Hozzászólások száma: 702
Oldalszám: 36
Témakörök > Droszt Híradó > Segítség !!! Taxis akarok lenni. A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Sas882 2006.10.30. 11:44:39 / # 75588
avatar
cseréljünk, én átadom a helyemet, Te meg a Te helyeded, ott hétvégén kell dolgozni? Be vagy jelentve normálisan, van szabdság(fizetet)?
Sas882 2006.10.30. 11:42:37 / # 75587
avatar
miért kéne, hogy egy autocsere felvillanyozzon? ezt nem értem, vazz az annyi plusz költség és idő, hogy vicc, de természetesen az érdekvődők ebben sem értek el semmit. én már előre ideges vagyok, ha belegondolok, pedig minden iratom rendben, nem kell átütemezést kérnem, hogy kapjak 0 igazolást. Lizing, részlet: nekem igy sincs pénzem, ezért nem értem azokat, akik belevágnak egy 4-5 millás hitelbe, s amelyik utasnak nem jó a Mercedes, hát az felejtsen el:) Te megcsinálod 1 nap a tagdijjat, köv. nap a Tb t?
bencsikakos 2006.10.30. 11:39:13 / # 75586
avatar
Sokat gondolkoztam (és be kell vallanom mostanság tán mégtöbbet) azon, hogy elkezdem a "családi példát követni" én is beállok taxizni. Van a családban, aki már régen abbahagyta, van aki régóta ebben a mókuskerékben őrlődik és van olyan is, aki nemrég kezdte... Változó, hogy ki mit mond, javasolja-e, hogy belevágjak. Érdekes lehet, hogy az mondja leginkább, hogy NE KEZDJEM EL, aki nemrégiben kezdte. Mert ez egy idegőrlő dolog, hogy tudja milyen "álom" a taxizás és hogy Ő is mit össze szenvedett, hogy elkezdhesse, s mikor valóra vált és már csinálni KELLett már nem is volt olyan vonzó és örömteli... Mindenesetre én még most is nagyon gondolkozom rajta, hogy elkezdeném, de egyenlőre "csak" számolgatok... ...számolgatok, hogy a "kényelmes" alkalmazotti állásomból (tgk. kiscsomag-futár) megéri-e váltani egy vállalkozói s sokkal felelősségteljesebb munkára... Ugyanakkor pedig azt érzem, hogy vonz... nagyon vonz, de hogy miért nem tudom megmondani...
csogu 2006.10.30. 10:50:55 / # 75585
De Sas, ne találgassunk. Betyár egyszer ezt már részletesen kiszámolta. Igaz, lehet azóta emelkedtek a dolgok, van ami 10-20%-al. Nem-nem, nem a tarifákra gondolok:-)) Ime, mi is egy taxis kiadása. Mert úgye az még egy 10 éves gyereknek is világos, hogy amit a taxis BEVÉTELEZ az nem a keresete!!!!
