Hozzászólások száma: 308
Ugrás a hírhez Oldalszám: 16
Témakörök > Hírek fórumai > Karaoketaxi Budapesten A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
attus 2009.06.16. 19:10:14 / # 76192
avatar
"Még Sipeki Józsit is megkerestem, hogy egyáltalán enged e egy ilyesfajta átalakítást, esetleg matricaviselést a kocsin!" Ez a mondat engem is kiakasztott! "Nem tudsz elszakadni az alkalmazotti gondolkodásmódtól..." Még egyet is tudna az ember érteni a mondandóddal, csak ne lenne az állandó túl dramatizálás, sarkítás...!:-(
csogu 2009.06.16. 18:52:45 / # 76191
Mivel Pólyás már éneklésre adta a fejét, így ő kilőve, de várjuk kreatív kollégák jelentkezését...ez is annyira aranyos és egyedi ötlet.... Őrület! Hüvelytaxi járja Helsinki utcáit

csogu 2009.06.16. 18:23:21 / # 76190
Megkeseredettség a ******, az... Vannak, akik élvezik, ha meggyalázzák és vagyunk egy páran, akik nem, ennyi, nem kell ebbe semmi mást sem belekeverni. Több utasra vágysz, mert a kártyavárad kezd összeomlani. Megpróbáltál állandókat szerezni, bebuktál...céget kellett váltani. Most kiagyaltál valami egyedit, átvitted a vezetőségen, szereztél pár hívet...de a többség hidd el jól látja, hogy hasonlóan, mint a sokszemélyeshez, ez sem más, mit kisajátítás. Vagy azt állítod, hogy egy olyan utast sem fogsz kisajátítani, akit urh-ról veszel fel? Dehogy nem...és itt nem darabszámról meg összegszerűsítésről van szó, hanem az elvről. Azt rebegd el itt nekünk, hogy hányszor nem nyomtál a 10.10.10-ben? Most megmondom: 1x sem!!! ..és miért nem? Mert az nem szolgálja utas érdekeit. Nem tudsz elszakadni az alkalmazotti gondolkodásmódtól és aki nem úgy gondolkodik ahogy Te, hanem vállalkozóként, az szerinted megkeseredett, alkalmatlan stb...stb.... Az szerinted vad bunkó az utassal és csodálkozol, hogy utas panaszért miért nincs berendelve naponta. 15 év alatt 1x sem voltam berendelve utaspanaszért...még nem...szóval csak tud ez a megkeseredett ember még bánni az emberekkel. Viszont tudom hol a határ...100 forintért nem hordom fel a harmadikra a fél OBIT neki... Egyet felejtesz el, de azt nagyon, hogy melyik oldalon játszol, de sebaj, majd lesz neked is családod, majd neked is profitorientáltnak kell lenned és majd neked is elmúlik a dalalászkodhatnékod... Te meg ezen gondolkodj el..: Ez nem benzinkút, itt nem a jattért kell lihegni, hanem egy értelmes árért szolgáltatni kell...ennyi! Háát csak felidegel itt a végére... :-) Ennyi. Akik meg vannak olyan éleslátásúak, hogy védik a kolléga leleményességét, azon gondolkodjanak el, hogy sok apró leleményes kolléga miatt van az is, amit a szememre vetettetek itt, hogy miért ez zavar és nem a 150, 164, 168 meg mit tudom én még milyen tarifák. Na pont ezért!
csogu 2009.06.16. 18:07:03 / # 76189
Nézd, ez a hír nem ér ennyit, hogy ennyit rágódjunk rajta..véleményem leírtam, szégyen és kész. Részemről a téma lezárva.
