Hozzászólások száma: 352
Ugrás a hírhez Oldalszám: 18
Témakörök > Hírek fórumai > Taxisok(k) A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Nevem senki 2008.07.20. 19:22:17 / # 103184
avatar
Egyébként meg nincs háború! Eltérő vélemények vannak, és kollégák meg barátok! Nem hargszik itt senki Ricsire, csak nem értünk vele egyet és nem akarjuk, hogy a szerintünk hibás hozzáállása miatt minősítsen minket, ily alja módon!

Nevem senki 2008.07.20. 19:16:56 / # 103183
avatar
Drága kenyér! Mit tudsz te a mi szakmánkról, hogy fostengernek mered nevezni??? DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
AdamGyak 2008.07.20. 18:20:00 / # 103182
avatar
Bocsi hogy belevau a háborúba, de szerintem olyan a szakma irányt elhivatott ember, mint ő (vagy én) és szerintem nem baj hogy van ilyen a mi "fostenger" szakmánkban.
Nevem senki 2008.07.20. 17:51:37 / # 103181
avatar
Így van! Csoguval sem az a baj, hogy véleménye van a munkánkról, hanem az hogy ezt rávetíti az életünkre. Ez csak munka, pénzkereset! Van jobb is , de van sokkal rosszabb is! Ricsi ezt tekinti az életének és ez a baj.
attus 2008.07.20. 17:49:34 / # 103180
avatar
Most akkor finoman fogalmazok, mert nem akarm, hogy azt mond beálltam a sorba: 1.Most te vagy mimóza. 2 Én elhiszem, hogy a mostani viszonyotokban hülyén nézne ki ha leszólnád kolevet, de ettől még nézhetnéd reálisabban a helyzetet! 3.Ha ennyien mondják neki talán elgondolkozhatna rajta, lehet, hogy igazuk van?! Csak annyit kellene mondania: Elnézést, hogy ismeretlenül obszcén faszságokat mondtam a kollégáknak, mea culpa!
yoda 2008.07.20. 16:33:42 / # 103179
avatar
Nem az a baj,hogy kifejti a véleményét,hanem az,hogy hogyan teszi!Oriási különbség!Ugyanis így elképzelhető,a víz mindkét partján ellenségeket fog találni. Tudod...az általános vélemény kultúrált körülmények között is kevésbé bántó mint a személyeskedő! Azzal pedig hogy egy utolsó trógernak kéne éreznem magam,én sem értek egyet..Senki sem tart pisztolyt a buksidhoz,nem kell ezt csinálnod.Nem hiszem,hogy ez a kuporgatós,csöves jelzőkkel teletűzdelt monológod a többségünkre igaz lenne!Legalábbis akiket én ismerek és persze jómagamra sem találó!Így magam és mások nevében,akik tisztességesen dolgoznak,kikérem magamnak,hogy koldusként tituláld a többséget! Igazából megértem a kirohanásod.Nyílván a széthúzással,a vamzerkodással,az irigységgel egyetértek.De vannak olyanok is,akik nem szolgáltak rá,hogy egy Kábelbarát oktassa ki őket az élet rejtelmeiről! Tisztellek,mert kiállsz a kezdők mellett,támogatod,védelmezed.Velem is kivételeztek az idősebbek annak idején...Igaz,én nem beszéltem velük úgy,mintha a seggemből rántottam volna elő őket!