csogu 2006.10.30. 10:45:58 / # 75584
Picit hiányos a számításod, hiszen a taxisok 90%-a bele lett ugrasztva hitelbe, mert a kedves utas kényelme mindenekelőtt. 6. és a 7. nap az autó lízing, casco, kötelező, súlyadó, na és persze valamit félre is kellene tenni a szervizre. És akkor még nem beszéltünk arról, hogy hol van a következő autóra félretett pénz!!!? Na és ami ezek után marad, az mind a TIÉD:-) Legyen mondjuk az az 5. nap. Vagyis akkor így néz ki ez az egész (de lehet valamit kihagytam). - 1nap a TB, dupla, mert most az van - 2. nap a tagdij - 3. nap a családi rezsi, minimum fele - 4. nap heti üzemanyagpénz - 5. nap az új autóra való sporolás - 6. nap lízing - 7. nap casco, kötelező, súlyadó, szervizre sporolás Na, és ami ezek után marad, az mind a taxisé. Gyertek fiatalok, kiemelkedő lehetőség, taxisok lehettek:-)))...de inkább nevezném én ezt (idézve az egyik kollégát) MEGÉLHETÉSI BŰNÖZŐ!!! Sas, ezt a megkeseredettséget, fásultságot igazolni tudom a szakmában 10 éve dolgozók több mint 90%-kánál! Ez van. Nincsenek céljaik, nincsenek motivációik. Még az sem dobta fel őket, hogy mondtam: Nyugi, 3 év és cserélhettek újra autót, mert ez a mostani addigra már nem lesz jó, nem fog megfelelni a kedves utas kiszolgálására. Szerencsére nem volt kő a közelben, így a válasz elmaradt:-))))
Sas882 2006.10.30. 10:30:51 / # 75583
avatar
már megint egymást gyilkoljátok, hihetetlen, ha a Pali elmegy focizni a tanárért menjen, aki akar vele tart, aki nem nem. Szerintem nem sokan lesznek, nem azért mert rossz emberek, hanem mert fásultak,legalábbis a taxisok biztos. Miért van az, hogy szinte bárki akivel beszélek, unja az egészet, szinte kényszerből dolgozik, köztük jómagam, bár sokáig csak azt hittem én vagyok csak ilyen. S itt irta valaki, hogy menj ki és tapasztald meg, milyen manapság taxizni, ott a nagy tapasztalatod, a fór, amit irsz. hajrá, mondom a tervet: - 1nap a TB, dupla, mert most az van - 2. nap a tagdij - 3. nap a családi rezsi, minimum fele - 4. nap heti üzemanyagpénz - 5. nap ez már a Tied lehet all szomabat/vsaárnap pihi, feltéve ha teljesült a terv, ha nem akkor meló 2-3-4. hét egy nap a heti üa. pénzre, többi a zsebedbe, ez a fizetésed, heti 5 nap meló. bruttó 500e ft alatt az eu ban nincs vállalkozás, ezt tartsd a szemed előtt:) Sok sikert, majd szólj vissza. ha gondolod segitünk belerázódni, hivd tomajert, ha letolod az egy honapot, akkor eléred, hoyg érdemben hozzászólhatsz, hogy milyen is a taxizás 2006 ban. Mielőtt kapok egy képet Darth Vaderről, hogy én vagyok a sisak alatt, nem a rosszindulat szólt belőlem.

csogu 2006.10.30. 00:43:57 / # 75579
Hali! Erről már volt szó valamelyik fórumban, de talán aktuális ismét leírni. Ne érezd magad vendégnek, hiszen te az utas vagy. Egy része a szakmánknak. Pontosabban egy nagyon fontos része:-))) Vagyis neked, és a véleményednek nagyon is helye van itt!!!

tomajer 2006.10.29. 20:10:53 / # 75582
Helyes! Nem megsértődni, hanem részvenni a munkában!:-) Mindenki véleményére szükségünk van:-)
bencsikakos 2006.10.29. 18:42:36 / # 75581
avatar
Rendben, akkor leveszem a nyúlcipőt, nem szaladok sehova ;) Csak mivel itt én "vendég"nek érzem magam gondoltam nem ugrálok... nah mindegy. Az biztos, hogy olvasni nagyon érdekes ezt a fórumot... S bár egész más céllal jöttem fel ide és egész más célokkal regisztráltam valahogy mégis azon veszem észre magam, hogy naponta többször csak azért kapcsolom be a gépet, hogy megnézzem jött e valami új hozzászólás... És igen, Góré, valahol igazad van... Beírhattam a véleményem, van aki elolvasta, van aki nem, s nekem "már ez is elég" :))) Nem kívánok a Te hozzászólásaidat meglovagolva új barátokra lelni s pláne nem akarok a középpontban ugrálni, csak jó néha leírni a véleményem, bekapcsolódni egy témába...
tomajer 2006.10.29. 10:35:57 / # 75580
"Azok a boldog szép napok... Istenem, azok a szép INDEX-es idők:-) Urak, ha valaki jókat akar röhögni, szánjon rá egy "kis" idöt, és olvassa végig azt a topicot. Érdemes!:-) Aki már tudott magának ellenségből barátot faragni, csak az tudja milyen az igazi barátság!