bubic01 2009.06.16. 17:52:27 / # 76188
avatar
Azért nem hittem volna, hogy néhány nap alatt nagyobb ellenséged leszek, mint a árcsökkentő cégek tulajai!:)) De igazad van, én vagyok a közellenség, a taxisok bohóca, és miattam fogsz csődbe menni! Miattam lesz érezhetően kevesebb a zsebedben! Vazzeeeee gondolkozzál már egy kicsit! Hány kollegánál van tv a kocsiban??? Mégis hányan ültek be hozzád, hogy megnézné a star wars 5. részét, mert a kollegánál nem tudta befejezi? Gondolom egy sem... Kérlek szépen tedd félre a megkeseredettségedet, és még egyszer kérlek: GONDOLKOZZ!!!
csogu 2009.06.16. 13:15:37 / # 76187
Azt azért illene némelyikünknek tudomásul venni, hogy nem az utas tehet róla, hogy ilyen lúzerek vagyunk, és hagyjuk a f@szunkal veretni a csalánt!:-( Pontosan és ha még adjuk is alájuk a lovat, akkor meg nem kell csodálkozni.
attus 2009.06.16. 11:20:25 / # 76186
avatar
Ne hidd, hogy nem értem a mondandódat! Nem feltétlenül a tartalmával van a bajom... Figyú, én nem a Bao vagyok, nálam kár próbálkozni ezekkel a technikákkal!:)
attus 2009.06.16. 11:15:19 / # 76185
avatar
Elbeszélünk egymás mellett. Azt nem értitek, hogy nekem(és szerintem a tamásnak is) nem a véleményetekkel van bajom, hanem a módjával! Engem személy szerint százszor jobban zavar a 164Ft-os matrica, a 2777Ft-os matrica, a 126Ft-os mtv-s pályázat és társaik, mint egy felnövőben levő kis srác magánakciója!!!! [b]"1, Akartak már beszállni hozzád kajával? 2, Itallal? 3, Tette már fel az ülésre a lábát? 4, nyúlt már a műsor-szórórádiódhoz? 5, nyomtak már rá az urh-dra? 6, tekintettek már úgy rád, mint tulajdonokra a taxióra mutatta összeg ellenében? 7, szóltak meg már az miatt, mert (TE!!!) kapcsoltál a határtáblánál vidéki tarifát? 8, vagy azért, hogy a 10 perc elteltével kapcsoltál órát? 9, mondták már meg, hogy taxióra nélkül mennyiért fogod őket vinni?"[/b] Igen, ez majdnem mind előfordult már velem, és a 95%-ukkal sértődöttség nélkül megértettem miért nem működnek ezek a dolgok! De tudod én is sorolhatnám a példákat a másik oldalról, hogy milyen viselkedésű "taxisok" miatt kellett nekem szégyellnem magamat! Azt azért illene némelyikünknek tudomásul venni, hogy nem az utas tehet róla, hogy ilyen lúzerek vagyunk, és hagyjuk a f@szunkal veretni a csalánt!:-(
ata8 2009.06.16. 10:00:16 / # 76184
avatar
Semmi bajom a jókedvű rendőrökkel. DE.Ha ezek nem voltak szolgálatban,akkor miért van rajtuk pisztoly,meg bilincs?? Mellényben járnak már szolgálaton kívül is?? HEHE.
tomajer 2009.06.16. 09:09:55 / # 76183
"Szimpatikus" monológodból egy dolog állja meg a helyét. Én tényleg menekülök haza az ilyenek elől. Épp ezért helyeslem, ha a pólyás viszi őket:-)

csogu 2009.06.16. 08:54:45 / # 76182
Talán így érthető lesz...na nem mindenkinek :-)) Ezen a videón sem az a gáz, hogy 2 férfi táncol, hanem hogy azt egyenruhában teszik!!! (persze kimosták őket, hogy nem szolgálati időben történt...nem háááát...de ha abban történt volna, akkor azonnal megreptetik őket....szóval énekeljen Pólyás, meg az utasai is...mit bánom én, csak a szabadjelzőt adja le a megfelelő helyen...ennyi).

