Hozzászólások száma: 308
Ugrás a hírhez Oldalszám: 16
Témakörök > Hírek fórumai > Karaoketaxi Budapesten A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
attus 2009.06.15. 23:51:04 / # 76172
avatar
attus 2009.06.15. 23:50:21 / # 76171
avatar
Magyar hangja Nagy Feró! youtube=YgJe7H_8JKA
attus 2009.06.15. 23:45:29 / # 76170
avatar
Bocs, de ezt muszáj volt! Bbetyár legalább viccesre vette, azon tényleg röhögtem! "Nehogy kihűljenek a hamburgerek...":DDD
attus 2009.06.15. 23:41:41 / # 76169
avatar
Csatlakoznom kell liberális kollégámhoz, kivételesen! Én is jót röhögtem Bubic produkcióján. Mégcsak nem is egyedi, hiszen Ő maga is beismeri, hogy egy itt megjelent cikk alapján... [font size=4]DE! Ezzel a mondattal mélységesen egyetértek:Nem inkább arról van itt szó, hogy tőle nem félünk, bele bele merünk rúgni?" Érdekes, hogy aki olyan k..vára aggódott a közlekedésre való veszélyessége miatt, azt egyáltalán nem zavarja, hogy a kollégái, barátai nap mint nap a KRESZ-t teljesen figyelmen kívül hagyva száguldoznak a városban az időszűkítéses fuvarokra???! Tényleg ennyire irigyek vagyunk? Sajnáljuk a kisgyerektől azt a szaros 3-400ezer Ft-os technikát? Ő legalább nem a gépbe dobálja azt a pénzt! Szégyelled magad Béla? Akkor szégyellted volna amikor etikásként közösséget vállaltál a szakma "prominens" képviselőivel!!! Én is hányok már attól amit ma taxizásnak hívnak, de azért keserűségemben nem rúgok bele másokba!:-(
Rocktaxi 2009.06.15. 17:07:43 / # 76105
Hát ja!! Régen ilyet is hallgattam, de inkább Mobilos voltam akkoriban meg Ricsés!! :-))

tomajer 2009.06.15. 17:02:21 / # 76168
Pedig nem is lenne rossz buli...:-)
Rocktaxi 2009.06.15. 16:51:45 / # 76167
:-)) Olyan zenéi biztos nincsenek amiket én hallgatok!! De, nosza!! :-))
hobbytaxis 2009.06.15. 13:24:29 / # 76166
avatar
Há mi snóblizni szokunk a jófely utaskákal, van hogy háromszorosát kipenelik a fuvardijnak, de hát csak játék. Na ebbe ráadásul nincs is nagyberuházás, három-három fémpéz köl hozá.
AdamGyak 2009.06.15. 13:21:31 / # 76165
avatar
Lajosbá, befizethetlek egy körre ? :)
farok.33 2009.06.15. 10:12:01 / # 76163
avatar
Csodálom, hogy ez zavar benneteket, és szó nélkül nézitek az ár alatt dolgozó cégeket( 184ft,168ft,150ft,2777ft. innen-oda )!!! Ezeket kell megmarni, mert ők ártanak a normális taxizásnak!!!!!!!!!!!!!!!!! SZERINTEM!!

Rocktaxi 2009.06.15. 09:35:27 / # 76162
Egy ilyen motyó legalább 250-350 ezer pénz. Vagy valamivel több. Mondjuk pozitívum, hogy nem a gépbe dobálta be a pénzt, hanem neki fontos dologra költötte! :-) ... és ha ettől több utasa lesz... :-)