tomajer 2006.10.29. 08:59:28 / # 75578
Nna ezt majd a kocsiban elolvasom kényelmesen hátradőlve:-)
csogu 2006.10.29. 08:21:50 / # 75577
Na, ez jó volt:-))))) Hazajöttem 16 órai meló után...vagyis miket beszélek, 16 órai "kocsikázás" után, ahogy te minősíted a taxisok munkáját és bevallom, kicsit fáradt voltam. Gondoltam, amíg kicsit lehiggadok, amíg az éjszakai pörgésről kicsit visszanyugszok, leülök a gép elé és megnézem, hogy mi történt a nagyvilágban, na meg persze a hallotaxin. Elolvastam a válaszod és megmondom őszintén, az első pillanatban csak néztem magam elé, mint Kohn bácsi a MIÉP gyűlésen. Utána baromi jót röhögtem. Pali te csúcs vagy:-))))))) Komolyan mondom. Minden elismerésem neked. Képes voltál addig csavarni a szót, amíg egy tanár meglincselésétől, egy taxis agyvérzésétől eljutottunk oda, hogy te milyen rendes és meg nem értett ember vagy. Pedig ha valaki, akkor te aztán...:-)))) Mit kellene írnom, hogy a válasz ne személyeskedés legyen, amiben a tökéletességed fejtegeted hosszú sorokon keresztül?:-))))) De ismersz, élvezem a vitát, a szócsatát, főleg ha olyan ellenfélre találok, aki nem ijed meg az első mondat után:-))) Sajna manapság be kellett érnem tomajerrel, de örömmel látom, hogy új játszótársam akadt:-)) Na itt kérném meg a gyengébb idegzetű olvasókat, hogy evezzenek valami békésebb vizekre, mert az ilyen adok-kapok általában igen idegrendszert próbáló olvasmány szokott lenni. Igaz, egyben tanulságos is:-)))) Gyorsba kezdeném is egy kis összefoglalóval, hogy ha esetleg vannak bátrabb, mazochista olvasók, akik maradnak, akkor azok is képben legyenek. Mi történt eddig, és mi minek a következménye. Nagyon messzire kell visszanyúlni, hogy érthető legyen a történet. Egész pontosan 1998.11.27 21:53:00 -ig. Ekkor nyitotta terembura az index fórumán a TAXI. Jók, rosszak... című topikot. Épp azon kesergett, hogy az egyik ismerősét az egyik taxis nagyon megkaszálta. Ezt a topikot tomajer keltette életre 2001.03.31.-én. Tomajer egy örök álmodozó, aki a fejébe vette, hogy ismét összerázza ezt a széthullott társadalmat, ismét egy olyan taxis közösséget alakít ki az internet segítségével, amire büszke lehet, ha valaki kimondja azt egy társaságban, hogy igen, én taxis vagyok. Eléggé akadozott ez a project, bár ekkor már feltűnt betyár is a színen, a maga szakmai tapasztalatával. Az áttörésre 2002.07.23.-áig kellett várni. Ekkor találtam rá erre a topikra és mint talán már egyeseknek feltűnt, én elég grafomán vagyok. Napi 200-300 hozzászólást írni meg sem kottyan nekem. Így ezek után szépen felpörgött a fórum. Beszélgettünk itt mindenről, de leginkább a szakmánkat érintő problémákról. Jó volt, hiszen egy új információs csatorna nyílt meg előttünk. Egyik nap, mint derül égből a villámcsapás, berobbant a fórumra Horváth Pál, a Rádió Taxi elnöke, na meg még pár tisztség elnöke, de ezt most hagyjuk. Neki is nagyon tetszett ez a lehetőség, és az első hozzászólásában kifejtette, hogy nekünk miről is kellene ott beszélgetni. Én ekkor még nem ismertem őt, csak annyit tudtam, hogy a jelenlegi munkahelyem tulajdonosa. Tomajernek viszont annál inkább voltak vele kapcsolatban ismeretei. Rá is vetette magát, mint kutya a koncra és minden egyes beírását ízekre szedte. Én csak figyeltem, meg néha igazat adtam, néha elleneztem. Majd az erőviszonyok olyan szinten tolódtak el tomajer javára, hogy bennem felébresztette a védjük meg a gyengébbet génjeimet. Neki is mentem tomajernek, aminek az lett