Hozzászólások száma: 702
Oldalszám: 36
Témakörök > Droszt Híradó > Segítség !!! Taxis akarok lenni. A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Gyurcsányi 2010.01.03. 14:16:49 / # 75987
Segítsetek! Megfelelek legalább B kategóriának?

törölt felh. 2009.11.26. 16:28:55 / # 75986
avatar
Jó tanács! Paks környékén, minden utast sugárzó arccal köszönts!!! Bocs, ezt muszáj volt!:-DDD
Fradika56 2009.11.26. 08:17:18 / # 75985
avatar
Nyugodj meg azért egyáltalán nem olyan rossz a helyzet ahogy sokan gondolják... ugyhogy semmit nem vennék el előlük elég jól megkeresik ők a magukét amúgy meg biztos vagyok benne hogyha te akarnál taxizni akkor nagyon figyelnél a többiekre... mert ez a Magyarország annyira figyel a másikra... de nem vitatkozni jöttem tanácsot kérni.Megkaptam köszönöm esetleg egyéb ötlet van szívesen fogadom.
törölt felh. 2009.11.26. 00:21:58 / # 75984
avatar
Agip??? A múltkor még tigrist osztottak ! Vagy csak megállt nálam az idő? Bár nálam már csak az idő, meg a munka áll!:)))
törölt felh. 2009.11.26. 00:01:14 / # 75983
avatar
B@ssz ez már a harmadik kávé!:D De fő az empátia. Nem???
alelölülő 2009.11.25. 23:31:51 / # 75982
Wazze, hogy ha nem szorulsz rá, miért vennéd el a kenyeret olyan emberektől, akik igencsak rászorulnak, gyereket nevelnek-tartanak el ebből a szakmából és minden fuvar számít?
tomajer 2009.11.25. 23:09:01 / # 75981
Nekem jó az ESSO (Agip) :-) Fradimittudoménhány:-) Itt van, a Szekszárdos fórumunk Itt kaphatsz válasz... Jelzem pécsi fórumunk is van:-)
Fradika56 2009.11.25. 23:01:14 / # 75980
avatar
Paks,Pécs erre a két városra gondoltam de nem hiszem hogy ott is valamivel jobb lenne a helyzet :S
törölt felh. 2009.11.25. 22:50:30 / # 75972
avatar
Akkor bocsi. A kv áll. Tomajernek is:( De akkor nem értelek! Szekszárdon, mellette,: Hol akarsz nekifutni?

Fradika56 2009.11.25. 22:18:39 / # 75979
avatar
Nem hiszem hogy az vagyok akire gondolsz :) Szekszárdi igen fiatal srác :) úgyhogy a kávém kérem szólok ha pesten vagyok amúgy beszéltem helyi kollégákkal de hát sajnos mondták hogy engedélyt mostanában nem biztos hogy kiadnak max alkalmazott ként dolgozhatnék más taxissal de még az se biztos....
törölt felh. 2009.11.25. 22:17:11 / # 75978
avatar
A vörösökre rászoktattak.( Vagy kényszerítettek.) A Veresekkel van bajom!:-D
törölt felh. 2009.11.25. 22:12:56 / # 75977
avatar
Ha mellé nyúltam, akkor kétfelé bocs, de ha nekem van igazam, jössz egy kávéval. Ha az akire gondolok, akkor a vidéki stimmel, ha mégsem, akkor mindkettőtök a vendégem. Jelöljetek ki egy helyet, a Váci úti Esso, és a Füredi úti Shell között! Pl: A ceglédberceli szaunában?:)))
tomajer 2009.11.25. 22:01:49 / # 75976
Kicsit hisztis vagy:-) Szegény fiatal vidéki verszenyző nem tehet róla, hogy a neve neked vörös posztó:-)))
törölt felh. 2009.11.25. 21:59:23 / # 75975
avatar
Vezess áramot! Az mindig "kéznél" van, és arra alkalmas is vagy. Kommunikációval egybekötve: Menj el Net kábelnek: Az autót meg add el, csak költség!!!:DDD Az Oroszlán alatt,nagyon jó áron átveszik!!!:)
tomajer 2009.11.25. 21:53:51 / # 75974
Mondj valami közelebbit. Vedd fel a helyiekkel a kapcsolatot. Ha csak kiegészítésnek, időtöltésnek kell, akkor vágj bele. Mi bajod lehet...legfeljebb agyonvernek:-) Nna ez vicc volt. De egy biztos: Csak a helyi kollégák tudnak segíteni!!!
Fradika56 2009.11.25. 21:37:00 / # 75973
avatar
Sziasztok! Természetesen én is azért tévedtem ebbe a témába mert taxis szeretnék lenni.Elkezdtem már a vizsgát elvileg idén meg is lesz rá még az engedélyem.Tudom olvastam már máshol is hogy nem lesz családom stb ilyesmi egyenlőre ezek a dolgok nem jelentősek későbbiek folyamán pedig majd eldöntöm mi legyen.A nagyobb gond az hogy ahol én lakom nem adnak ki egyenlőre vállalkozói engedélyt mert sokan vannak a taxisok.Más autójával talán tudnék még menni de ugye ő ha pár hónap után nem alkalmaz esetlegessen mert meggondolta magát vagy egyéb ok miatt akkor elveszítem az akkori utasköröm stb meg hát persze itt is sokan vannak.Valamilyen szinten ismerem az egész helyzetet meg szakmát édesapám is taxis volt.Mások mondták hogy próbáljam meg lakhelyemhez közelebbi nagyobb városokba de ottani helyzetről meg nem tudok semmit meg hát azért az mégsem helyben van nem ismerek senkit,fél órás út stb...Mit tanácsoltok?Igazából nem szorulok rá hogy dolgozzam de nagyon szeretnék imádom a vezetést és szeretek emberekkel találkozni kommunikálni.Autóval rendelkezem. Előre is köszönöm Leendő taxis :)

