Hozzászólások száma: 4039
Oldalszám: 202
Témakörök > Droszt Híradó > (ex)Rádiósok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csendes 2006.01.30. 15:51:28 / # 68708
avatar
Megkérdezhetném hogy te miért mentél el a rádiótól?
6ker 2006.01.30. 15:39:19 / # 68707
avatar
Brezsnyev is veletek utazott?:)) Akkor tenyleg jo a Pali:)
törölt felh. 2006.01.30. 14:54:42 / # 68705
avatar
Nézd, ezek csak szólamok. Az, hogy mi van egy modern nagyvállalatnál, abszolút nem mérvadó a Rádiótaxi számára. És ezt most nem leszólásként írom. Az ott töltött évek alatt sohasem tapasztaltam, hogy Mártinak bármilyen gondja lett volna a címmennyiség miatt. Az meg igazán jó, hogy képes az érthető beszédre, ami sajnos nem minden diszpécserről mondható el. Vittem anno olyan utast is, aki azt mondta, csak a Márti miatt utazik a Rádiótaxival. (Leonyid)
A Sírköves 2006.01.30. 14:04:06 / # 68704
avatar
Szia! Egy modern nagy vállalatnál, nem érv, nem érdem, sőt hátrány a 18 év egy helyben töltött idő. Aki 18 évig egy helyen ugyanazt csinálja az alkalmatlan a fejlődésre. Véleményem szerint a nevezett személy alkalmatlan a feladatára, ha véletlen 5 címnél több van előtte, reszket és parázik, nem tud nagyobb forgalamt lekezelni.
tizedes 2006.01.30. 13:25:32 / # 68703
avatar
Repülnek. Biztos info, hogy a Mártika lesz az első. Ennyit számít 18 év.
csendes 2006.01.30. 13:13:48 / # 68701
avatar
Havi 16 millióból nem fussa iparosra.

teca 2006.01.30. 13:10:39 / # 68702
avatar
Kedves Horváth Pál! Ezuton szeretnék gratulálni egy patináns klub vezetői állásához! Ami viszont arra késztetett, hogy reagáljak a hozzászólásodra, nem a sporttevékenységeddel kapcsolatos. Túl vagyunk a festésen a takarításon / hogy miért nem abba segítettek??/ Ugye ez a mondatodat viccnek szántad? Mert ha nem, komolyan el kell gondolkodjak, hogy normális embert neveztek-e ki igazgatónak vagy normális ember vezeti-e 20 éve a Ráditaxit. Tudod az én férjem itthon sem fest ki, hanem iparost hív, de a festés utáni takarításban sem veszi ki a részét.Ezért elgondolkodtató Te ebben az esetben kire is gondoltál?...Esetleg a Kedves Taxisfeleségekre?..., mert ha igen akkor az általad eltervezett roboton, de nevezhetném kommunista műszaknak is, a páromra jutó napot átvállalom és a Rádiótaxi központban takarítok, ablakot pucolok, hamutartót ürítek, füvet nyírok, kerítést festek és ha ha még arra is igény van az általatok beszállított szennyest itthon kimosom, kivasalom. És mindezt teszem azért, hogy a zsebedben a 46.000 tisztán megmaradjon. Sporttársi üdvözlettel: Teca, egy Rádiótaxis feleség
törölt felh. 2006.01.30. 12:45:20 / # 68700
avatar
Üdvözlet! Már nem vagyok rádiótaxis, tehát semmit se kérhetedk rajtad számon, pusztán kiváncsiságból kérdezem alábbi soraidhoz kapcsolódva: Uj diszpécserek és telefonosok betanítása már folyamatba van!/ 13fő/nem itt bent hanem egy másik helyen! Mi lesz a régiekkel?
csendes 2006.01.30. 12:28:36 / # 68699
avatar
Tiszteletem Pali. Már ne haragudj, de neked nem hiszünk. Az utcára teljesen az ellenkezője jön ki. Ne feledkezzél meg arról a tényről, hogy a telefonosokat és a diszpécsereket mi visszük be és végig beszélgetünk velük. Romokban a cég, te meg csak azzal a bukott csapattal foglalkozol. Mi adunk neked enni, velünk foglalkozzál. Jobban szeretnénk a 600 írását olvasni, neki még hiszünk. Még.
A Sírköves 2006.01.30. 12:20:33 / # 68698
avatar