az eredménye, hogy szinte az összes jóérzésű ember elhagyta a topikot és inkább tomajer, csogu és Goré harcszínterévé vált. Minnél jobban védtem a Palit, annál több kritikát kaptam. De tomajer olyan ideget táplált belém (szerencsére ez kölcsönös volt:-DD), hogy én ekkor már nem láttam, nem hallottam, csak egy dolog mozgatott, hogy tomajert minden hozzászólásában megsemmisítsem. Közben a Pali is osztott mindenkit, aki a környékre merészkedett. De szép idők voltak istenem:-DD Tomajerben igazi ellenfélre akadtam. A végén a legnagyobb fájdalmamra azt vettem észre, hogy már nincs bennem harag, nincs bennem indulat, hanem csak a hecc kedvéért hordom a rőzsét a tűzre. A fene sem tudja már hogy mikor és miért, de valahogy kibékültünk. Persze ezek a kibékülések csak időszakosak, de sajnos már ismerjük egymást annyira, hogy azok a régi szép idők, amikor hetekig osztottuk egymást, nem fognak visszajönni:-)))) Közben a Paliban is ez játszódott le, már ő sem akarta tomajert egy kanál vízben megfojtani, amit a mai napig hibaként rovok fel neki!:-) Már-már idili volt a hangulat, amikor is Betyár kirukkolt egy ötlettel. Ő már többször megpróbált egy ehhez hasonló lapot beindítani, de mindig érdektelenségbe fulladt azonnal minden próbálkozása. 2005 nyarán bevonta tomajert is ebbe a tervébe, de valahogy az sem jött össze. Ekkor jött a felismerés bennük, hogy bekellene vonni ebbe az egészbe a Csogut, mármint szerény személyem, mert ha én nekifekszem, akkor akár magammal is elvitázok és ez egy cseppet sem zavar. Viszont olvasnak, olvassák, amit írok. Hogy miért van ez így, azt magam sem tudom. Így összeálltunk és elkezdtük a hallotaxit felépíteni. Na itt szabadult el a pokol. Betyár egy kemény gyerek, ha a fejébe vesz valamit, akkor azt csak valami súlyos tárgyal lehet kiverni, legalábbis szép szóval eddig még senkinek sem sikerült:-) Így ő elkezdett minket irányítani. Ha tudnátok, hogy egy-egy dolgon mennyit vitáztunk, mennyit tervezgettünk, akkor megértenétek, hogy miért kezdtem sérelmezni azt, amikor a Pali azt bizonygatta nekem, hogy ez csak 3 idétlen taxis játéka. Nem, ez nem játék volt, sem nekünk, sem a családunknak. Ez igenis kemény munka. Nem akartunk mi újságírókkal, indexel versenyezni, hogy is akarhattunk volna, hiszen ott egy egész kollektíva dolgozik és komoly anyagi háttérrel rendelkeznek. Mi fel szerettük volna építeni a magunk kis várát. Na és egyre rosszabbul kezdtem viselni, ha valaki ezt ártó szándékkal közelítette meg, vagy a társaimat becsmérelte. Az igazi fordulópont akkor következett be, amikor kitaláltunk egy tesztet. Teszteltük a központokat és egy pontrendszer alapján felállítottunk egy sorrendet is. Mivel a Pali sem szép szóval, sem burkolt fenyegetéssel nem bírt minket egy valótlan eredmény meghozatalára rábírni, sőt, a cikk megjelenését sem tudta megakadályozni, odáig elment, hogy a Hallotaxi szerkesztőit életveszélyesen megfenyegette. Ezzel sem érte el célját, mivel Betyár nem ijedős, én nem hittem benne, tomajernek meg gyermekkori álma a mártírhalál. Viszont azt elérte, hogy bennem megrendült a vele kapcsolatos véleményem. Lassan kezdett eljutni a tudatomig az a sok figyelmeztetés, amit folyamatosan kaptam emberek garmadától, lassan kezdtem megérteni, hogy nem biztos, hogy minden úgy van, ahogy eddig gondoltam. Egész pontosan fogalmazva: kinyílt a szemem. Innentől fogva elkezdett a Pali és köztem is kialakulni pár vita, elkezdtem másként látni az elmúlt 1-2 évet. Persze