aszija 2009.10.14. 11:13:52 / # 75971
avatar
Kedves cartman! Nincs semmi gond, nemtudhattad. Most ezt a képesítést szereztem meg, mert vezetni szeretek a legjobban és ez érdekelt, de itt nem álltam meg. Szeretném továbbképezni magam és többfajta képesítést is megszerezni, hogy több lábon tudjak állni. Terveim között szerepelt egy új társaság, de közelsem biztos, hogy sikerülni fog.Azért is jöttem többek között erre a fórumra, hogy tájékozódjam a helyzetről.Fegyveres biztonsági őr az eredeti szakmám de abban is nehéz ma már elhelyezkedni igaz nem lehetetlen.Sok tervem van a jövőre nézve még nemtudom melyiket valósítom meg, és örülök, hogy megpróbáltál "felkészíteni".Több taxis ismerősöm is van akikkel néha utazom, ha valamiért nemtudok saját autóval menni és elég sokat szoktam velük is beszélgetni. Alig tudják összehozni a megélhetéshez szükséges pénzt miután leadták a tagdíjat vagy a kocsi bérleti díját vagy egyéb költségeket. Tény hogy akárki akármit is mond ez igenis nagyon nehéz szakma és sajnálom hogy a normális taxisoknak még azt a sok degenerált utast is el kell viselniük aki néha betéved hozzájuk és bár nem fűlik a foguk hozzá de kénytelenek elvinni őket mert ők hozzák a bevételt. Lehet hogy egyelőre elmegyek valahova alkalmazottnak és gyűjtögetek a meglévő tartalékom mellé egy keveset vagy megyek tovább valami iskolába tanulni még nemtudom. És mégegyszer minden taxisnak kitartást és sok sok fuvart és megfelelő körülményeket kívánok. Üdv aszija
törölt felh. 2009.10.14. 10:16:55 / # 75970
avatar
1.Bocsi a nagyszülők miatt. 2.Most még van autód. Később csak hitelre lesz mert kell egy új járgány 4-5milláért. 3.Szerinted ha te alapítasz egy társaságot és az elvállal 1 fuvart azt ki elöl veszed el. 4.Nem sértegettelek. Csak próbállak felkészíteni milyen is a személygépkocsis személyszállítói vállalkozói élet. Tapossuk egymást agyon,hogy este a gyereknek enni tudjunk adni. ŰDV.
aszija 2009.10.14. 09:15:20 / # 75969
avatar
Kedves cartman! Először is én nem azért jöttem erre a fórumra, hogy bárkit is sértegessek, akár nyíltan akár burkoltan. Én igenis tisztelem a taxisokat és becsülöm a munkájukat. Nagymamám és szüleim már régen nem élnek, egyedül kell boldoguljak.Nincs ház amit el kéne adjak, van autóm és amit eddig elértem azt saját erőből értem el nem hitelekből és nem mások segítségével.Igen, lehet hogy saját társaságot alapítok, de mint mondtam nemfogom egyik taxis munkáját sem elvenni. Tényleg én úgy éreztem, hogy nem sértegetőek az írásaim, ha mégis ez jött volna le akkor elnézést, de kérle te se sértegess engem amig én sem teszem. Üdvözlet aszija
baupexim1 2009.10.13. 11:37:12 / # 75968
avatar
gépées?az mi?:)))
Oldalszám: 36