Nevem senki 2008.07.20. 15:27:53 / # 103177
avatar
Hát, szerintem most is van mit megbánnod vastagon. Feredőzzél csak ennek a szemtelen kis bunkónak a téged csodáló tekintetében és nyugodtan köpj fel és állj alá, ha neked ez tetszik. DE NEKEM NE MONDD MEG, HOGY HOGYAN VÉLEKEDJEM MAGAMRÓL, AZ ÉLETEMRŐL! Végigjártam,már majdnem teljesen a számomra kijelölt utat. Voltam nagyon csóró és voltam gondtalan is. Voltam droid és voltam vállalkozó, sőt kizsákmányoló autótulajdonos is 30 autóval. Voltam elvált és 3x nős, felneveltem 5 gyereket és van már 2 unokám is. De ilyen idióta önsajnálatban és önutálatban fetrengő faszkalap, mint te vagy, soha nem voltam és remélem nem is leszek. Valóban vannak gondjaink, sokszor nehéz úrrá lenni rajtuk, de az önsajnálat nem segít. Az önutálat sem! De az sem, ha a többieket köpködöd, olyanokat akik a barátaik közt tartanak számon. Az sem segít, ha egy modortalan suttyót biztatsz, köpködjön csak helyetted is! Azt hiszem rajtad már semmi sem segít. Így fogod leélni az életed, hogy ez lesz a véleményed magadról. Szar lehet neked, sajnállak. Szerkesztő úr! Oszt' most lehet törölni, köpködni, nagyhangon véleményezni, ahogy tetszik! DE: Az életemet, a megélt örömeimet, gondjaimat, bajaimat én tudom csak értékelni és véleményezni. Úgy gondolom, csodás életem volt és ami hátra van azt is ilyenné teszem. Kívánom, hogy egyszer neked is sikerüljön!
r069 2008.07.20. 14:36:20 / # 103176
avatar
Van valami igazad. De attól még nem kellett volna hagyni hogy ez legyen belöle.Persze nekem is mondhatod hogy kapjam be.Mert ez a legkönyebb.
csogu 2008.07.20. 13:19:19 / # 103175
Elnézést, hogy nem rögtön reggel reagáltam erre az egészre, csak egy kicsit le akartam nyugodni, hogy nehogy olyat írjak le, amit később megbánhatok.

csogu 2008.07.20. 13:14:31 / # 103174
Tomi, töröld nyugodtan, és vele együtt a Csogu jelentit is, és a blogomat is. Én nem színészkedésre tettem le a voksom. Nem arra, hogy azt mutassuk magunkból, amik nem vagyunk. Mert mik is vagyunk mi?... a sok egyéb mellett? Süllyedünk a saját mocskunkban, de arra van energiánk, hogy a kezdő kollégákat, aki szintén ebben a szenny országban próbálnak meg érvényesülni, dolgozni, családot alapítani...na azokat osztjuk, MI, a nagy öregek, akik könnyékig bűnösek abban, hogy ez a szakma ott tart, ahol tart. A béka picsája alatt 100 emelettel...és amikor egy beszólás után, valami kis kezdő, aki még azt sem tudja melyik a Petőfi híd, a fejünkre olvassa gyengeségünk, akkor kikelünk magunkból, akkor neki megyünk, MI, a nagy büszke öregek. Játsszuk itt az eszünket, hogy jjjaaajjj most minket megbántottak, pedig semmi más sem történt, mit a hibáinkat a fejünkre olvasták...érdekes, a Petőfi hidat még nem ismeri, de minket már jól kiismert...minket, a baromi nagy öregeket. Csak tudnám egyesek mire olyan nagyon büszkék? Az emberi tartásukra, miközben naponta gyalázzák őket több oldalról...annyi önérzet sincs már bennünk, mint egy feketemunkásban...vagy az elért eredményekre vagyunk büszkék? Jaaa, ha az eredmény, hogy tudjuk melyik a Petőfi híd, akkor lehetünk is büszkék, mert akkor van mire....másra sincs! Sértődékeny, széthúzó...és még sorolhatnám...banda vagyunk...akik minél jobban vergődnek, annál nevetségesebbek. Nagyon elegem lett... Az érzékeny lelkületű taxisoktól elnézést kérek, pont elég nekik megküzdeni azzal, amikor 800 forintért az orra alá finganak, amikor más izzadt szagát kell szagolniuk, amikor kamaszok küldik el a melegebb éghajlatra...amikor mellette ürítik ki mások a gyomortartalmukat...pont elég nekik ez, amikor nyálukat csorgatva alszanak az autójukba, mint egy hajléktalan, amikor a 10-20 forintosokat kuporgatják össze, amikor kell még egy doboz cigi, egy kávé...pont elég ezzel megküzdeni...arra már nem marad, amikor az igazságot vágják kendőzetlenül a fejünkhöz. Röhejes...olyan mint amikor a kurva kikéri magának, hogy erkölcstelennek tartják...bár ő legalább profitál is abból, amit csinál!