ebbe ő nem tudott beletörődni és a végén már, amikor velem kezdett nem bírni, a feleségem győzködte telefonba, hogy hasson rám, szálljak ebből az egészből ki. Tudta nagyon jól, hogy mi a gyenge pontom, hiszen nekem a családnál semmi sem fontosabb. Nem maradt más lehetőségem, mint kilépni a Rádió taxitól. Ennek igaz csak az egyik oka volt az, hogy szinte már az idegösszeroppanás határán voltam, hogy őrlődtem a szerkesztő társaim és a Pali között, egy bizonyos villámhárító szerepét magamra vállalva. A másik, hogy nem tudtam ott már megélni, nem tudtam annyi pénzt keresni, hogy fedezzem a családom fenntartását és a lappal is tudjak foglalkozni. Azóta néha összezörrenünk a Palival, de nagyjából inkább az utóbbi időben egy haveri viszony jellemezte kapcsolatunk. Sajnos, vannak olyan dolgok, amit a Pali a mai napig nem tud elfogadni, esetleg megérteni. Na ha ezekkel kapcsolatban fejtem ki véleményem, akkor kezdődnek meg a viták a lapon. Most is egy ilyen lóg a levegőben:-)))) Hát dióhéjban ennyit az előzményekről azoknak, akik még ezek után is maradni akarnak és olvasni beírásainkat ebben a segítség fórumban:-) Akkor talán most reagálnék a tegnap kapott válaszra. Számold össze összesen az ö9sszes topikot megnézve mennyi ember ír ide??- Sokat gondolkodtam azon, hogy milyen példával tudnám végre lassan 2 év után megértetni veled, hogy nem igazán az a mérvadó, hogy hányan írnak, hanem hogy hányan olvasnak. Eszembe jutott egy példa, talán megérted. Pali, nem az a lényeg, hogy egy szónok beszédére hányan reagálnak, hanem az, hogy hányan hallgatják!! Itt is ez a lényeg. Ha beírom azt, hogy holnap le lesz zárva mondjuk a Lánc-híd, akkor nem az a lényeg, hogy 100000 beírják, hogy valóban, a Lánchíd az le lesz zárva, hanem hogy hányan értesülnek innen erről, és hányan osztják ezt meg másokkal. Érted? Ha nem, akkor majd tomajer elmagyarázza, mert én már kifogytam az ötletekből:-)) Vissza fele haladva én is azt remélem sokan leszünk, éppen elegen de a legfontosabb , hogy vigyük szakmánk szolidaritását és azt a kis pénzt amit össze kalapoztunk! Pali, az ellen semmi kifogásom, hogy aki úgy érzi, hogy a tanár családjának a megsegítésére pénzt szeretne adni, az adjon. Ami zavar az 2 dolog. 1, Minek ehhez kimenni az utcára, minek erre a sajtó figyelmét felhívni, minek ehhez neked taxisokat felsorakoztatni magad mögé?? Minek? Hogy azok a kisebbségiek, akiknek törvényszerű a szemet-szemér, fogat-fogér törvény, azoknak egyértelművé váljon, hogy a taxisok ezt elítélik? Pali, ebből nem neked lehet gondod, hanem nekünk, mert amíg te éjszaka a biztonságos lakásodban mesélsz arról, hogy miként kell taxizni, addig mi kint őket szállítjuk. Mi a biztosíték arra, hogy Kolompár Gerzsonban egy liter vodka után nem ez lesz az a szikra, ami egy taxisnak az életébe kerülhet??? Miért nem gondolod végig cselekedeteid lehetséges következményeit? Hááát már senki sincs ott abban a nyitott irodában, aki önmérsékletre figyelmeztessen? Sajnálom. 2, A másik ami zavar, hogy nem érzem a mi gondunkkal kapcsolatos megoldásokra való törekvést. A fixet kinyírtátok, drosztot megkaptuk, a tagdíjak szépen emelkedtek, azt jó nagy csend van. Ismét. Tessék ezt az energiát a taxis szakma javára fordítani, ha már egyszer a FODESZ elnöke is vagy. Hagyd abba az értelmetlen levelek irkálását Demszkynek meg a többi tisztelt úrnak, hiszen 20 éve irogatsz, de érdekes módon, csak a minket hátrányosan érintő leveleid találnak meghallgattatásra. Te is tudod mi a megoldás, és mind tudjuk. Tessék, itt mutasd meg ki is vagy és mire vagy képes. Hidd el, akkor ott leszünk mögötted!!! Soha senkinek nem mondtam szálljon szembe az én személyemet támadókkal azt Neked mint FŐSZERKESZTŐ HELYETTES meg TÁRS TULAJDONOS önmagadtól kellett volna megtenni! 