tomajer 2009.06.15. 08:04:08 / # 76164
És akkor még egyszer nekifutok, ennek a karaokedolognak:-) Mint itt előttem írta valaki, kicsit több mosoly, kicsit több megértés, kicsit több elfogadás.....és máris élhetőbb az élet. Ránkférne! Amiket felhoztatok ellenérvként, mind sántítanak. Ugye nem gondolja komolyan senki, hogy egy ilyen kezdeményezés hatására, majd tömegesen fognak megjelenni a városban a karaoke felszereléssel ellátott taxik, és egymást túlharsogva fognak száguldozni a körúton? :-) Ugye nem gondolja komolyan senki, hogy netán valamelyik (később mindegyik) taxitársaságnál majd bevezetik a "K" azaz karaoke kategóriát? :-) Felsoroltatok egy pár példát, de mind árengedmény, akció volt, vagy a taxiban már addig is létező fuvarigény/elvárás teljesítése (pl. egyterű, sokszemélyes) amire komoly tömegigény volt, tehát logikusan sokan ráizgultak. Ez a karaokedolog, egy ezidáig nemlétező ötlet. Nem azért nem létező, mert nem volt szabad, hanem, mert nincs is rá valóságos igény. Az igény megteremtése, az ötletgazda feladata. (már ha szeretne belőle megélni) Nem hiszem, hogy olyan mértékű igényt tudna ébreszteni a budapesti utazóközönségben, hogy ezzel ingerenciát keltene más taxistákban is az utánzásra. De lehet. Lehet, hogy pár hét, hónap múlva, megjelenik egy gazdagabb, felkészültebb versenyző, és egy egyterűt, netán egy limuzint (fehér rendszámost) többmilliós karaokeberendezéssel felszerelve, a mi amatőr pólyásunkat vissza is zavarja a taxisok közé. Mondom...lehet. (és akkor majd kussbaleszünk, mert az ugye nem taxi) De ez legyen az ő baja. Nem látom a veszélyt. Nem értem, mi ez a földindulás, ami itt kitört?!? Mitől félünk? (Bocs féltek?) Miért is érzitek, hogy egy ilyen ötlet...ami valljuk be pillanatnyilag nem több mint egy "kis szines" a bulvárujságok hátsófertályán bármiféle veszélyt jelentene? Amikor gombamód szaporodnak a magukat 150.- Ft/Km-el hirdető új taxitársaságok, akkor hogy lehet, hogy egy közülünk kibújó, mondhatni "mikutyánk kölke" fiatal az, aki pánik, és dührohamot vált ki a szakmából? Tényleg ő az aki veszélyt jelent ránk a mai helyzetben? Tényleg tőle kell félnünk? Tényleg ő a mi mai legnagyobb problémánk? Nem inkább arról van itt szó, hogy tőle nem félünk, bele bele merünk rúgni? Még egyszer mondom: szégyelem magam. Szégyelem, azért, ami itt tegnap történt. Sajnálom.
tomajer 2009.06.15. 07:36:41 / # 76161
A bankkártyás részt még mindig nem értem. Közben beugrott, hogy öt-hat-tíz éve nem szerette senki a kártyalehúzót, mert azok még mechanikusak voltak, és az elfogadó felelőssége volt a letiltások, papíron való ellenőrizgetése, netán telefonálgatás az engedélyezőközpontba. Ez a taxiban nem volt életszerű. Az elektronikus lehúzók megjelenésével ez a probléma megoldódott. Hogy a tranzakciók adatai kiolvashatóak e a készülékből, nem tudom. Gyaníthatóan, amíg nem csináltál zárást, és nem törölte, addig hozzáértő számára igen. De ezen az alapon, bárhol, bármikor. Miért lenne megbízhatóbb, egy benzinkutas, mint egy taxis? A költségviselésben igazad van. De ez már nem a kártyalehúzó problémakörhöz tartozik, hanem a szakma általános problémáihoz.
Nevem senki 2009.06.15. 07:34:53 / # 76160
avatar
Ricsi bármiben ül, az katasztrófa taxi:-)))
mew 2009.06.15. 01:50:59 / # 76159
avatar
Mentalitásváltásra lenne szükség A jelenlegi helyzeten sokat segítene a mentalitásváltás, vélekedett a szociológus. Hogyha mindenki a saját munkája minőségén egy százalékkal javítana, akkor a GDP egy százalékkal emelkedne, és ez nem kerülne semmibe, nem kéne hozzá IMF-kölcsön, vagy plusz IMF-kölcsön. Nemcsak a munkahelyen lehet azonban úgy viselkedni, hogy az országon segítsünk, hanem például az utcán is, mondta az interjúban. Az indulatok jelentős hányada az utcán keletkezik, mert nem bírjuk elviselni a mások agresszivitását, és mi is agresszívek vagyunk, nem vagyunk civilizáltak. Hogyha egy gyerekre minden felnőtt naponta fél órával, egy órával többet szánna, játszana vele, futballozna vele, tanulna vele, elvinné őt világot látni, ezzel azt szolgálná, hogy öt-tíz év múlva a magyar társadalmat egészségesebb, jobb, nyitottabb agyú, szabadabb emberek alkotnák. Hankiss szerint Magyarországon leszoktunk a mosolygásról a mindennapi életben, az emberek nem segítenek egymásnak, és nincs kultúrája annak sem, hogy dícsérni kell a másikat. A szociológus Mark Twaint idézte, aki már életében világhíres volt, így nem volt feltétlenül szüksége a dicséretre, mégis azt mondta: egy egyszerű dicsérettel egy hónapig elélek. "Ha mindenki naponta egyszer megdicsérne valakit, megint csak a GDP emelkedne fél százalékkal, mert az ember, ha jókedvű, örül önmagának, akkor egy csöppet jobban dolgozik" - mondta Hankiss Elemér.