góré001 2006.01.30. 12:20:07 / # 68697
avatar
Nem igaz ki van fizetve sőt már előleg is fizetve van jövő hónaptól meg banki utalással kapják!!!
góré001 2006.01.30. 12:18:06 / # 68696
avatar
Jó napot mindenkinek! Sajnálom , hogy ide ismételten írnom kell meg voltam nélküle! Sajnálom -hogy két három önmagát embernek nevező valaki folyton rémhíreket terjeszt keveri a szart és nem nyugszik a bőrében! Nem tudom miért em lehet szépen csendben a másik cégben eldolgozgatni és miért jobb ha szart kever vissza felé! Ez kinek jó?? Nos ami az érdemi része! Ma sok nevezetesen 5- nagy multi céggel állunk szerződés kötés elötti finomításokban Jelenleg 5- külsős és 4- belsős dolgozik a címszerző csoportunkba! Túl vagyunk a festésen a takarításon / hogy miért nem abba segítettek??/és jövő hét elejére az uj szofver és hardver cserék is meg lesznek! Uj diszpécserek és telefonosok betanítása már folyamatba van!/ 13fő/nem itt bent hanem egy másik helyen! Nálunk nem lesz tagdij emelés és nem lesz kaució emelés nem is volt betervezve! Különböző jubileumi kiajánlásunk hamarosan az utcán lesz! 20-éves a RÁDIOTAXI és lesz 21-is az biztos! Számtalan kollega vissza jött aki elment szerencsét próbálni és 150-ezer Forinja elbukása mellett vissza tért! A kocsi a bálon ki lesz sorsolva és töretlenül hiszek benne ,hogy minden rendben van és lesz! Sajnálom ,hogy a rémhírek bárkiben is még csak gondolati szinten is megragadhat! Remélem a józanok még csak el sem olvassák! Sajnálom ,hogy hagytam magamat beéle rángatni egy nemtelen arctalan vitába de tanultam belölle! Soha többet majd ha mindenki elég felnött lesz ehhez és nem a mocskolódás és a rémhír terjesztés hanem az cél a célok elérése és annak modozatai lesznek fontosak akkor vissza térhetek . De ebből az arctalan sajtó szabadságból nem kérek! Ami meg az ide kerülésemet illeti! Valóban a külföldi tulajdonosok megkerestek lennéák -e a clubb igazgatója! Tíz napig gondolkodtam sok sok mindent el kellett magamban rendezni! De mivel hatalmas feladat és labdarúgásban való részvételem elérhető szakmai csúcsa ezért el vállaltam ! Életemben elöször fizett alkalmazottja lettem egy patináns clubbnak! Nem szponzor nem támogató nem tulajdonos hanem fizetett alkalmazott! Nem a Taxizás idejéből a magán időmből a saját irodámból a saját munkatársaim segítségével! Attól a címszerző brigád még tisztán és sokat tud dolgozni és teszik is a dolgukat - hál Istennek! Nem volt nincs és nem is lesz semmi válltozás ezen a téren sem a cégnél! Csak én nem piálni nem gépezni nem csajozni hanem ügyeket intézni járok! Még valamit akinek halálhírét költik az hosszú életű lesz! Húsz éve temetnek húsz éve nem sikerül most sem fog! A vitát lezártnak tekintem nem írok nem reagálok további dolgokra! Mindenki döntse elkinek mit kell elhinni!!

macipapa 2006.01.30. 12:11:09 / # 68695
avatar
Látom ismered a H.P-t hogy csak a fényképeket és a hangfelvételeket nem tudja letagadni, különben határ a csillagos ég neki. Tizedes meg ne számítson válaszra. Emlékszem amikor Dorog volt, akkor is olyan magasról szart az egész taxizásra, hogy ha nem lettek volna mellette az etikásai, akkor ma már nem is lenne rádiótaxi.
csendes 2006.01.30. 11:58:32 / # 68694
avatar
Összecsináltam magam olyat olvastam azon a lapon. Valaki azt írta, hogy minden rendben lesz, ha a pénzek rendesen ki lesznek fizetve. Akkor ezennel kijelenthetjük nekik annyi. Palkónak nem erőssége a kifizetés. A diszpécserek decemberi pénzével is tartozik, a Béla ez miatt már be sem jár. Szerencsétlenek pont ebben az emberben bíznak, hogy majd rendesen fog fizetni. Figyelmeztetni kellene őket:)
törölt felh. 2006.01.30. 11:52:41 / # 68693
avatar
Figyelmeztettelek 2 hónapja, hogy gyere hozánk. Most kicsit összébb kell húzni az övet, hogy a focistáknak legyen jutalom, új telefon, kocsi, lakás. A TI pénzetekből.
csendes 2006.01.30. 11:46:58 / # 68692
avatar
Nyugodj Békében RÁDIÓ-TAXI

tizedes 2006.01.30. 11:41:23 / # 68691
avatar
A kapitánynak utoljára illik elhagyni a fedélzetet, ez itt fordítva történt. Rebesgetik az utcán hogy megint egy jó páran elmennek a cégtől. Palkó nyilatkozhatna legalább azokra tekintettel akik még kitartanak mellette.
csendes 2006.01.30. 11:13:10 / # 68690
avatar
Emléke mindig bennünk fog élni.

törölt felh. 2006.01.30. 10:39:18 / # 68689
avatar
A Rádió Taxis kollegáknak ajánlom figyelmébe ezt a most talált oldalt. Itt olvashatják, hogy miért nincs munkájuk, hogy a cég miért fog tönkremenni hamarosan. H.P fontosabb érdekeket képvisel mostantól. Ha üres a tárcád, akkor itt reklamálj. Különösen érdekes a HORVÁT PÁL címet viselő topik, ott a szokásos ígéreteket olvashatjátok, mint amit ti szoktatok kapni. Jelen pillanatban is ott sziporkázik a fórumában. http://www.honvedfc.hu/

Oldalszám: 202