1, Én az indexen védtelek, ott sajnos sem FŐSZERKESZTŐ HELYETTES meg TÁRS TULAJDONOS nem voltam:-)))))) 2, Pali, NE, nekem ne állíts valótlant, és főleg ne nagy nyílvánosság előtt, mert akkor védekezésre kényszerítesz, hogy megvédjem a becsületem. Ezt nem szeretném és szerintem te sem!!! [b][i]Kicsit több a történet de az emberségem nomeg az ez írányú szerénységem sem engedi hogy leírjam nekem a gyermekeid leki békéje annak vissza szerzése megérte! soha se írtam volna ide ha nem kötsz belém immáron sokadszor! majd ha jelenlegi vagy jövőbeli munkahelyeden csak megközelítőleg ezt kapod akkor " kérj elnézést tőlem" ezért a nemtelen megjegyzésért![/i][/b] Gondolom itt a Lövereki útra gondolsz!? Akkor engedj meg pár szót erről is. Hogy mindenki képben legyen: Egy idegösszeomlásban szenvedő ember megtámadott, majd súlyossan megsebesített. Sajnos ennek szemtanúja volt a feleségem és a 2 gyermekem is, akiket eléggé megviseltek a történtek. Ezek után a Pali felajánlott egy 3 napos Lövereki utat, aminek a költségeit magára vállalta. Én ezt nem akartam elfogadni, mivel nyílvános felajánlása után telefonok tucatjait kaptam, hogy vigyázzak, mert ezzel lekötelezem magam és a Pali amíg él, a fejemhez fogja vágni. Sajnos ekkor a Pali már nagy jól ismert engem és tudta, hogy csak egy dologgal fog tudni erre az útra rávenni, ha a családomat hozza fel ellenem. Itt engedjétek meg, hogy az indexről idézzem ezt a hozzászólást: [b][i]SZIA CSOGU!!! Most hogy itt vagy KÉRLEK a GYERMEKEID miatt tedd félre a velem szemben lévő összes averzíódat és az Ő érdekükben fogadd el felajánlásomat !! Mindent lerendezek a Családodnak csak Veled kell mennie!!! Ne godolj most senki másra csak a borzalmat végig élő CSALÁDODRA!! ÉS MENJ HOGY MEHESSENEK ÉS FELEJTHESSENEK!!!!!!!!![/i][/b] Ezek után, és hogy többen biztattak a lapon, hogy menjünk, sajnos elfogadtam a Pali felajánlását. Ő állította, ígérte, hogy ezt ő maximálisan önzetlenül teszi. Tudod Pali ki cselekedett önzetlenül?? Janchip, aki elsőként ért a helyszínre és őt meglátva az elkövető menekülőre fogta és nem szúrkált halálra. Betyár, aki második érkezőként az elkövető után vetette magát, és megállította, veszélyeztetve önmagát. Igaz, egyiküknek sem került ez pénzbe, de nem is vágták még a fejemhez.....de igazad van, TE VAGY AZ EMBERSÉGES, A SZERÉNY, ÉS NEM ŐK.... De ettől függetlenül, mindenkinek köszönöm, aki akkor segített bármilyen formában!!!! [b][i]aTe "ÚJSÁGIRÓI" vénádnak ! Tudod ez is egy szakma nem is akármilyen! Elöször szakma aztán HATALOM! Lehet belém rúgni és rúgatni én befejeztem! [/i][/b] Nehéz elfogadni,hogy nem tartom magam újságírónak, hanem csak irogatok, még ha sokszor hülyeséget is? Nehéz elfogadni ugye, hogy engem nem érdekel a hatalom? Nehéz ugye elfogadni, hogy én jobban érzem magam itt lent a többi taxis mellett....főleg, ha a fenn azt jelenti, ahol te most vagy!!! Sok sikert kívánok a demonstrációhoz, kívánom, hogy érd el a célod, és legyen nagy visszhangja...mi meg majd valahogy csak megvédjük magunkat, ne idegeskedj. Elnézést, hogy nem fejtettem ki bővebben mondandóm, de már nagyon fáradt vagyok. Mentem aludni, mert lassan kelni kell és menni, melózni.