csogu 2009.06.16. 08:41:17 / # 76181
Különben Te meg csak ne védd...hiszen pont Te vagy az, aki menekül haza azok elől, akik minket az ilyen akciók miatt rongyként kezelnek...vagyis próbálnak...és akiket szeretné Pólyás, hogy hozzá kergessünk antiszociális viselkedésünkkel. Különben meg Te is és Én is...meg még talán még Attus is pontosan tisztában van vele, hogy egy ilyen zajos társaság mennyire zavar a vezetésben...messze veszélyesebb, mint amikor címre száguldunk...ha már Attus ezt felhozta, mint veszélyesebb üzemmód... de mondd ha nem így van.
csogu 2009.06.16. 08:37:39 / # 76180
Ó, kicsit hiányos a felsorolás... Inkább megfordítanám a kérdést: Biztos, hogy Te és Attus látjátok jól a lényeget??? Azt hiszem itt fel is soroltam mindenkit, aki egyetért vele.
csogu 2009.06.16. 08:36:35 / # 76179
Sajnáljuk a kisgyerektől azt a szaros .. Attus, veled történt már olyan, ami nem szorosan tartozik a taxizáshoz, vagyis amit az utas "jogosan" elvárhatna, mint szolgáltatás? 1, Akartak már beszállni hozzád kajával? 2, Itallal? 3, Tette már fel az ülésre a lábát? 4, nyúlt már a műsor-szórórádiódhoz? 5, nyomtak már rá az urh-dra? 6, tekintettek már úgy rád, mint tulajdonokra a taxióra mutatta összeg ellenében? 7, szóltak meg már az miatt, mert (TE!!!) kapcsoltál a határtáblánál vidéki tarifát? 8, vagy azért, hogy a 10 perc elteltével kapcsoltál órát? 9, mondták már meg, hogy taxióra nélkül mennyiért fogod őket vinni? Nem tudom már melyik topikban írtad le, hogy az idegesít téged is, amikor azt hiszik a fuvardíjjal téged is megvettek. Na, ezek mind az ilyen aranyos kis édes utast-nyalom-balom "taxisok" miatt vannak!!! Ezek miatt háborodik fel, ha a korsó sörrel nem szállhat be, ha a hamburgert nem tekintjük szorosan hozzátartozó felszerelésnek, ami a taxizást illeti. Ezek miatt van, hogy 5-en akarnak beülni...persze majd ő meg mondja, hogy mennyiért fog utazni, hiszen a KOLLÉGÁNK is elvitte ennyiért... ...és végezetül... "Én is hányok már attól amit ma" egyesek cselekszenek és miattuk hiszik azt egyesek, hogy a taxissal bármit megtehetnek, hiszen az nem számít...maximum előkapja a mikrofonját és énekel egyet... ...és hogy értsd: 1, Nem a technikát irigyeljük 2, Nem a többiek elől ellopott utast 3, Nem nem nem nem..... Hanem hogy mindezt, mint taxis teszi!!!
tomajer 2009.06.16. 08:24:43 / # 76178
Te Ricsi! Biztos, hogy Te, és Kolev látjátok jól a lényeget???
csogu 2009.06.16. 08:20:32 / # 76177
Csak a lényeget nem értetted meg (te sem). "[font size=4]DE!"... ez nem is várható el mindenkitől.
luxbela 2009.06.16. 07:36:57 / # 76176
Bocs, lefeküdtem aludni. De nem kívánok reagálni. Így most Neked van igazad.
attus 2009.06.16. 00:11:53 / # 76175
avatar
Látom amilyen gyorsan reagáltál, olyan gyorsan el is tüntél...
attus 2009.06.16. 00:02:40 / # 76174
avatar
Én is voltam, nem is vagyok rá büszke!:-( Bár az azért egy szolidabb csapat volt! Ne a személyeskedésre menjél rá(amiatt kész vagyok meg követni), hanem arra, hogy mi értelme volt így szétszednetek a kisgyereket???
luxbela 2009.06.15. 23:51:08 / # 76173
Biztos volt! Várjuk a többi "atomot minden etikásnak!" -típusú hozzászólást!
Oldalszám: 16