Hozzászólások száma: 702
Oldalszám: 36
Témakörök > Droszt Híradó > Segítség !!! Taxis akarok lenni. A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2009.10.13. 11:28:54 / # 75967
??? Nem működik a GPS? :-))
baupexim1 2009.10.13. 11:20:48 / # 75966
avatar
sok mindenben elveszek:(((
csogu 2009.10.13. 10:49:28 / # 75965
Hmmm...hogy te mindig elveszel a részletekben :-))
törölt felh. 2009.10.13. 10:26:56 / # 75964
avatar
Te nagyon penge vagy. Elvégezted ezt a hihetetlenül nehéz felső fokú képesítést adó tanfolyamot. Személygépkocsi személyszállító tanfolyamot tettél. Vállalkozásból is levizsgáztál. Azt a mindenit betudtad jelölni a térképen hol van Debrecen. Hihetetlen meghajolok előtted. Tudod mi csak mezei prosztó taxisok vagyunk akik azt sem tudják hol van a Százház utca. Saját társaságot alapítasz. Te tényleg penge vagy. Mivel te személygépkocsis személyszállító vállalkozó vagy biztosan ki tudod számolni mennyi az a tarifa amivel gazdaságosan tudsz fuvarozni. Ja,hogy azzal a tarifával nem rúgsz labdába a piacon. Nem baj majd a nagyival eladatod a házát,persze csak az után miután a szüleid lakására felvetted a jelzálogot,hogy tudjál venni egy valamire való kocsit és levizsgáztasd személyszállítóvá. Kicsit többet olvas vissza. ŰDV.
baupexim1 2009.10.13. 10:22:04 / # 75963
avatar
aszija 2009.10.13. 08:04:47 / # 75962
avatar
Kedves Tomajer! Mint írtam én nem taxis vagyok csak személygépkocsis személyszállító.De mivel rendelkezem vállalkozó vizsgával is igy indíthatok egy új társaságot ha van megfelelő tőke és egyebek.Letettem az országos helyismereti vizsgát igy tevékenységi engedélyem az egész ország területére kiterjed.Mig a taxisoké csak arra a megyére ahol letették a vizsgát. Rengeteg futárszolgálat oldalát végigböngésztem de lényegében mind ugyanazt a szolgáltatást nyújtják.Én megpróbálnék egy olyan célközönséget megcélozni olyan szolgáltatást nyújtani amit eddig egyik cég sem célzott meg.De mivelmég nem jutottam el a papírmunka végére,még csak most kértem PÁV vizsgára időpontot még hátravan a munka nagy része.Hétvégén megyek a könyvelőmhöz megbeszélni milyen cégformát érdemes alapítani vagy maradjak az egyéni vállalkozónál. Ha lenne társam illetveolyan vállalkozó szellemű ember akinek van autója és ilyen képesítése akkor szivesen várom a jelentkezőket, hogy együtt alakítsunk egy társaságot.És mivel itt tapasztaltabb emberek vannak, gondoltam meghallgatnám az ő tanácsaikat is mit hogyan kell csinálni mire kell odafigyelni stb.Nem szeretnék kalózreklámot, ha igy jött le azért elnézést kérek.Nem állt szándékomban ilyet tenni.Nem a világot szeretném megváltani és nem piszkosul meggazdagodni csak becsületes munkával szeretném megteremteni a mindennapi élethez szükséges bevételt.Remélem ezt már nem minősíted kalózreklámnak.De mivel az ötleteim még nem forrottak ki teljesen ezért nem írnék konkrétabbdolgokat, ha valakinek javaslata vagy ötlete lenne esetleg szivesen veszem ha megkeres.Üdv. aszija

tomajer 2009.10.13. 07:42:42 / # 75961
Nyugodtan leírhatod.... Aztán majd kiderül, hogy mi lesz:-) Pontosabban, ha nem írod le, akkor fogom kalózreklámnak ítélni, mert ez itt most úgy hangzik....:-)
aszija 2009.10.13. 07:30:02 / # 75960
avatar
Szép napot kívánokmindenkinek! Az ötletemről szivesen mesélek privát e-mailen bárkinek aki váltani szeretne de nemtudom ide kilehet-e írni,inkább nem teszem.Ha valaki szeretne egy nagy közösségi portálon megtalál.Nem kell a többi taxisnak megijedni nem én leszek az a kisvállalkozó aki lenyúlná a munkájukat.Én csak egy normális vállalkozást szeretnék ahol nincs tagdíj nincs lenyúlás csak becsületes munka. Keressetek meg ha gondoljátok.