tomajer 2006.10.29. 08:18:36 / # 75576
Asztaaaaa!:-) Még megérjük, hogy Photoshoppal a fejét is kicseréled! Akkor aztán, végünk van:-) Jóreggelt.
góré001 2006.10.29. 02:49:55 / # 75575
avatar
CSOGU ÉS AZ Ő NAGY PALLOSA!

tomajer 2006.10.28. 23:40:55 / # 75574
Azért ne szaladj el!:-( Itt mindenki elmondhatja a véleményét! Legfeljebb, akinek nem tetszik, az ezt szintén elmondja!:-)
bencsikakos 2006.10.28. 22:34:48 / # 75573
avatar
Nagyon sajnálom, ha úgy gondolod én azért írtaqm ide, mert hirtelen rámjött a barátkozhatnék... Régóta figyelem (na jó, figyelgetem) az oldalt és ez most egy olyan téma volt, amiben úgy éreztem kimondhatom a véleményem, még így, idegenként is... Nem lesz ebből több, nem akarok se rajongókat se új életreszóló "barátokat"... ...volt egy téma, amihez úgy éreztem szívesen hozzászólnék, kimondanám vele kapcsolatban a véleményem, ennyi... ...köszöntem a "lehetőséget"! Sziasztok!
góré001 2006.10.28. 21:36:27 / # 75572
avatar
Szégyelem is de ha figyelmesen elolvasod az álltalam és az álltala leírtakat akkor tisztává vállhat számodra a dolog! Ne az én seggberúgásom kicikizésem és s/z/árral való dobálásom hozzon az ő vagy senki konyhályára új "barátokat"??!!!!!!!!
góré001 2006.10.28. 21:33:31 / # 75571
avatar
Nos a végével kezdem! Tudod azért vettem magamra mert ezt a topikot én indítottam el! Nekem szólt a Gellei mester és egyet értettem Vele! Te pedíg az első válaszodba megszóltál érte majd ezt megfejelve még egy két nyalintást betettél azoknak akik szintén hurrogtak kicsit! Nem baj megszoktam , hogy Te úgy akarsz b....ni , hogy szűz maradjál ide is egy kicsit meg oda is egy kicsit ! Lelked rajta ! Az dívat ha kell ha nem ha jó ha nem abba beleb.....ni a bicskát aki itt van nos ez rendszerint én vagyok! Ez sem baj már bírom! De a barátaid, helyeslőid ,bólogatóid így bíztos megmaradnak! Számold össze összesen az ö9sszes topikot megnézve mennyi ember ír ide??- csak ez volt a cél?? - hát ha csak ez hát kár!!! Azon csak elgondolkodnék , hogy a jelenlegi 5200 taxisból miéert csk 10- 15 ír ide!! Bíztos engem nem bírnak a néhány beírásomat vagy csak ezt az egészet ami néha itt megy ! Pedíg jól indúlt meg szükség is lenne rá - csak nem így!! Vissza fele haladva én is azt remélem sokan leszünk, éppen elegen de a legfontosabb , hogy vigyük szakmánk szolidalitását és azt a kis pénzt amit össze kalapoztunk! Soha de soha nem hallhattad vagy láthattad , hogy piárt csináltam volna a szörnyű esetekből Te tudtommal csak hármon vettél részt én egy kívételével mindegyiken került amibe került lett légyen az Pesten vagy Debrecenben! Sajnálatos hogy ilyen tragédiákról és az ezzel való azonosúlás és segítő szándékot Te reklámnak meg önmutogatásnak veszed! Pedíg nem nekem hanem Neked , Gyurcsánnak meg Orbánnak van saját Blogja!