??? És akkor konkretizáljunk: Mostantól, nem elég itt jelentkezni. Egyértelműen, nálam a tomajer kukac hallotaxi pont hun várom a tagjelöltek jelentkezését. Azt is, aki eddig itt jelentkezett. Kérem, hogy az emil tárgyában legyen benne a TGFSZ szó, hogy a rendszer egy mappába tudja nekem sorolni ezeket az emileket. Hátha olyan sok lesz, hogy kezelhetetlen:-) ui:A szavazás állása alapján, minimum 200 emilt kell kapnom. Szakértő szakszervezeti funkci nyilatkozata alapján, kijelenthetjük, hogy a taglista nem kell, hogy nyilvános legyen, a belépők kiléte csak a szakszervezet hierarchiája számára lesz látható.

törölt felh. 2009.05.14. 20:53:34 / # 111631
avatar
Milyen új plomba? Mire, órára, rádióra, ajtóra...
Fox 2009.05.04. 01:30:52 / # 111630
avatar
ezt mondtam neki én is.. ezt a kis időt már fél lábon is. nyelt eleget sok év alatt, ez a pár hónap már nem oszt. mi meg nyelünk tovább
my name is earl 2009.05.03. 14:41:08 / # 111629
avatar
jelen állás szerint Neked a maradás a legjobb,ha tényleg kis időről van szó.ahol nem köpnéd szemen magad oda nem vesznek fel a többi helyen még nagyobb csula találna arcon.:)
attus 2009.05.03. 00:31:46 / # 111628
avatar
"azért, hogy a saját hat hétezer forintjukért, a saját munkaidejükből elmenjenek a taxióráshoz, és ott szépen sorban állva szemen köpjék magukat." Nem tudom Tomajer hallgatózott, vagy mi, de ha emlékszel szó szerint ugyanezt mondtam Én is! Akkor most vagy tovább állok arra a kis időre, vagy már állhatok is a csula alá!:-(
Fox 2009.05.01. 17:18:36 / # 111627
avatar
Az elöző hózzászólásba volt a frankó sajnos.. Befizettük a tagdijjat, majd este egy általános fogadott miszerint h k sz gyerünk órát állitani és csak!!!! ott megtudjuk majd a "frankó" árakat.. ehhez persze hozzá jön az is hogy új plomba kell a szemléig.. ez is plusz pénz persze, és még sorolhatnám.

my name is earl 2009.05.01. 12:06:56 / # 111626
avatar
részleteket nem tudunk,majd csak hétfőn.miután befizettük a tagdíjat közölték a jó hírt. amikor szóba került a 3 on a tarifa közölték kussoljunk takarodjunk el a taxióra szervízbe majd ott megtudjuk!
málna 2009.05.01. 11:56:58 / # 111625
avatar
Olcsó húsnak híg a leve!Nekem,mint 6x6-os munkatársnak ez a véleményem! A magasabb(?)ár a tartást,az esetleges minőséget és magát a szolgáltatást jelképezheti. Olyan,mintha más eszköz nem lenne egyesek kezében...A tarifa az egyetlen,amihez nyugodt szívvel hozzá lehet nyúlni?Más nem létezik,egy cég zökkenőmentes futásához? A T4 mentségére legyen mondva,hogy irdatlan mennyiségű reklámot feccölnek bele!És ennek megvan a látszatja. Az emberek hiszékenyek..Elhiszik,hogy a kedvezőnek tűnő tarifával spórol.De a végkifejletet összehasonlítanánk a normális árral,nem hiszem,hogy különbség lenne! Tehát..Olcsó húsnak,híg a leve! Ennyi!
tomajer 2009.05.01. 09:56:23 / # 111624
Ez most ultimátum? :-) Szerintem, a hatszorhatosok, nagyon jól le tudják itt is írni a véleményüket. Persze lassan tényleg kéne beszélni a Lajossal, hogy mondja már el merre is megy, mert innen kívülről nem látszik a koncepció! :-) A Travelt, MiniMobilt, Taxi4-et értem. A kiscégek túlélési stratégiája az irreálisan alacsony ár. Ezzel bizonyos rétegeket rá tudnak venni, hogy a fuvaronkénti párszáz forint megtakarításért, lejjebb adjanak az elvárásaikból, és őket hívják. Megjegyzem, (mivel voltam Taxi4-es, jól emlékszem rá) pont azok a megrendelők pártolnak ilyenkor oda, akiket a hátunk közepére nem kívánunk, ha normálisan megy a bolt! Nna sz'al, egy nagy cégnek, akinek van tartása, aki elért egy bizonyos szolgáltatási színvonalat, megszerzett egy elég méretes szeletet a piaci tortából, nem lehet érdeke, hogy leárazza magát Az Ákcijós árura, valahogy mindig gyanakodva nézünk.... Nem tudom a tényeket. Nem tudom, mit ígérnek a kollégáknak azért, hogy a saját hat hétezer forintjukér, a saját munkaidejükből elmenjenek a taxióráshoz, és ott szépen sorbaállva szemenköpjék magukat. Tehát nem tudom mivel veszik rá őket, így nem tudok erről véleményt mondani. Ebben igazad van. Erre én is kíváncsi lennék. Brrr... kicsit zavaros lettem már megint. Elfelejtettem mi volt az eleje:-)))
anonymuser 2009.05.01. 08:35:43 / # 111623
avatar
Nem kérdést tettem fel, hanem kérést fogalmaztam meg! Nagy különbség. A kérés pedig az, hogy ne a jós tehetségedet fitogtasd, hanem TÉNYFELTÁRÓ ÚJSÁGÍRÓI vénádat. Tegyél fel néhány kérdést a 6x6-os kollegáknak (ne a vezetőknek, mert ők valóban a Taxi4-re, Rádió Taxira, Mini Mobilra fognak hivatkozni, kérdezd meg tőlük, szerintük is ez a jövő útja? Támogatják a tarifa csökkentést némi plusz fuvar reményében? Ha igen, meddig hajlandók lemenni az árakkal? Mennyi a nyerő? 110, esetleg 100, vagy a tuti befutó a 99? Nekem ez tetszik a legjobban! Hajrá, van három napod hogy a munka ünnepének tiszteletére utána járj a munka BECSÜLETÉNEK is. Sok szerencsét!
Sas882 2009.05.01. 05:43:57 / # 111622
avatar
5 milliós autókkal, 186ft/km, ti tényleg elestetek biciklivel........ mennyi most a tagdij, 25e?:)