mew 2009.06.15. 01:30:44 / # 76158
avatar
Hallottátok? Berendelték etikára ezt a karaoke-taxist! Állítólag egy utasa felnyomta, hogy beszállt és világosan megmondta, hogy a Jég dupla whiskyvel szeretné énekelni, de a taxis a Koldusoperát rakta be! Most 1 hétre deportálták a Hortobágyra! (Nem megváltható.)

mészarospál 2009.06.14. 21:15:23 / # 76157
avatar
ez hihetetlen gagyiság ! Könyörgöm ne menjünk le a Story magazin szintjére. Istenem ez komoly ?? ( nem a produkció, hanem az, hogy egyáltalán foglalkoztok ezzel a sz......) Jézusom mit tettél ?

málna 2009.06.14. 21:07:02 / # 76156
avatar
1.Egy ötlet,amit jó magyar szokáshoz híven más is érvenyesíteni akar másokon.Egyik után jön a másik.. 2.Évekkel ezelőtt sokan elvetették a kártyás fizetés mobilizált változatát,ugyanis a taxis egy ellenőrizhetetlen helyen végzi a munkáját.Tehát,ami régen gond volt,mára nem az,ha az üzleti érdek így kívánja! 3.Ismerek olyan szakembert,aki az egyetemen elsajátított tudását kamatoztatva,ki tudja olvasni a tranzakciók utáni adatokat a gépből.Csak ennyi a bajom vele.Ja,és még annyi,hogy amíg én fizetek egy fuvarszervezési díjat,és ennek a cégnek talpon kell maradnia ekkora konkurens világban,így ennek a készüléknek a költségeit nekik kéne állniuk,nem pedig visszabéreltetnie velünk.Ez úgy látszik senkinek nem csípi a szemét! Én nem nyalom senki seggét!Tiszta vagyok,szép autóm van,érthetően beszélek három nyelvet,ismerem a várost,és nem egy neonfényes kirakatra emlékeztető az autóm belseje! A pólyás majd biztos kitalálja,hogy ennek a plusz pénznek mi a megfelelője egy készpénzfizetési számlán... Ennyi!
málna 2009.06.14. 20:51:46 / # 76155
avatar
A számból vetted ki a szavakat!
Kempes 2009.06.14. 20:48:24 / # 76154
avatar
Sok egyedi ötlet született már itt. - nem számított fel egy taxis kiállási díjat, hogy eggyel több utasa legyen - egy taxis egyszer régen pénzt adott valakinek, hogy neki eggyel több utasa legyen -egy taxis egyszer mercédesszel kezdett taxizni, hogy a kollégáit kizárja bizonyos fuvarokból és neki eggyel több legyen - egy taxis kijárta, hogy 5 személyes taxija lehessen, hogy Ő eggyel több fuvart tudjon csinálni. - Egy taxis egyszer nyakkendőt kötött, hogy neki ettől eggyel több utasa legyen - Egy taxis egyszer ...... karaoké szettet épített a kocsijába, hogy neki eggyel több utasa legyen. [font size=5] Soroljam?
Oldalszám: 16