kujon4 2009.10.13. 06:16:34 / # 75959
avatar
Mi lenne velünk Nélküled:-(((( ?
csogu 2009.10.13. 03:29:02 / # 75958
...de ez nem lenne etikus, pláne nem ezen a fórumon. Csak nyugodtan...érdeklődve olvasnánk az ötletről:-)
baupexim1 2009.10.12. 21:55:39 / # 75957
avatar
illetve megmarad a családod:)
aszija 2009.10.12. 21:25:53 / # 75956
avatar
Bocsánat a duplázásért

aszija 2009.10.12. 21:24:24 / # 75955
avatar
Nagyon szépen köszönöm!Most erőteljesen gondolkodom azon, hogy egy személyszállító vállalkozást kéne indítani és beszélni pár taxissal akik amúgyis otthagynák a cégeket, de ez nem lenne etikus, pláne nem ezen a fórumon. Ötleteim vannak böngészem a hasonló vállalkozások oldalait és olyan gondolataim vannak amik másnak eszébe sem jutnának soha, de még fejlesztgetem az ötleteimet. Remélem hogy minden Friss taxis meg lesz elégedve a munkájával és azt, hogy hamarosan rendeződik ez a finoman fogalmazva is kusza Taxis világ. Kívánom mindenkinek a legjobbakat.

aszija 2009.10.12. 21:19:10 / # 75954
avatar
Nagyon szépen köszönöm!Most erőteljesen gondolkodom azon, hogy egy személyszállító vállalkozást kéne indítani és beszélni pár taxissal akik amúgyis otthagynák a cégeket, de ez nem lenne etikus, pláne nem ezen a fórumon. Ötleteim vannak böngészem a hasonló vállalkozások oldalait és olyan gondolataim vannak amik másnak eszébe sem jutnának soha, de még fejlesztgetem az ötleteimet. Remélem hogy minden Friss taxis meg lesz elégedve a munkájával és azt, hogy hamarosan rendeződik ez a finoman fogalmazva is kusza Taxis világ. Kívánom mindenkinek a legjobbakat.

a-kinti 2009.10.12. 20:15:02 / # 75953
avatar
nagyon jol cselekedtél!!! rengeteg stressztől és még több kétszinü,nagyotmondo,megbizhatatlan embertől kimélted meg magad!!!! (tisztelet a kivételnek) sok sikert neked is:))
aszija 2009.10.12. 20:03:37 / # 75952
avatar
Üdvözletem Mindenkinek! Már nagyon régen olvasgatom itt a fórumot, szinte minden topicot végigböngésztem. Mivel már hét éve van jogsim, és vezetni szeretek a legjobban, gondoltam beratkozom egy ilyen taxi vezetői tanfolyamra.Mikor mentem az autósiskolába ott tájékoztattak, hogy van Személygépkocsis személyszállító képzés is. A taxistól abban különbözik, hogy országos működési engedélyt kap. Elkezdtem hát a Taxi vezető-vállalkozó valamint a Személygépkocsis személyszállító és vállalkozó tanfolyamot. Már vizsga előtt álltam egy héttel mikor beszélgettem taxis ismerősökkel és idevetődtem erre a fórumra. Arra a következtetésre jutottam, hogy én soha a büdös életben nem fogok taxizni, igy erről le is mondtam. Maradtam a személygépkocsis személyszállító-vállalkozó képesítésnél. Sikeresen levizsgáztam Vállalkozó lehetek. De még rengeteg macera van előttem. PÁV vizsga vállalkozó igazolvány kiváltása stb stb. Nagyon bízom benne hogy a már taxisként dolgozók helyzete hamarosan megváltozik és tudnak normálisan dolgozni. Kívánok mindenkinek sok sikert és sok sok fuvart. Üdv

mew 2009.09.01. 03:49:02 / # 75951
avatar
http://www.youtube.com/watch?v=5AjGqB7UkvA&feature=related

baupexim1 2009.08.31. 21:43:46 / # 75900
avatar
mondjuk azt,visszatérek:s köszi a segítséget:)

baupexim1 2009.08.31. 21:43:11 / # 75870
avatar
köszi:)

Pannon Puma 2009.08.31. 20:59:20 / # 75950
avatar
Gondolom ezt viccből kérdezted ! Ha esetleg taxiznál.... Nem bíztatlak semmi jóval. Ha mégis akkor a VPOP-nél is kell kérned egy regisztrációs nyilv. számot. (Akkor is ha soha semmit nem hoztál be az országba vámköteles árút.
Oldalszám: 36