tomajer 2009.05.01. 00:57:57 / # 111621
Mi a kérdés? Csak az történik, amit megjósoltam három hónappal ezelőtt. Csodálkozik valaki? Az megérdemli. Pontosan tudható volt, hogy ez a jövőnk. Irány a 100.-/Km. De ugye nem én vagyok a hibás, hogy nem állok eléjük, és mondom el, hogy én megmondtam?!?:-( Mind azt fogja mondani, hogy a Taxi4 miatt kénytelenek ők is lefelé menni, hisz nézzük meg, már százezer címük van. Horváth Pali mondta sajátszájulag:-) Sajnálom, hogy igazam lett.
anonymuser 2009.05.01. 00:14:52 / # 111620
avatar
Szerintem meg te leszel kirekesztve a többiek által, ha nem kezdesz valóban tényfeltáró újságíróként funkcionálni, és nem deríted ki miért mennek a 6x6-os kollegák órát állítani hétfőtől! Bizonyára ott most bizakodó a hangulat, hogy a fél tarifával (126) jó sok fuvarjuk lesz, mint a Taxi4-nek. A sok nagy arcot, mivel etette meg a még náluk is nagyobb arcú Orbán? Vagy talán leüvöltötte a hajukat és most remegve állnak a sarokban? Azután rögvest meginterjúvolhatod a te főnöködet is mennyi lesz a Tele5 tarifája májustól?
valcsi 2009.04.29. 21:22:18 / # 111619
avatar
Mondjuk egy meglévő jelenségre. A Főtaxinál volt egy taxis barátom. Elvált, albérletbe költözött. Megszűnt a Főtaxinál a hagyi, belevágott egy saját autóba. Nem bírta fizetni az albérletet, beköltözött az autójába. Ráhajtott valami kiálló vacakra, elszállt az olaja, leégett a motorja. Most hajléktalanszállón lakik.
csogu 2009.04.29. 20:42:36 / # 111618
Ok:-))
kombálynos 2009.04.29. 20:38:27 / # 111617
avatar
Ja? Egészségedre! Uff,uff
csogu 2009.04.29. 20:36:26 / # 111616
Nézd, az indiánok csinálták jól: A bolondokat tisztelték. Én tisztelem a kollégát: uff :-))
kombálynos 2009.04.29. 20:33:57 / # 111615
avatar
Ok.És a kolléga,aki a 'kultúrált' megjegyzéseivel hergeli a népet,mit érdemel?
csogu 2009.04.29. 20:18:25 / # 111614
Abban a pillanatban nem kerül törlésre az írásod, amint egy picit visszafogottabban fogsz fogalmazni.

Oldalszám: 22