csogu 2008.07.20. 13:01:28 / # 103173
Teszek rá, azt csinálnak a sértődős hölgyek amit akarnak. Milyen érdekes, amikor kint az utcán vérig gyaláznak benneteket, akkor mosolyogva még meg is köszönitek...(a kemény 76 forint jattért még meg is bocsátotok),de az ember felejtse el a humorát, legyen savanyú, penészes...hát gyerekek, erre én nem vagyok alkalmas.
tomajer 2008.07.20. 11:13:44 / # 103172
Nem tudom, kell-e nekem most itt megszólalnom. Nem tudom, tudok-e értelmeset mondani. Én vagyok a hibás, hiszen itt voltam olvastam az eseményeket, még ha nem is folytam bele. Meg lehetett volna állítani, el lehetett volna fojtani csírájában, de akkor megint azt kapom a pofámba, hogy öncélúan moderálok. Úgy döntöttem hagyom, kiderül mi lesz belőle. Ez lett. Elnézést kérek mindenkitől, aki kellemetlenül érezte magát, e topic olvasása közben. Ha most Csogu lennék, kitennék egy szavazást, hogy mi legyen? Töröljük, vagy hagyjuk meg az utókornak? :-) Jó lenne tudni mit gondoltok róla.

888 2008.07.20. 09:26:20 / # 103171
avatar
..."Amúgy csak gyakorlok, hogy ne felejtsek! De ha zavar..." Nem, nem zavar, hogy te mennyivel többet tudsz nálam. Sőt örülök, hogy a "ruszki" nyelven kivúl, más nyelv is létezik Mo.-on. Azért ha kérhetnem, a gyengébbek kedvéért, zárójelbe bettennétek a fordítást? Köszönettel.
attus 2008.07.20. 09:08:14 / # 103170
avatar
Ámen!:-) Van benne igazság(mármint a farkasban, meg a bárányokban)! A másikra: Te kis nacionalista!:D Amúgy csak gyakorlok, hogy ne felejtsek! De ha zavar... Én léptem alukálni, hali!
888 2008.07.20. 09:03:53 / # 103169
avatar
Ha kérhetném: - Nekem magyarul. Én echte magyar vagyok, és bármely ember beűl a kocsimba, attól elvárom, hogy magyarul szólaljon meg.-:)) Lehet arab, angol, vagy akár francia.....stb is. Beírásod első felére. Nem értetlenkedetem, csak csumit próbáltam rávenni, hogy találjon vissza az akolba. Nem a többi birkát kell elüldőznie, mert a bárányok közé tévedt egy farkas. Ha ezt teszi, akkor ő lesz az áldozat.
Bao 2008.07.20. 08:55:33 / # 103168
avatar
Sz.v.sz. nincs sok értelme itt a b**izásnak,csicskázásnak,stb. Ott meg volt értelme a minket nyomorító dolgokról beszélni. Bocs az offért.
888 2008.07.20. 08:50:33 / # 103167
avatar
Tévedsz! Itt voltam, olvastam, és nem tudom mikor, de azt hiszem, akkor is írtam már másik topicra. Jaa! Szóval neked a "sárdagasztás" esik le!! Akkor ajánlom figyelmedbe a RT topicot.-:)) Ott megint kezdődik valami. Ilyen dologba a politikát belekeverni? Bár igazad van, mindennaounk csak politikával telik el.
attus 2008.07.20. 08:41:53 / # 103145
avatar
Nem mondtam, hogy rossz fát tettél a tüzre, csak olybá tünt értetnkedz, hogy miért is írta ezt Csumi! Na ezért írtam neked! Understand?

888 2008.07.20. 08:37:45 / # 103166
avatar
Na, ezt idáig is értettem, és láttam, csak azt nem értettem, hogy miért az én levelemnek címezted. Alatta ott van csogu beírsa is, ha oda írod akkor OK. Én csak csumit szerettem volna, barátai közé visszacsalogatni. Azt hittem, ezzel semmi rosszfát nem teszek a tűzre. Lehet, hogy tévedtem?
Bao 2008.07.20. 08:31:28 / # 103165
avatar
Nagyon is idejön,kár,hogy nem érted,lehet akkor még itt se voltál,amikor működött a topik.
Oldalszám: 18