- HMMMM!! Nekemk csak kín az ide való irogatás mert itt csak foloyamatosan a sz...s cípőjét törölgetik belém az a kevés bátor hős és IGAZ nagyon jó és kizsákmányolt Taxis! Szerintem közűk sincs hozzá de nekik is lelkük rajta!!! Soha senkinek nem mondtam szálljon szembe az én személyemet támadókkal azt Neked mint FŐSZERKESZTŐ HELYETTES meg TÁRS TULAJDONOS önmagadtól kellett volna megtenni! Nem tetted egy két ember közeli nyalintásáért egy csomó barátot és munkatársat vesztettél el! Számszakilag de emberileg is bíztos vesztességes a történet! Ráadásúl engem soha a huszonegy év alatt nem szólitott szólíthatott " fönöknek" és most sem!!! Kicsit több a történet de az emberségem nomeg az ez írányú szerénységem sem engedi hogy leírjam nekem a gyermekeid leki békéje annak vissza szerzése megérte! soha se írtam volna ide ha nem kötsz belém immáron sokadszor! majd ha jelenlegi vagy jövőbeli munkahelyeden csak megközelítőleg ezt kapod akkor " kérj elnézést tőlem" ezért a nemtelen megjegyzésért! Nincs szerencséd sajnos nekem sem még 10-évem van nyúgdijig! Nem baj sokan hívnak öregnek ez tetszik! ez nem sértés!nem veszem annak tudnék még egy két dolgot írni de nem írok mert ez a Te ujságod ez a te dombocskád kapírgálj tovább Te rajta ! nem bíztos hogy a jobbra balra bele rúgások jót tesznek aTe "ÚJSÁGIRÓI" vénádnak ! Tudod ez is egy szakma nem is akármilyen! Elöször szakma aztán HATALOM! Lehet belém rúgni és rúgatni én befejeztem! Aki akar ott lesz aki meg nem az nem !! Én és barátaim és még egypáran minden bizonnyal, ott leszünk és önzetlenűl! / bocsánat még egy zárójeles megjegyzés Te soha társadalmi munkát nem végeztél így vagy úgy honorálva lettél - hogy ez arányban van e az lehet kérdés kinek így kinek nem de soha semmi nem volt ingyen!!!!/- a magam részéről az ügy lezárva sajnálatom mellett!
góré001 2006.10.28. 20:56:42 / # 75570
avatar
Kedves ismeretlen , hát csak ezért ide beböffeni , hogy ezt közöld hát ezért kár volt nagy kár! Nem arról van itt szó ki tud Taxizni ki nem hanem segítsünk , vagy nem! Te gyorsan regisztráltál aztán hagy szóljon! Nos a sajnálatos tényt veszem megítélve a korodat talán van veled szemben egy olyan sacc per kábé 20-év taxizási fórom sajna ez nem dícsőség ez állapot! No nem baj ! Itt voltál megszólaltál Neked már ez is valami!

bencsikakos 2006.10.28. 20:54:25 / # 75569
avatar
Visszaolvasgattam a nemrégiben beírt hozzászólásokat... Csogu, Góré! Nemtom és tán nem is nagyon akarom tudni miken mentetek át együt, netán egymás ellen, de ez már-már hihetetlen számomra... ...hihetetlen, hogy két egymást évek óta ismerő emberke egy pillanat alatt milyen ellenséges tud lenni egymással szemben egy röpke pillanat alatt... Na jó, nem fárasztok tovább senkit... ...legyetek jók!
Oldalszám: 36